Momčad i sve vezano uz ekipu - 2017./18.

Arhivirane teme...

Re: Momčad i sve vezano uz ekipu - 2017./18.

PostPostao/la anton 1983 » 07 vel 2018, 06:41

doro napisao:Ne izvalači se ti si reko da se npr, CA i normalno Jupp cjeli život krumpiraju pa te molim da ti ideš malo okolo pa pričaj takve bedastoće :lol:

CA i JUPP? :? Hmmm nisam baš ziher da sam ja CA i JUPPA stavio u isti koš ;)

doro napisao:Drugo pa nisi otkril toplu vodu kad veliš da netko ko je trenutno najjači ne osvoji LP a nekom se poklopi(ozljede,suci,sreća) itd. pa to se događa u životu non stop tako i u nogometu....

Opet, vidim da nisi u toku.

Neki dečki ovdje se žale kak ne možemo osvojiti LP i ne vjeruju u to jer nismo najjači na svijetu. Sada im je teško uočiti tu našu šansu i prešaltati se na drugu spiku. Za razliku od njih ja to vidim i kontriram im na način da mi to HOĆEMO postići, ali ne onako kako ti dečki to očekuju.

E sad što si ti sebi zabrijo da sam ja napisao, rekao, mislio tvrdio, to ni sam Bog ne zna...

doro napisao:i za kraj licemjerje nije ak priznaš da si pogrešio il bubnul glupost il imao kriva očekivanja a to tebe hebe i to ti zamjeram ja kao i drugi koji čitaju na forumu u prevodu nešt posereš i onda se čvrsto držiš ko pijan plota oko toga....ja recimo Robbena jedno 2-3g nisam mogo smislit ne zato da sam tvrdio da on ne valja kao igrač već brutalna sebičnost koju je on iskazivao te u mnogim trenucima mislio sam na sebe..kad se promjenio zavolio Bayern i počeo bit manje sebičan tada mi je postal 100 put draži igrač čak i simpatičan jel on je 100% mutavi profesionalac :mrgreen:

Samo potvrđujem svoju tvdrnju da ti sebi neš zabriješ. Sreo sam ja mnoge ljude u životu koji ne vide i ne ćuju pa se tako i razgovaraju. S njima nikad nije dobro pametnoga posla imati...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 07 vel 2018, 11:01

Da bi imal pametnog posla npr. ti moraš biti pametan :mrgreen:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 07 vel 2018, 11:23

doro napisao:Da bi imal pametnog posla npr. ti moraš biti pametan :mrgreen:

Ne, nego obje strane moraju bit, tak da moja pamet je za frški figu ako je druga strana nema...

Nogometni argumenti doroteja, molit ću lijepo...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 07 vel 2018, 17:58

Stavil si Juppa i CA u isti u koš itekako po tebi stručnjaku nogometnom oni nemaju pojma i loši su treneri kojima se cjeli život sve poklapa žargonski rečeno krumpiraju se...ovo si ti napisal i iz toga se nemreš izvuč iako već unaprijed znam da buš sad počel neboloze pisat ala nisi ti na to mislio mi ništ ne kužimo..uglavnom barataš dogmama kad nisi u pravu a od drugih tražiš argumente :mrgreen:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 07 vel 2018, 18:01

Ne doroteja, nisam stavio JUPPa i CA u isti koš! Jebote za tebe se nemre nis drugo reći osim da sam normalan poludio bi :haha:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 08 vel 2018, 20:52

anton 1983 napisao:Ne doroteja, nisam stavio JUPPa i CA u isti koš! Jebote za tebe se nemre nis drugo reći osim da sam normalan poludio bi :haha:

Hoćeš reči da nisi lud poludio bi :lol:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la melodyne » 11 vel 2018, 13:13

Ulreich je produzio ugovor do 2021. :bravo:

Der 29-Jährige vertritt seit fünf Monaten den verletzten Weltmeister Manuel Neuer erfolgreich im Tor des deutschen Fußball-Rekordmeisters. Nun wurde sein Vertrag um drei Jahre bis 2021 verlängert.

„Ich freue mich sehr, dass der FC Bayern auch in Zukunft auf mich setzt, mir das Vertrauen schenkt“, äußerte der Schlussmann am Sonntag in einer Mitteilung des FC Bayern. Ulreich hatte einige Zeit auch mit einem Vereinswechsel geliebäugelt. Er war im Sommer 2015 für 2,5 Millionen Euro vom VfB Stuttgart zum FC Bayern gewechselt.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 11 vel 2018, 18:38

Gostujemo Leverkusenu u polufinalu kupa.

Lange Zeit war Thiago Alcántara verletzt, der Spanier laborierte an einem Teilriss eines Muskels im Oberschenkel. Nun - nach 78 Tagen und zwölf verpassten Spielen - ist der 26-Jährige wieder zurück im Mannschaftstraining des FC Bayern. Sein Comeback steht kurz bevor.

Und das wohl sehr bald. Trainer Jupp Heynckes sagte in der Pressekonferenz vor der mittlerweile schon gespielten Partie gegen den FC Schalke über den zentralen Mittelfeldspieler: „Ich überlege, ihn in Wolfsburg spielen zu lassen. Er hat sehr gut trainiert.“ Der Trainer der Münchner freue sich darüber, „dass wir so einen Top-Spieler wieder bekommen.“ Denn: „Wenn es Februar, März, April wird, müssen alle Spieler fit sein.“

"--" :pliz: Samo svi da ostanu zdravi!

Der FC Bayern München hat mit dem FC Dallas eine Partnerschaft geschlossen. Der deutsche Rekordmeister und das Gründungsmitglied der Major League Soccer (MLS) werden künftig eng zusammenarbeiten, wie die Bayern am Dienstag mitteilten. Zentraler Bestandteil der Partnerschaft soll die Talentförderung sein.

Nicht schlecht! :bravo:
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 15 vel 2018, 16:44

http://www.bild.de/sport/fussball/bayer ... .bild.html

E jebiga sad. Ne zna se da li je Vidal pijandura ili je vollprofi.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Miki » 15 vel 2018, 20:48

melodyne napisao:http://www.bild.de/sport/fussball/bayern-muenchen/vidal-trainiert-rund-um-die-uhr-54811654.bild.html

E jebiga sad. Ne zna se da li je Vidal pijandura ili je vollprofi.

Pravi odgovor je da je Vidal prvi kandidat da leti iz Bajerna. :bravo:
Gvardiola i Enrike treba da podignu spomenik Leu Mesiju što je od njih napravio trenere. :bravo:
Miki
Don Quijote

PostPostao/la cruz » 16 vel 2018, 13:24

Vidal je u zadnje vrijeme ČISTI SEX

ovo što igra otkad ga je Heynckes isplesko - to je onaj Vidal kojeg smo tili kada smo ga dovodili.

Puno je tu faktora, najbitniji je naravno trener (svaka čast Jupp), ali Vidal je motiviran iz više razloga:
- Njega se smatra kandidatom za odlazak, stiže Goretzka, a Vidal je motiviran novim ugovorom, zbog toga se inatio očito.
- Vidal umire za naslovom lige prvaka. Vjerujem da mu je to možda najveća motivacija.
- Sada je 100% zdrav, al o ovome se ne priča u javnosti. Ta fizička moć i sigurnost ti daju krila, posebno kada igraš požrtvovano kao on. Osjećaš da možeš ići 120%, nakon dugo vremena nesigurnosti.
- Bayern je na sexualnom putu, naša mu igra paše, imamo sve u našim rukama, Vidalu je ovo praktično "sad ili nikad"

problem kod Vidala je što ne znaš do kada će biti ovako motiviran.

Sada je divno sve, momak doslovno leti. Stavi ga na DM on je kao lav pokriva 30 hektara zemlje. Stavi ga kao box-to-box i on je svako 10 minuta u gol šansi, često i zabije.

On ima iskustvo neprocjenjivo, sve je prošao i kao takav je za nas sada ČISTI SEX!

Ako me pitate "što s njim u budućnosti" - ja vam nemam pojma :idk:

Jedino znam da bi ga ostavio rađe nego Riberya.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 16 vel 2018, 15:25

Pa Ribery je prvi za odstrel kod nas..rafihnu neću spominjat jer za njega nas zaboli dal ide il ostaje :lol:

Vidal je baš tak ni vrit ni mimo istina da sad igra super al on je meni najbolji kad je uz njega ili iza njega Martinez il neka 6-ca!
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 16 vel 2018, 17:05

cruz napisao:Vidal je u zadnje vrijeme ČISTI SEX

:bravo:

Mislim ljudi su brzi u 3 PM, koda ne vide što im se događa pred očima! Pa s kolko smo godina kupili Xabija? Kolko godina ROBBERY još igra u Minhenu?

No s Vidalom smo si nešto nametnuli sami i sad ajmo.

Naš problem nije Vidal, niti Goretzka nit Martinez - naš problem je što igramo u ovom govnetu od lige, pa čak i mi navijači idemo dozirati "kvalitetu" u našem kadru... ;) Nama Vidal smeta zbog prevelike kvalitete u kadru a ne zato kaj nevalja il se buni. A kojeg mi takvog igrača u kadru imamo? Ako niš drugo ovaj bute bar s lopatom po glavi vudril ak treba :mrgreen:

Treba vidjeti što i kako nam treba - eto znam da nam je PEP trener i da treba birati veznjaka da bi stero Martineza a ne Vidala...

Nek Tuchel odluči ko bu osto a ko ide proč ;)
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Murta » 16 vel 2018, 22:13

Tuchel je jedini trener kod kojeg mogu zamislit da James, Goretzka i Thiago igraju stalno skupa jer sam vidio Weigela, Gundogana i (treći tko je bio zdrav) da igraju tako, mislim da to niti Pepu ne bi dobro išlo.

Slažem se s vama dvojicom da je Vidal fenomenalan otkad je najavljen Goretzkin transfer, čovjek se očito želi dokazat. Dal je to inat i borba za zadnji ugovor ili njegova stvarna moguća razina, teško je reći. Al mene je svejedno strah dati njemu dulji ugovor koji će sigurno moći dobit negdje drugdje.

anton 1983 napisao:Naš problem nije Vidal, niti Goretzka nit Martinez - naš problem je što igramo u ovom govnetu od lige, pa čak i mi navijači idemo dozirati "kvalitetu" u našem kadru... ;) Nama Vidal smeta zbog prevelike kvalitete u kadru a ne zato kaj nevalja il se buni. A kojeg mi takvog igrača u kadru imamo? Ako niš drugo ovaj bute bar s lopatom po glavi vudril ak treba :mrgreen:

Naš je najveći problem što moramo računat i kad imamo 22 i kad imamo 13 zdravih igrača.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la cruz » 17 vel 2018, 09:07

Zbog budućeg viška u sredini, moramo prodati/posuditi dva igrača. Ne samo jednoga.

Martinez - Vidal
Goretzka - Tolisso
James - Thiago - Müller

Višak: Rudy, Sanches

Ako me pitate koga bi rađe prodao: Rudy ili Vidal, moj odgovor je Rudy. Dobili ga bez odštete, evo glavu ako ga ne možemo lipo neđe utopit... A igrač ko igrač - niđe veze, ok je, ali daleko od Bayernovih potreba.

Za Sanchesa sam idalje istog mišljenja - MORA natrag u Benficu - posudba naravno. Postoji mogućnost preodgoja i sazrijevanja. Ako baš ne bude to to - možemo ga valjda prodati krajem 18/19.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Arhiva