Momčad i sve vezano uz ekipu - 2017./18.

Arhivirane teme...

Re: Momčad i sve vezano uz ekipu - 2017./18.

PostPostao/la doro » 18 tra 2018, 14:03

ivan napisao:Čak ga je doro pohvalio ako se ne varam. Njegov vječiti kritičar :lol:

Moje kritike za Thiaga su generalno da nema konstantu u špek izvedbi i nikad nebu bio WC igrač...no zna spojit par odličnih i korisnih tekmi a takav je slučaj i sad.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la ivan » 21 tra 2018, 11:43

Šta mislite vi kako bi Costa izgledao sada kod nas da je dočekao Juppa? Mislim znam da je igrao kao dete kreten jedno vrijeme i zato je i otišao, ali pitam se evo bi li Jupp izvukao iz njega ono najbolje što je nekad i znao pokazat...
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 21 tra 2018, 13:13

NE. Kod njega je stvar dete kretenizma. Tu niti JUPP nepomaze.
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la FCB_general » 21 tra 2018, 13:26

Je li itko ikad pročitao ili čuo što je Costa rekao 2014/2015. uoči osmine finala Shakhtar - Bayern kad je nosio dres Shakhtara? Pravo je čudo kako smo ga uopće na ljeto 2015. doveli u Bayern. :roll:

On je najgora kupovina Bayerna u modernom nogometu i drago mi je što smo ga uspjeli uvaliti za 46 milijuna eura Juventusu.
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 21 tra 2018, 14:27

FCB_general napisao:Je li itko ikad pročitao ili čuo što je Costa rekao 2014/2015. uoči osmine finala Shakhtar - Bayern kad je nosio dres Shakhtara? Pravo je čudo kako smo ga uopće na ljeto 2015. doveli u Bayern. :roll:

On je najgora kupovina Bayerna u modernom nogometu i drago mi je što smo ga uspjeli uvaliti za 46 milijuna eura Juventusu.

Sta je rekao? Secam se samo da se zakacio sa Boatengom. Douglas je bio nas najbolji igrac prvu polusezonu. Sve je islo preko leve strane. Kad se Ribery vratio poceo je njegov pad. I na kraju je postao nas najskuplji transfer.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la FCB_general » 21 tra 2018, 15:14

I am sorry to bring up this topic but I feel *infuriated* after watching this video (and seeing the transliterated version of Rafinha's speech).

It features Rafinha throwing some vitriol against the Brazilians at Shakhtar, after we trashed them 7-0. I will briefly summarize what Rafa said.

so before the game, in an interview, Douglas Costa, along with a few of his Brazilian friends playing for the Shakhtar side, teased Bayern, saying they don't know why Bayern are the favorite side in the game since we don't have any good players. Before the game, Douglas Costa, for some reason, said to Bastian, "how dare you speak to me? who do you think you are?" What then happened is history. We scored 7 and kicked them back to Ukraine. After the match, Douglas Costa tried to get Basti's jersey but Basti responded: "you gotta learn to respect me first.".

Rafa said, these Brazilians at Shakhtar are the worst he had seen, they are arrogant, only cared about money, teased each others without respect, and do not respect opponents (obviously). Rafa cursed in Portuguese, then continued, how dare Douglas come and try to get Basti's jersey, he's a dog. At the end of the recording, Rafa said he had never seen such disrespect in Germany, but sadly this is common with Brazilian players. Rafa concluded that those 7 goals would be the deserved punishment for the Shakhtar Brazilians, and hoped they could remember this game forever.

https://www.youtube.com/watch?v=sTWhLdWDaEo&t=41s

Što je naš Rafinha rekao oko toga svega što se događalo prije i poslije te osmine finala 2015.
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 21 tra 2018, 15:26

Kakav pajser. Takvi nam ni ne trebaju u klubu. Bar smo fine pare uzeli za njega. Nego gledam nas sad protiv Hannovera i razmisljam koliko ce nam Gnabry biti od koristi.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 23 tra 2018, 17:06

Ma to se vidlo iz svemira da je lik lopata samo takva..bljesnul je 6mj nadnaravno i nestal..za njim žalim ko za drvenom nogom...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 23 tra 2018, 17:29

To je klasičan primjer brazilca s visokim IQ-om koji je malo poletio čim se došlo do prve love. Bog mu je dao nevjerojatne talente i životnu priliku - ali manjak pameti i odrastanje u teškom siromaštvu di je nakon naglog bogaćenja teško (p)ostat priseban - rezultirao je limitom.
Po talentu može igrat za najveći klub, i igrao je i odigrao pola godine super, ali pošto je tokmak došao je jako brzo do limita
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 24 tra 2018, 11:17

Siromaštvo nema veze s tim lik je rođena greška u glavi u tom je poanta al koga hebe ja već odavno zaboravio na njega a vi me tu podjsečate :lol:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la FCB_general » 26 tra 2018, 13:42

Alaba se od kalendarske 2015. muči da se vrati u formu i igre kakve je imao sve godine prije. Boateng od 2016. se isto muči sa svojom formom i vrhunskim partijama, a pod Ancelottijem je potonuo i ni pod vodstvom Heynckesa se nije potpuno sabrao i vratio na svoje najbolje, a sad zbog ozljede otpada za ovu sezonu i ljeto u Rusiji.

Cijelu ova sezona mi govori kako je Jerome možda pri kraju što se tiče njegovih svjetskih izdanja u dresu Bayerna, a Süle kao mlad igrač traži zalet za visoke domete karijeri i u Bayernu. Još se pomalo špekulira o de Ligtu, hmmm...

A Ramos... Nekoć bio ismijavan dok je igrao desnog beka u Realu tamo prije 2010. kada su ga protivnici, posebice Ronaldinho, zlostavljali. Onda kad je prešao u reprezentaciji i klubu 2010. na stopera, krenuo je njegov uzlet, a isključenja su za njega sastavni dio karijere, alat i oružje protiv protivnika. :) Još k tome rođeni Andalužanin, znači odgajani i školovani ciganin u nogometu što se vidi kroz karijeru jer kako mi je rekao sam Španjolac iz Asturije što navija za Bayern, ti s juga Španjolske su najgori u tome pa onda svi ostali dolaze na red. To smo mogli vidjeti u četvrtfinalnom okršaju što su nam radili u dvije utakmice. :D

No da se nazabijao more golova i to ključnih za Real i Španjolsku, to nema dvojbe. Da radi svoj posao, on ga radi. I kad nije trebao biti ni blizu terena zbog suspenzije kao što je sinoć, opet je bio na njemu jer je igrač Real Madrida.
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la The Scarface » 26 tra 2018, 14:06

Od nekih Kovinih ljudi sam cuo da je Ramos Bog i batina u Realu, jaci cak i od Pereza. :D

Realno gledajuci svi nasi igraci i igra su pali nakon odlaska Pepa.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la doro » 26 tra 2018, 15:35

The Scarface napisao:Od nekih Kovinih ljudi sam cuo da je Ramos Bog i batina u Realu, jaci cak i od Pereza. :D

Jedino rezultati nisu jer bez beda osvajamo ligu ,dođemo do finala kupa i polufinala LPa sa kakvim god problemima il stanju u klubu se nosimo...izgleda da osim lige i svig drugih njemačkih liga(kup) i LP je jako oslabio kada mi bez pepa imamo 1/2 LPa sa hrpu propalih igrača...hmm
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la The Scarface » 26 tra 2018, 15:57

doro napisao:
The Scarface napisao:Od nekih Kovinih ljudi sam cuo da je Ramos Bog i batina u Realu, jaci cak i od Pereza. :D

Jedino rezultati nisu jer bez beda osvajamo ligu ,dođemo do finala kupa i polufinala LPa sa kakvim god problemima il stanju u klubu se nosimo...izgleda da osim lige i svig drugih njemačkih liga(kup) i LP je jako oslabio kada mi bez pepa imamo 1/2 LPa sa hrpu propalih igrača...hmm

Prosle godine ispali u 1/4 finalu a ove godine imali najlaksi moguci zdrijeb u obe k.o. faze.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Lennon » 26 tra 2018, 16:07

Ko da je sad opće i bitna rasprava. Tko je bolji : Jupp vs Pep vs Carlo :roll:

Mene je jučer baš i podsjetila predstava naša na Pepova polufinala. Bolji a izgubili... Pogotovo kad smo ispali od Atletica zadnje njegove sezone. Čak smo i slične glupe golove dobili a mašili pregršt istih.

Po meni, ko da smo usadili v zadne vrijeme neke luzerski DNA u sebe. Ko ono - Juve... Pregršt finala a gotovo ništa osvojeno. Tako je i kod nas postalo, pregršt dobre igre i polufinala /finala a malo trofeja.
Mia San Mia! Mia San Kroatien!
Lennon
Član fan cluba
Član fan cluba

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Arhiva