PEP GUARDIOLA

Arhivirane teme...

PEP GUARDIOLA

PostPostao/la anton 1983 » 04 kol 2015, 15:15

Poanta ove teme je samo da vidimo, na brzaka i šturo kaj mislite da li će Pep produžiti ugovor ili ne.

Nije poanta da napišete što želite, već samo da napišete dal ste uvjereni jel ide ili ne, pa da nakon sezone vidimo ko je kaj reko :mrgreen:

Možete i napisati zašto mislite dal ostaje il ide, a ako baš oćete pište ŠTO BI BAŠ VI.

Zamolio bih da se u ovoj temi UOPĆE NE VODE DISKUSIJE, nego da vidimo ko je kaj prognozirao i to je to.

Razlog odlaska morete napisati oće u EPL, želi puno veću plaču, bla, bla, bla. Kaj god oćete. Namjerno neću staviti anketu.

Nadam se da ćete svi odgvoriti na upit, pa ću ja na kraju napravit popis s glasovima.

Danke
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

Re: Ostaje li PEP?

PostPostao/la luctl » 04 kol 2015, 15:16

Pep ide ća, osvojio ne osvojio sve živo.

Ako ne osvoji --> logično ide ća.
Ako osvoji --> sam odlazi kao mudonja.
troll u <3
luctl
Troller

PostPostao/la TiLe » 04 kol 2015, 15:18

Odlazi! Da je mislio produživati ugovor već bi dosad to učinio.
TiLe
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Gerd Muller » 04 kol 2015, 15:20

Pep odlazi Klopp dolazi.
"Primili smo nekoliko zahtjeva od određenih ljudi iz cijeloga svijeta:Amerika,Arapske zemlje ... koji zele da ulazu novac u nas Bayern.Odbio sam sve.Zasto? Jer nasi navijaci to ne vole."
- Karl-Heinz Rummenigge
Gerd Muller
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la FCB_general » 04 kol 2015, 15:33

Ja! Yes! Sim! Si! Oui! Evet!

Ja mislim kako će ostati. Iako uopće ne preferiram njegovu uspavanku i Hipp kašice koje se ništa nisu promijenile nakon njegove jednogodišnje pauze, takvog sam mišljenja. :idea:
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la panda » 04 kol 2015, 15:50

Ostaje.
"Planina se gleda odozdola, crkva izvana, a birtija iznutra."
panda
Admin
Admin

PostPostao/la melodyne » 04 kol 2015, 15:54

panda napisao:Nadajmo se da ostaje.

Same here.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la vintage » 04 kol 2015, 16:11

melodyne napisao:
panda napisao:Nadajmo se da ostaje.

Same here.

I ja bi htio da ostane al mislim da nakon sezone odlazi u englesku, da iskusi nesto "novo"...
vintage
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Murta » 04 kol 2015, 17:22

Sumnjam, možda ako osvojimo Triple. Očigledno je da Pep ne zna ili ne može iskoristiti pune potencijale ovog kadra (npr. Alaba, Lewandowski, Goetze). Ukoliko ne osvojimo LP, vjerojatno bi trebalo doći do većih promjena, a od toga je puno lakše promijeniti trenera.

Mislim da Pep odlazi u Manchester City sljedeće ljeto i na to računam praktički od prve Pepove sezone u Bayernu. Nasljednik će vjerojatno biti netko iz trojca Klopp, Weinzierl, Favre. Očekujem i Thiagov odlazak.

Ukoliko dođe Klopp, vjerojatno ćemo uzimati dva ofenzivna vezna, moja je pretpostavka Kovačić (zato nam je dobro da ostaje u Interu još godinu dana) i De Bruyne.
Tada momčad vidim ovako:
---------------------Neuer---------------------
Lahm------Benatia------Boateng------Alaba
-------------Vidal---------Kovačić------------
Muller/Robben--Goetze/KdB------Muller/Costa
---------------------Lewa---------------------

Ukoliko dođe Favre, pitanje je što će biti s Goetzeom. Vjerojatno će biti prodan. Pretpostavljam da bi tada gotovo sigurno kupili ili Kovačića ili De Bruynea jer njegov sistem treba takvog kreativca u sredini. Ne vjerujem da bi došli obojica, nego bi išli po jedno krilo koje može igrat na obje strane, ima dribling i opasan je po gol. Tu mi je kandidat Griezmann.
Tada momčad vidim ovako:
-------------Vidal-----Kovačić/KdB------------
Griez/Robben-----Muller------Griez/Costa

Weinzirlov dolazak bi vjerojatno doveo do nekakve mješavine oba stila, moguće čak i povratak Juppovom nogometu, a transfere bi planirao Sammer. U tom slučaju bi nam meta za srednjeg veznog bio igrač sličan Pogbi i Javiju, a ofeznivni vezni red možda čak niti ne bi imao promjena u odnosu na sadašnje stanje. Pitanje je što bi bilo s Goetzeom. Ukoliko on ode, pojačanje bi nam mogao biti Draxler ako će imati dobru sezonu.
Tada momčad vidim ovako:
-------------Vidal-----novi CM---------------
Robben/Götze--Götze/Muller--Götze/Costa ili Draxler umjesto Debelog
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la effe__sa » 04 kol 2015, 19:07

Mislim da Pep odlazi na kraju sezone. Nisam ja siguran da li će izdržati i do kraja sezone. Mnogi mi se scenariji vrte po glavi, različit razvoj situacije i u samoj BuLi i u kupu, da ne govorim o CL. Tako da je sve moguće....
Ne isključujem mogućnost super uspješne sezone. Super tim imamo, dodatni bitni kotač je Vidal.
A vidjet ćemo da li je Pep spreman da neke stvari popravi u ovoj trećoj sezoni. Negativne stvari da otkloni, greške da ne ponavlja, a ono što je dobro bilo do sada, da zadrži.

Mislim da i pored sve priče u javnosti, uprava i Pep imaju ipak različite poglede na fudbalsku filozofiju kluba i to već se određene razlike u razmišljanju i pogledima uočavaju.
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la ivan » 04 kol 2015, 19:41

Teško je zapravo reć. S jedne strane siguran sam da ako ne osvoji Lp da odlazi jer jednostavno stvorit će se toliki pritisak i negativna energija da ne bi nikom u interesu bilo da ostane. Na kraju krajeva neki su ga tjerali već nakon prve sezone. Sezonu će sigurno odradit do kraja jer ne vidim scenarij u kojem bi dobio otkaz prije. Jedino da stvarno sjebe sve živo, a pod tim mislim da nam je kvalifikacija za Lp upitna što nikako nije realno. U svim ostalim slučajevima odradit će ugovor do kraja.

S druge strane, svi misle ako osvoji Lp da će otić kao faca. Iako to možda jest vjerojatno, opet ne možemo bit toliko sigurni. Možda se atmosfera popravi. Na kraju krajeva znamo kako funkcionira šira javnost - sad ga se razapinje, da osvoji Lp odjednom bi bio Bog i batina. Na kraju krajeva zašto ne bi ove sezone sve kliknulo s ovim novim pojačanjima i ako nas sreća pomazi u pogledu ozljeda? Možda bi u takvoj super situaciji i Pep odlučio ostat još godinu ili dvije, ali mislim da više od toga sigurno ne.

Na kraju krajeva, mislim da je moje mišljenje da ipak odlazi kakav god ishod bio jer previše se tu stvari događa oko kluba, svi ga napadaju, pogotovo ljudi koji nemaju nikakve veze s klubom i previše je tu negativne energije. A opet Uli ako izađe iz zatvora, ko zna šta će bit. Uli ga je doveo, Uli će ga i potjerat :bravo:
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la mirko0410 » 04 kol 2015, 20:30

Odlazi 100% bila sezona uspješna ili ne jer da postoji obostrana želja o produženju ugovora to bi napravili na početku sezone. Jedna strana nije spremna za dalje ali svi šute.
mirko0410
Forumaš
Forumaš

PostPostao/la anton 1983 » 04 kol 2015, 20:34

Panda i melo su zasrali, to su vaše želje dečki, a to nećemo pa popravite molim. :mrgreen:
Zadnja izmjena: anton 1983; 05 kol 2015, 07:35; ukupno mijenjano 1 put/a.
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la effe__sa » 04 kol 2015, 21:58

ivan napisao: Jedino da stvarno sjebe sve živo, a pod tim mislim da nam je kvalifikacija za Lp upitna što nikako nije realno. U svim ostalim slučajevima odradit će ugovor do kraja.

Pa može biti dovoljno da prvenstvo bude upitno i da dobije nogu, ali sve zavisno od ostalih okolnosti. Znači i ne mora se toga toliko mnogo dogoditi da bi dobio otkaz, koliko možda na prvu mislimo..... :)
ivan napisao: A opet Uli ako izađe iz zatvora, ko zna šta će bit. Uli ga je doveo, Uli će ga i potjerat :bravo:

Pa Uli već ima djelimičnu slobodu, veći dio dana je slobodan.... :D
Ali dobro, ok to, naravno Uli bi morao biti na nekoj operativnoj funkciji da bi ga potjerao. A sada naravno i da sa svojim izražavanjem mišljenja mora biti malo pasivan.
Samo u cijeloj situaciji ne mora Uli biti presudan.

U konačnici nije meni bitno ko će pogoditi s prognozama oko trenera, niti mi je bitno da li će trener biti otjeran i koji će doći (to je bar sve nekako u pozadini) ako rezultati štimaju. Ja želim da u konačnici budemo uspješni. Klub kao klub i uspjeh kluba su na prvom mjestu.
Ali situacija je takva da se mora špekulisati oko trenera... :)
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la Lennon » 05 kol 2015, 06:59

Neće ostat, ide u City.

Moguće da bu novi trener iduće sezone Klopp
Mia San Mia! Mia San Kroatien!
Lennon
Član fan cluba
Član fan cluba

Sljedeće