PEP GUARDIOLA

Arhivirane teme...

Re: PEP GUARDIOLA

PostPostao/la anton 1983 » 17 ožu 2016, 22:35

doro napisao:Anton daj pročitaj ponovno kaj sam napisao jebo te čoravoga od prve minute igra jebote ubacivanje :lol

Čitam, ali nevidim. Il piši da te cijela Srbija razumije il nemoj pisat jer ovo je zakurac, a odgovori još debilniji.

doro napisao:A koju ti knjigu čitaš di ga za sve braniš..ja još nisam čuo ništa od tebe pa lik je bezgrešan po tebi :roll

Ne, ja samo smatram da moram laike učit pameti i da je Pep moj trener i nedobiva respekt koji zaslužuje.

Ej pa tebi je tudum Jupp bolji TRENER :lol: Mislim, ja bi fakat volio da jenput porazgovaraš sa nekom neogometnom stručnom osobom, pa da onda shvatiš stvari koje ti ja pričam i nebulazniš više.

doro napisao:Evo daj ti meni nabroji greške od pepa u ove 3g i u ove tekme sa đubretnusom?!

Ja ću ti nabrojat sve do jedne, ako ti napraviš samo 30% kaj se od tebe traži...Pa ne bum ja bi taj koji bu vesla sisao...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 21 ožu 2016, 21:03

Evo sad se pokazalo protiv kolna da kreten jednostavno ne voli gotze-a nije dobio ni sekunde a sve je govorilo da je trebao počet il bar ući kao rezerva da se odmori lewa,thiago itd a i njemu samo da dobi pouzdanja al ništa od toga..čak je i rode zaigrao lik kojeg pep ne podnosi do bola koji blefer..nadam se da ga CA bude zadržao u kadru i da mu mali bude to s kamatama vratio a onda je na njemu naravno ako dobi šansu ;)
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 21 ožu 2016, 21:24

doro napisao:Evo sad se pokazalo protiv kolna da kreten jednostavno ne voli gotze-a nije dobio ni sekunde a sve je govorilo da je trebao počet il bar ući kao rezerva da se odmori lewa,thiago itd a i njemu samo da dobi pouzdanja al ništa od toga..čak je i rode zaigrao lik kojeg pep ne podnosi do bola koji blefer..nadam se da ga CA bude zadržao u kadru i da mu mali bude to s kamatama vratio a onda je na njemu naravno ako dobi šansu ;)

Jesi vidio koji je bio odgovor Pepa kad ga je novinar pito zaš nije Gotzeu dao da igra? :haha:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 21 ožu 2016, 21:29

Neznam španjolski :lol: poveč
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 21 ožu 2016, 21:33

doro napisao:Neznam španjolski :lol: poveč

Reko je na švapskom

Ovo govori novinaru:

"Kad ja spušim tekmu, ti si u pravu. Kad ja dobijem tekmu, onda sam ja u pravu" 8-) And he left! :hehe:

I to je u biti tak - kaj se mene tiće za klempu može Gotzea i za 20 mija prodat :D
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 21 ožu 2016, 21:37

S tim je reko kujac od ovce sad samo pokazal ono kaj ja znam da je lik koji prodaje jeftinu psihologiju i bleferstvo....ubiti radi se o egu i ničemu drugom ;)
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 21 ožu 2016, 21:41

doro napisao:S tim je reko kujac od ovce sad samo pokazal ono kaj ja znam da je lik koji prodaje jeftinu psihologiju i bleferstvo....ubiti radi se o egu i ničemu drugom ;)

Ja ne znam kaj si ti očekival? I kaj je on trebao reč?

Mislim jel možda reko krivo?
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 21 ožu 2016, 21:49

Ja sam direktna osoba pa takve blefere ne jebem pol posla al to sad nebitno...poanta je da hoće maloga ponizit do kraja i to nejde u prilog trenera iz hrpu razloga a tim činom radi i protiv kluba..ovakvom reakcijom samo pokazuje da ljudi koji kuže o čemu se tu radi ponašanjem je to potvrdio..tekmu smo dobili na sreću a ne zato kaj gotze nije igrao..nit je odmorio Lewu niti Thiaga a Gotze-u neda da počne igrat malo po malo bar kao zamjena i još mu ruši samopouzdanje...loša priča al fala bogu nebu još dugo trajala bar ne ovakva..neka ide tam u svoj šiti zeme si rafihnu i bernata i zaigra daj bože u EL s njima :lol:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la The Scarface » 10 tra 2016, 18:24

Kirchhoff feels confident the Spaniard can enhance England’s fortunes. “This is the same situation we had in Germany maybe five years before,” he says. “We had a lot of young, talented, homegrown players getting into our best teams – and these teams had really good coaches: Jürgen Klopp at Dortmund and Pep Guardiola at Bayern Munich. And the national team exploded. I don’t think we won the World Cup because of our unbelievable national head coach . I think we won it because of Guardiola and Klopp. It was because these talented players were taking all the football knowledge they’d learnt from their club coaches into the national team.”

There is a caveat. “It depends how many English players Guardiola has at City. But everyone who plays for him will tell you he makes you so much better. You understand this game in a totally different way

Dosta pozitivna izjava ako se uzme u obzir da nikad nije igrao pod Pepom.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 16 tra 2016, 08:40

Jedan SEXUALAN tekst

FC Bayern: Darum hat sich Pep Guardiola einen Abschied mit dem Triple verdient

Govori o ciganskim navijačima Bayerna i onima koji znaju jako malo o nogometu....
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la The Scarface » 06 svi 2016, 20:57

Eno se i Olic javio da bi posrao Pepa. :lol:
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la melodyne » 06 svi 2016, 22:05

The Scarface napisao:Eno se i Olic javio da bi posrao Pepa. :lol:

Mora da je sa Mandzom best buddies. c009
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la panda » 07 svi 2016, 21:52

"Planina se gleda odozdola, crkva izvana, a birtija iznutra."
panda
Admin
Admin

PostPostao/la melodyne » 09 lip 2016, 13:47

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=OVXOg20rpvc[/youtube]

Danke Pep!
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 28 srp 2016, 20:43

Rescke je rekao da mu je Pep sugerirao da Tuchel treba biti njegov nasljednik u Bayernu. Eh, da, to bi bilo odlično, šteta što je Klopp bio otišao iz Dortmunda.
Murta
Sekretar
Sekretar

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Arhiva