NOVI FC BAYERN MÜNCHEN

Sve vezano uz Bayern što nije obuhvaćeno forumima gore...

Re: NOVI FC BAYERN MÜNCHEN

PostPostao/la cruz » 15 stu 2017, 13:59

malo smo se utišali oko novog trenera, što je logično, Jupp uzeo svu pažnju i donio privremeni mir.
Ali ova tema je neizbježna, kandidati će stizati.
Pitanje je šta mi želimo.

jel se zadovoljavamo s argumentima "mora bit švaba ili znat perfektno švapski plus mora poznavat Bayern" ??

U tom slučaju bi i Niko Kovač spadao u ozbiljnu kategoriju. :roll:
Klopp je već u tome i mislim da ga naša uprava itekako smatra opcijom ako bi otišao iz Poola nekim slučajem.
Primjetio sam da ga dosta vas na forumu ne bi tilo, ali nisam naletion na dovoljno jako objašnjenje.

Želim li ja Kloppa?

Pa čuj, ako uz navedene arhumente (švabo, poznavanje mentaliteta Bayerna) donosi i
jasnu nogometnu filozofiju koju sadašnji igrači mogu tuć,
ako ima respekt od strane igrača,
ako ima međunarodno iskustvo i ako zna kako se osvajaju naslovi,
ako zna kako doći do finala LP :D
ako zna kako mlade igrače implementirati u kadar (što naši žele, zato je i niknuo Campus),
ako zna kako postupati sa zvijezdama i motivirati ih, ....
ako se gleda na te faktore - onda je logično da Klopp spada u kandidate. Naravno, samo ako njegova epizoda u poolu završi u 1H 2018.

Zasigurno ima argumenata protiv Kloppa, volio bi da ih netko detaljnije napiše. Argument "ne volim tog topa" ne prihvaćam kao ozbiljnog. Nisam ni ja volio Klinsfrau, pa sam ga opet prihvatio iz početka. BTW naši su se 2008. mislili između ta dva Jürgena, na kraju su se odlučili za ovog manje kompetentnog.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 16 stu 2017, 08:15

Može pitanje?

Što si ti sa ovim postom htio nametnut? :D

Dal si ti za to da su Klopp i Niko dobri kandidati i da se ti nebi bunio kad bi došli ili si pak zahtjevao da oni koji misle da ta dva su "niti pomisliti" moraju opravdati zašto su oni "niti pomisliti"?

:mrgreen:
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 16 stu 2017, 08:36

anton 1983 napisao: ili si pak zahtjevao da oni koji misle da ta dva su "niti pomisliti" moraju opravdati zašto su oni "niti pomisliti"?

:mrgreen:

ovo.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 20 stu 2017, 19:22

Stefan Buczko‏Verified account @StefanBuczko

Mislintat to Kicker: "I probably never would have considered leaving but being banned from the training ground and instructed to stay away from the inner circle (players, staff, many friends) [by Thomas Tuchel] changed my way of thinking." #bvb

Tuchel je genijalac, al očito je težak kao Pep. Mislio sam da je pretjerivanje, ali očito nije. Možda je Uli u pravu da je kocka s Nagelsmannom bolja od kocke s Tuchelom.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la cruz » 21 stu 2017, 08:08

sad sam pročito taj interview i malo sam iznenađen. Međutim uvijek treba i drugu stranu saslušati. Možda se ovaj Mislintat stvarno previše miješao u posao trenera - i ja bi ga zaćero da sam trener ako je ovaj glumio božanstvo u klubu...
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 27 stu 2017, 08:46

BILD PLUS donosi vijest kako je Bayern ozbiljan oko produžetka suradnje s Juppom do 2019.
zašto?
Po Bildu naša uprava želi Joachima Löwa na klupi Bayerna!
On ima ugovor s DFB-om do 2020. ali - ako se odluči završiti nakon SP dat će mu se kao godina dana odmora.

šta će odmarat godinu dana ne bi da je radio u odjelu prodaje! treneri reprezentacija se baš sataru od rada :lol:
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 27 stu 2017, 08:49

Juppa ne uzimati za slijedeću godinu! Pa vidi se da mu to nepaše i da pizdi kada ga se to pita. Ne znam koji K UH glumi - čovjek mu lepo reko - došo sam da osvojim LP i pusti me u 3 PM, al ne ovaj ga sere i sere i opstruira mu rad! :neee:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 27 stu 2017, 09:38

Evo jedna dobra vijest, od Lewine žene, izjava za Business Insider Polska.

"Nadamo se da će Robert završiti svoju karijeru u jednom klubu iz Los Angelesa. Već sada možemo reći da nam je to san."

Ona devri nešto s Eko hranom, pa kada presele u AmerikU žele skupa osnovati novo poduzeće na tom području.

Lewin ugovor završava 30.06.2021. tada će imati 33 godine.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 04 pro 2017, 16:41

melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 01 sij 2018, 19:23

Welcher Trainer soll die Bayern dann in die Zukunft führen?

Nach SPORT1-Informationen beschäftigen sich die Münchner Bosse mit dem Coach eines Bundesliga-Konkurrenten: Ralph Hasenhüttl von RB Leipzig.

Zanimljiv potencijalan kandidat, ima manje specifičnu osobnost, kao Jupp, a ne Pep. E, sad, postoji jedan problem: 4-4-2. (dok ovo čitaju General i doro već otkopčavaju hlače) Jel njegova omiljena taktika kompatibilna s modernim nogometom super-momčadi i može li dugoročno biti fleksibilan?
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la cruz » 01 sij 2018, 20:33

ček, je li on uvijek forsirao 4-4-2 formaciju/način igre ili samo sad u Leipzigu?
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 01 sij 2018, 20:48

cruz napisao:ček, je li on uvijek forsirao 4-4-2 formaciju/način igre ili samo sad u Leipzigu?

Wikipedia:
Hasenhüttl had switched from a 4–4–2 to a 4–5–1 formation, to facilitate a fast, counter-attacking game, with surprising success – by the winter break, Aalen were in fifth place. The team finished the season in ninth place, the highest of the newly promoted teams. After two-and-a-half successful years at Aalen, Hasenhüttl resigned in June 2013,[10] following disagreements with sporting director Markus Schupp, who had imposed an austerity program for the following season, with several departing players not being replaced. He finished with a record of 36 wins, 28 draws, ans 29 losses.[8]

Promijenio je formaciju nakon 1 i pol sezone (početak 2012/13, došao je u 1/2011) i trajao 1 sezonu. Ne sjećam se Ingolstadta.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la cruz » 01 sij 2018, 21:09

Ma mislim da je RH trener koji prilagođava način igre i formaciju postojećim igračima. Jedino tako i možeš s klubovima u nižim rangovima biti uspješan.
Daj mu Bayernove igrače i ne vjerujem da će vele odstupati od trenutke filozofije. Želim reć da je on trener koji nije krut u svom poslu..

Iskreno, Bayernu najviše treba osoba koja ima PSIHOLOGIJU u malom prstu i koji stoji čvrsto iza svojih stavova. NETKO s kim nema 0% zajebancije ni opuštanja.

Hasnhüttl ima to ali - NIJE RAZVIKAN.

To mu je glavni problem. Vidno je da radi dobar posao u Leipzigu, no bi li ga i u Bayernu igrači tako poštivali??

Naši igrači su doslovno Ancelottija zaćerali, nadam se da razumijete o čemu pričam
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 02 sij 2018, 09:14

Meni je lik preružan - kad mu vidim facu nevidim karizmu...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la FCB_general » 02 sij 2018, 15:55

Murta napisao:(dok ovo čitaju General i doro već otkopčavaju hlače)

Ja ne. Za mene je bilo i ostalo 4-2-3-1 kojem smo se vratili s Juppom, pa i Ancelottijem nakon što je vidio da 4-3-3 ne funkcionira.
4-4-2 je jako dobar sustav, sad da bi to odgovaralo Bayernu... Ovisno o protivnicima. Nekad je bolji nego 4-3-3 i 4-2-3-1, no meni je 4-2-3-1 ono što nama leži.
Hasenhüttl je u Leipzigu naštimao ekipu na 4-2-2-2/4-4-2, a to u Bayernu sad ne bi moglo proći, a niti on sam trenutno ima kapacitet da vodi Bayern što je prošle godine jednom prilikom rekao kako mu je čast povezivati ga s Bayernom, no on nije spreman preuzeti tu odgovornost. Je li se što promijenilo kroz zadnjih 6 mjeseci, ne znam.
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Općenito o Bayernu