Momčad i sve vezano uz ekipu - 2017./18.

Arhivirane teme...

Re: Momčad i sve vezano uz ekipu - 2017./18.

PostPostao/la FCB_general » 26 tra 2018, 17:51

The Scarface napisao:Realno gledajuci svi nasi igraci i igra su pali nakon odlaska Pepa.

Pa kad smo izgleda u glavi ostali u 2013. Tu prvenstveno mislim na Uli Hoeneßa i njegovu transfer politiku.

Prije 5 godina je Ribery imao 30, Robben 29, Bastian 28, a Lahm 29 godina. Na to odbij svima još 3 godine pa vidi koliko su imali 2010. godine kad smo s van Gaalom skoro sve osvojili.

A sve godine poslije što su sve stariji, pa evo i danas isto kad uzmeš ovu dvojicu što su još u našem klubu(i bit će i naredne sezone), što se tu ima reći...

U međuvremenu nismo niti jednog jedinog igrača izbacili iz svog omladinskog pogona. To je tek strava i užas jer tu smo isto računali prije 7 godina da na taj način zaobiđemo rastuće perverzne odštete na igrače koje nemaju veze s ničim osim preseravanjem, da na tome baziramo ekipu kao što smo to uradili s Lahmom, Bastianom, Müllerom, Alabom, pa da barem od 2011/2012. do danas izbacimo još 2-3 igrača, a ono mauna do danas i zadnje 2-3 godine kipi u ekipi jer biologija radi svoje. :) Još nas je uz to sve Kroos napustio, a Badstuber i Götze su propali.

Rekao sam još pretprošle godine kako će kadroviranje Bayerna i ponovna gradnja njegovog karaktera i identiteta poprilično potrajati. Mnoge stvari uprava je prepustila slučaju nakon osvajanja naslova 2013., a s druge strane debil Rummenigge je čvrsto vjerovao kako ima pole position na ostanak Guardiole u klubu pa smo vidjeli početkom 2016. kako je ta njegova samouvjerenost prošla. :) Još se sad zadnjih 6 mjeseci očekivalo od Juppa da bude vatrogasac ove i iduće sezone kako ne bi Uli i Šupak gadno se proveli od strane Bayernovog puka, heh... Vizija malo žešća.

Sve smo imali na dlanu u ljeto 2013. i trebalo je svake godine mijenjati određene finese i zadržati klupu jednako kvalitetnom spram prvih 11 te postupno smijenjivati određene igrače koji su zagazili u 32-33. godinu života, ali no... Ne damo lovu, ne treba nam mega-kvalitetna klupa, 3 godine nam ne treba rezervni napadač i gurat ćemo ovako.
Nema problema! Onda treba biti jasno kako su zadnje 2-3 godine pala očekivanja i trenutno su niža nego davno prije pa ćemo vidjeti što ćemo i kako ćemo. Nije kraj svijeta, nogomet će se igrati no kako će se do europskog vrha doći, ne znam. Mi i ovako imamo problem s nikakvim domaćim natjecanjem pa onda tko će znati što će sve biti.
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 26 tra 2018, 18:59

The Scarface napisao:
doro napisao:
The Scarface napisao:Od nekih Kovinih ljudi sam cuo da je Ramos Bog i batina u Realu, jaci cak i od Pereza. :D

Realno gledajuci svi nasi igraci i igra su pali nakon odlaska Pepa.

Jedino rezultati nisu jer bez beda osvajamo ligu ,dođemo do finala kupa i polufinala LPa sa kakvim god problemima il stanju u klubu se nosimo...izgleda da osim lige i svig drugih njemačkih liga(kup) i LP je jako oslabio kada mi bez pepa imamo 1/2 LPa sa hrpu propalih igrača...hmm

Prosle godine ispali u 1/4 finalu a ove godine imali najlaksi moguci zdrijeb u obe k.o. faze.

Ispal bi ti i tvoj pep u 1/8 finalu da je naletio na real i barcu ;)

Daj se uozbilji nije bit u ždrijebu itd pa tko bi nas izbacio roma,sevilla,city? nema šanse ...sa barcom imamo rezultate tko je u toj godini bio u top formi je i pobjedio mi pa oni pa naša osveta i opet mi ispali kad su oni bili top a mi van forme sa hrpa ozljeđenih,,,NAS HEBE KOMPLEKS REAL jer od njega gubimo dal smo slabiji,bolji,top,na suce il neznam na koji sve tip ista stvar ko Njemčka repka imala kompleks na Španjolsku čim ju nisu izvuklu su postali svjetski prvaci..mi da smo dobil sad romu ili pool prošli ne kažem da lako al nema šanse da nas ti klubovi kao i sadašnja barca na 2 tekme prošla....
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 26 tra 2018, 19:46

Ti si doroteja spreman zmjesat kruske i lubenicu. Rezultati i razina nemaju veze jedno s drugim. Kada bi imale, Roma bi bila kvalitetnija od Barce a Pool ili Real najbolji klubovi svijeta a u svom prvenstvu su di?

Tako da doroteja nije sve bas crno belo :mig:
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 26 tra 2018, 20:17

Nisam ja ništ zmješal šta će ti razina kad ti trener nemre proč 1/2 da se na trepavice postavi osim sa najboljom generacijom barce koja je ikad igrala...jedno je liga drugo sistem na ispadanje u tom je stvar al opet ostaje gl. bit a to je kompleks real...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la The Scarface » 26 tra 2018, 20:27

Pa poanta je da je Pep redovito bio prvi u grupi pa je vjerojatnost da naleti na takve kapitalce puno manja, osim kad smo dobili Juvea unatoc prvom mjestu.

Je li tebi treba crtati da smo mi ove sezone u zdrijebu LP-a imali najvise srece od svih klubova. PSG je bio prvi u grupi pa je za nagradu dobio najtezi moguci zdrijeb, a mi koji smo zavrsili drugi dobivamo mrtvog Besiktasa. Nakom toga u 1/4 finalu opet dobivamo najlaksi moguci zdrijeb i tek sad protiv Reala igramo protiv prvog pravog protivnika.

Na kraju krajeva nije samo zbog Pepa momcad u silaznoj putanji vec i zbog godina pojedinih igraca. 12-13 i 13-14 su bili na zenitu i od onda slijedi pad.

Moze pricat ko sta hoce, ali mi ove godine u LP-a nismo niti malo uvjerljivi, cak smo sad protiv Reala odigrali jednu od boljih utakmica pa smo opet spusili.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 26 tra 2018, 20:59

doro napisao:Nisam ja ništ zmješal.

O tome bi se dalo pricat, ali ne ovdje.

I dalje zivis...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 26 tra 2018, 21:22

The Scarface napisao:Moze pricat ko sta hoce, ali mi ove godine u LP-a nismo niti malo uvjerljivi, cak smo sad protiv Reala odigrali jednu od boljih utakmica pa smo opet spusili.

Ali utvrdili smo da za LP ne moraš niti igrat dobro niti bit uvjerljiv. Ništa ti ne treba, samo jedna stvar :)
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la The Scarface » 26 tra 2018, 21:30

ivan napisao:
The Scarface napisao:Moze pricat ko sta hoce, ali mi ove godine u LP-a nismo niti malo uvjerljivi, cak smo sad protiv Reala odigrali jednu od boljih utakmica pa smo opet spusili.

Ali utvrdili smo da za LP ne moraš niti igrat dobro niti bit uvjerljiv. Ništa ti ne treba, samo jedna stvar :)

O faktoru srece i sitnim detaljima u k.o. natjecanjima ja na forumu trubim preko 5 godina.

Real trenutacno ima tu kombinaciju srece i znanja i niko im nista ne moze, ali svi znamo kad su zabili Atleticu u prvom finalu, kako su nas prosle godine izbacili, kako su u finalu protiv Atletica dali gol iz zaleda dok je Griezmann promasio penal itd...

Rijetki su oni koji su bas sve pred sobom trali bez nekih sudackih poguranaca i srece. Mozda Barca 11, Bayern 13 (mada je Dante u finalu mogao letiti) Barca 15 ili Real prosle godine osim protiv nas.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la doro » 27 tra 2018, 14:42

The Scarface napisao:Pa poanta je da je Pep redovito bio prvi u grupi pa je vjerojatnost da naleti na takve kapitalce puno manja, osim kad smo dobili Juvea unatoc prvom mjestu.

Je li tebi treba crtati da smo mi ove sezone u zdrijebu LP-a imali najvise srece od svih klubova. PSG je bio prvi u grupi pa je za nagradu dobio najtezi moguci zdrijeb, a mi koji smo zavrsili drugi dobivamo mrtvog Besiktasa. Nakom toga u 1/4 finalu opet dobivamo najlaksi moguci zdrijeb i tek sad protiv Reala igramo protiv prvog pravog protivnika.

Na kraju krajeva nije samo zbog Pepa momcad u silaznoj putanji vec i zbog godina pojedinih igraca. 12-13 i 13-14 su bili na zenitu i od onda slijedi pad.

Moze pricat ko sta hoce, ali mi ove godine u LP-a nismo niti malo uvjerljivi, cak smo sad protiv Reala odigrali jednu od boljih utakmica pa smo opet spusili.

Tebi treba crtat da u kupu nije važna statistika ljepa igra na oko već dat gol na bilo koji način stoga neznam kaj spominješ pepa....ja ti velim da je pep izvuko bilo kad real il barcu ispal bi u tom je poanta...a i sadašnji Bayern kakav god da je jedino real može izbacit na 2 tekme i sad smo ga izvukli...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la The Scarface » 27 tra 2018, 19:54

doro napisao:
The Scarface napisao:Pa poanta je da je Pep redovito bio prvi u grupi pa je vjerojatnost da naleti na takve kapitalce puno manja, osim kad smo dobili Juvea unatoc prvom mjestu.

Tebi treba crtat da u kupu nije važna statistika ljepa igra na oko već dat gol na bilo koji način stoga neznam kaj spominješ pepa....ja ti velim da je pep izvuko bilo kad real il barcu ispal bi u tom je poanta...a i sadašnji Bayern kakav god da je jedino real može izbacit na 2 tekme i sad smo ga izvukli...

Covjece mili komentar je bio da je igra i nasa razina pala zadnjih godina nevezano za rezultate u LP-a.

Mozemo mi igrati polufinale LP-a, ali malo to znaci kad smo ove sezone dobili najlaksi moguci zdrijeb pa ni sami ne znamo na cemu smo.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la melodyne » 09 svi 2018, 17:28

"Es muss sich keiner Sorgen um Robert Lewandowski und das Verhältnis zum FC Bayern machen, wir haben ein sehr gutes", sagte Rummenigge

"Wir wissen, was wir an Robert Lewandowski haben, ich bin sehr glücklich, dass wir noch einen so langfristigen Vertrag haben", ergänzte Rummenigge: "Es braucht sich keiner Gedanken zu machen. Er wird auch in der nächsten Saison bei Bayern München spielen." Lewandowski (29) ist noch bis 2021 an den Rekordmeister gebunden.

"Man darf da nicht übertreiben", sagte Rummenigge, "er ist einer der besten Mittelstürmer der Welt, die Quote beweist das jedes Jahr. Wenn er jetzt mal ein paar Spiele kein Tor erzielt hat, ist das auch kein Problem."
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 10 svi 2018, 16:06

Pa jasno je il ga budeš šutnul u dupe ako ne onda ga trebaš podržat..tak to ide...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la FCB_general » 10 svi 2018, 22:35

melodyne napisao:Wenn er jetzt mal ein paar Spiele kein Tor erzielt hat, ist das auch kein Problem."

Wenn er jedes Mal in den wichtigsten KO-Spielen der Champions League keine wichtigen Tore schießen kann, ist für den Club und die Mannschaft ein sehr großes Problem.

Tako barem ja vidim ovu situaciju. :|
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la FCB_general » 27 svi 2018, 17:09

TZ napisao:Nicht nur Jupp Heynckes kehrt dem FC Bayern den Rücken. Jetzt ist klar: Auch Peter Hermann verlässt den Rekordmeister.

München - Co-Trainer Peter Hermann folgt Bayern-Coach Jupp Heynckes zumindest vorläufig in den Fußball-Ruhestand. „Ich gehe nach Hause und in Rente“, sagte der 66-Jährige dem„Kicker“. Der deutsche Fußball-Rekordmeister aus München habe Hermann zwar auch als Co-Trainer für den neuen Chefcoach Niko Kovac halten wollen, sei aber bereits über den Schritt informiert, berichtete das Fachmagazin. Der Entschluss sei ihm schwer gefallen, versicherte Hermann. Er habe sich aber nun so entschieden, „weil alles zu kurz kommt zu Hause“.

Hermann nam ga je spakovao, ode i on za Heynckesom iz Bayerna. Ništa od daljnjeg posla kao Kovačevog asistenta.
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 28 svi 2018, 19:12

Karl-Heinz Rummenigge noch sehr sicher: „Er kommt zurück. Niko Kovac wird versuchen, ihn zu früherer Stärke zurückzuführen. Das ist eine spannende Aufgabe"

„Zu Benfica zurückzukehren, seine Familie und Freunde bei sich zu haben und ein guter Verein, der ihn unterstützt, kann ihm helfen, auf sein bestes Niveau zurückzukommen“

Rummenigge kaze da se Renato vraca kod nas. Nije iskljuceno da se vrati u Benficu na pozajmicu.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Arhiva