Malo drkice nigdar ne škodi

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Re: Malo drkice nigdar ne škodi

PostPostao/la FCB_general » 08 lip 2018, 21:43

I to sve na njemačkom!? Zar si u Süd Tirolu? :D

Man weiß schon, dass die Interesse von Barcelona für den Brasilianer kein Geheimnis ist. Sie wollen ihn zurückholen, aber bin ich nicht sicher, ob Barcelona in die andere Richtung den französischen Nationalspieler, oder jemand anderes, lassen wollen. Außerdem, bin ich mir nicht sicher, ob sie bereit sind, uns ein großes Angebot anzubieten. :P

Lieber würde ich das richtige Geld holen als einen Tausch machen. ;)

Ich hoffe, dass du eine tolle Zeit in deinem Lieblingsland Italien hast. :mrgreen: Viel Spaß mit der Pasta! :zivio:
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 20 lip 2018, 18:33

Izgleda da Mahrez ide u City. Jedan kandidat za Dembelea manje. :mrgreen:
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la cruz » 21 lip 2018, 11:07

Murta napisao:Izgleda da Mahrez ide u City. Jedan kandidat za Dembelea manje. :mrgreen:

znam da je ovo topic za šlajf, nema ograničenja mašti. Ali uvjeren sam da Dembele - ne samo da ga Barca neće prodati - nego će jednog dana postati važan igrač. Kada? Ah.. treba najprije otići Suarez...

Da li ja bacam šlajf na Ous-a u Bayern? čuj jesam li :lol:

"--"
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la effe__sa » 22 lip 2018, 18:36

Nemojte mi samo takve karaktere poput Dembelea dovodit u vezu s nama. On je gora verzija od Douglasa Coste. Lik ima kvalitete, ali jednostavno on bi sve samo da dođe i misli da je nevjerovatno velika zvijezda...
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la doro » 28 lip 2018, 20:31

Kaj mislite da se hapi mali Thilo Kehrer...mali je heben talent može igrat beka i stopera a dost jakih klubova ga snima,,ugovor ima do 2019g

Također sve više razmišljam da se naš Kimmich prebaci u centralnu vezu i postane novi Schweni iz najaboljih dana da s Goretzkom čini taj udarni dvojac za budučnost jer mali je prejebeni play ima trku i želju,zabija i nikad se ne predaje...a da se riješimo vidala i thiaga za jedan novi Bayern mlađi....vezni red za budučnost...Kimmich,Goretzka,James,Coman i dat šansu Gnabryu.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la ivan » 28 lip 2018, 20:47

Zar je lakše nać dobrog beka nego veznog?
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 28 lip 2018, 20:50

ivan napisao:Zar je lakše nać dobrog beka nego veznog?

Nisi skužio poantu a ona je da se Kimmich ne upotrebljava tam di je najjači a mali može postat upravo to najjači centralni vezni ima sve predispozicije...beka bi uzeo npr malog is shalkea jer po prirodi je defanzivac dok Kimmich igra na poziciji beka kao vezni igrač...s tim da se Kimmicha stavilo na bek jer prešo Lahm i zato kaj smo bili prebukirani veznim igračima...sad više nije takav slučaj neki su podbacili neki istrošeni itd.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 29 lip 2018, 08:31

Kad neko predloži "vračanje" Kimmicha u srednji red, nemre mu se srat iz perspektive "nemaš pojam", no tvrdnja da nemamo preveč veznih igrača....

Puno faktora za mene bi se moralo poklopiti da bi Kimmicha htio vratiti u srednji red - prvenstveno u srednjem redu bi moralo doči do ogromne čistke i ne da mi na beka dolazi talent poput Kehrera, nego bi htio neku životinju poput Walkera.

S tim da s emora reči da je Kimmichova forma u padu i da je odigro slabo SP, makar suditi po SP nešto...

Nakon ove sezone, sve za BAyern izgleda katastrofalno, a to definitivno nije tako - samo je loše :D
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 29 lip 2018, 13:54

Pa i desit će se čistka u veznom redu idu vidal i thiago proč nadam se da bude Kovač tako pametan a kaj se tiče beka bit će love i za iskusnijeg beka mali iz shalkea je samo prijedlog potencijalni...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 29 lip 2018, 14:21

doro napisao:Pa i desit će se čistka u veznom redu idu vidal i thiago proč nadam se da bude Kovač tako pametan a kaj se tiče beka bit će love i za iskusnijeg beka mali iz shalkea je samo prijedlog potencijalni...

Kaj je to čistka!??!?!?!?!

Martinez, Kreten neupotrebljivi, Tollisso, Renato, Rudy, Goretzka, James i još buš na to stavio Kimmicha? Pa koji ti je kurac???

Kad buju igrači tipa Kehrerove trenutačne kvalitete bili igrači za prvih 11 Bayerna moremo zgasiti klub. To koda je Kimich bio igrač za prvih 11 Bayerna kada je došao kod nas...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 29 lip 2018, 18:20

anton 1983 napisao:
doro napisao:Pa i desit će se čistka u veznom redu idu vidal i thiago proč nadam se da bude Kovač tako pametan a kaj se tiče beka bit će love i za iskusnijeg beka mali iz shalkea je samo prijedlog potencijalni...

Kaj je to čistka!??!?!?!?!

Martinez, Kreten neupotrebljivi, Tollisso, Renato, Rudy, Goretzka, James i još buš na to stavio Kimmicha? Pa koji ti je kurac???

Kad buju igrači tipa Kehrerove trenutačne kvalitete bili igrači za prvih 11 Bayerna moremo zgasiti klub. To koda je Kimich bio igrač za prvih 11 Bayerna kada je došao kod nas...

Kao i uvijek se praviš pametan..Martinez je rezerva i za vezu i stopera,renato ide na posudbu,James je ofanziva a ne centralni vezni,Rudy je nebitan može pokrivat i desnog beka a može i proč u neki bundesligaš..znači imaš Kimmicha i Goretzku te Martineza i Tollissa jer ti sad jasno il ti moram crtat?!
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 29 lip 2018, 21:40

doro napisao:Kao i uvijek se praviš pametan..Martinez je rezerva i za vezu i stopera,renato ide na posudbu,James je ofanziva a ne centralni vezni,Rudy je nebitan može pokrivat i desnog beka a može i proč u neki bundesligaš..znači imaš Kimmicha i Goretzku te Martineza i Tollissa jer ti sad jasno il ti moram crtat?!

Da lepi moj, toliko si nesposoban objasnit da moraš nacrtat, a tvoja nesposobnost će doči najviše do izražaja kada ti kažem da napišeš kadar s 20 igrača ;) I to tako (jer ti to ne paše), da slažeš 8 obrambenih 6 centralnih veznih 4 krila i dva napadača - to ti kažem da napraviš čisto iz razloga da budeš stjeran u kut.

E sad sam možeš potvrdit da si kurva il napisat kadar kao što sam ti reko jer se pretpostavlja da bi takav trebao biti - ako ti je lakše napiši s 19 igrača ili ti FeldŠpilera...

SKUL 8-)
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 30 lip 2018, 09:14

Pa napisao sam ... ;) dodaš samo bekove,stopere,krila i 2 napadača
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 30 lip 2018, 09:22

doro napisao:Pa napisao sam ... ;) dodaš samo bekove,stopere,krila i 2 napadača

Ok, daj napiši na srpsko hrvatskom da te cio svijet razumije... ;)
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 30 lip 2018, 09:27

anton 1983 napisao:
doro napisao:Pa napisao sam ... ;) dodaš samo bekove,stopere,krila i 2 napadača

Ok, daj napiši na srpsko hrvatskom da te cio svijet razumije... ;)

Veli se ceo svet ne cio.....(HUMMELS,SULE,NOVI,MARTINEZ),(ALABA,NOVI,RAFIHNA,RUDY IL NOVI),(KIMMICH,GORETZKA,TOLISSO,RUDY IL MARTINEZ),(GNABRY,RIBERY,COMAN,ROBBEN),(JAMES,MULLER),(LEWA,WAGNER)!
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Transferi