Carlo Ancelotti - novi trener Bayerna od ljeta 2016. godine

Arhivirane teme...

Re: Carlo Ancelotti - novi trener Bayerna od ljeta 2016. god

PostPostao/la Murta » 14 ruj 2017, 07:15

cruz napisao:i mene to zanima.
mala usporedba s Pepovom prvom i drugom godinom, upravo tefaktore koje je Panda naveo

Pep je u prvoj sezoni imao daleko daleko bolje igrače nego Ancelotti sad.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la ivan » 14 ruj 2017, 08:32

Murta napisao:
mala usporedba s Pepovom prvom i drugom godinom, upravo tefaktore koje je Panda naveo

Ali daleko više ozljeda i svejedno se s rafinhom na stoperu pobjeđivalo 5-0 ovakve kao što je Anderlecht
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 14 ruj 2017, 09:36

ivan napisao:
Murta napisao:

Ali daleko više ozljeda i svejedno se s rafinhom na stoperu pobjeđivalo 5-0 ovakve kao što je Anderlecht

Je, u pravu si, tad smo se mučili samo s Plzenom u gostima, a onda godinu dana kasnije s CSKA u gostima, ne sve u jednoj sezoni.

Kako god, ESPN je sinoć objavio da Ancelotti ima neku klauzulu u ugovoru, ako ne dođe do određene razine u LP, možemo ga smijeniti na kraju sezone bez naknade.
http://www.espnfc.com/bayern-munich/story/3202952/bayern-munich-coach-carlo-ancelotti-considering-premier-league-return-source

Ancelotti definitivno faila u odnosu na Guardiolinu treću sezonu, a ima i malo bolju momčad nego oni tad.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la panda » 14 ruj 2017, 10:24

To da, pod Pepom su više manje sve utakmice u gostima bile loše za gledanje - od Plzena do CSKA, Barcelone itd.

jedine iznimke kojih se ovak na prvu mogu sjetit je oni 1-3 kod Citya i 1-7 u Rimu
"Planina se gleda odozdola, crkva izvana, a birtija iznutra."
panda
Admin
Admin

PostPostao/la ivan » 14 ruj 2017, 11:56

panda napisao:To da, pod Pepom su više manje sve utakmice u gostima bile loše za gledanje - od Plzena do CSKA, Barcelone itd.

jedine iznimke kojih se ovak na prvu mogu sjetit je oni 1-3 kod Citya i 1-7 u Rimu

Nemoj zaboravit arsenal :smil42:
Ali isto tako pod Pepom se doma razvaljivalo. Ipak su gostujuće tekme često bile previše slabe i na kraju nas je to koštalo osvajanja LP. Iako ona zadnja sezona je stvarno velika velika šteta. Atletico nije zaslužio dalje. A tko zna kako bi finale s Realom izgledalo

Treba možda ipak stati na loptu malo i smiriti strasti. CA je trener za drugi dio sezone, ako do tada budemo u igri za sva natjecanja neka se tada pokaže. Činjenica jest da smo puno bolje počeli igrati na proljeće. Pod pepom bi svi pregorili do tada. Ali ipak mrvicu previše loše igramo, u gostima može slabije ali pred svojim navijačima se mora rasturat kako je i robben rekao
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la panda » 14 ruj 2017, 12:14

Mene čak tol'ko ni ne brinu neke stvari oko rezultata...
MMislim, siguran sam da na zimu budemo u prva 3 u ligi i prešli dalje u LP (jer realno ni Celtic ni Anderlecht nisu prijetnje za to).

Više me kod Ancelottija zabrinjavaju problemi u svlačionici. Pep je tu bio željezna ruka, nije dao nikom da ga jebe nego bi sve sasjekao odmah u startu.

Sad kod Carletta mi se čini k'o da se svaki igrač drži za sebe i da međusobno ne mogu podnjet.
panda
Admin
Admin

PostPostao/la Lahm » 15 ruj 2017, 11:12

Za van Gaala su govorili da je diktator , za Juppa da je munjen i "da gleda u kriz ", za Guardiolu nakon izjava da se zaljubio u tog i tog da je peder i manijak, a za ovog klosara nista. Pitam se samo kada ce krenuti ....

Jebem ti Tita, Guardiolu se doslovno razapinjali na kriz nakon prve sezone, a ovaj majmun prolazi za sada bez ikakvih posljedica. :nono:
don
Jupp Heynckes
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la ivan » 15 ruj 2017, 13:34

Lahm napisao:Jebem ti Tita, Guardiolu se doslovno razapinjali na kriz nakon prve sezone, a ovaj majmun prolazi za sada bez ikakvih posljedica. :nono:

Ne samo to, nego se javljaju pojedinci (bivši nogometaši i slični) i kažu da se previše kritizira, da treba malo smirit situaciju :haha:
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 15 ruj 2017, 14:30

Pa CA se dosta kritizira sad sa svih strana čak ga se i smjenjuje i kod fanova po forumima,štampi itd. No istina je da je pep 1 g. imal veće kritike al to je zato kaj nosi takvu karmu i jer je došo kao čudotvorac unapređivač a CA kao spasitelj a i manje je antipatičan za razliku od pepa koji je blefer i ego manijak...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la FCB_general » 15 ruj 2017, 20:56

Ancelottija mi je već sada dosta pa da pratim utakmice, već samo da pogledam rezultate, sažetke i golove. Prvi put nakon sezone 2010/2011. mi sve izgleda kako bi mogli ostati bez ijednog trofeja u sezoni.
Nisam pesimističan, ali ekipa je i previše kvalitetna da bi ovako loše igrala. Nismo ni blizu onog što smo bili 2012/2013. i 2013/2014., ali opet nismo ni ta ekipa iz spomenute sezone ili tamo ona pomalo davna 2008/2009. tako da opet ne može se zadovoljiti neuspjehom.
Stvari nakon dugo vremena ne štimaju, trener mi je potpuno nejasan u svojoj viziji, a od igrača ne izvlači njihov maksimum i koristi njihove najbolje strane. Da ne govorim kako se ne oslanja previše na mlade igrače koji moraju dobivati priliku jer neki su već u poznim godinama i jednostavno više se ne mogu vidjeti kao udarne igle u našoj budućnosti.
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 16 ruj 2017, 10:25

Ak se neko teško čudo slučajno ne desi dedi je ova zadnja godina..uprava je išla na ime i iskustvo umjesto harmoniju izgleda da smrdi na neuspjeh dovođenja digića...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la melodyne » 16 ruj 2017, 11:57

Mozemo da zaklucimo da nama Italijanski treneri ne odgovaraju. :D Treba Carlu dati sansu do kraja sezone pa ako ne ide dovesti Kloppa ili Tuchela, mozda Nagelsmanna.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 16 ruj 2017, 12:09

melodyne napisao:Mozemo da zaklucimo da nama Italijanski treneri ne odgovaraju. :D Treba Carlu dati sansu do kraja sezone pa ako ne ide dovesti Kloppa ili Tuchela, mozda Nagelsmanna.

Ma usred sezone dat mu otkaz i ostavit Sagnola da vodi ekipu :D
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la panda » 16 ruj 2017, 12:27

Svejedno treba Carla pustit na miru da radi.
Mislim, poznato je bilo da čovjek lošije igra u ligi, a bolje mu ide u kup natjecanjima ala Liga Prvaka.

Ono kad je prvi put s Milanom osvojio LP - u Serie A je završio 3. poslije Juvea i Intera - a i u grupama u LP su znali zajebat - to je bilo ono kad je i Bayern, u skupini sa Milanom, Deportivom i Lensom završio zadnji sa 0-2-4 :mrgreen:, a i Milan je izgubio od Lensa i Deportiva, a i u drugoj grupi (to je bilo onda kad su se igrale 2 grupe zaredom), sa Realom, Dortmundom i Lokomotivom su spušili i protiv Reala i protiv BVBa.

A i par godina kasnije dok su osvojili LP, završili 4. u ligi (iza Intera, Rome i Lazija), a i u grupi LP sa Lilleom, AEKom i Anderlechtom skupili 2 poraza :mrgreen:
Iako, onda su poslije grupe, u četvrtfinalu i nas izbacili :a045:
panda
Admin
Admin

PostPostao/la anton 1983 » 16 ruj 2017, 12:33

panda napisao:Svejedno treba Carla pustit na miru da radi.

Jako sam se mučio i borio s ovim presedanom! Kaj to znači? Možda da mi neko to drugi objasni, što znači u današnje vrijeme biti hed koč top nogometnog tima, a "da te se pusti da radiš u miru" :?

Daj ti to meni malo...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Arhiva