NOVI FC BAYERN MÜNCHEN

Sve vezano uz Bayern što nije obuhvaćeno forumima gore...

Re: NOVI FC BAYERN MÜNCHEN

PostPostao/la effe__sa » 31 ožu 2018, 14:21

anton 1983 napisao:Sa svojim postom sam htio rec da se strucnost cijeni, a kvaliteta prepoznaje iako iza toga nestoje rezultati koji bi to rekli.

Kaj se tiće trenera i neke usporedbe, ja bi rekao da je Tuchel medu trenerima ono kaj je Mbappe medu igracima...

Posle Pepa Tuchel mi je najdrazi trener i ono švaba bez posla a mi sjebemo. Pa streljo bi ih!

Nekad se , pa i često stručnost cijeni, bar u velikim , normalnim klubovima, a nekada je bitno kako se i trener proda. Ko što je Manchini vodio neke velike klubove, a ubleha je obična i pojma nema. A i Pep se naravno zna prodati, pa on se stalno prodaje. Jako mudro zna da podvaljuje muda pod bubrege i vrti priču.
Nisam od onih koji pljuju Pepa, rekao sam ranije šta smatram pozitivno, a i ono što smatram negativno kod tebe. Ta je diskusija završena. Samo eto kod tebe i cruza se on tako dobro "prodaje" da je on vama nedodirljiv.

A eto i Tuchel te uzjebo...Kako to sad? On je meni zanimljiv trener i ne bi imao ništa protiv da nas vodi. Samo sad ne žalim što je to propalo, jer očigledno da bi nosilo neke konflikte sa sobom. Ne treba ništa na silu... ;)
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la anton 1983 » 31 ožu 2018, 14:41

Tuchel me uzjebo? :hehe:

Tuchel me nije uzjebo nego je samo dokaz da su ljudi kreteni ;) Tuchel je bas ono sto ja zastupam, a drugi pobijaju, a da nisu svjestni sto rade.

Kako onome koji smatra Pepa bleferom moze misliti da je Tuchel kompetentan trener za treniranje Bayerna Psga Arsenala Chelsea?

Nije ovdje stvar u Tuchelu nego u tome da su ljudi dete kreteni aka neuki cool0044
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la The Scarface » 01 tra 2018, 07:10

anton 1983 napisao:Tuchel me uzjebo? :hehe:

Tuchel me nije uzjebo nego je samo dokaz da su ljudi kreteni ;) Tuchel je bas ono sto ja zastupam, a drugi pobijaju, a da nisu svjestni sto rade.

Kako onome koji smatra Pepa bleferom moze misliti da je Tuchel kompetentan trener za treniranje Bayerna Psga Arsenala Chelsea?

Nije ovdje stvar u Tuchelu nego u tome da su ljudi dete kreteni aka neuki cool0044

Pep prodaje muda pod bubrege a u 3 razlicita kluba u 3 razlicite lige osvaja prvenstva obarajuci rekord za rekordom i igrajuci izricito napadacki i dominantni nogomet, ali eto on je i dalje blefer dok su trenerski magovi Ancelotti i Mourinho dokazano veliki treneri.

Ma daj molim te...
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Murta » 01 tra 2018, 07:42

Kaže Rummenigge da će novi trener biti predstavljen do kraja 4. mjeseca i da mora pričat njemački. Hassenhutl je istaknuo u petak da će ostati u Leipzigu, Znači Kovač ili Nagelsmann.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la anton 1983 » 01 tra 2018, 08:05

Nemrem tvrditi da smo nesposobni no neki puta me zadivljuje nacin kak mi radimo neke stvari. Pa koji kurac se blamiramo s tim "njemackim jezikom"?!? Pa zas nemremo sutit o tome? Koda je to dobro za nas marketing il neki kurac!
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 01 tra 2018, 10:25

Možda vratimo pepa pa nam da imamo najjače igrače na svijetu na svim pozicijama krajnji domet polufinale lp da nas trenira i 15 let a zna i njemački već nešto :lol

Hebote Van Gaal sa onom polutrulom momčadi ušo u finale a pep 3 godine sa mega momčadi nije mogo najveći stručnjak današnjice zgubi od reala 5:0 :lol: ..joj da zaboravljam da se treba poklopit imat sreće a jadni pepek nikako 3 lete zaredom..sreća ti može izmaknut jednom(kao nama npr, protiv chelsea čak i 2 put) al 3 puta zaredom vrhunskog stručnjaka....a da fakat ne igra pep nogomet igrači su krivi i nesreće.......on je u 3 godine moro min 1 dignut kantu sa onakvim igračima i to je činjenica kad pogledamo s kakvom je ekipom je real i lošijim trenerom napravio to što je al mi nemremo sa gosponom nedodirljivim.....eh te izlike.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la ivan » 01 tra 2018, 11:24

Pa s trulim nogometom možeš "uvijek" osvojit Lp. Da ne možeš ne bi onakav Chelsea nikad osvojio. E sad ko hoće gledat trulež sretno mu
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 01 tra 2018, 11:32

Ja sam sam htio reci da je ipak moguce da budes cujenjen iako za to nemas zalede koje obicni puk misli da bi trebao imati...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Murta » 01 tra 2018, 11:37

ivan napisao:Pa s trulim nogometom možeš "uvijek" osvojit Lp. Da ne možeš ne bi onakav Chelsea nikad osvojio. E sad ko hoće gledat trulež sretno mu

Da, al nikad ne znaš kad je nogomet planirano govno, a kad je trener govno.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la The Scarface » 01 tra 2018, 12:07

anton 1983 napisao:Ja sam sam htio reci da je ipak moguce da budes cujenjen iako za to nemas zalede koje obicni puk misli da bi trebao imati...

Ti doru mozes crtati i pisati km postove, ali on ce i dalje lupati svoje birtijske floskule.

Zidane je prvi trener koji je obranio LP-a pa ga nitko ne sljivi jer nije napravio nista novo. Nema izgraden trenerski stil niti filozofiju, nesto kao Ancelotti stil, odrzavajmo dobru atmosferu i dajmo im da igraju mantra, pa sta bude bude. U k.o. natjecanjima gdje sreca ima puno veci faktor bljesnu, a u prvenstvu gdje treba konst. biti dobar prde u rosu.

Pep nije nikakav uber trener i ne osvajanje LP-a s Bayernom mu je minus u CV-u, ali se praviti da svi ostali uspjesi ne vrijede nista mogu samo najveci diletanti poput Dore,Mullera i ostalih forumasa kojima su reakcioni treneri (Carlo,Jose,Conte itd...) vrh jer tu i tamo zajebu ove napadacke trenere, kad gube onda se sakriju u rupice i brane argumentima da su njihovi puleni svakako underdog i da se podrazumijeva da gube.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 01 tra 2018, 12:41

Murta napisao:
ivan napisao:Pa s trulim nogometom možeš "uvijek" osvojit Lp. Da ne možeš ne bi onakav Chelsea nikad osvojio. E sad ko hoće gledat trulež sretno mu

Da, al nikad ne znaš kad je nogomet planirano govno, a kad je trener govno.

Ja uvijek znam :haha:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 03 tra 2018, 04:08

The Scarface napisao:
anton 1983 napisao:Ja sam sam htio reci da je ipak moguce da budes cujenjen iako za to nemas zalede koje obicni puk misli da bi trebao imati...

Ti doru mozes crtati i pisati km postove, ali on ce i dalje lupati svoje birtijske floskule.

Zidane je prvi trener koji je obranio LP-a pa ga nitko ne sljivi jer nije napravio nista novo. Nema izgraden trenerski stil niti filozofiju, nesto kao Ancelotti stil, odrzavajmo dobru atmosferu i dajmo im da igraju mantra, pa sta bude bude. U k.o. natjecanjima gdje sreca ima puno veci faktor bljesnu, a u prvenstvu gdje treba konst. biti dobar prde u rosu.

Pep nije nikakav uber trener i ne osvajanje LP-a s Bayernom mu je minus u CV-u, ali se praviti da svi ostali uspjesi ne vrijede nista mogu samo najveci diletanti poput Dore,Mullera i ostalih forumasa kojima su reakcioni treneri (Carlo,Jose,Conte itd...) vrh jer tu i tamo zajebu ove napadacke trenere, kad gube onda se sakriju u rupice i brane argumentima da su njihovi puleni svakako underdog i da se podrazumijeva da gube.

Ko i uvijek jako pametan bacanje jeftine floskule i laži :lol:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 03 tra 2018, 07:07

pa nije Scar ništa slagao
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Gerd Muller » 03 tra 2018, 07:15

The Scarface napisao:Pep nije nikakav uber trener i ne osvajanje LP-a s Bayernom mu je minus u CV-u, ali se praviti da svi ostali uspjesi ne vrijede nista mogu samo najveci diletanti poput Dore,Mullera i ostalih forumasa kojima su reakcioni treneri (Carlo,Jose,Conte itd...) vrh jer tu i tamo zajebu ove napadacke trenere, kad gube onda se sakriju u rupice i brane argumentima da su njihovi puleni svakako underdog i da se podrazumijeva da gube.

Ajd sto vrijeđas ali nije u redu sto lazes.Kakav Carlo,ja sam se uvijek divio Kloppu i Simeoneu.Trenerima koji od prosjecne stvore vrhunsku ekipu.Isto to je ucinio Conte prosle godine.Sa prosjecnom ekipom pomeo ligu.Favre je također fantastican trener.U svakom klubu u kojemu je bio imao je uspjehe.Streicha jako cijenim.Mislim da bi se bez njega Freiburg borio za ostanak u Zweiti.Hasenhüttl isto radi odlican posao.Sa Ingolstadtom je bio 9.na tablici koji se njegovim odlaskom raspao.To su za mene treneri a ne Pep ili Mourinho koji dođu u vrhunski klub i onda jos uloze 500-tinjak milijuna eura.I sad mi im se ja trebao diviti na osvojenom prvenstvu.Kako da ne.
"Primili smo nekoliko zahtjeva od određenih ljudi iz cijeloga svijeta:Amerika,Arapske zemlje ... koji zele da ulazu novac u nas Bayern.Odbio sam sve.Zasto? Jer nasi navijaci to ne vole."
- Karl-Heinz Rummenigge
Gerd Muller
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 03 tra 2018, 07:26

da ali bitna razlika je to što veliki klubovi lakše uzimaju trenere koji su već dokazali da se snalaze na visokom nivou s velikim brojem egomanijaka u momčadi.
Hasnhüttl ili Favre ili Streich su dobri u onom što rade, ali teško da veliki klub iz engleske, španjolske itd angažiraju iste.
Plus, misliš li da isti ti treneri ne bi trošili iste novce poput mourinha, pepa i ostalih? Ne bi se baš kladio da bi pristali na postojeće kadrove bez pojačanja.. ;)

druga stvar: osobno ne volim te trenere čija je jača strana motivacija i defanzivna taktika, a lošija strana razvoj nogometa i težnja lijepom nogometu.

Osobno ću uvik prija naginjati ka no-name treneru koji teži sexualnom nogometu i inovativnošću, nego motivatorima koji teže ciganskom nogometu.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Općenito o Bayernu