NOVI FC BAYERN MÜNCHEN

Sve vezano uz Bayern što nije obuhvaćeno forumima gore...

Re: NOVI FC BAYERN MÜNCHEN

PostPostao/la cruz » 30 kol 2019, 11:01

IT'S OFFICIAL!

Oli Kahn potpisao 5-godišnji ugovor, novi je član uprave, a s vremenom će postati predsjednik uprave.

Oliver Kahn unterschrieb einen Fünf-Jahres-Vertrag, der am 1. Januar 2020 in Kraft tritt. Zunächst fungiert der frühere Bayern-Kapitän und heutige Unternehmer als Mitglied des Vorstandes. Mit Ablauf des Vertrages von Karl-Heinz Rummenigge am 31. Dezember 2021 übernimmt Oliver Kahn von ihm das Amt des Vorstandsvorsitzenden.

---

Moj "plan 3" se počeo ostvarivati, slijede Lahm i Eberl
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 30 kol 2019, 11:44

ne znam gledate li PK

Hoeness upravo potvrdio da je zimus zaratilo među njega i Rolexa oko Kovača. Rolex je tio otkaz a Hoeness nije dao. Vidimo tko je idalje jači...

EDIT

hahah uli sad nabrojao Leroy Sanea među igračima Bayerna, očito nenamjerno pa se na sekundu zacrvenio :lol:
kontekst je bio uvođenje bivših igrača u upravu, kako je lakše pričati s igračima jer razumiju nogomet, zato mu je bitno da je Kahn tu. ALi kako Sanea sočno izgovori između Riberya, Kimmicha, Lewandowskog...
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 30 kol 2019, 12:07

Znaci Uli je zasro :lol:

Par losih rezultata i NK leti...nadam se da mulci imaju vec 2-3 trenera u rukavu.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 30 kol 2019, 12:11

reko je o Kovaču da se radi o fantastičnom treneru koji ima puno prijatelja među navijačima i da je ovog ljeta prvi put aktivno sudjelovao u izgradnji momčadi (odlasci i dolasci).

:?

Također je pohvalio Brazzersa...

Ok, hvala ti Uli, a sad doviđenja. Puno si dao klubu ali (kako je Bachmayr rekao) neke stvari nisu bile baš kako trebaju.

neću sada biti zlopamtilo i drago mi je što će se kroz iduće godine nešto promijeniti, nadam se na bolje, na logičnije.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la FCB_general » 30 kol 2019, 14:36

Smiješno je koliko zapravo iza svih naših padova, poniženja i neuspjeha zadnjih 4 godine uvijek stoje 2 čovjeka u vrhu kluba i sve što se događa dolazi iz vrha kluba, a ne dna.

Tko će dočekati kraj 2021. godine dok ovi ovako rade, ovakve izjave daju i što već ne... Pad Bayerna je bio očekivan nakon nekih 5-6 godina dominacije i stanovanja u Europi, ali ovoliko nisko pasti se nije moglo ako je to uprava htjela zaustaviti, a oni su u tome direktno asistirali i sve ide na njih.

Ancelotti, Salihamidžić, Kovač... Ima li kraja više tome... Transfer-politikom i odabirom trenerâ su nas ukopali zadnje 4 godine, a sa sportskim direktorom su uradili perverziju kako bi pokrili svoju izgubljenost, pasivnost i nezainteresiranost za kvalitetan rad.
Ipak, na onoj press-konferenciji i nakon toga AGM-u se sve promijenilo jer su i njih razvalili nakon prve linije obrane koja je šaptom pala.

Mister Bayern da uništi svoje remek-djelo tek tako u 3 godine koje je gradio 35 godina, pa to je smiješno. :roll:

Bože dragi, samo neka dovedu top trenera ili nekog napadački orijentiranog trenera koji zna raditi s mladima još tijekom ove 2019. godine ako ne bude išlo i potpišu Sanéa, Havertza i možda Coutinha, pa da završimo s tim cirkusom. Dovedu i novu 6-icu, prodaju 4 sadašnja igrača na godinu da se mjesta oslobode(Müller, Boateng, Tolisso, Javi Martinez) i krenemo nakon 4 promašene godine u novu eru s praktički potpuno novim izgledom. :pliz:
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 10 ruj 2019, 09:00

Jucer gledo malo Havertza velim malo jer kod idiota Lowa on toliko igra i kaj vidio mali u 2-3 minute skoro dao 2 gola i namjestio drugi gol briljantno...koja kretnja,lucidnost,lakoca,udarac glavom itd tog malog moramo pod OBAVEZNO kupit prije Sanea i Coutihna to nam mora bit cilj BROJ 1!!!

Dodatk: Ovog Wernera necu nit pod razno u Bayernu....to je igrac za Leipzig i sl. nikako za veci klub.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la FCB_general » 12 ruj 2019, 12:38

Ovoga definitivno moramo uzeti. Samo nam je Real Madrid i možda neki engleski klub konkurencija. Kai Havertz već nosi crveno, tako da znamo kako bi bio izgledao u ganz rotes Trikot-u beim FC Bayern, a u crvenom dresu kao ovom svi izgledaju fantastično. ;) :P

Havertz i Sané su naša budućnost.
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 12 ruj 2019, 21:23

Od svega nabrojanog posebno me se dojmilo kolko je malac smiren i cool dok igra.

Pod mus ga dofurat samo nema sanse nit smisla uzet Havertza,Coutihna i Sanea.... Prvog bih odmah uzeo a izmedju ove dvojice dobro razmislit koga hapit....postoji neka ludja varijanta za svu trojicu al onda Thiago ispada iz prvih 11.

Zamislite :mrgreen:

...............Lewandowski.............
Sane-Coutihno-Havertz-Gnabry
..............Jebena sestica............
Alaba....Lucas....Sule....Kimmich

Rezervni tim:
.....................Muller...................
Perisic-Thiago-Goretzka-Coman
...................Cuisance................
Davies....Mai....Boateng...Pavard
.....................Nubel.....................

Tolisso prodaja i za tu lovu uzet pravu mocnu fizicki 6-cu.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 12 ruj 2019, 21:41

Naši su bili zagrizli za Havertza, Völler je potvrdio da smo ozbiljno išli na transfer ali kusen nije dozvolio prodaju. U međuvremenu nam je ‘ispao’ Coutinho, znaš. Sad sve ovisi. Dobra stvar je da Coutinho mora odigrat hardcore sezonu i postat toliko važan igrač da ga uopće kupimo. A ni tada nije sigurno hoće li Bayern platit nekoga 120 mil. A ako Coutinho ne bude dostojan plaćanja te monstruozne odštete onda vjerujem sa ćemo Havertza opet pokušat. Ja vjerujem da u klubu tako razmišljaju i da će dobro pratit kako će obojica odigrati ovu sezonu.

A što se tiče Sanea, on ne ovisi ni o toj dvojici ni o Perišiću ni o treneru ni o upravi na kraju krajeva, jer dovođenje njega je bilo krajnje realan potez ali šteta što je šupački završilo. Bayern mora dovest Sanea kako god može. Malo nam fali glede igrača da opet budemo vrhunski kalibar u Europi. Po meni nam najviše treba iskusan trener, vuk, maher, koji zna kako se igra protiv velikih protivnika i koji može unaprijediti igru u svim segmentima. Kovača ostavit kao kondicijskog trenera tho :haha:
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Vedo » 13 ruj 2019, 06:40

Možda ga ostavit samo kao sakupljača lopti...
Karl-Heinz Rummenigge :“We’ve had plenty of outstanding players, Steffan Effenberg, Lothar Matthäus, but for our sporting and public image, Kahn has always been the most important. He personifies this club’s genetic make-up.“
Vedo
Redoviti član
Redoviti član

PostPostao/la doro » 13 ruj 2019, 08:03

Nije bas malo ta 3 igraca kostaju 320 milja najmanje te ako ih uzmemo moras jednu 6-cu hebenu hapit plus otkup Perke i dolazimo na cifru 380 milja minus transfer Tolissa znaci nekakvih 350 milja tako da velim ako hapimo dvojicu od njih a moja zelja su Havertz i Sane a mislim da tako i bude na kraju.
Po meni Havertz nam je prije Coutihna te mislim da bude tako i bilo.Tek ako oko Havertza propadne transfer se bude 3 put promislilo o kupnji Coutihna koji bi trebo imat turbo sezonu da se otkupi.
Dolaskom Havertza i Sanea netreba nam 6-ca nova vec igrat 2 sistema 4231 i 4141 jer za to imamo kadar.
Havertz,Sane i Perka bi bili 230 milja max sljedecu godinu.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 13 ruj 2019, 12:27

Ne znam Doro, po meni se treba više važnosti dati ozbiljnom zadnjem veznom. I ne igrat bez njega, bez obzira na formaciju. Havertz, Coutinho, Sane... To su sve brutalni igrači za napad, imamo dobru i mladu obranu, imamo Thiaga playmakera, box-to-box igrače koji dobro igraju... ali ta jedna spona nam fali, taj igrač koji daje sigurnost.

2012. smo imali jaku nabrijanu momčad, uz to malo i sreće i eto nas u jebenom finalu LP di nesretno izgubmo...

Ali onda Heynckes kaže trebaju mi spone koji će povezat postojeći kada i dovede koga?
Martineza i Mandžukića. Totalne timske igrače koji POMAŽU drugima, da sve to djeluje povezano. Momčad melje.

Mislim da mi sad gradimo tu momčad, ako uspije. Još da je neki brži Martinez jebemu loptu... i da ima jaču kontrolu lopte jer je Javi u tom segmentu također opao.

Po meni je teže nać šesticu sada, ta ne možeš puno pogriješiti sa Saneom, Coutihom i Havertzom.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 13 ruj 2019, 20:51

Ak ju hoces moras ju zmislit...mozda Naby Keita il sl.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

Prethodni

Vrati se na: Općenito o Bayernu