PEP GUARDIOLA

Arhivirane teme...

Re: PEP GUARDIOLA

PostPostao/la anton 1983 » 04 svi 2017, 19:02

Tada smo mi još bili jedna druga vrsta kluba. Tada je osvajanje BL i UEFE značilo PK...Jebote tad nam je i BvB mogao otet igrača :mrgreen:
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 13 lip 2017, 13:45

Auf die Frage, ob Trainer Pep Guardiola seinen Abgang 2015 zu ManUnited gefordert habe, sagt Schweinsteiger: "Glauben Sie wirklich, dass er diese Macht besaß?"

Schweini o nagađanju da ga je Pep potjerao iz Bayerna kaže da ovaj nije imao toliku moć
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 15 ruj 2017, 07:54

Gündošpek tvrdi (Zeit) da Guardiola nije htio produžiti s Bayernom zbog odnosa s nadređenima koji mu nisu željeli ispuniti transfer zahtjeve: Gündošpek, Sane i de Bruyne.

Pep je već tada htio započeti REMONT ali bio je spriječen. Ako je vjerovati turčinu

Gündogan glaubt, was schon Guardiolas Biograf Marti Perarnau schrieb: dass Guardiola den deutschen Rekordmeister nie verlassen hätte, wenn ihm die Bayern-Bosse seine Transferwünsche erfüllt hätten. Der Startrainer habe sich von Karl-Heinz Rummenigge und Co. oft unverstanden gefühlt. Neben Gündogan war Guardiola besonders scharf auf Kevin de Bruyne und Leroy Sane - alle drei spielen heute unter dem Spanier bei ManCity.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 15 ruj 2017, 08:33

Ta trojica bi nas izašla nekih 150 milja zajedno. Nije prestrašno. A opet s druge strane Sane bi vrlo lako propao, Gundogan je svakako stalno ozlijeđen i ne vidim poantu kupnje, a KDB bi bio prava stvar
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Lahm » 15 ruj 2017, 11:14

cruz napisao:Gündošpek tvrdi (Zeit) da Guardiola nije htio produžiti s Bayernom zbog odnosa s nadređenima koji mu nisu željeli ispuniti transfer zahtjeve: Gündošpek, Sane i de Bruyne.

Pep je već tada htio započeti REMONT ali bio je spriječen. Ako je vjerovati turčinu

Gündogan glaubt, was schon Guardiolas Biograf Marti Perarnau schrieb: dass Guardiola den deutschen Rekordmeister nie verlassen hätte, wenn ihm die Bayern-Bosse seine Transferwünsche erfüllt hätten. Der Startrainer habe sich von Karl-Heinz Rummenigge und Co. oft unverstanden gefühlt. Neben Gündogan war Guardiola besonders scharf auf Kevin de Bruyne und Leroy Sane - alle drei spielen heute unter dem Spanier bei ManCity.

Pa sta mislis zasto je Rolex vjesto izbjegavao pitanja o Guardioli, nakon sto je ovaj otisao ?
don
Jupp Heynckes
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la Lennon » 15 ruj 2017, 16:27

Kaj je da je, s boljom il lošijom momčadi, ovako il onako okrenut, pod Guardiolom smo u prvoj i na početku druge sezone bolje izgledali. Ko da smo izgubili moć, nekad kad smo i igrali loše smo pobjeđivali. Sad više tome nije tako...

Uglavnom, nagovještali smo a sad je i jasno. Ozbiljan remont treba ekipi, 4-5 igrača treba otići i doći.

Kad razmislim, jedan Juve je riješio nakon 2015. 6 standardnih igrača ili ti ga zvijezda iz kluba i kroz dvije godine opet halali europom.

Ne kažem da smo loši, al onakvu moć više baš i nemamo kak smo imali prije 2-3-4 godine i to je istina.
Mia San Mia! Mia San Kroatien!
Lennon
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 16 ruj 2017, 12:22

Ono što je meni bitno je to da je Pep imo plan i da je Pepu stalo!

Mislim to mi je najbitnije kod svakog trenera, a kod CA niti plana niti previše ljubavi prema našem klubu. Mislim da bi ga bolio korac da sutra dobije otkaz. To su mi najključnije činjenice zašto mi se opčenito Bayern u ovom trenutku gadi!
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 01 lis 2017, 12:05

cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 01 lis 2017, 13:39

anton 1983 napisao:Ono što je meni bitno je to da je Pep imo plan i da je Pepu stalo!

Mislim to mi je najbitnije kod svakog trenera, a kod CA niti plana niti previše ljubavi prema našem klubu. Mislim da bi ga bolio korac da sutra dobije otkaz. To su mi najključnije činjenice zašto mi se opčenito Bayern u ovom trenutku gadi!

Jebote dobro da si neš piso u ovoj temi, totalno zaboravio kaj sam napiso prije dva tjedna samo! :shock:

O CA se piše koda ga nije ni bilo, kolko nam nije stalo, kao što i njemu nije stalo.
anton 1983
Uli Hoeneß

Prethodni

Vrati se na: Arhiva