Momčad i sve vezano uz ekipu - 2017./18.

Sve vezano uz Bayern što nije obuhvaćeno forumima gore...

Re: Momčad i sve vezano uz ekipu - 2017./18.

PostPostao/la doro » 11 pro 2017, 18:25

ivan napisao:Sad sam pogledo malo neku kompilaciju Comanovih poteza. Pa ljudi moji, taj dečko mora svaki dan vježbat ubačaje i šutiranje po golu. Pogotovo u trku. Fizičke predispozicije koje on ima, znači ta njegova brzina + tehnika, to se ne rađa svaki dan. Samo ubačaje i šuteve popravit i mi imamo Neymara novog. Njemu je tek 21 godina. Samo pametno radit s njim - imamo nebrušeni dijamant

Da to ima on je bolji od neymara samo tako ;)
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Gerd Muller » 12 pro 2017, 00:32

Lahm napisao:Smijem se o ovom osvajanju.
Znas i sam da necemo jos dugo dic taj trofej

Ja mislim da osvajamo mi ili Juve.
"Primili smo nekoliko zahtjeva od određenih ljudi iz cijeloga svijeta:Amerika,Arapske zemlje ... koji zele da ulazu novac u nas Bayern.Odbio sam sve.Zasto? Jer nasi navijaci to ne vole."
- Karl-Heinz Rummenigge
Gerd Muller
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la The Scarface » 12 pro 2017, 09:32

doro napisao:
ivan napisao:Sad sam pogledo malo neku kompilaciju Comanovih poteza. Pa ljudi moji, taj dečko mora svaki dan vježbat ubačaje i šutiranje po golu. Pogotovo u trku. Fizičke predispozicije koje on ima, znači ta njegova brzina + tehnika, to se ne rađa svaki dan. Samo ubačaje i šuteve popravit i mi imamo Neymara novog. Njemu je tek 21 godina. Samo pametno radit s njim - imamo nebrušeni dijamant

Da to ima on je bolji od neymara samo tako ;)

Neymar ima ono sto Coman nikad nece imati, smekerski stil za podvaliti loptu, nesto poput Jamesa samo sto Neymar uz to ima brutalan dribling i brzinu.

Jedino tata Messi bolje objedinjuje sve ofenzivne uloge u jednom igracu. Dribling, finishing i proigravanja.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la doro » 12 pro 2017, 10:17

Pa to smo i naveli da mu je najveća mana podvaljivanje i asistent te šus u trku...brzinu i explozivnost te okomitost ima puno jaču od brazilca...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 12 pro 2017, 13:55

doro napisao:Pa to smo i naveli da mu je najveća mana podvaljivanje i asistent te šus u trku...brzinu i explozivnost te okomitost ima puno jaču od brazilca...

Lik nema ljevu nogu i to mu je strašna mana...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la cruz » 12 pro 2017, 14:07

anton 1983 napisao:
doro napisao:Pa to smo i naveli da mu je najveća mana podvaljivanje i asistent te šus u trku...brzinu i explozivnost te okomitost ima puno jaču od brazilca...

Lik nema ljevu nogu i to mu je strašna mana...

Nije mu lijeva nešto ali nije ni za baciti. Morat će poraditi na njoj ako misli igrat lijevo krilo
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 12 pro 2017, 14:51

Nema ni robben desnu pa vidi do kuda je dogurao. A coman ima bolju lijevu nego robben desnu. Poanta mog komentara je bila da ove stvari koje mu štekaju se daju naučit. 21 godina tek...
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 12 pro 2017, 15:11

ivan napisao:Nema ni robben desnu pa vidi do kuda je dogurao. A coman ima bolju lijevu nego robben desnu. Poanta mog komentara je bila da ove stvari koje mu štekaju se daju naučit. 21 godina tek...

Skoro pa da si se izvuko s odgovorm, no problem je taj što njegova DESNA nije ko Robbenova lijeva - kada bi bila onda ja Comanovu lijevu nebi ni spomenuo. Ok, neke stvari možeš naučiti, ali kvalitetu teško. Pa pogledaj recimo Dembelea i Mbappea kakve oni imaju završnice. Kod Comana je najveći problem manjak inteligentnosti i to što ćete ubit sa driblinzima, no neće znati što napraviti poslije driblinga - to moraš imati u sebi, to je jako teško za postići.

Njegovi šutevi i nabaci su traljavi zato što on ne zna što će napraviti u određenom trenutku - on svaki puta kad nabacuje i šutira izgleda kao da to nije planirao ili kao da se nije na to pripremio...
anton 1983
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la The Scarface » 12 pro 2017, 15:14

anton 1983 napisao:
ivan napisao:Nema ni robben desnu pa vidi do kuda je dogurao. A coman ima bolju lijevu nego robben desnu. Poanta mog komentara je bila da ove stvari koje mu štekaju se daju naučit. 21 godina tek...

Skoro pa da si se izvuko s odgovorm, no problem je taj što njegova DESNA nije ko Robbenova lijeva - kada bi bila onda ja Comanovu lijevu nebi ni spomenuo. Ok, neke stvari možeš naučiti, ali kvalitetu teško. Pa pogledaj recimo Dembelea i Mbappea kakve oni imaju završnice. Kod Comana je najveći problem manjak inteligentnosti i to što ćete ubit sa driblinzima, no neće znati što napraviti poslije driblinga - to moraš imati u sebi, to je jako teško za postići.

Njegovi šutevi i nabaci su traljavi zato što on ne zna što će napraviti u određenom trenutku - on svaki puta kad nabacuje i šutira izgleda kao da to nije planirao ili kao da se nije na to pripremio...

Upravo taj decision making i cini razliku izmedu igraca koji vrijedi 30 i igraca koji vrijedi 100 milijuna eura.

Neke se stvari tesko uce, ali ako nista moze nauciti posteno rokati po golu pa ce vrijediti 75 milijuna. :mrgreen:
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 12 pro 2017, 15:19

The Scarface napisao:Upravo taj decision making i cini razliku izmedu igraca koji vrijedi 30 i igraca koji vrijedi 100 milijuna eura.

Neke se stvari tesko uce, ali ako nista moze nauciti posteno rokati po golu pa ce vrijediti 75 milijuna. :mrgreen:

:good:

Mislim ja u njega vjerujem i NEDAM GA!!! Jer je pravo krilo, mislim rađe bi Sanea :D E sad da je Hazard ili Bale novo krilo, a ne Draxler...

Al kaj kurac kad se SEX igračima sad već počelo bljuvat od BUNDESLIGE....

ALI KDB!!!! :neee: :neee: :neee: :neee:

Kaj mislite koliko će RM- mother fuckersi ponuditi za njega? 8-)
anton 1983
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la cruz » 12 pro 2017, 15:22

jbg KDB je igrač kojeg moraš dovest - AKO MOŽEŠ.
Zbog naše politike nismo platili tada 70ak milijuna i ode on u klub koji kešira.
Ako ga je city platio toliko, nema šanse da ga uopće proda, a ko dođe do toga onda ne ispod 100 milijuna.
ako je jebeni pogba onda vrijedio 105 onda KDB vrijedi zasigurno više
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 12 pro 2017, 16:31

anton 1983 napisao:

Sve je to ok, samo se ne slažem da se ta "inteligencija" ne može naučit. Nažalost izgubio je prošlu godinu pod majstorom
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 12 pro 2017, 16:53

da se inteligencija može naučit onda bi mene u Chelsea-u zvali Beckenbauer iz Ljutog Doca 8-)

s nekim se stvarima rodiš ili ne.

Ali nipošto ne želim Comana oštembiljat kao bilo šta. Mislim da ima u njega još dosta lufta prema gore a to što si Ancelottija spomenuo tu si potpuno u pravu. Takvim mladim igračima (Coman, Kimmich i sl.) treba kvalitetni trener i asistenti koji će od njega izvući maksimum.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 12 pro 2017, 17:21

E moj cruz pa ne pričamo ovdje o IQ. I boksač nauči kretnje, kad udarit, kad se izmaknut. Tako i nogometaš nauči. Naravno da se neki rode s tim, ali sve se da istrenirat
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 12 pro 2017, 22:07

nisi shvatio poantu

The Scarface napisao:Upravo taj decision making i cini razliku

anton 1983 napisao:ubit sa driblinzima, no neće znati što napraviti poslije driblinga - to moraš imati u sebi, to je jako teško za postići.

ali usprkos tome, njega se treba trenirati da optimizira ono što ima (jer tu je brutalan), a na nama je da ne gledamo u ono što možda nema. Tu rijetku nogometnu sexualnost imaju rijetki jbg
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Općenito o Bayernu