Momčad i sve vezano uz ekipu - 2019/20

Sve vezano uz Bayern što nije obuhvaćeno forumima gore...

Re: Momčad i sve vezano uz ekipu - 2019/20

PostPostao/la FCB_general » 14 sij 2020, 13:36

Kaže Brazilac(novinar inače) da je Ten Hagova želja i san voditi Bayern i da će ga na ljeto u 6. mjesecu preuzeti te "da je to već čuo od nekoga". Do kraja ove sezone će Bayern s Flickom surađivati i ako ne dođe do promjena, Ten Hag će preuzeti klub.

Alguém já me disse que ele assumirá o clube no meio do ano.

"Netko mi je već rekao"... Zaista bezvezan tweet se čini kad ne kaže ni da mu je to pouzdan ili tajni izvor, već ono "rekla-kazala" i "pokvareni telefon". :D
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 14 sij 2020, 18:16

melodyne napisao:https://www.tz.de/sport/fc-bayern/fc-bayern-serge-gnabry-hans-flick-hasan-salihamidzic-transfers-zr-13433132.html

Gnabry ima problema sa povredom. Flick trazi novo krilo.

Svidja mi se sto Flick trazi pojacanja. Nije kao neki njegovi prethodnici koji su govorili ma extra je ekipa ne treba sveza krv... :roll:

Ekipa nam je tanka totalno. Ne sjećam se kad je bilo tako. Još ću jebenog boatenga i Perišića morat gledat. Ako se brzo ne vrate neki ozljeđeni bit će jako gadno
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la FCB_general » 14 sij 2020, 22:15

Zadnji put 2011. i tada smo se do kraja borili za LP i 3. mjesto. Trebaju nam prava 22 igrača u polju i 3 golmana pored ovih ozljeda, ali ne kadrovske prevare Mai, Cuisance, Arp, Zirkzee i Singh koji to lažno pretvaraju u 23-24 igrača u polju + 3-4 golmana. Upravi na dušu, a i trenerima koji na to pristaju.

FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

Prethodni

Vrati se na: Općenito o Bayernu