NOVI FC BAYERN MÜNCHEN

Sve vezano uz Bayern što nije obuhvaćeno forumima gore...

Re: NOVI FC BAYERN MÜNCHEN

PostPostao/la melodyne » 03 sij 2018, 15:47

Da nije Julian Nagelsmann? :D
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Lahm » 03 sij 2018, 16:11

Nije, nije. Hobi mu je rudarstvo.
don
Jupp Heynckes
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la Murta » 03 sij 2018, 16:20

Od švapskih trenera Low je jedini siguran izbor za Bayern, ali njega kao prvo nažalost možemo dobiti samo u parnim godinama.

Ako Jupp ostane do 2019., to je dobro u pogledu bundesligaških trenera jer onda će svi koji se trenutno spominju (Nagelsmann, Hasenhuttl, Kovač) imati 3 sezone po kojima ih se može ocjenjivati što mogu, a što ne mogu. Tad također Favreu ističe ugovor. Jednom smo mislili da je Slomka kalibar za Bayern, ali onda se srozao u 3. sezoni.

Ako Jupp ostaje do 2019., ja križam Tuchela jer ne vjerujem da će dotad biti slobodan.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la anton 1983 » 03 sij 2018, 17:23

Evo malo informativnih-acija

Sportbild:
-die Weichen für die Zukunft werden seit Monaten gestellt: nach dem Goretzka-Deal soll auch Kimmich in Kürze bis 2023 verlängern
-Gnabrys Rückkehr hängt von Robberys Verträgen ab
-Robben-VVL sehr wahrscheinlich, wenn der Körper mitmacht
-bei Vidal und Ribery ist "alles offen"
-bei Sanches präferieren sowohl der Verein als auch der Spieler eine weitere Leihe, womöglich nach Portugal
-mit Ulreich will man verlängern, der Spieler selbst wartet noch mögliche Angebote ab, will aber lieber bei Bayern bleiben, als "zu einem Durchschnittsteam zu wechseln"
-auch mit Rafinha will man verlängern, der Brasilianer zögert aber noch

Heynckes nach Rücksprache mit Familie grünes Licht für Verlängerung bis 2019, man will aber noch die Rückrunde abwarten.
-Hasenhüttl ist Wunschkandidat Nummer 1, wäre erst 2019 zu haben. Tuchel als Nachfolger bei RB im Gespräch...

Sve mi onak deluje - SLINA!!! Nikakvih zanimljivih i muda vrijednih poteza...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la FCB_general » 03 sij 2018, 21:28

Murta napisao:
Jupp Heynckes has got the green light from his family to stay at Bayern for one more season but he wants to wait until the second half of the season and wants his coaching team - especially Hermann Gerland - to stay with him [SportBild]

:bravo:

Čim ovo vidim, odmah mi znači kako od Tuchela nema ništa, to je jasno kao dan. Tuchel neće čekati ništa i on bi mogao u Španjolsku, u Sevillu recimo. Ako ne tamo, onda u Englesku.

Što se tiče spomenutog Löwa, on je jednom prilikom rekao kako će nakon Mannschafta od klubova trenirati samo one izvan Bundeslige. On je u svakom slučaju isključen.
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 20 sij 2018, 07:30

Opet dolazi vrijeme kada ćemo mi morati prskočiti stepenicu. Zadnji puta to smo morali s produživanjem ugovora RIberya, kada smo morali davati 5 + netto plaču, sada nedavno je to bilo sa Lewandovksi, kada smo se "zgražili" na visinu plače, pa onda one ŠPEKulacije o Alexisovoj plači kada bi dolazio kod nas...

E sada ako je istina ovo što piše BILD, onda je vrag odnio šalu. Auba bi AUrsenalu trebao imati 10 milja netto plaču, što znači da bi imao veću plaču od LEWANDOVSKOG!!!! A isto tako ak je to istina, Alexis malo veću nije htio potpisati.

Problem ovdje je taj što je Arsenal u stanju dati ili imati igrača s većom plačom, od našeg najbole plaćenog igrača a do nedavno to nije bio slučaj i to bi za nas, ne zajebi, to JE za nas ogroman nadolazeći problem...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 20 sij 2018, 08:19

istina. netko od igrača bi si mogao reći "zašto bi ja igrao u Bayernu kada bi mi nešto lošiji premierligaš dao veću plaću i imao bi viši status unutar momčadi".
Bayern uvijek može ponuditi igranje u LP i što je favorit za osvajanje lige, ali... :roll:

Hard facts su hard facts.

Zamisli lančanu reakciju da više igrača traži povišicu.. ili ćeš upratit zahtjeve i povećat općenito wage budget ili riskiraš pad kvalitete u konačnici.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 20 sij 2018, 10:28

Bayernu je to koliko-toliko podnošljivo jer je favorit za BL i užem krugu za LP, ali zamisli kako je Dortmundu, Schalkeu i Leipzigu protiv Evertona, West Hama i sličnih nazovibože klubova. S jedne strane možeš nikad ne osvojit Bundesligu za 2 milijuna eura godišnje, a s druge strane nikad ne osvojit Premiership za 10.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la ivan » 20 sij 2018, 12:57

Pa nikad nije bayern davao najveće plaće pa eto koliko mi imamo naslova a koliko drugi klubovi? Šta ste se uzjebali :lol:
Srećom ne idu svi isključivo za parama. Ipak su to sportaši koji žele pobjeđivat i sportski uspjeh još uvijek igra ulogu.
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 20 sij 2018, 18:26

anton 1983 napisao:Problem ovdje je taj što je Arsenal u stanju dati ili imati igrača s većom plačom, od našeg najbole plaćenog igrača a do nedavno to nije bio slučaj i to bi za nas, ne zajebi, to JE za nas ogroman nadolazeći problem...

Da malo ovo naglasim... Niko nije opčenito prićo o PEPL-u niti cityu niti MUTD niti Chelseau...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Miki » 20 sij 2018, 19:01

Slažem se sa Antonom. BL se na neki način mora bolje "prodati" sponzorima, samim tim bi se finansijska moć klubova povećala na neki način. Ne znam sada koliki je tačan iznos za plasman iz Premieršipa u Premijer ligu, no znam da od tih cifara boli glava.

Npr. Španci su ubjedljivo prvi po broju naslova u Ligi šampiona, ali su se Englezi "uvijek znali bolje prodati". Ne pričam pritom o šeicima i slično, već o marketinškim sponzorima, TV pravima, itd. Sve je to daleko glamuroznije nego kod ostalih liga.

BL definitivno mora da poradi na svom marketingu, mada da bi ojačala taj dio svakako je neophodna konkurencija Bajernu. U trenutnom rasporedu snaga, ne vidim način da BL isparira PL, Primeri, pa i Seriji A.

Kada će jedan BL klub koji nije Bajern biti u stanju da da platu svom igraču 10 miliona evra? Ja mislim nikada.

Eto kad je Primera zbog Kineza zakazala El Klasiko u sred dana o čemu više pričamo... Ovo su odavno neka druga vremena, novac je sve. Ne garantuje uspjeh, ali je faktor oko koga se sve vrti.
Gvardiola i Enrike treba da podignu spomenik Leu Mesiju što je od njih napravio trenere. :bravo:
Miki
Don Quijote

PostPostao/la effe__sa » 21 sij 2018, 00:54

Eto dokle je sve došlo da su anton i Miki približili (da ne kažemo i totalno izjednačili) svoje stavove :D :D :lol:
Zadnja izmjena: effe__sa; 21 sij 2018, 01:44; ukupno mijenjano 1 put/a.
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la ivan » 21 sij 2018, 01:07

effe__sa napisao:Eto dokle je sve došlo da su anton i Miki približili (da ne kažemo i totalno izjednačili svoje stavove) :D :D :lol:

Da gasimo forum odma?! Sad smo sve vidjeli :lol:
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 21 sij 2018, 12:25

Ne slažem se to sa lovom..nikad nebumo izjednačeni sa povremenim klubovima tj njihovim davanjima i dalje budemo ostali Bayern..uopće se toga ne bojim....jedno je lova a drugo tradicija i činjenice a one su na našoj strani...ima uvijek seljačina al auba,sanchez i sl. i takvi nama ne trebaju iz mnogo razloga....Lewa da je išo samo na lovu i šminkeraj nebi došo kod nas isto slično sad kao Goretzka mogu je sigurno dobit nešto veću lovu al nije a takvih primjera kroz 30g kojeg pratim Bayern ima jako puno....tržište nas sili da pomaknemo granice al ne toliko da strepimo radi pojedinog kluba što se nerealno isprsio za nekog čobana...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Miki » 21 sij 2018, 15:26

Stvar je samo u tome koliko će biti Obamejangova i Sančeza u budućnosti... Pritom mislim na kvalitetne fudbalere za koje bismo mi bili zainteresovani u zavisnosti od naših potreba, a koji bi ciljali prvenstveno na novac.

Obzirom da je tržište poremećeno prilično, pitanje je koliko će biti TOP igrača kojima to nije u prvom planu. Evo kad vidiš ovog Sančeza... Lik je odlučio da ide iz Arsenala. Ok, željan je trofeja. Danima se pisalo da ide u Siti, i on u posljednjem momentu skrene u Junajted zbog veće love, iako bi sa Sitijem bio prvak. Dakle, ni trofeji ga nisu privukli (mislim na ovu sezonu). I poslije nek samo pisne kako je zbog trofeja došao u Junajted... :neee:

Prošla su vremena jednog Totija, Džerarda i sličnih koji su mogli mnogo više da zarade, pa čak i trofeja da osvoje, ali su izabrali drugi put.
Gvardiola i Enrike treba da podignu spomenik Leu Mesiju što je od njih napravio trenere. :bravo:
Miki
Don Quijote

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Općenito o Bayernu