Malo drkice nigdar ne škodi

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Re: Malo drkice nigdar ne škodi

PostPostao/la doro » 16 pro 2017, 11:52

To je ljubav..ljubavni pozivi iza pola noći :lol:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 18 pro 2017, 08:19

Na polusezoni:

2015/16

46 bodova - 46:8 gol razlika

2016/17

42 boda - 40:10 gol razlika

2016/17 -

41 bod - 37:11 gol razlika

Vidi se kako s vremenom padamo i kak o nam se nogometna filozofija mjenja. Uz to kako pada naša kvaliteta nogometa, porazno je da uz to pada i kvalitet BUNDESLIGE - od 2015/16 s obziorm na propadanje BUNDESLIGE mi smo trebali ići prema gora, ali nismo već smo "slijedili BL".

E sad zašto to pišem u ovoj temi?

RSC je pričao o onekakvom ŠPEKU na zimu, pa sam ja iskopa podatke od Ribery-a za ovu sezonu koji glase:

Slika

Čovjek koji bi trebao znatno pridonjeti statistici, jednostavno nepostoji. On kako takav trebao bi dobiti status XAVIJA u zadnjoj sezoni Barce i nište više. Zbog njega barem onda profitiraju Coman i MULLER, no pitanje je u planu što i kolko bi trebali igrati COMAN I MULLER, a što se očekivalo od Riberya.

Uglavnom kada se spominje ŠPEK, svi mislimo na krilo. Kada mislimo i pričamo o krilu onda svi mislimo na Draxlera. E sad kako porbati ili uvjeriti Draxlera da dođe kod nas?

Evo realnog pitanja - po ćemu je Muller bolji igrač od Draxlera i koji je argument da bi Muller bio skuplji?

S druge strane kada bi Muller imao 3.5-4.5 milja plaču, ne bi ja vidio nikakav problem u njemu i pljesko bi mu za ono što je napravio protiv STUTTGARTA, priznao bi ga u kadru da ima ulogu "lijevo smetalo"... Ovak kupovina Draxlera direktno utječe na Mullera i njegove minute, jer kolko vidim JUPP traži za Mullera minute i baca ga di stigne.

Ako naša uprava nije promislilakako treba ( a nije), onda neočekujem kupnju DRAXLERA niti bilo kakvog ŠPEKA na zimu - dapače očekujem da će DRAXLER promijeniti klub i da će to najvjerojatnije biti Arsenal...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 18 pro 2017, 09:07

anton 1983 napisao:

RSC je pričao o onekakvom ŠPEKU na zimu, pa sam ja iskopa podatke od Ribery-a za ovu sezonu koji glase:

Slika

Čovjek koji bi trebao znatno pridonjeti statistici, jednostavno nepostoji.

jedini gol i asistencija Riberya su bili protiv Chemnitzer FC (trećeligaš)

ok, ozljeda se podvalila, ali vjeruje li tko da će Ribery ponovno procvjetati na proljeće?

Zasigirno se nadamo iz Bayernove perspektive ali Bundesliga je u doba Riberya imala svjetsku zvijezdu - koja sada više ne sja ...
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 29 pro 2017, 08:58

Vidim da svi tome teže, pa da vas pitam dal bi vam to odgovaralo za slijedeću sezonu:

--------------Lewa

Draxler------James-----Coman

--------Thiago-----Martinez

Alaba---Boa----------Sule--Kimmich

a zamjene:

------------Wagner

Bailey------Muller-----Robben

----GoŠPETCKA---Tollisso

Bernat-------SULE----Rafinha

Sam pitam pošto vidim da 90% forumaša tako razmišlja :? :shock:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Lahm » 01 sij 2018, 22:01

Neuer-Kimmich-Süle-Hummels-Boateng-Goretzka-Can-Draxler-Müller-Gnabry-Werner

Kobasicar bi bio u ekstazi, napokon bi dobio "njemacki" Bayern

:lol:
don
Jupp Heynckes
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la anton 1983 » 02 sij 2018, 09:19

Lahm napisao:Neuer-Kimmich-Süle-Hummels-Boateng-Goretzka-Can-Draxler-Müller-Gnabry-Werner

Kobasicar bi bio u ekstazi, napokon bi dobio "njemacki" Bayern

:lol:

Za Cana i Gnarby nevjerujem...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 02 sij 2018, 09:33

nije kobasičar jedini, zasigurno ima mnogo fanova koji su skloni toj ideji.

Neka slobodno sanjaju o tome ali onda Bayern od natrag u 1931. godinu...
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 02 sij 2018, 09:37

cruz napisao:nije kobasičar jedini, zasigurno ima mnogo fanova koji su skloni toj ideji.

Neka slobodno sanjaju o tome ali onda Bayern od natrag u 1931. godinu...

Hmmm teoretski gledano, dalo bi se to složiti, samo to kaj bi mi ili ti bolje rečeno ja, htjeli to nemremo dobiti ;)

Ja bi složio da u Bayernu prvih 11 budu švabi i nebi mi bilo bed, čak bi bacio i drkicu, samo nek to bude onih 11 koji ja hoću! :lol:

Ok škripilo bi na levom beku i Muller nebi igrao za Bayern ali to su jedini problemi :D
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 02 sij 2018, 15:31

Ma nema ništa od te čistošvapske momčadi Bayerna, volim dosta švaba u Bayernu ali sam za zdravi miks.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la FCB_general » 02 sij 2018, 16:15

To je neizvedivo iz razloga što 25 igrača ti ne može biti jedne nacionalnosti. Davno je bila 1995., a i onda su znala biti 3 dopuštena stranca u klubu.

E sad, druga je stvar što su neki osjetljivi na ideju da od 25 igrača 11-12 budu Nijemci u klubu, a drugih 12-13 budu stranci. To naravno nikad nije značilo da će svi ti Nijemci sačinjavati prvih 11, ali neće ni značiti da će klub biti ono što je Arsenal bio prije 13-14 godina kad nije u postavi imao niti jednog Engleza i suočavati se s identitetskim, mentalnim, jezičnim i kakvim sve ne problemima.

Real se isto zadnjih 1-2 godine počeo zabavljati ponovnom zamisli o brojnim Španjolcima(reprezentativcima) u svojoj ekipi koji itekako nedostaju unatoč latinoameričkoj i portugalskoj bazi koja je u potpunosti kompatibilna sa španjolskom. Na istu stvar je Barcelona stvorila svoje uspjehe zadnjih 9 godina, a zadnjih 3-4 je to počelo blijediti i nestajati u klubu sve više što zbog starosti(Puyol, Xavi, Iniesta...) što zbog neigranja(Fabregas, Pedro, Thiago, Tello, Deulofeu...) domaćih igrača.

Bayern trenutno ima praktički cijelu obranu njemačku(s iznimkom Alabe, ali broji se kao domaći jer je naš izdanak). Sva 4 golmana su Nijemci, 4 od 7 obrambenih su Nijemci. U veznom redu ih je tek dvojica - samo Müller(ofenzivac) i Rudy(središnji vezni), a u napadu s dolaskom Wagnera smo dobili nakon 3 godine zamjenskog napadača(kakav god da je), ujedno i Nijemca. Samo je 7 domaćih igrača u polju kad se 3-4 golmana maknu s liste. Nije premalo a nije ni puno.

S Goretzkom i eventualno još jednim taman bi zaokružili pola ekipe da je njemačko i više od toga ni ne treba(12-13). Imali bi mi njih i više, ali problem nije i ne može biti u transferima već isključivo u omladinskoj školi gdje ne stvaramo igrače i buduće zvijezde.

Strance trebamo i jednostavno moramo dovesti, ali to ne znači imati 6 Nijemaca od 25 igrača u sezonskom kadru. :|
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 03 sij 2018, 10:58

Pa priča se da bude pol momčadi njemaca il u start elfu 6-7 a ne da imaš 25 Njemaca..stranci budu uvijek super važni!
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 11 sij 2018, 15:25

Ima li itko Marca Asensia na radaru?? :mrgreen:
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 11 sij 2018, 16:23

Real ga je doveo za 4 miliona. I Reschke ga je trazio dok je bio kod nas. Olako smo ga pustili kao i Dembelea :oops:
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 13 sij 2018, 10:15

cruz napisao:Ima li itko Marca Asensia na radaru?? :mrgreen:

anton 1983 napisao:Uključi mozak da ti radi u takvoj hipotetskoj situaciji i pokušaj riješiti problem najbolje što možeš.

Da li se u toj situaciji može probati doći do: Hazarda, Pulišića, BALEA, DI MARIE, LEMARA, INSIGNIE, Sadio Mane, Isco, Assencio, onog nekog Turčina?

Dal su to sve SEX igrači i idealno rješenje i TOP klasa? Nisu, ali su nešto do ćega ziher nemremo doći ako tako veliki transfer (prodaju) prvo nenapravimo.

Al isto tak "su reklI", da smo ovo leto hteli baš njega, a doveli Jamesa...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la anton 1983 » 04 vel 2018, 07:27

Bilo pa prošlo ali da malo POOP.

Se sjećate ovog ljeta i natezanja oko Alexisa, kada sam Vam govorio da zaboravite tj. smetnete s uma ćinjenicu da Alexis ima samo godinu dana ugovor...

Mislim da je tamo još negdje u srpnju situacija bila takva da se Alexisa koji je imao 28 godina... ČEK STANI ZAUSTAVI ZEMALJSKU KUGLU!!!

Dok sam piso mail gledam TM DE i uočim da je TOTENHAM 3. najskuplja momčad PEPL-a s nevjerojatnih 706 miljona eura!!!!!!

Arsenal 492, 45 Liverpool - 548

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Da nastavim:

Alexisa se tada moglo dobiti za nekih 50 do max 60 miljona eura, samo se iz prve trebala dati takva ponuda da je odma dovoljna, i za nekih 10 milja eura netto plača (možda jebila i manja) nemrem se sad to točno sjetiti, ali to su okvirne cifre. Svi smo se tada zgražali.

Alexis ode u MUTD i ARSENAL kupi AUBAMEYANGA koji je samo 6 mjeseci mlađi od Alexisa za 65 miljona eura (možda i više s bonusima) i daju mu 10 miljona eura NETTO PLAČU! ARSENAL!!!!

Dal ste skužili poantu?
anton 1983
Uli Hoeneß

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Transferi