Malo drkice nigdar ne škodi

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Malo drkice nigdar ne škodi

PostPostao/la anton 1983 » 19 tra 2012, 22:17

Ovo je tema di serete o željama, o igračima koji nisu povezani sa Bayernom i slažete kadar te nagađate gluposti.

Sad ako smo uzeli Pizarra, Dantea i Šečirija i još kad se momčadi pripicukne Can, nama navijačima bit će jako teško za shvatiti što naša uprava planira.

Moremo jako puno predpostaviti, na svoju odgovornost al opet nismo sigurnu kamo sve ovo vodi...

Znamo slijedeće:

Cjelo vodstvo govori o tome da treba paziti da je sada EP i da zbog toga drugačije treba složiti kadar da nam se ponovno nebi ponovila loša sezona nakon nekog reprezentativnog prvenstva.

Usami, Breno i Pranjć idu proč, Petersen na posudbu

Olić 99% ide proč.

Upitni su Buyten i Contento

Mi "znamo" da će Olić otići, a da će Buyten produžiti ugovor, no opet ne znamo koliko igrača i na kojoj poziciji točno se želimo pojačati. Čak je i moguće da i Olić ostane pa da imamo 3 napadača, baš zbog toga da nam kadar bude veći, ak me razmete, što me ne bi toliko iznenadilo kada je u pitanju broj KORISTIVIH igrača za slijedeću sezonu.

Onda sad imamo taj "problem" sa Alabom, te se morti kak je i KHR reko, bek i ne bude kupovao? Da li je to dobro, pa da odmah odgovorim i Šefu...

Bayern da ima Gomeza i Petersena, sad bi svi odredom posali Ulija na streljanje. E sad mi niej jasTno kako je dovoljno imati Alabu i Contenta ili imati tri "kvalitetna" beka - Alabu, Lahma, Rafinhu, pa onda po potrebi bacati Lahma na stranu na koju nam treba i na taj način razbiti homogenost ekipe i "automatizme". Čudno mi je jer jako puno vas "ne želi uništiti" Alabu, a niste zadovoljnji "kada nam fali igrač sa klupe". Nadam se da ste razumjeli, što sam htio reči.

Ja znam da BAyern MORA dovesti bar još jednog igrača, (ako su ovi gore potpisani), a to more biti i bek i vezni i špica i štoper, Bog te pitaj kaj sve ne...najviše sam uvjeren da će to biti BEK ili/i polušpica, desteka, kak god oćete.

otprilike u ovom trenutku, koga god da dovedemo, "naštetit" će nekom - što znači il bu se Alaba malo zicnul na klupu što je jebeno - jer to znači da je došo neko bolji, a znate kakv bi to bio igrač :mrgreen: Il bu došo neko tia Kagawa, pa bu KROOS NA KLUPI - DAS SEX! Il bu došla BOMBA OD NAPADAČA koji bu tu i tamo bez brige Gomeza posel na klupu!

Kao što sam vam reko prošlog leta, mi smo na jebenom putu da imamo onaj "savršeni" kadar! 8-)
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

Re: Malo drkice nigdar ne škodi

PostPostao/la Lucimar » 19 tra 2012, 22:21

samo dok smo mi na tom putu neki od kljucnih igraca nam vec polako ulaze u godine
Lucimar
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 19 tra 2012, 22:25

Lucimar napisao:samo dok smo mi na tom putu neki od kljucnih igraca nam vec polako ulaze u godine

:bravo:

To ti je ono što sam ja pričo za Kroosa, pa ste skužili da treba "onakva" desteka - pitanje je dal imamo vremena da ćekamo Kroosa.

No ak ove godine zememo Lp, onda moremo sve rasprodati kaj se mene pita, jer to je jedini razlog zaš mi želimo "TU" ekipu :mrgreen:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la The Scarface » 19 tra 2012, 22:35

Trebali bismo se možda okrenuti kojem igraču koji ne nastupa na Euru. Ovima će cijena na Euru enormno skočiti tako da bi se možda dalo nešto povoljno nać.

Hazard i Jovetić bi bili takvi igrači. Za Hazarda bi ja bez pitanja istresao 30-35 milja jer je mali u sličnom stadiju kao i Ribery kad smo ga doveli iz Marseilla. Tržište se od onda promijenilo i to bi bila realna cijena za takvog igrača. Bili bi mirni i ne bi morali čekati malog cigu Gotzea koji onda slobodno može put Španjolske.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 19 tra 2012, 22:37

Mislim da se zato spominjao Adriano...jovetića ne - još jedan stakleni! :lol:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la FCB_general » 19 tra 2012, 22:50

Cruz je spominjao pojačavanje kreativnosti u sredini terena. Kako na desetki, tako i iza nje. Kao i ta muda naših 6-ica u fazi napada kod završnice.

Mislim da Ever Banega bi isto dobro pojačanje za centralnog veznog bio. Vidala nismo uspjeli dovesti zadnje ljeto, Montolivo nas očito nije zanimao pa će prema AC Milanu ovog ljeta.

Nije da nema igrača za poziciju iza Gomeza, no opet mi volimo vodit računa o cijeni pa ne bacamo 40 mil. eura za jednog igrača, a isto tako nemamo dobra iskustva s direktnim kupovinama iz Južne Amerike i otamo nešto možemo glatko zaboraviti.

Hazard... Za njega ne znam stvarno što da mislim. Nekako mi više izgleda kao krilo, nego kao desetka. Ne bi imao ništa protiv njega. Jovetić... Njega ni ne pratim, tako da nisam vjerodostojan komentirati ga.

Kad je Kroos u pitanju, neće ostati zakinut. U njemu sada vidim zamjenu za Schwenija, a vidim da su i na Shit.com pisali o njemu kako je uspio nakon ozljede Schweinija i početi igrati otraga dobro i preuzeti te konce. Ne znam što tog momka muči pa ne želi i na trku i veliku srčanost da igra, mislim da bi tek bio sila, pa možda malo po profilu bacao na Kaku(koji je opet za njega drugi svijet).

Taj Müller nas strašno jebe ove sezone, toliko ga nema i očita rupa se vidi u igri spram zadnje 2 sezone. Stvarno vidim da od njega, ako mu ne dođu bolji dani, ostaje da ga se pretvori u krilo kao što je to kod Joggija.

To pitanje kreativnosti sredine terena moramo nekako riješiti. Vratara smo riješili, centralnu obranu ćemo još malo morati pričekati da vidimo koliko daleko će otići duo Bads-Boa, a bekovi... Lahm je tu beton. Sada jebe ga opet ta strana. Počeo nakon 2 sezone na desnoj, sad na lijevoj i opet nakon što je Rafinha zakazao, na desnoj. Alaba tu se nameće kao riješenje za narednih 10 godina, dečko igra stvarno odlično. Što mi želimo od njega, ostaje vidjeti. No sredina je nakrcana i ovako i onako, još će tu Can doći. Contento kao da je otpisan pošto njega nigdje ne spominjemo za beka više.

Dante i Shaqiri su tu, ispada da i Pizarro, ostaje opet taj napadač jedan i vidjeti što sa sredinom terena će biti, kao i bekovskim pozicijama. Pa i 2. vratar, iako to nekako najlakši i najjeftniji posao djeluje.
"Ein Trainer sehen, was passieren in Platz. In diese Spiel es waren zwei, drei oder vier Spieler, die waren schwach wie eine Flasche leer!"
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Francky boy » 20 tra 2012, 00:43

Jedna stvar je jasna da smo Pizarra kupili da bude treći napadač jer je Uli naglasio da ta bomba od napadača neće biti profila Gomeza.Znači svi visoki igrači otpadaju.Mogu se očekivati igrači kao Doumbia, Lavezzi, Villa i njima slični.Bez obzira na formu Kroosa nam je desetka potrebna i tu se treba tražiti dugoročno rješenje jer ma koliko Kaka zvučao sjajno na papiru on ima godina.KAd su ostale pozicije u pitanju tu je samo još upitan lijevi bok gdje ćemo traziti univerzalca koji moze igrati i beka i krilo.Stim u vezi se spominju Vargas i Adriano koji su dosta ofanzivni kao i Alaba.Znač mogu se očekivati dvije bombe i jedan univerzalac do 10 mil eura.E sad će se mnogi pitati kako da se sve to pokupuje u jednom prijelaznom roku? Ako želimo skinuti BVB sa trona koja će sljedeće godine biti jača 20-30 posto minimalno uzimajući stečeno iskustvo mladih igrača i pojačanja koja će doći onda je ovo pod muss i neophodan korak ka stvaranju nedodirljivog Bayerna.

Mislim da su Hazard ili Erikssen logična rješenja jer su manje više povezani:prvi preko Buytena, a drugi jer igra u Holandiji koja je u dvorištu.Ima masa odličnih playmakera, a sad je na Uliju da pikne jednog dragog srcu mom.

VArgas i Adriano su za lijeve pozicije idealni, a o napadaču je teško govoriti.JAko puno je igrača koje BAyern moze dovesti pa je teško prognozirati, ali kad bi već birao to bi bio Roberto Soldado.Čak mi se on čini kao logično rješenje.Tu su još Doumbija iz CSKa, LAvezzi (preskup),Iker Muniain (mozda bi se mogao dovesti no borba bi bila zestoka), VAn Persie (ističe mu ugovor - ne bi bio preskup), Adrian iz Atletika je također zanimljiv igrač, Luis Suarez - također bi ga mogli dovesti no tu su postrani neke druge stvari koje nemaju veze sa fudbalom, CHicarito - ne bi htio otići iz MAn Utd, Theo Walcott (moze čak igrati i špicu) - ne znam sta bi rekao za njega , nit miriše nit smrdi, Lisandro Lopez - daleko od neke vrhunske forme, Hulka i Cavanija ne mozemo kupiti zbog ljudske pohlepe, John Guidetti se kao i Soldado čini logičan izbor, ali nije nikakva bomba već klinjo, Luk De Jong - mlad i talentovan, ali daleko od bombe o kojoj pričamo.O ostalim pada mi Damiao na pamet i Neymar, ali BAyern je rekao svoj stav u vezi latinosa iako Neymar ne moze biti promašaj sobzirom da je već sad jedan od najboljih igrača svijeta (nerealna kupovina).Tevez taj ni džaba ne bi mogao igrati u BAyernu.Villa već 30 ljeta, a i ova povreda će ostaviti traga.Ipak ne!
Francky boy
akademski građanin

PostPostao/la Lucimar » 20 tra 2012, 07:37

i ja hazarda apsolutno ne vidim na desetki, on je krilo i ja bi ga sad doveo a robena bi pokusao negdje utopiti za 15-20 mil ako je moguce
onda se javlja drugi problem, sta sa milerom ? to je ljudi moji vrhunski igrac koji bi uz trening centarsuta postao sasvim adekvatan da bude prvotimac bayerna na poziciji krila
ocito se moj san o mileru kao prvom centarforu nece nikad ostvariti
suma sumarum, hazard nam ne treba al nam treba covjek sa mudima koji ce prodat robena i milera stavit desno
e tad se otvara prostor da iskesiramo 30 mil za desetku

igrace tipa
kagava, sumnjam da je realno
hernanes iz lazia, ne znam kako njega nije niko do sad spomenuo, masina je i kostao bi vjerovatno manje od svih ostalih, moja procjena 20 mil maksimalno
hamsik, on nije playmaker, vise je poluspic tipa milera, to vec imamo ne treba nam
eriksen, kazu da je supertalent nisam ga gledao ali eto danac je, volim taj mentalitet

e sad i da dovedemo ovakvog igraca po meni kros opet ima sasvim dovoljno mjesta, on ce uvijek biti u rotaciji sa gustavom za mjesto u prvih 11, a i bice prva izmjena za poziciju desetke, dakle igrace jako puno i mjesto ce mu uglavnom zavisiti od njegovih igara, sto je jako dobro
Lucimar
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 20 tra 2012, 08:08

Da se moram kladit stavil bi na to da će nam za velike pare doči jedan ofenzivni allrounder i da bi to bilo to od transfera ovo ljeto. još dva skupa pojačanja nevjerujem da će doč nego će se sav budžet spičkat na jednog a za neke sitne pare mogo bi možda doć neko ko će popunit kadar tipa Petersen...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 20 tra 2012, 08:32

malo drkice nikad ne škodi :haha: das sexuelle forumwortschatz :D

je li iko čuo za ime LUCAS MOURA?? :roll:

fap fap fap fap
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 20 tra 2012, 08:54

Dolazi još 10-ka kakav napadač pa nebumo ih imali 4 a sa 1 igramo a tu je i mulac koji može uskočit...obrana je popunjena jedino nam fali 1 ofenzivni vezni jer ih imamo 5 ;)
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Francky boy » 20 tra 2012, 12:47

cruz napisao:malo drkice nikad ne škodi :haha: das sexuelle forumwortschatz :D

je li iko čuo za ime LUCAS MOURA?? :roll:

fap fap fap fap

Vjerovatno igrač sa najboljim driblingom na svijetu.Kad je brzina u pitanju mislim da je u top tri na svijetu.NE samo da liči na Theo Walcotta nego i igra kao on.Bio bi odlična kupovina, ali je preskup za jednog tinejdžera.
Zadnja izmjena: Francky boy; 20 tra 2012, 13:15; ukupno mijenjano 1 put/a.
Francky boy
akademski građanin

PostPostao/la cruz » 20 tra 2012, 13:07

inter milan je zagrizao za mouru a negdje sam čitao i da je man united zainteresiran, na transfermarktu vrijedi €10mio., znači ne bi bio jeftin.

većina ljudi će ODMAH reći "šta će nam neprovjereni mladić iz brazila", ali ovaj je uz neymara najjače nešto što trenutno igra u južnoj americi i reprezentativac je iako ima samo 19 godina.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Francky boy » 20 tra 2012, 13:19

cruz napisao:inter milan je zagrizao za mouru a negdje sam čitao i da je man united zainteresiran, na transfermarktu vrijedi €10mio., znači ne bi bio jeftin.

većina ljudi će ODMAH reći "šta će nam neprovjereni mladić iz brazila", ali ovaj je uz neymara najjače nešto što trenutno igra u južnoj americi i reprezentativac je iako ima samo 19 godina.

Igrao je protiv BIH 15-20 minuta i ostavio je bolji utisak od Neymara.Ništa NEymar nije bolji samo što je izvikan.Mouru sam ove godine ima priliku da gledam na Areni Sport jer prenose brazilsku ligu.TEško se moze reći koliko taj mladić moze napredovati jer je iznimno talentovan.
Francky boy
akademski građanin

PostPostao/la doro » 20 tra 2012, 13:31

Ma jebeš te gmizavce brazilske
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

Sljedeće

Vrati se na: Transferi