NOVI FC BAYERN MÜNCHEN

Sve vezano uz Bayern što nije obuhvaćeno forumima gore...

Re: NOVI FC BAYERN MÜNCHEN

PostPostao/la cruz » 26 ožu 2018, 07:23

je li ovo 100% sigurno da je Tuchel otkazao? :?
Ako je istina da TT ide u drugi klub, onda je to bruka samo takva!
Nikako mi nisu jasna ona dva konja, zašto čekaju ono nemoguće (Heynckesov ostanak) a odugovlače s dobrom opcijom (Tuchel)??

Sad imaš hrpu solidnih opcija, no nijedna kao Tuchel, od njih mi se Pochettino čini najoptimalnijom (ako ne ubrajaš njemački jezik kao nužni skill)
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 26 ožu 2018, 07:54

Kaže Rumenigge da je interes za Malcolma novinarska patka.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la cruz » 26 ožu 2018, 08:08

čitam sve te članke sada i ispada da su
Rolex i Braco tili Tuchela odmah zakazati, Uli je pothitno želio Heynckesa i nije fan Tuchela.
Uli je rekao da će tek u potragu za novim trenerom kada mu Heynckes javi konačnu odluku.
Heynckes je navodno tek u prošlom tjednu rekao Uliju da neće ostati.
Uli napokon pristaje na odluku Rolexa, ali Tuchel je već dogovorio s drugim klubom.
Sada postoji opasnost loših i kasnih odluka jbg....
Kasnit će se s novim trenerom koji će biti C-opcija (Heynckes je A, Tuchel B opcija),
kasnit će se s budućnosti Robbena i Riberya, a oni će pritiskat jer žele znat kako dalje planirati,
kasnit će se s ključnim transferom novog krilnog igrača radi toga, a konkurencija ne spava,
kasnit će se u ko zna još čemu..

glede kandidata, Pochettino je po meni najbolji od ovih kandidata, iako kod njega mislim da ne bi išao iz Tottenhama osim ako real madrid pokuca...

Što se tiče stranih trenera, mnogo je dobrih ali među njima ima jedan koji je bez posla a dosta stručan - Luis Enrique.
Znam da na ovom forumu ne uživa neku popularnost :roll: ali činjenica je da za njega stižu uglavnom pohvale, nisam još pročitao da netko žuga protiv njega ni u ljudskom ni u stručnom smislu, možda mi je promaklo. Činjanica je da ima odlično iskustvo u vođenju top ekipe, osvojio je "sve što se može osvojiti" i stiže sa jednogodišnjeg odmora.
Mana je naravno njemački jezik.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 26 ožu 2018, 14:49

Kad pogledaš imena koja se spominju sasvim je svejedno tko bude bio trener...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la FCB_general » 27 ožu 2018, 11:07

Exklusiv: Tuchel verhandelte bereits vor zwei Wochen mit @PSG_English - in fließendem Französisch. Alle Hintergründe morgen in @BILD_Sport @Fussball_Bild

To s Tuchelom će ostati otvoreno jer i dalje se ne zna je li Arsenal ili PSG. Po zadnjem što sam čitao jučer-prekjučer, Tuchel je u potrazi za francuskim asistentom, a pregovore s PSG-om vodio je na tečnom francuskom.
Ništa se još ne zna, je li bilo što potpisano ili ne, tako da ono... Do ljeta može biti preokreta iako mislim da će otići u inozemstvo nakon svega ovog što se događalo zadnja 4 mjeseca.
"Ein Trainer sehen, was passieren in Platz. In diese Spiel es waren zwei, drei oder vier Spieler, die waren schwach wie eine Flasche leer!"
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 28 ožu 2018, 07:14

BILD tvrdi da su neki igrači Bayerna bili protiv Tuchela, tj. uglavnom stariji, dok su mlađi razočarani što neće biti naš trener.
Povezuju to s Hoenessom, koji gaji bliske odnose s iskusTnim igračima, što je u konačnici bio jedan od (dva) razloga odugovlačenja (drugi je čekanje na Juppa)

E sad, koliko je to istina?! :idk:
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 28 ožu 2018, 08:16

Mislim da mi na kraju nebumo išli po švapskog trenere i tu mislim na nekog koje napikava njemački. Znači neko tipa Niko spada pod "švapske" trenere...

Ha gle, možda probat s Conteom, ne znam? :idk:

Mislim HasselGnoj, Niko Kovača i sada više ne tako atraktivan NagelsBoy mi nisu baš neki zanimljiv izbor...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 28 ožu 2018, 10:16

Ide mi na živce ova tema!
Baš mi se gadi sada. Kada moraš gledat opciju C onda je to za :sick:
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 28 ožu 2018, 12:00

Pa ovo sve u ovoj tekmu je svejedno rekla-kazala. Šta mi od svega navedenog znamo da je istina 100%?
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 28 ožu 2018, 12:03

ivan napisao:Pa ovo sve u ovoj tekmu je svejedno rekla-kazala. Šta mi od svega navedenog znamo da je istina 100%?

Pa ovo s Tuchelom je malo više od "rekla kazala"... Možda ovi razlozi su POOP, ali odbijenica stoji.
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 28 ožu 2018, 12:33

Heynckesov odlazak je zasad “rekla-kazala”, true.
Ali Tuchelova odbijenica više nije na toj razini, tj. tema je aktualna od petka a nitko još evo do danas nije javno demantirao.

Također, da je opcija C izglednija od opcija A & B - u to vjerujem, jer s razlogom se može sumnjati u Heynckesovu volju za nastavkom i s razlogom se može vjerojati da je Tuchel rekao “ne hvala, predugo se čeka i ne vidim uvjerenost”
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 31 ožu 2018, 07:58

Pazi ti sad ovo:

Prilikom dolaska kod nas, Pep je bio blefer, fulirant, nedokazani i PRECIJENJEN trener. Jedan od 1000 razloga za to je bio taj da je "sve svoje uspjehe" postigao u Barceloni, pa je to trebalo značiti da ne zna ništa drugo i ne bi trebao biti cijenjen.

A pazi ti sad ovo:

S obzirom na Pepa tada prije dolaska u Bayern, što i tko je Tuchel i što iza njega stoji? A kada se priča o Tuchelu, ne priča se o tome da on ide u Kusene, Lazie, Nice, Southamptone, Villareale, nego redom BAYERN, PSG, ARSENAL, CHELSEA!!!

Pa kak je to moguće? :o

Jel možda moguće da je "struka, sposobna vidjeti, stručnost" za razliku od običnog puka....
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 31 ožu 2018, 12:38

Nestašica trenera a i mediji puno napuhnu bilo kaj tak i to...sve ostalo stoji.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 31 ožu 2018, 13:19

Tuchel je osvojio kup :mudrac:

Aaaaaaand that’s about it.

Dobro, neću bit tako sirov. Tuchel možda nema naslove ali Tuchel je dokazao da zna izvući maksimum iz svog zadatka s raspoloživim kadrom.

Logičan je slijed da ide u jači klub od dortmunda.

Nije pravedna usporedba s Pepom jer je Tuchel ipak stepenica niže po mnogo čemu
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 31 ožu 2018, 13:46

Sa svojim postom sam htio rec da se strucnost cijeni, a kvaliteta prepoznaje iako iza toga nestoje rezultati koji bi to rekli.

Kaj se tiće trenera i neke usporedbe, ja bi rekao da je Tuchel medu trenerima ono kaj je Mbappe medu igracima...

Posle Pepa Tuchel mi je najdrazi trener i ono švaba bez posla a mi sjebemo. Pa streljo bi ih!
anton 1983
Uli Hoeneß

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Općenito o Bayernu