Malo drkice nigdar ne škodi

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Re: Malo drkice nigdar ne škodi

PostPostao/la Miki » 12 srp 2018, 10:07

jozotg napisao:Miki ako ti se ne svidja forum koji kurac dolazis?Odjebi u skokovima

Pa da mi se ne sviđa forum, ne bih ni dolazio. :lol: :lol: :lol:

Pa nije valjda da uživaš kad su svi na jednoj strani, pobogu, mora biti nešto i kontra... :D
Gvardiola i Enrike treba da podignu spomenik Leu Mesiju što je od njih napravio trenere. :bravo:
Miki
Don Quijote

PostPostao/la Miki » 12 srp 2018, 10:08

anton 1983 napisao:A dajte ga pustite neg se pati :hehe:

Zamislite koliko mu je vec tesko kad vidi trenera i sportskog direktora Bayerna :O:

Meni je najjače što ni ti, u suštini, nisi srećan njihovim izborom... :haha: :haha: :haha:
Gvardiola i Enrike treba da podignu spomenik Leu Mesiju što je od njih napravio trenere. :bravo:
Miki
Don Quijote

PostPostao/la anton 1983 » 12 srp 2018, 11:15

Miki napisao:Meni je najjače što ni ti, u suštini, nisi srećan njihovim izborom... :haha: :haha: :haha:

Nekako si ti meni u velikoj zabludi moj Miki :haha: Ja sam ponosan što je Hrvat trener Bayerna i što je Bayern nakon dva "nenogometna" stručnjaka, napokon dobio nogometnog stručnjaka za trenera. ako se samo neke stvari poklope, Niko bi itekako mogao nadmašiti očekivanja....
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Miki » 12 srp 2018, 11:30

anton 1983 napisao:
Miki napisao:Meni je najjače što ni ti, u suštini, nisi srećan njihovim izborom... :haha: :haha: :haha:

Nekako si ti meni u velikoj zabludi moj Miki :haha: Ja sam ponosan što je Hrvat trener Bayerna i što je Bayern nakon dva "nenogometna" stručnjaka, napokon dobio nogometnog stručnjaka za trenera. ako se samo neke stvari poklope, Niko bi itekako mogao nadmašiti očekivanja....

Isključivo govorim o kvalitetu, ne o porijeklu. "Nenogometni stručnjak" kakvim nazivaš Jupa je za našeg novog trenera doktor nauka. :bravo: Da, ovaj ima priliku da bude dobar, tek treba da ga vidimo, ali reći za Jupa da je "nenogometni" stručnjak može samo maliciozna osoba. :bravo:
Miki
Don Quijote

PostPostao/la anton 1983 » 12 srp 2018, 11:47

Nemaš ti pojma o čem ja pričam, al dobro svakom svoje ;) Da si imalo stručniji po tom pitanju, onda ziher ne bi CA izostavio u svojoj rečenici, ali naravno nisi pa onda...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Miki » 12 srp 2018, 12:15

anton 1983 napisao:Nemaš ti pojma o čem ja pričam, al dobro svakom svoje ;) Da si imalo stručniji po tom pitanju, onda ziher ne bi CA izostavio u svojoj rečenici, ali naravno nisi pa onda...

Pomenuo si dvojicu, a ja sam pomenuo onog dražeg. Kad kažeš "dva nenogometna stručnjaka" sigurno ne misliš na ćelavca na koga bacaš "--" . Ili si sarkastičan zbog navodnika, što je tebi svojstveno...
Miki
Don Quijote

PostPostao/la Murta » 12 srp 2018, 22:30

Broz je nepotreban jer imamo Tolissoa koji mu je baš sličan. Samo se nadam da će Tolisso biti zdraviji.

Vrsaljko je druga priča, Kimmich je toliko talentiran da je šteta držat ga na beku, a ima problema s branjenjem širokih prostora. Vrsaljko je beton u obrani što je fenomenalno imati na beku u modernom nogometu, a može po potrebi odigrati lijevo. Jedino što ima baš užasan nabačaj. :mrgreen:

Ja se slažem s antonom da bi Kovač ovdje mogao ostati dulje nego što svi misle jer je njemački nogomet trenutno u padu pa ga mediji ne mogu izjebat ko Pepa. Jedino što su ga već počeli drkati s bivšim i trenutnim Frankfurtovcima, Mascarella su povezivali dva mjeseca, iako je očito bilo da to nema smisla. Sad je na redu Rebić koji je OK pojačanje za do 20 milijuna, ali više ga nema nikakvog smisla kupovati budući da mu je cijena skočila.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la anton 1983 » 13 srp 2018, 11:30

Miki napisao:
anton 1983 napisao:Nemaš ti pojma o čem ja pričam, al dobro svakom svoje ;) Da si imalo stručniji po tom pitanju, onda ziher ne bi CA izostavio u svojoj rečenici, ali naravno nisi pa onda...

Pomenuo si dvojicu, a ja sam pomenuo onog dražeg. Kad kažeš "dva nenogometna stručnjaka" sigurno ne misliš na ćelavca na koga bacaš "--" . Ili si sarkastičan zbog navodnika, što je tebi svojstveno...

Nisam sarkastičan nego pišem o vrsti trenera. E jebiga da sipratio što sam piso o Kovaču s obzirom na Juppa i CA, ne bi sad blejo ko pile u jaje...

Murta napisao:Broz je nepotreban jer imamo Tolissoa koji mu je baš sličan. Samo se nadam da će Tolisso biti zdraviji.

Sve je to Murta lep divno krasno, ali ja bi to TDNL 8-) Znači ak je Broz bolji za jedan posto, daj to odma sim. Kad bi ja mogo onda bi to posložio - nije to neophodan transfer, nego je to takva vrsta šestice koja paše u sve moguće kombinacije - s obziromna Broza, Tollisso je malo priglup da s etako izrazim, ko Muva bez glave...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 15 srp 2018, 17:02

Ma brozović je kujac od ovce miljon krivih dodavanja i trči ko muha bez glave a glup igrač ko top...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Miki » 15 srp 2018, 17:49

doro napisao:Ma brozović je kujac od ovce miljon krivih dodavanja i trči ko muha bez glave a glup igrač ko top...

Važno je da Anton drka na njega. Dečko je prosjek. Ne kažem da je loš, ali nije kalibar za Bajern.

U prvom poluvremenu se sjećam da je Francuzima omogućio čistu kontru.
Miki
Don Quijote

PostPostao/la doro » 15 srp 2018, 18:02

Razmišljam kojeg bi srbina kupio za Bayern al kad pogledaš sve lopata do lopate možda bi našo kojega za amatere da zaigra onaj sa 7 prezimena koji se kurči :lol: :lol: :lol:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 15 srp 2018, 18:05

Izmedu Mikija i Dore neznam ko je veci nogometni strucnjak!
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Miki » 15 srp 2018, 18:09

anton 1983 napisao:Izmedu Mikija i Dore neznam ko je veci nogometni strucnjak!

Ti.
Miki
Don Quijote

PostPostao/la anton 1983 » 15 srp 2018, 18:25

Miki napisao:

Ti.

Slazem se!
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 15 srp 2018, 18:35

Kad ti to veliš onda to ima težinu da se zaprepastiš :lol:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Transferi