NOVI FC BAYERN MÜNCHEN

Sve vezano uz Bayern što nije obuhvaćeno forumima gore...

Koga biste željeli vidjeti kao novog trenera Bayerna od ljeta 2020.?

Hans-Dieter Flick
1
13%
Mauricio Pocchetino
0
Nema glasova
José Mourinho
0
Nema glasova
Erik ten Hag
4
50%
Jürgen Klopp
1
13%
Thomas Tuchel
0
Nema glasova
Roger Schmidt
0
Nema glasova
Julian Nagelsmann
0
Nema glasova
Luis Enrique
0
Nema glasova
Diego Simeone
0
Nema glasova
André Villas-Boas
0
Nema glasova
Arsenè Wenger
0
Nema glasova
Marco Rose
0
Nema glasova
Florian Kohlfeldt
0
Nema glasova
Leonardo Jardim
0
Nema glasova
Marcelino Garcia Toral
0
Nema glasova
Massimiliano Allegri
1
13%
Ralf Ragnick
0
Nema glasova
Mark van Bommel
0
Nema glasova
Peter Bosz
0
Nema glasova
Adolf Hütter
0
Nema glasova
Ralph Hasenhüttl
0
Nema glasova
Unai Emery
0
Nema glasova
Markus Weinzierl
0
Nema glasova
David Wagner
0
Nema glasova
Robert Lewandowski kao igrač/trener
0
Nema glasova
Netko drugi (navedite ime)
1
13%

Ukupno glasova : 8

Re: NOVI FC BAYERN MÜNCHEN

PostPostao/la anton 1983 » 07 stu 2019, 20:00

Ma ko god dode bit ce lose! To je jedini ispravan nacin razmisljanja :anton1:
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Vedo » 07 stu 2019, 20:55

The Scarface napisao:A jeste se uhvatili za rijec dugorocni trener, ke znaci to aut. trener koji ce ostati 10 godina na klupi, radi se o treneru koji ce donijeti neki stil igre koji ce se gajit par godina, trener koji ima potencijal da ostavi neki trag i bude dugorocno rjesenje, uglavnom suprotnost od fosila Wengera ili Mourinha koji su svoje vec odradili.

Baš sam ovo i ja htio napisat, ali sam onda odustao. Hvala Scar!
Karl-Heinz Rummenigge :“We’ve had plenty of outstanding players, Steffan Effenberg, Lothar Matthäus, but for our sporting and public image, Kahn has always been the most important. He personifies this club’s genetic make-up.“
Vedo
Redoviti član
Redoviti član

PostPostao/la ivan » 07 stu 2019, 22:02

Pa pardon onda, zadnji put kad sam gledao u rječnik "dugoročno" nije imalo to značenje... Onda možda smislit neku drugu bolju riječ? :)

Ali zato je glupo o tome i pričat. Želimo igrat kako ten Haag trenira - dovedimo ga pa kud puklo da puklo. Ali problem je nama i ta vražja velika očekivanja jer smo mi navikli osvajat. Iako ja mislim da uz atraktivnu igru ne bi bio problem ni da se ne uzme prvenstvo u toj prvoj trenerovoj sezoni.

Znači Wenger nije opcija.. hmm. A što ako nas Dortmund razguzi? Ispada da u tom slučaju Flick ne bi ostao glavni trener. Da mi neće možda Mourinha dovest?
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 08 stu 2019, 17:21

José Mourinho ist nicht dafür bekannt, gerne um den heißen Brei herumzureden. Und das tat nun auch sein Berater nicht.

Gegenüber SkySports stellte er klar: „José Mourinho würde sehr gerne zum FC Bayern kommen.“ Und nicht nur das, der Star-Trainer „hätte große Lust mit absoluten Fußballfachmännern wie Karl-Heinz Rummenigge und Uli Hoeneß zukünftig zusammenzuarbeiten“.

Warum eigentlich nicht...
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 08 stu 2019, 18:40

Ja iskreno ne znam jel bi prezivio Mourinha. Za tog covjeka ja nemrem navijet. To je koda je Bayetn osvojio LP sa Pippom!
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la FCB_general » 08 stu 2019, 21:39

Što kaže Arsene Wenger na ovaj tjedan za Bayern i samog njega u kontekstu Bayerna. Mislim da je sve razjasnio kako ne bi bilo podmetanja od strane medija što on sam kaže da nas kao klub masakriraju sa svih strana.
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Lennon » 09 stu 2019, 05:50

Ja sam nekako od početka za Allegrija..

Jedini solidni kandidat.
Mia San Mia! Mia San Kroatien!
Lennon
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la ivan » 09 stu 2019, 17:03

FCB_general napisao:

Što kaže Arsene Wenger na ovaj tjedan za Bayern i samog njega u kontekstu Bayerna. Mislim da je sve razjasnio kako ne bi bilo podmetanja od strane medija što on sam kaže da nas kao klub masakriraju sa svih strana.

Nevjerojatno da su neki mediji to prenijeli kao napad Wengera na Bayern u smislu da je proturječio nama i da smo kao mi njega zvali, a ne on nas! Haha pa koliko nisko mogu ići...
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la The Scarface » 09 stu 2019, 17:25

doro napisao:
The Scarface napisao:Bild pise da se pregovara s Wengerom i da je suglasan s ugovorom do kraja sezone, nakon sezone bi onda uzeli nekog mladeg trenera za permanentno rjesenje.

Znaci ipak je salabajz :lol:

https://pbs.twimg.com/media/EI66NcXWoAE ... name=large
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la FCB_general » 09 stu 2019, 20:11

Wengeru smo spakovali samo tako, a čak čovjek nije ni došao u Bayern i daleko veće je trenersko ime od Kovača. Koje prodavanje ugleda od strane naše uprave jer po onome što vidim, mi smo prema svemu sudeći plasirali Bildu priču da je Wenger ko kakav očajan lik se sam ponudio Bayernu, a zapravo je Wenger taj koji je dobio poziv od Karla i onda na sve što se pisao nije došao demantij kluba kako bi se obranilo sebe i Wengera i u tom videu nas je baš na fini način oprao kakav smo klub postali i dao košaricu zbog toga. SRAMOTA! :roll:
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 09 stu 2019, 20:31

Ja to uopće nisam doživio kao vi. Od kad se sve vjeruje novinama??
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la FCB_general » 09 stu 2019, 21:17

Znači, potpisat ćemo i Timu Wernera je ovaj doslovno rastura u Leipzigu kad se pogleda njegovih zadnjih 20 utakmica.

Daš Sanéa, Havertza, Wernera, novu 6-icu, novog stopera(možda i još jednog ako Kimmić ode u vezu trajno) i na konju smo. :)
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 09 stu 2019, 22:39

FCB_general napisao:Znači, potpisat ćemo i Timu Wernera je ovaj doslovno rastura u Leipzigu kad se pogleda njegovih zadnjih 20 utakmica.

Daš Sanéa, Havertza, Wernera, novu 6-icu, novog stopera(možda i još jednog ako Kimmić ode u vezu trajno) i na konju smo. :)

Netreba ti 6ca ako Kimmich otidje u vezu vec zamjenskog beka i stopera.

Trebat ce nam love zato Thiago na prodaju dok jos mozemo dobit lovu za njega.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la effe__sa » 10 stu 2019, 02:30

FCB_general napisao:Wengeru smo spakovali samo tako, a čak čovjek nije ni došao u Bayern i daleko veće je trenersko ime od Kovača. Koje prodavanje ugleda od strane naše uprave jer po onome što vidim, mi smo prema svemu sudeći plasirali Bildu priču da je Wenger ko kakav očajan lik se sam ponudio Bayernu, a zapravo je Wenger taj koji je dobio poziv od Karla i onda na sve što se pisao nije došao demantij kluba kako bi se obranilo sebe i Wengera i u tom videu nas je baš na fini način oprao kakav smo klub postali i dao košaricu zbog toga. SRAMOTA! :roll:

Hajd ne brani tako ti Boga Wengera...On se od prve Kovačeve krize od prošle jeseni prodaje ko kakva kurva da bi došao u Bayern. Pa ljubio bi taj stope svima u klubu da je postao tu trener. Pa konačno bi i on vodio onda jedan klub s pobjedničkim mentalitetom... ;)
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la FCB_general » 10 stu 2019, 10:39

Nije do Wengera, već do našeg kluba. Smiješni Karl opet ide raditi kontrolu štete prekasno, šta ćeš... A neki se s druge strane raduju što će on voditi klub od zime, a vidio sam kako ga je vodio dok je Uli bio u zatvoru pa smo dogurali do ovdje. :D

Smiješni smo postali. Uli ide u mirovinu, neće odabirati novog trenera i onda sinoć nakon utakmice o odabiru trenera kaže "mi". :mrgreen: A i Karl isto, "mi" ćemo ga nazvati, a on ga osobno nazvao i pričao 5 minuta s njime. :haha:

Sve kasno i loše rade za imidž kluba. Jedino pozitivno je što je bojkot igrača potvrđen od samog Hoeneßa, to više nisu nikakve teorije i nagađanja već istina i činjenice.
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Općenito o Bayernu