Momčad i sve vezano uz ekipu - 2019/20

Sve vezano uz Bayern što nije obuhvaćeno forumima gore...

Re: Momčad i sve vezano uz ekipu - 2019/20

PostPostao/la anton 1983 » 08 srp 2019, 08:59

Ma ovo što sam ja napisao je utopija idealnog kadra...

Naravno da to nije ni približno tako, jer skockati Bou i Renata je, ajmo priznati nemoguće, ne znamo niti kakvi su Davies niti Arp tj. više naginjemo da su "smeća".

Sam oću reči da ovakav kadar, po godinama i pozicijama bi bio idealka, ali tu i tamo s drugim imenima...

Ja sam cruz već objašnjavao zašto je Bayernu problem imati 20 igrača u kadru... No isto tako već sam u prethodnom postu piso da je sve više od 18 ( to dodatno krilo), samo plus...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 08 srp 2019, 09:23

Da ja mogu birati kadar, ovako bi pokušao postaviti, iako nerealno ali tome bi težio:

G Neuer, Ulreich

D Lucas, Süle, Pavard, Alaba, Kimmich, HENRICHS

M Thiago, Tolisso, Javi, MARC ROCA

AM Müller, Goretzka

W Coman, Gicbry, etabilirano krilo (tipa Sane, Dembele), ne-etabilirano krilo (tipa Ünder, Odoi, Everton i sl.)

A Lewa, iskusni napadač spreman biti drugi izbor

Tu još dodaj premlade igrače tipa Davies, Arp, Mai i sl.

Dakle 5 igrača nam treba ako odu Boateng i Renato. Ako njih dvojica ostanu onda je to "ok" glede količine ali ne radi garantiranog nezadovoljstva zbog neigranja. Dakle njima daješ utakmice ili prodaješ, sredina je opasna...

Ovaj sastav je "priprema" za 2020 transfere - za Wernera i Havertza. Kai bi trebao upasti na mjesto 10ke di Goretzka zauzima drugačiju ulogu a Müller... kod njega se svakako nikad ništa ne zna
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 08 srp 2019, 09:27

Ja sam tocno znao da ces to napisat :D

O tom se i radi. Mi jos Daviesa i Arpa ne racunamo kao igrace, a kad bi ih racunali onda bi neki drugi klinci zauzeli mjesto koje si im ti dao u svom popisu...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 08 srp 2019, 09:33

Pa zato postoje posudbe.
Ako će Bayern već razvijati mlade igrače onda neka to budu Pavard, Rodrigo (koji je otišo, zato sam stavio: )Roca, Ünder. Kao što smo razvijali Sülea, Comana, Gicbrya, Kimmicha, Alabu, Thiaga.. Dakle momke koji će igrati i koji imaju nenormalan potencijal.

Daviesa, Arpa i ostale prvo na kaljenje da uopće mogu doći u poziciju da se razvijaju u Bayernu.
Glupo bi bilo njih ubrajati u kadar kad ne mogu ni za Union Berlin igrat. A to znači da Bayern sada jednostavno nema dovoljno igrača ni za mali kadar a kamoli pristojan.

KRONIČNO nam fali dobrih igrača i moramo više počet s dovođenjem.

Kritike na račun uprave su totalno opravdane i njihovo pravdanje je smiješno.

----

Ono što mene jebe.... Evo ja pišem o Marc Roca (U-21 EP), o Evertonu (copa america), dakle momcima koji su ovog ljeta napravili bombu u tim natjecanjima. Pa mi smo takvog i doveli - Renato Sanches! A gledaj kako je ispalo s njim
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 08 srp 2019, 09:49

anton 1983 napisao:Po našem kadru sad svi seru, ali u teoriji, ako razmislite on je idealan. Problem je u nedostacima kdo nekih igrača, ali ako gledaš kako bi reko "knjigu" to uopće nije tako. Ovdje sam želim karikirati kakav je za mene idealan kadar neovisno o igračima.

Ako pretpostavimo da su Boa i Renato zadovoljni i žele dati sve za Bayern, sve što bi još Bayernu trebalo je jedno krilo, sve ostalo bi bio Bonus.

S Boatengom u obrani bi imao jednog iskusnog igrača lidera - naravno tu sam zbriaso minuse...

Onda imao bi sve skupa kadar od 18 igrača što je za BUNDESLIGU idealno jer nema 20 klubova.

Od toga 7 obrambenih, 5 veznih, 6 ofenzivaca ukupno 12 igrača.

Za DL imao bi: Alaba, Davies, Lucas

Za DC - 5 komada znate kojih

ZA DR - Kimmich, Pavrad, Davies

ZA MC/DMC - 5 + KIMMICH

ZA AMC - LEON, MULLER,

ZA KRILA - NOVI, GNABRY, COMAN, DAVIES, MULLER

ŠPICE - LEWA, ARP, MULLER

što se tiće godišta i iskustva tzv. mišung i tu je idealna stvar, jer onaj najpolivalentniji (DAVIES) ti je najmlađi, imaš mladog talenta za zamjenu u napadu. Dosta igrača oko 23 i dosta oko 27-30

Sve perfektno :D

Samo treba preobratiti Bou, Renata i dovesti to krilo....

Pa ja to pisem cjelo vreme a ti tu plahtu napisao...O Renatu i Boatengu ovisi dal bude kod nas 1,2 ili 3,4 transfera...Ipak ja bi dofuro krilo i jednog desnog beka pod mus a dal jos netko ovisi o ovoj dvojici.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la FCB_general » 08 srp 2019, 13:25

ivan napisao:A pogledan kruže kako smo s tim kadrom pretprošle godine skoro uzeli LP :D

U pravu je anton, dobri i motivirani Boa i Renato ostavljaju posla samo na krilu. Ali to je možda najteži posao...

Ti imenjače ko pijan plota se uhvatio toga i ne puštaš, :) a upravo to nas je i uništilo što smo Juppa doveli da cijedi te igrače na svoje mogućnosti i preko svojih mogućnosti i onda banana - jedan trofej na kraju. ;)

Zbog toga sam se ljutio prošlu i pretprošlu sezonu da nam je to remont uništilo prošlo ljeto i sad bi kompletirali na ovom sve ostalo, a tanka i nekvalitetna klupa bila alarm još u 2014./2015 sezoni. A gdje još sezona 2016./2017. i uoči 2017./2018. pa ni tamo nikakva brojna pojačanja... :)

Da smo barem uzeli tu LP 2017./2018... sad bi svi mogli i dalje pilati istu priču kao i sezonu prije nje i ove dvije sezone poslije, ali evo... Sad svi razočarani, a ja to prije 2-3 godine prošao i prihvatio da davni pad je naša realnost neko duže vrijeme, sadašnjost i budućnost i to još na Kovaču je svatko mogao vidjeti gdje je Tuchel baš trebao biti imenovan kao slobodan trener u kasnu jesen 2017. gdje takvom treneru doslovno moraš davati zvijezde i brojne nove igrače, a mi nikoga nismo doveli prije godinu dana.

Trenere možeš uvijek mijenjati i na njima riješavati sve, ali upravu i igrače... Prve nikako ne možeš zadnje 3-4 godine, ove druge možeš a njih mijenjaju, prodaju i otpuštaju ovi prvi. :)

Bit će Bayernu dobro i narednih godina jer igramo u Bundesligi, KVDM Ligi ili Bayern Ligi, ali ne onako dobro kako je bilo između 2009. i 2014. Sve od prije prihvatiš i otpustiš i to je to.
Sad treba istresati daleko veću lovu nego zadnje 4 godine i tako će biti svake godine dok god je totalne anarhije u odštetama nogometaša.

U klubu nisu uopće shvatili ozbiljnost situacije prije 6-7 godina koliko će omladinska škola postati ključ Bayernove dominacije i opstanka u vrhu i koliko će se igrači poput De Bruynea morati plaćati jer će svake godine biti za 30-40 milijuna eura takvi igrači skuplji ili nedostupni više u manjim klubovima. Bolje rečeno, shvaćali su ali ne jako, izrazito važno ili alarmantno.
O skautingu nećemo ni jednu riječ potrošiti jer brate mili, mi skauting baš nikad nismo imali. :D
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Lahm » 08 srp 2019, 15:08

Kada vidim tko nosi 21.... :roll: :sick:
don
Jupp Heynckes
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la cruz » 08 srp 2019, 15:34

Lahm napisao:Kada vidim tko nosi 21.... :roll: :sick:

već si ga oštembiljao?

novi je igrač, neka se dokaže. :roll:
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 08 srp 2019, 15:47

Lahm napisao:Kada vidim tko nosi 21.... :roll: :sick:

A tko bi trebao nosit 21?!

Najlakse je samo srat kad treba i netreba :good:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Lahm » 08 srp 2019, 16:05

cruz napisao:već si ga oštembiljao?

novi je igrač, neka se dokaže. :roll:

Onaj tko udara zene/u, / u njegovom slucaju pijanom stanju/ da ista zavrsi u bolnici je za meine unten durch +
I can be a leader and have the character for that"

Lideri sute i rade te se dokazuju.
don
Jupp Heynckes
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la cruz » 08 srp 2019, 16:53

A jbg, ko da on sad ne bi volio da toga nije bilo. Lass mas sein jetz...
Kad bi svakoga tako na osnovu prošlih grijeha osudio onda nikog ne bi poštivao ;)
Izmlatit žensko za bolnice je jadno i dno dna... ali šta sad?! 22 mu godine tek, koliko mu je tada bilo? 18?

Ne želim uopće o tome razmišljat ni opterećivat se s tim ko ti, nema vajde. Neka mu je sretno, zauzima veliku ulogu i neće mu sigur bit lako dokazat se.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 08 srp 2019, 17:00

Meni se lik jebeno svida!
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 08 srp 2019, 19:26

anton 1983 napisao:Meni se lik jebeno svida!

Ma naj :mrgreen:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 17 srp 2019, 08:36

Lewandowski the TORminator je dao kratki interview, evo nekoliko izjava:

"U dobrim smo razgovorimo oko novog ugovora, pitanje je vremena kada će se riješiti. Mnoge su stvari bitne i transferi su dio toga. Pričao sam s upravom, rekli su da će se neke stvari rješavati i da rade na njima. Dvije godine nismo napravili ozbiljan transfer, ok sada smo počeli ali sada je krajnje vrijeme da se nastavi s pojačanjima. Bez transfera će biti teško igrati za velike trofeje, igrati na visokom nivou i ostati na njemu, treba ti pojačana momčad. Svak zna da treninzi nisu optimalni kada imaš tako malo profi igrača, treba nam više igrača radi konkurencije unutar momčadi. Svi čekamo da se momčad kvalitativno pojača i nadam se da će se u narednim danima nešto desiti."

Ako itko ima muda u momčadi onda je to Lewa. Jedino je on uvijek spreman biti iskren i da kaže šta kolektiv misli. Pravi kapetan, a ne kao Neuer da preko agenta šalje pizdunske poruke...
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la FCB_general » 17 srp 2019, 08:49

Zadnjih 15 godina nikad nisam mogao smisliti kada su igrači počeli govoriti upravama što trebaju ili moraju raditi, petljati se u kadrovska pitanja i baviti onime što im nije posao. U Bayernu je nažalost takva situacija već 4-5 godina da igrači jednostavno imaju čisto pokriće za ovakve izjave i potpuno su u pravu.

Pravo vrijeme je bilo u ljeto 2017. i 2018., no Uli i Karl su se konstantno pravili blesavima i sada noktima oraj zemlju da nešto odlično nađeš ispod nje.
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Općenito o Bayernu