JUPP ŠPEKNES NOVI TRENER BAYERNA!

Sve vezano uz Bayern što nije obuhvaćeno forumima gore...

Tko će biti novi trener Bayerna?

Thomas Tuchel
8
67%
Julian Nagelsmann
2
17%
Markus Weinzierl
0
Nema glasova
Lucien Favre
0
Nema glasova
Ralph Hasenhüttl
0
Nema glasova
Luis Enrique
0
Nema glasova
Joachim Löw
1
8%
Nitko od navedenih
1
8%

Ukupno glasova : 12

Re: Tko će biti novi trener Bayerna?

PostPostao/la The Scarface » 06 lis 2017, 15:35

Dobro onda, koje je trebalo biti rijesenje kad dogovor s Tuchelom nije postignut?

Vracanje Osrama iz penzije je ocajnicki potez, ali ja ovako na prvu ne vidim kojeg drugog trenera smo mogli dovest u sred sezone a da nije Tuchel.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Vedo » 06 lis 2017, 15:46

Ako su već nogirali Talijana po hitnom postupku, onda je mogao i Sagnol ostat do kraja sezone pa vidjet stanje na tržištu sljedeće sezone. Razumijem da ih vjerojatno Heynckes nije želio odbit zbog povijesti odnosa Bayern-Heynckes, ali čemu su ga uopće morali stavljat u tu poziciju da mora birat, a znaš da on nije dugoročno rješenje. Pa onda uopće razmišljat o tom Nagelsmann-u, možda je dečko potencijalno najbolji trener na svijetu, ali on neće imat apsolutno nikakav autoritet nad ego tripovima u momčadi, a uopće nisam ni najmanje uvjeren da ima neku viziju što i kako. To je sasvim i razumljivo kada se pogleda njegovo godište i iskustvo.
Karl-Heinz Rummenigge :“We’ve had plenty of outstanding players, Steffan Effenberg, Lothar Matthäus, but for our sporting and public image, Kahn has always been the most important. He personifies this club’s genetic make-up.“
Vedo
Redoviti član
Redoviti član

PostPostao/la The Scarface » 06 lis 2017, 16:43

Po meni je svakako bole da su Osrama izvukli iz penzije nego da je Sagnol ostao trener, u momcadi ocito vlada napeto raspolozenje, ako nista Jupp ima autoritet od prije i ima da ga svi slusaju, to kod Sagnola bas i nije slucaj.

Naravno da na prvu zvuci smijesno da je Jupo opet trener Bayerna, ali kad se malo promisli i vidi da osim Tuchela u ovom trenutku nema bolje alternative.

Vecina nas bi se slozila da bi Tuchel bio logican izbor, ali ocito su pregovori s njim pukli. Poznato je da nije najlaksi karakter, a bome nije ni nasa uprava.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Lahm » 06 lis 2017, 16:49

Od Juppa ne ocekujem nista previse sto se trofeja tice, samo da ocisti govna koja je ostavila ona prevera.

Sad je i sluzbeno.

Jupp trener

Der Vorstand der FC Bayern München AG und Jupp Heynckes haben sich heute auf eine Zusammenarbeit bis zum 30.06.2018 verständigt. Jupp Heynckes übernimmt von kommenden Montag (9. Oktober 2017) an das Amt des Cheftrainers beim FC Bayern München.

Assistenten von Jupp Heynckes werden Peter Hermann und Hermann Gerland. Peter Hermann war bis zum heutigen Freitag Co-Trainer bei Zweitliga-Tabellenführer Fortuna Düsseldorf. Hermann Gerland, aktuell sportlicher Leiter des FC Bayern Campus, wird seine Tätigkeit im Nachwuchsbereich des FC Bayern zugunsten seiner Tätigkeit für das Profiteam bis zum 30.06.2018 ruhen lassen.

Jedan igrac bi se posebno trebao veseliti zbog njegovog dolaska. :mig:
don
Jupp Heynckes
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la Gerd Muller » 06 lis 2017, 20:20

"--"
"Primili smo nekoliko zahtjeva od određenih ljudi iz cijeloga svijeta:Amerika,Arapske zemlje ... koji zele da ulazu novac u nas Bayern.Odbio sam sve.Zasto? Jer nasi navijaci to ne vole."
- Karl-Heinz Rummenigge
Gerd Muller
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la ivan » 06 lis 2017, 20:35

Nek mu je sa srećom. Znam da nije dugoročno rješenje ali razumijem zašto su njega odabrali. A njemu svako poštovanje jer se odlučio vratit zbog nas. I sam je rekao da to ne bi napravio ni za koji drugi klub :avogp1:
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la FCB_general » 06 lis 2017, 21:59

Jupp je iznad samog Bayerna, sami vrh s ovim potezom. :legendo: :chears: Ovo nikad ne bih na njegovom mjestu napravio s obzirom što su njemu isti napravili prije 5 godina.
"Ein Trainer sehen, was passieren in Platz. In diese Spiel es waren zwei, drei oder vier Spieler, die waren schwach wie eine Flasche leer!"
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la panda » 06 lis 2017, 22:36

FCB_general napisao:Ovo nikad ne bih na njegovom mjestu napravio s obzirom što su njemu isti napravili prije 5 godina.

da, tol'ko je loše čovjeka pitat dal' će produžit ugovor :mrgreen:
"Planina se gleda odozdola, crkva izvana, a birtija iznutra."
panda
Admin
Admin

PostPostao/la mc_guru » 07 lis 2017, 12:27

Vjerujem da klub već ima plan. Ako su uzeli Juppa samo do kraja sezone, očito nisu htjeli žuriti s nekim tko je dostupan (Tuchel?), ali će ovaj "očistiti" ekipu i pripremiti situaciju za nekog dugoročnog trenera. Naravno, Nijemca. Možda stvarno čekaju Nagelsmanna, možda nekog drugog, ali Jupp je taj koji je pojam za Bayern i spas za ovo prijelazno razdoblje... i operacije bole, tako da ne očekujem med i mlijeko od ovog procesa ozdravljenja ekipe. Samo da Bayern postane zdrav organizam kada dođe nova glava ekipe.
mc_guru
Član
Član

PostPostao/la anton 1983 » 07 lis 2017, 18:46

mc_guru napisao:Vjerujem da klub već ima plan. Ako su uzeli Juppa samo do kraja sezone, očito nisu htjeli žuriti s nekim tko je dostupan (Tuchel?), ali će ovaj "očistiti" ekipu i pripremiti situaciju za nekog dugoročnog trenera. Naravno, Nijemca. Možda stvarno čekaju Nagelsmanna, možda nekog drugog, ali Jupp je taj koji je pojam za Bayern i spas za ovo prijelazno razdoblje... i operacije bole, tako da ne očekujem med i mlijeko od ovog procesa ozdravljenja ekipe. Samo da Bayern postane zdrav organizam kada dođe nova glava ekipe.

Sve to super zvuči, ali što to točno znači? Od koga će on to točno pročistiti ekipu? Oće li mu taj "novi trener" već sada dati ceduljicu? Kaj to znači za ovu sezonu? Jel smo mi svjesno ušli u ovu sezonu sa saznanjem da će propast?

Lijepo je to za reći, ali to totalno nema logike. Čak sam i ja tak neš bio poop s CA.

Ti sam Rafinhi i Robberyu neprodužiš ugovor i tu si se "već pročistio", al to tak i onak sama uprava odlučuje, a ne trener. Opet uprava će odlučiti što s Mullerom, a ne trener. Kod nas ekipu nekako slaže "Bayern iza ćega stoji uprava" jer mi ne znamo do kada će koji trener biti.

Poanta je da plan već sada ne može biti skovan....Ideje da!

Pa jel se sjećate ono s Kimmichom prošle godine za ovu godinu, a onaj konj mu niti jednu tekmu nije dao na toj poziciji a mogo je...

Ta famozna riječ PLAAAAAN!!! :mrgreen:
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Re: JUPP ŠPEKNES NOVI TRENER BAYERNA!

PostPostao/la anton 1983 » 08 lis 2017, 09:11

Nema smisla otvarati novu temu, pa smo ovu preimenovali.

Uglavnom, ajde nek bude JUPP, pa ćemo vidjeti kaj se može. Drago mi je ako ništa drugo što je legenda kluba, za kojeg sam ziher da mu je stalo i da navija. Kad sam gledo ono talijansko govno na klupi bilo mi je odvratno zlo, jer me mučilo, "pa kaj ak to govno uspije, spobluval bum se kolko ga nepodnosim!". Ovak bar imam nekoga na klupi za kojega mogu navijati.

Sad kaj bu JUPP složil ne znam, al osećam da bu nekaj drugo i da bu bar kolko tolko imalo smisla. Sve mi ideje padaju na pamet, ali stvarno smo kretenski složili kadar za bilo kojeg trenera. Nebi me čudilo da on složi dovjac Vidal Martinez u vezi jer kolko ja znam on je "ljubitelj" Vidala i treniro ga je u Kusenu, kaj ne? On ga je i htio u Bayern dovest...

Problem između ostalog (za razliku od onog 2011-2013) kadra je kaj kadar, ne samo po igračima nego po ideji i pozicijama bio bolje složen. Recimo tada je JUPP imo 4 startera za 3 pozicije - Muller, Schweini, Martinez i Kroos, za sredinu, a LG je ipak bio jednu stepenicu ispod, s tim da mu je samo jedan igrač mogo raditi probleme... Jedan od Kroos, Muller, Robben, jer nikak nisu mogli igrati skupa. Mislim nisu...Naravno ak je tu Ribery.

Sad imamo složeno govno (ako Martineza ubacimo u vezu) da imaš Vidala, Martineza, Thiaga, Tollisa, Jamesa I Mullera za samo 3 jebene pozicije i to je loše!!! Ajd odbaci Martienza, aj budi kreten pa da ti Tolliso bude zamjena i kaj sad? Opet si dva stavljaš na kičmu a na krilima si deficitan.

Ono kaj me jako zanima je dal bi JUPP mogo složiti taktiku "bez pravih krila" - James, Muller, Thiago, Vidal, Martinez - ipak mu je Kroos u Kusenu igrao krilo...

Nema veze, kaj god proba bit će mi lakše...

Nažalost nedostatak Neuera je užas i to nas previše usporava i radi slabijima. S druge strane JUPP sad ima sam 16 igrača na raspolaganju jer su Ribery i Bernat malo duže ozlijeđeni. Ovi ostalu buju kolko tolko fit.
anton 1983
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la effe__sa » 08 lis 2017, 12:19

Generalno i na početku sezone sam rekao , da mi imamo itekako dobru ekipu na raspolaganju i dosta kvalitetnih igrača u kadru, da ako se to sve dobro posloži možemo otići do kraja u LP (ne ulazeći u ono šta nam eventualno fali i na kakve bi probleme mogli naići ili čak smo već i naišli :) ).
Kada sam čuo prvi put da će Jupp vjerovatno opet biti trener, to me iznenadilo, jer nisam vjerovao da će se čovjek opet vratiti. Ali svakako je to jako pozitivno i trenutno kao prijelazno rješenje najbolja opcija. U ovom trenutku određenih nemira, zaostatka od 5 bodova u BuLi, nekog određenog rasula i situacije kada mnoge stvari nisu kako treba posložene, samo Jupp to može srediti. Sa drugim trenerom bi se možda odmah morala ova sezona bataliti, pogotovo ako bi taj trener probao unijeti mnoge inovacije. A ovako će se probati izvući najbolje iz ove sezone, pa onda u novi početak. Jedna osnova, ono što čini Bayern kao Bayern, mora se sačuvati, ali naravno da će se neke novine desiti od naredne sezone.

Super je stvar, što će Jupp opet raditi s Peterom Hermannom i Gerlandom. To je bio sjajan trio u onom prošlom periodu Juppa, a i u Leverkusenu je s Peterom jako dobro radio. Peter je možda trenutno i najbolja opcija za pomoćnog trenera u Njemačkoj, jer radi on masu stvari dobro, a eto s njima kao pomoćnim trenerom i Fortuna je bila sjajna u drugoj ligi i nalaze se na prvom mjestu.

Sva trojica iz trenerskog tima poznaju ekipu, klub jako dobro. Jupp i Gerland klub poznaju i kroz različite periode i imaju u potpunosti taj Bayern-gen u sebi. Svakako Gerland je oduvijek znao dobro raditi s mladim igračima. Tako da bi i iskusnim i mlađim igračima ovo trebalo biti jako dobro.

Jupp bi Mullera opet mogao u potpunosti vratiti u onu staru formu i izvući iz njega prava izdanja i treba opet Muller da ima tu svoju slobodu. Sloboda je kod njega bitna i treba da dođe kod njega u potpunosti do izražaja ta uloga Raumdeuter-a. Comana će ohrabriti i dati mu podsticaja za veće samopouzdanje. Valjda bi trebao da oživi ponovo i Alabu. Već s ovim bi mi bili na sjajnom putu...

E sada naravno da ne treba ni previše očekivati, niti možemo sve očekivati kao te 2013. godine, jer je tad ekipa bila svježija, ključni igrači mlađi, svi bili napaljeniji. Ali mislim da bi mogli biti jako prijatno iznenađeni na kraju sezone. Veliki uspjesi opšte nisu isključeni. Vrlo moguće da Jupp očita ponovo mnogima lekciju.
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la Lahm » 08 lis 2017, 19:07

anton 1983 napisao:Ono kaj me jako zanima je dal bi JUPP mogo složiti taktiku "bez pravih krila" - James, Muller, Thiago, Vidal, Martinez - ipak mu je Kroos u Kusenu igrao krilo...
Dobro pitanje.

Lijevo krilo je onda problem, ako bi koristio ove igrace koje si naveo.

Da ce mu biti lako...nece.
don
Jupp Heynckes
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la mc_guru » 08 lis 2017, 21:48

anton 1983 napisao:
mc_guru napisao:Vjerujem da klub već ima plan. Ako su uzeli Juppa samo do kraja sezone, očito nisu htjeli žuriti s nekim tko je dostupan (Tuchel?), ali će ovaj "očistiti" ekipu i pripremiti situaciju za nekog dugoročnog trenera. Naravno, Nijemca. Možda stvarno čekaju Nagelsmanna, možda nekog drugog, ali Jupp je taj koji je pojam za Bayern i spas za ovo prijelazno razdoblje... i operacije bole, tako da ne očekujem med i mlijeko od ovog procesa ozdravljenja ekipe. Samo da Bayern postane zdrav organizam kada dođe nova glava ekipe.

Sve to super zvuči, ali što to točno znači? Od koga će on to točno pročistiti ekipu? Oće li mu taj "novi trener" već sada dati ceduljicu? Kaj to znači za ovu sezonu? Jel smo mi svjesno ušli u ovu sezonu sa saznanjem da će propast?

Lijepo je to za reći, ali to totalno nema logike. Čak sam i ja tak neš bio poop s CA.

Ti sam Rafinhi i Robberyu neprodužiš ugovor i tu si se "već pročistio", al to tak i onak sama uprava odlučuje, a ne trener. Opet uprava će odlučiti što s Mullerom, a ne trener. Kod nas ekipu nekako slaže "Bayern iza ćega stoji uprava" jer mi ne znamo do kada će koji trener biti.[/b] :mrgreen:

Zvuči super jer razmišljam optimistično zbog promjene, nadam se da već sad uprava zna što radi i da Jupp nije samo "da se izdrži", da ekipa odigra pod trenerom kojem će vjerovati dok ne dođe netko za stalno. A možda i je...

Ne mislim samo na rješavanje "starog željeza" pod čišćenje, nego i na uspostavljanje zdravije hijerarhije, ipak se vraća čovjek koji je preostale face u ovom klubu vodio 2 puta do finala LP.
Trener je taj koji odlučuje tko će igrati i taj koji provodi vrijeme s igračima, uprava ni ne mora odbiti produžiti ugovore nekima, ako ih trener ne stavlja u igru, igrat će neki drugi i ako to bude dobro, valjda je jasno tko zaslužuje ostati, a tko ne (pogotovo ako oni koji ne doprinose imaju jako velike plaće). Najviše se nadam tome da drastično smanji minutažu Riberyju, a djelomično i Robbenu. Ancelotti im je dao puno previše važnosti i poništio Guardiolin posao da im postepeno smanji utjecaj Comanom i Costom.
Kad vidim Riberyjeve nerealne izjave o ponovnom osvajanju LP prije mirovine, pitam se gleda li čovjek nekad snimke svojih utakmica sada i prije.
mc_guru
Član
Član

PostPostao/la anton 1983 » 09 lis 2017, 06:23

mc_guru napisao:Zvuči super jer razmišljam optimistično zbog promjene, nadam se da već sad uprava zna što radi i da Jupp nije samo "da se izdrži", da ekipa odigra pod trenerom kojem će vjerovati dok ne dođe netko za stalno. A možda i je...

Ne mislim samo na rješavanje "starog željeza" pod čišćenje, nego i na uspostavljanje zdravije hijerarhije, ipak se vraća čovjek koji je preostale face u ovom klubu vodio 2 puta do finala LP.
Trener je taj koji odlučuje tko će igrati i taj koji provodi vrijeme s igračima, uprava ni ne mora odbiti produžiti ugovore nekima, ako ih trener ne stavlja u igru, igrat će neki drugi i ako to bude dobro, valjda je jasno tko zaslužuje ostati, a tko ne (pogotovo ako oni koji ne doprinose imaju jako velike plaće). Najviše se nadam tome da drastično smanji minutažu Riberyju, a djelomično i Robbenu. Ancelotti im je dao puno previše važnosti i poništio Guardiolin posao da im postepeno smanji utjecaj Comanom i Costom.
Kad vidim Riberyjeve nerealne izjave o ponovnom osvajanju LP prije mirovine, pitam se gleda li čovjek nekad snimke svojih utakmica sada i prije.

Zato sam te i pito. Kužim ja kaj to oćeš reči, no ajde "opčenito laprdanje", pretvori u imena.

Imaš 4 štopera - ok Sule nek igra najmanje. Boa i Hummels moraju postati ŠPEK. Preostaje ti Martinez koji ak bu igro trebo bi ići u vezu - Martinez je JUPPOV miljenik, za kojeg se JUPP prema njegovim rječima podrapo da ga dovedemo. Čim njega stavi u prvih 11 sranje... Smanjiti utjecaj ROBBERYA u ovoj ekipi je ključe, a ne ofrlje posao, no kadar je takav da ti je jedino preostalo krilo Coman pa ti vidi.

Hoće li se JUPP sada primiti posla da se proda Muller? Nevjerujem. Oće li šikanirati negu drugu mrcinu tipa Vidal ili James? Možda?

Taj relativno lagani zadatak je po meni monstruozan, jer se pipa u osinje gnjezdo. Može li se stvoriti "najjačih 11", a da su u njemu starteri Vidal, Thiago, Muller, James, Martinez + Hummels, Boa, Kimmich, Alaba/Bernat, Lewa? E to je pitanje i odgovor...

I opet možda onom nadolazećem treneru paše Tolliso, a ne MArtinez, a Martinez skuplja minute...(karikiram)

Kako god bilo u svojoj filozofiji JUPP je uvijek htio u vezi (centralnoj) imati 3 prava veznjaka, a ne MULLERA. Muller je tu zaigrao samo zbog spleta okolnosti...Dal se sad stvar promijenila?
anton 1983
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Općenito o Bayernu