NOVI FC BAYERN MÜNCHEN

Sve vezano uz Bayern što nije obuhvaćeno forumima gore...

Re: NOVI FC BAYERN MÜNCHEN

PostPostao/la FCB_general » 14 kol 2019, 13:30

Uprava odlazi! Vorstand raus so bald wie möglich!

To je sve što se svede u konačnici svede na temu novog Bayerna kad vidim što su 4. godinu/ljeto zaredom napravili klubu.

Perišić priznao kako je došao u Bayern zato jer Sanéova ozljeda u Community Shieldu je sve sjebala Bayernu koji je sve dogovarao kad, što i kako. :lol: :doh: Smiješan smo klub postali, a 3. strana nam je trebala da dogovori posudbu Ivana u München. Salihamidžić je epic fail za crnu povijest kluba. Otjerat ga čim prije.

Nakon 3-4 potpuno promašene godine, sad ostaje vidjeti što će narednih 15-ak dana se još potpisati(ako se potpiše) i onda vidjeti hoće li 2020. Bayern potpisati Sanéa, Havertza, Wernera, Olma, Rocu i/ili još par novih imena.

Doslovno potjerati iduće ljeto cijeli vezni red počevši s Müllerom, a onda Goretzka, Tolisso, Renato, Javi Martinez.

Hoeneßa već ove jeseni smijeniti i staviti H. Hainera, dovesti M. Eberla umjesto Brace, a Olivera Kahna čim prije staviti na mjesto sramote zvane Karl. Po mogućnosti dovesti još 1-2 direktora za skauting i omladinski pogon. Cijeli vrh izmijeniti da bi sve ispod konačno prodisalo.
Trenera se uvijek smijeni za čas, samo treba novo vodstvo imenovati novog trenera, a ne ovo sadašnje.

Mi da smo Klausa Allofsa doveli za sportskog direktora, ne bi tako pogriješili kao sa Salihamidžićem.
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 14 kol 2019, 15:58

Kaj ti Leon tolko smeta decko je odlican nogometas samo treba igrat....Tolisso i Renato su velike greske pogotovo prvi,Renato jos ima sanse a Martinez mora proc.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la FCB_general » 14 kol 2019, 22:31

Ono što mi želimo igrati to nam Leon teško može pružiti, baš kao i sam Niko kao trener. Daj Bože ove sezone da sve bude suprotno od onoga što ja mislim i predviđam, bit ću oduševljen što sam sve krivo rekao.
Možda bi neki top trener od njega nešto smiksao u nekom konceptu i formaciji, ali ovako ne vidim njega kao rješenje kad on to nije. Thiago i Goretzka zajedno, a iza njih tko? Javi?

Ja sam za Thiaga, Havertza, Olma, Rocu i još nekog novog mladog igrača, 6-icu klasičnu po mogućnosti.
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 15 kol 2019, 08:47

doro napisao:Kaj ti Leon tolko smeta decko je odlican nogometas samo treba igrat....Tolisso i Renato su velike greske pogotovo prvi,Renato jos ima sanse a Martinez mora proc.

A zašto tebi Tolisso toliko smeta? Dečko je odigrao super tekmi za nas, bio je praktički cijelu sezonu ozlijeđen i sad je imao 2 ne baš najbolje utakmice. A tu po forumu se šiba po njemu ko da je debil neki. Ne kužim
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 15 kol 2019, 09:09

ivan napisao:
doro napisao:Kaj ti Leon tolko smeta decko je odlican nogometas samo treba igrat....Tolisso i Renato su velike greske pogotovo prvi,Renato jos ima sanse a Martinez mora proc.

A zašto tebi Tolisso toliko smeta? Dečko je odigrao super tekmi za nas, bio je praktički cijelu sezonu ozlijeđen i sad je imao 2 ne baš najbolje utakmice. A tu po forumu se šiba po njemu ko da je debil neki. Ne kužim

Leon je svaba, Tolisso nije i to je to.
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la anton 1983 » 15 kol 2019, 09:15

FCB_general napisao:
Ja sam za Thiaga, Havertza, Olma, Rocu i još nekog novog mladog igrača, 6-icu klasičnu po mogućnosti.

E to bi bio jedan novi i jako zanimljivi Bayern...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 15 kol 2019, 11:23

anton 1983 napisao:
FCB_general napisao:

A 6-ce i 10-ke umiru staromodan nogomet a vi se zalazete za moderan hmm..daj se odlucite i skoncetrirajte kaj pisite :lol:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 15 kol 2019, 11:26

doro napisao:
A 6-ce i 10-ke umiru staromodan nogomet a vi se zalazete za moderan hmm..daj se odlucite i skoncetrirajte kaj pisite :lol:

Jesi ti vidio kaj tu pise?

Imas 4 imena igraca plus jos jedan koji nema ime al ima poziciju. To je 5 igraca doro.

Kolko Bayern sad ima igraca u vezi?
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la FCB_general » 15 kol 2019, 13:27

anton 1983 napisao:
FCB_general napisao:

To je zapravo Bayern kakvog naša uprava želi zadnje 3-4 godine, a dovodi krive trenere i ciljano ne radi ništa i ne dovodi nikakve igrače zadnjih 4 godine, a to hoće.

Ja bih više bio sretan da su Schweini i Martinez stalno bili zdravi, Kroos ostao, Götze postao igračinom i onda još Thiago na njih te jedna zamjenska 6-ica za Javija. 3 pozicije 6 igrača i živ bio. U životu ne ispadnu stvari uvijek kako se želi, zamišljaju, očekuju.
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 15 kol 2019, 13:52

anton 1983 napisao:
doro napisao:

Jesi ti vidio kaj tu pise?

Imas 4 imena igraca plus jos jedan koji nema ime al ima poziciju. To je 5 igraca doro.

Kolko Bayern sad ima igraca u vezi?

Kakve ima veze broj igraca sa izumiranjem 6-ce i 10ke

Roca i Olmo su bas to....

Moja zelja je veza druge godine:

….............Havertz..........
.......Thiago.......Leon.....
U sistemu 4131 ili 4141

edit: Havertz nije nit 10ka ni krilo vec neki hibryd :mrgreen:

Takav je danas futbal jbg neke stvari izumiru...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 15 kol 2019, 20:30

Moram priznat da nisam skuzio ovu tvoju kritiku...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 15 kol 2019, 20:35

anton 1983 napisao:Moram priznat da nisam skuzio ovu tvoju kritiku...

Reko si da izumiru klasicne sestice a ja se nadovezo da smo moderni jer ju nemamo vec box to box igrace koji zajedno u liniji drze defanzivno a opet se ukljucuju napred Thiago,Leon,Renato i Tolisso....Martinez je propo i ne racunam ga.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 15 kol 2019, 20:49

Ok, ajmo rec da sam to reko, ali kakve to veze ima s onim kaj je general napiso? Koji tu K nevalja?
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 16 kol 2019, 07:26

anton 1983 napisao:Ok, ajmo rec da sam to reko, ali kakve to veze ima s onim kaj je general napiso? Koji tu K nevalja?

Kaj ne valja pa to bio sarkazam jer u toj postavi klasicna 6-ca i 10-ka a to izumire il vec je a mi zelimo bit moderni a ne staromodni tu idu kritike.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 16 kol 2019, 07:49

Mislim doro da je u meni problem jer te ne kuzim, pa necu dalje forsat...
anton 1983
Uli Hoeneß

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Općenito o Bayernu