Momčad i sve vezano uz ekipu - 2018/19

Sve vezano uz Bayern što nije obuhvaćeno forumima gore...

Re: Momčad i sve vezano uz ekipu - 2018/19

PostPostao/la anton 1983 » 08 kol 2018, 18:23

Uopce se nezelim usporedivat s Barcelonom. Moj san je, nemojte mi zamjeriti, je biti u rangu s Barcelonom u SVEMU!
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Miki » 09 kol 2018, 10:35

The Scarface napisao:
doro napisao:Zavisi kak u kojem kontekstu uspoređuješ Bayern i barcu..ako se gleda ukupno tradicija dometi itd mi smo ispred njih ako se pak izvadi poneko razdoblje ima gdje smo mi bolji a gdje je barca..ako se gleda trenutno barca nije ničime ispred nas....

Barca i Real.

Englezi i PL.

Bayern, Juve i PSG iz ovih smijesnih liga.

Tako nekako je hijerarhija popularnosti, mi smo veci od svih eng. klubova, ali je PL toliko popularnija od BL da nam nas povijesni status protiv Engleza malo znaci.

Tačno. Evo imaš jedan Liverpul koji godinama ne uspijeva osvojiti neki od najvažnijih trofeja (LŠ ili PL), ali opet imam osjećaj da su popularniji od nas, ali sveukupno ne i veći klub. Tolika rupa u "neosvajanju" najvažnijih trofeja ih ne može staviti ispred nas.

S druge strane, Barselona jeste makar pola koraka ispred kada se gleda veličina kluba. Bajern nikada u istoriji nije imao igrača toliko popularnog kao što je Mesi, ili kao što je prije njega bio Ronaldinjo.
Gvardiola i Enrike treba da podignu spomenik Leu Mesiju što je od njih napravio trenere. :bravo:
Miki
Don Quijote

PostPostao/la cruz » 16 kol 2018, 21:26

Čitam neki članak di je Tolisso dao koju izjavu i tu piše da je momak u prvoj sezoni imao 40 nastupa, zabio 10 golova i 7 pripremio. Jbt pa ne bi nikad reko da je toliko toga bilo. Usprkos takvoj statistici uopće nisam stekao dojam da je Durchbruch napravljen..
Btw obožavam njegov mentalitet i izjave koje to reflektiraju. Kada dođe opet na 100% nadam se da će sexplodirati.. kako sam nedavno pisao ovdje negdje.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 18 kol 2018, 08:48

Al da je debilno, debilno je...

Plan ti je igrati s pravom sesticom, a prodajes Rudya koji ti je zamjenska sestica, a prva i najjaca sestica ti mora u Notfallu pokrivati poziciju stopera.

Bas cudno kadrovanje...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la anton 1983 » 19 kol 2018, 06:23

U sportbildu je izaso tekstic u kojem pise da je Sule novi Abwehrschef i to cak prije Hummelsa. Boa i Hummels ce se borit za mjesto ali kao sto znate Hummels je u prednosti.
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la anton 1983 » 19 kol 2018, 11:46

Evo malo ULIJeve bruke:

"Wenn die Spieler nach dem Spiel twittern, werd ich WAHNSINNIG"

"wichtiger ist es , die Mitglieder glücklich zu machen und jedes Jahr einen Gewinn, als die CL zu gewinnen"

"Wenn ich Ronaldo hole, werden wir nicht mit 20 sondern 35 Punkten Vorsprung Meister, wollt ihr das ???"

E moj ULI ta vrsta populisticke politike je proslost...

Evo link

https://m.bild.de/sport/fussball/uli-ho ... obile.html
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la melodyne » 21 kol 2018, 14:19

Uli Hoeneß:

Das mit Carlo Ancelotti ist total in die Hose gegangen.

„Financial Fairplay kann man in die Tonne klopfen, das ist sowieso nichts wert“

Evo ceo intervju: https://wontorra.podigee.io/1-uli-hoeness
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 22 kol 2018, 08:18

Lewa je razgovarao sam sportbildom, cijeli interview se nalazi samo u print izdanju, a ono što su “teas-ali” je sljedeće:

“Htio sam otići iz kluba jer sam krajem sezone (odigravši par loših utakmica) osjetio da su mnogi jedva dočekali da me žestoko kritiziraju a klub me nije zaštitio. Rekao sam agentu da traži novi klub. Međutim vidio sam da su navijači uz mene a prijelomna točka je bio super razgovor s Nikom Kovačom. Tu sam osjetio da me se razumije i odlučio da ostajem u Bayernu. Sad sam opet srcem tu.”

Nastavak interviewa cekam da netko objavi.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 25 kol 2018, 22:35

FWIW, lijevi bek Jonathan Meier mi je u 3-4 pripremne utakmice koje sam gledao ostavio najbolji dojam od mladih.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la melodyne » 26 kol 2018, 20:33

U drugom kolu kupa igramo sa SV Rödinghausenom iz 4 lige.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 26 kol 2018, 21:41

melodyne napisao:U drugom kolu kupa igramo sa SV Rödinghausenom iz 4 lige.

:problem:
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 29 kol 2018, 11:00

Präsident Uli Hoeneß vom deutschen Fußball-Rekordmeister Bayern München hat eine Wende im Poker um Jerome Boateng angedeutet. "Nach meinem Gefühl von heute Abend bleibt er beim FC Bayern"

Znaci Boateng ostaje. :bravo:
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 13 ruj 2018, 14:35

Nationalspieler Thomas Müller sieht Bayern München nach den Enttäuschungen der vergangenen Saison gerade in der Champions League besonders motiviert. "Der WM-Sommer und das unglückliche Aus gegen Real sind ein zusätzlicher Antrieb, der Energien bei uns freisetzt. Wir alle wissen, dass der Titel für uns drin war. Dementsprechend haben wir für den nächsten Anlauf in der Champions League Wut im Bauch und mit Niko Kovac einen neuen, jungen und ehrgeizigen Trainer",

:O: Jos da dobijemo normalne sudije i idemo po CL!
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 23 ruj 2018, 09:03

Igrači zbog kojih još uvijek volim gledati Bayern:

James, Thiago, Leon, Renato, GnaBry (samo za ajvna), Kimmich!

James

James mi je jednostavno čisti SEX, takvog igrača i potencijalnog mega zvijezdu sam uvijek htio u BAyernu. Volim igrače koji halaju fucu a on to dela. Činjenica da hala tako dobro PK pozicija govori o kakvoj je klasi riječ - jednostavno čekam da vidim od njega neki SEXUALAN potez u kombinaciji s KAMPFGEISTOM. Uvijek gledam jel James starta, a ako ne, odmah mi je teže gledati tekmu - Da pozicija špice nije toliko tražena u svijetu, reko bi da je James Bayernov nabolji igrač. Isto tako fascinira me njegova predansot klubu, koju definitivno nisam očekivao. Brijo sam da je više pederčić i da će se brinuti za svoju slavu, ali se on nekako "skromno" drži i stvarno daje sve za klub.

Thiago

On mi je nekako nada da ću zaboraviti prodaju Kroosa. Thiago ima potencijal da bude najkompletniji i najbolji vezni igrač svijeta. Ziher sam da može dosegnuti Modrićevu razinu. No uvijek je neko ispred njega u španiji i uvijek se neki kurac ispriječi - forma ili ozlijeda i čudni njegovog imena katasofalni potezi. Thiago zasad igra MEGA sezonu! No recimo jučer protiv Schalkea, zgubio je u prvom poluvremenu 3 lopte u rangu igrača Christian LELL, ono koji ti je kurac bi ga pito, a po tom pitanju trebao bi imati veće sposobnosti od Inieste i Xavija. Ok zabij se naprijed, pokušaj proigrati, pa ako ne uspije ok, ali FEHL PASS je nešto sasvim drugo! Thiago po meni bi maximalno u dvije tekme smio imati jedan! to ja očekujem od njega i smatram da on tu razinu može doseći - zato svaki spomen da bi ga se moglo prodati mi diže želudac! Ovo ljeto smo bili jako blizu da ga prodamo, samo je trebala doči prava ponuda - to nije moje mišljenje to je činjenica koju je rekao Christian Falk! fala Bogu da nismo i da je osto i da napokon i on odigra kak treba i dobije priznanje i rešpekt kako treba. ok ovo jest Bundesliga i jest ovo Schalke, ali razinu i klasu igrača još uvijek mogu prepoznati, a razina/klasa i statistika (MULLER) je nešto sasvim drugo....DA mi je bar vidjeti Thiagovu statistiku od jučer, čisto me zanima koliko je lopti oduzeo i kolikoje uklizavanja imao! Jel vi primjećujete kako on uklizava? :shock: Lik će se ozlijediti! jel primjećujete koliko lopti oduzme? :o

Leon

Neću lagat, Švaba je! :D Želim da imamo jednog švabu koji ima bitnu ulogu u veznom redu i da je više igrač na fiziku nego na "drkanje". Leon ima sve da bude kičma Bayerna u nadolazećoj eri kluba - da je Mullera hiti van i formirati neprobojan trio - James, Leon, Thiago UFF , potencijalno najbolji vezni red Europe, ali u realnosti jako daleko. Doveli smo Leona da bi digli kvalitetu...Eto nadam se da će Leon biti toliko dobar da Muller zbog njega manje igra :D Pošto je novi igrač s velikim potencijalom jako me zanima kako će se uklopiti u Bayern - skok ima, šut ima, a Bogami i pass i maltene SEXUALAN Box tu Špek Mitfileder.

Renato

Renato mi je fakat simpatičan i jako me muči činjenica da bi mogao postati najveći fail transfer Bayerna u povijesti! Zato jako želim da uspije i da se još svi pozovu na Brena. Eto da Tolliso sad propadne brijem da to niko ne bi niti spominjao koliko se sere o Renatu. Za razliku od Tollisa, Renato mi je puno draži igrač i igrač za kojeg mogu navijati, da se tako izrazim. Valjda zato što je doveden pod drugačijim uslovima. Isto tako Renato je veliki ispit za NK i ako to lik položi... Zato se se veselim svakoj minuti da vidim Renata na terenu. Jest da mi on sjebaje moj koncept neprobojnog trojca, ali kad znam da umjesto njega moram gledati Martineza ili Mullera, MAJKO MILA!!!!

GnaBry

Ne znam zaš, ali fakat bi htio da lik uspije :lol: Jebiga moramo imati Šećirija u ekipi, nemreju svi biti ROBBERY. :D A pošto mi se više ne gleda Ribery i Robbena (u biti maximalno bi mi jedan igro po tekmi), želim da takvi novi mladi igrači kad smo ih već doevli da im damo priliku da vidimo jel su bar dobre zamjene. Ova pozicija nam je bitna i zato ne bi volio da ga se šikanira, jer tu se moraju teške odluke donjet. Nije to ala Rudy di me boli kurac kad ima napretak igrača, ali se i Rudyu NEOPRAVDANO dalo mali miljon minuta a već nakon prvog dodira s loptom sam zaključio da to govono teba prodat...A da negovorim o sexualnosti njegovog imena RB ili BR pitanje za vječnost :D

Kimmich

Kimmich mi je najdraži švapski igrač Bayerna. Isto tako na njega gledam kao ostavštinu PEPA i s njim to poistovjećujem. Ak mene pitate ja sam zaboravio da je Lahm igrao na toj poziciji. Znam da je Lahm bio Alfa i Omega no siguran sam da smo sa Kimmichom napredovali i da nas je on digao za razinu - nešto što Lahm nikada ne bi mogao, jer nam takav bek sada ne treba. Zbog Kimmichove statistike i znanja igranja nogometa dobili smo beka koji nadoknađuje jedan dio onoga što bi trebala raditi krila tj. napad i zbog njega ne vidimo veliki pad zbog nedostatka klase na krilima. Meni je milina gledati takvog beka kojem kad dodaš loptu znaš da se nešto fenomenalno može desiti i valjda lik svaki deseti put loše nabaci i svaki 10 put loše doda loptu. Ok zbog toga trpi probojnsot no neki njegovi potezi su iznimno inteligentni i vidi se da se radi o klasnom VEZNOM igraču a ne beku :D Ko zna morti bu i on za koju godinu kapetan Bayerna.. Sule, Kimmch, Leon, GnaBRy - DAS DEČKI! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la effe__sa » 23 ruj 2018, 14:05

Čini mi se po ovom gore antonovom trebalo bi samo još u klub zvanično kastanjete i sangriju uvest i sve super.. :D Anton nam sada drka na latino tipove i njima slične, tako da su po njemu samo to sexualni igrači.... :D Drugi ako nisu latinosi, ne mogu biti sexualni...Hajd eto ko Goretzka i Kimmich mogu proći kod njega...I Gnabry.... :D
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Općenito o Bayernu