Momčad i sve vezano uz ekipu - 2017./18.

Arhivirane teme...

Re: Momčad i sve vezano uz ekipu - 2017./18.

PostPostao/la cruz » 05 vel 2018, 11:55

doro napisao:Daj ne copraj kakav poraz!

:mrgreen:

sjećaš se ovoga?

isto smo se dobro opustili, BL smo razarali, ekipa na 90% i onda dođe gostovanje kod underdoga koji grize.

Da nije bilo toga, ne bismo se trznuli na ovakav način:

Turbo Pepland!

_________

Poanta je u tome da netko iz nas izvuče taj maksimum.. Trenutno smo u jako komotnoj situaciji, na "ugodinih" 90%. A tako ćemo teško protiv Barcelone, City-a, Pariza, Reala i drugih.

Nadam se da si me sad skužio.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 05 vel 2018, 14:59

Ako je poraz neophodan da dignemo formu onda moze jedan poraz ali 2:1 u gostima. :D
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 05 vel 2018, 15:14

melodyne napisao:Ako je poraz neophodan da dignemo formu onda moze jedan poraz ali 2:1 u gostima. :D

Naravno :) nitko ne želi takav poraz da nemaš šanse vratiti se.

Nisi će jedna tekma pod vatrom drastično promijeniti našu igru u svakoj tekmi nakon toga. Neću se zavaravati i tako razmišljati, Ali šta ćeš kada je BL tako destimulirajuća. :| još u kupu paderborn :smajl006:

jebote kad onako staneš na loptu i iz distance pogledaš Bayern i to sve... dokle je Bayern došao :no: Ovakvu snagu još nikad nismo imali kao što u kontinutietu imamo proteklih godina.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 05 vel 2018, 15:44

Sta ces kad smo finansijski postali jedan od najjacih klubova. Sa druge strane ostali klubovi ne vade ono najbolje iz sebe. Kad je Jupp preuzeo imali smo -5 sad +18. Sta se desilo sa Dortmundom :? Najzalije mi je sta se dogodilo sa Werderom. Oni su nam godinama bili najveci konkurent sad se bore za opstanak. :( Wolfsburg ima love ali je situacija, mogu slobodno da kazem jadna. Dortmund, Schalke i Leverkusen isto meh. Jedino da kazes Leipzig da radi kvalitetno mada cemo tek za koju godinu znati na cemu su oni zapravo. Neko je na Doppelpassu rekao ne zna se ko je gori i u pravu je.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 05 vel 2018, 20:13

cruz napisao:
melodyne napisao:Ako je poraz neophodan da dignemo formu onda moze jedan poraz ali 2:1 u gostima. :D

Naravno :) nitko ne želi takav poraz da nemaš šanse vratiti se.

Nisi će jedna tekma pod vatrom drastično promijeniti našu igru u svakoj tekmi nakon toga. Neću se zavaravati i tako razmišljati, Ali šta ćeš kada je BL tako destimulirajuća. :| još u kupu paderborn :smajl006:

jebote kad onako staneš na loptu i iz distance pogledaš Bayern i to sve... dokle je Bayern došao :no: Ovakvu snagu još nikad nismo imali kao što u kontinutietu imamo proteklih godina.

Pa prvu igramo doma a ti bi poraz pa nije ovo diznilend :lol:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Gerd Muller » 05 vel 2018, 22:41

melodyne napisao::D Nisam to rekao. ;)Retko ko na forumu misli da cemo uzeti CL ove sezone jer vide da nismo toliko mocni kao 2013 i dok nas je Pep vodio.

Ja ne vidim tko Juppovu masineriju moze zaustaviti,eventualno Juventus.Barca po obicaju krivo tempira formu,City ima fantastcnu ekipu ali uzasnog trenera,Real je neprepoznatljiv...
"Primili smo nekoliko zahtjeva od određenih ljudi iz cijeloga svijeta:Amerika,Arapske zemlje ... koji zele da ulazu novac u nas Bayern.Odbio sam sve.Zasto? Jer nasi navijaci to ne vole."
- Karl-Heinz Rummenigge
Gerd Muller
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 05 vel 2018, 23:42

doro napisao:
Pa prvu igramo doma a ti bi poraz pa nije ovo diznilend :lol:

Oooo :doh:

Zašto uvijek tako pojednostavljuješ sve i nikako ne trudiš shvatit šta netko želi reć?

Ma, zanemari :lol:
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 06 vel 2018, 08:06

Jooj kak mi idete na kurac!

Već sam Vam objašnjavo da je JUPP trener kojem se sve poklapa (vi to nemorate vjerovat) i to će se potvrditi kada hapimo LP!

Bili smo drugi u skupini i izvučemo Bešiktaš jebote, poslije ćemo izvući pobjednika Šahtjora i Roma. Kada si u 1/2 finalu onda više ništa nije nemoguće, pogotvo ako se zoveš Bayern. Barca će ziher malo posustat, za PSG treba tek vidjeti hoće li proč, a Cityeva forma ziher mora past, a i brijem da su oni nekak više skoncentrirani na prvenstvo. Mi ćemo u tom 1/2 finalu sigurno biti FRIŠKI i to će ziher biti naša prednost i svaki igrač će se ubit na terenu - uopće nebu bilo bitno kolko će se umoriti kad bu prvenstvena tekma bila nebitna. Sad će neko možda povući paralelu sa Cityem no to nije isto, jer City da bi radio ovo kaj radi i postiže to što postiže, mora ginuti. Mi ne, mi denemo govno od ekipe na teren, puknemo dva puta po golu žmirečki i dobijemo 3:0 - nit oro ni kopo...

Jedino kaj bi mogo biti kamen spoticanja je da ROBBERY napravi razdor u ekipi jer još nema novi ugovor....
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 06 vel 2018, 10:48

Klasična alibi priča...ak osvojimo sam reko da možemo osvojit ako ne Juppu se ionako sve poklapa itd hrpa bullshita jakog znalca...ego je grda stvar....Bešiktaš uopće nije bezazlen protivnik ubiti gori nego dost klubova..u super su formi nisu brutalno ime,atmosfera u turskoj je brutalna sa njome pokopali RBL a bome i u Minkenu bu pol stadiona turaka...

Hebote imaš 7 banki(JUPP) i cjeli život ti se neš poklapa i to izanaliziro expert iz rudeša :lol:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 06 vel 2018, 13:51

doro napisao:Klasična alibi priča...ak osvojimo sam reko da možemo osvojit ako ne Juppu se ionako sve poklapa itd hrpa bullshita jakog znalca...ego je grda stvar....Bešiktaš uopće nije bezazlen protivnik ubiti gori nego dost klubova..u super su formi nisu brutalno ime,atmosfera u turskoj je brutalna sa njome pokopali RBL a bome i u Minkenu bu pol stadiona turaka...

Hebote imaš 7 banki(JUPP) i cjeli život ti se neš poklapa i to izanaliziro expert iz rudeša :lol:

:hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:

U ime Oca i Sina i Duha Svetoga c009
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 06 vel 2018, 15:19

Tak je to samo i znaš (kenjat) i ostat živ :lol:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 06 vel 2018, 15:34

doro napisao:Tak je to samo i znaš (kenjat) i ostat živ :lol:

Gle doroteja, odi malo pričat ne s nama, nego nekim drugim ozbiljnim ljudima koje nepoznaješ. Reci im malo svoja mišljenja o nogometu tj. Bayernu pa se vrati ovdje i reci nam što si doživio...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la anton 1983 » 06 vel 2018, 17:11

Za sve druge...

Poklapanje nije loša stvar, već drugi način da se osvoji LP, a da nisi najbolji na svijetu. Mislim da će JUPP imati tu sreću i BMK. od 2010 pa do 2016 zaslužili smo više od jedne LP, nažlost nismo imali sreće i sada je vrijeme za naplatu. Nemoramo ju osvojiti s atomskim nogomet niti to više očekujem! NEka i nas malo pomazi mirogorični GHNOJ! E sad to što doroteja ne kuži kaj ja govorim to je druga stvar...

Poanta je da moramo odigrati samo 3 tekme iznad svojih mogućnosti i to je to. Pa sjetite se samo 2012 - tada smo morali biti prvaci - 1/8 finale LP Basel - to smo još ja i doroteja gledali skup - prvi put :lol: Početak osnivanja KN BAYERN HRVATSKA :D Onda smo u 1/4 finalu dobili Marsej - znači brutalis od poklapanja što se tiće kvalitete klubova. Tek smo u 1/2 finalu LP naletili na Real! I jesmo zasluženo prošli i bili bolji, ali se nemre zanemariti činjenica da smo prošli na penale. I onda u finalu dobijemo govno od Chelsija i neosvojimo...Sjetite se samo s kim je Chelsea bio u 1/2 finalu te godine i način na koji su prošli ;)

Sve nam se poklopilo samo nismo to mogli završiti tada, a i tada nismo bili najjača momčad svijeta - 2013 smo bili (nebitno što su neki drugi bili loši).

E tako ja očekujem i ove godine samo kaj ćemo zbog iskustva bubnuti to finale! 8-)
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 06 vel 2018, 20:12

Ne izvalači se ti si reko da se npr, CA i normalno Jupp cjeli život krumpiraju pa te molim da ti ideš malo okolo pa pričaj takve bedastoće :lol:

Drugo pa nisi otkril toplu vodu kad veliš da netko ko je trenutno najjači ne osvoji LP a nekom se poklopi(ozljede,suci,sreća) itd. pa to se događa u životu non stop tako i u nogometu....i za kraj licemjerje nije ak priznaš da si pogrešio il bubnul glupost il imao kriva očekivanja a to tebe hebe i to ti zamjeram ja kao i drugi koji čitaju na forumu u prevodu nešt posereš i onda se čvrsto držiš ko pijan plota oko toga....ja recimo Robbena jedno 2-3g nisam mogo smislit ne zato da sam tvrdio da on ne valja kao igrač već brutalna sebičnost koju je on iskazivao te u mnogim trenucima mislio sam na sebe..kad se promjenio zavolio Bayern i počeo bit manje sebičan tada mi je postal 100 put draži igrač čak i simpatičan jel on je 100% mutavi profesionalac :mrgreen:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Gerd Muller » 07 vel 2018, 00:16

doro napisao:Hebote imaš 7 banki(JUPP) i cjeli život ti se neš poklapa i to izanaliziro expert iz rudeša :lol:

:legendo: :smil42:
"Primili smo nekoliko zahtjeva od određenih ljudi iz cijeloga svijeta:Amerika,Arapske zemlje ... koji zele da ulazu novac u nas Bayern.Odbio sam sve.Zasto? Jer nasi navijaci to ne vole."
- Karl-Heinz Rummenigge
Gerd Muller
Član fan cluba
Član fan cluba

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Arhiva