JUPP ŠPEKNES NOVI TRENER BAYERNA!

Arhivirane teme...

Koga biste željeli za nasljednika Juppa Heynckesa?

Julian Nagelsmann
3
21%
Niko Kovač
3
21%
Lucien Favre
2
14%
Ralph Hasenhüttl
0
Nema glasova
Jürgen Klopp
1
7%
Markus Weinzierl
0
Nema glasova
Christian Streich
0
Nema glasova
Mauricio Pochettino
2
14%
Luis Enrique
1
7%
Joachim Löw
1
7%
Massimiliano Allegri
0
Nema glasova
Paulo Fonseca
0
Nema glasova
Leonardo Jardim
1
7%
Roger Schmidt
0
Nema glasova
Domenico Tedesco
0
Nema glasova
Diego Simeone
0
Nema glasova
Antonio Conte
0
Nema glasova
Nitko od navedenih
0
Nema glasova

Ukupno glasova : 14

Re: JUPP ŠPEKNES NOVI TRENER BAYERNA!

PostPostao/la ivan » 19 vel 2018, 16:41

Invalid Argument Error

Totalno je glupo što si naveo te neke godine, uopće ne ulazeći u raspravu o samom treneru.

1998. je bio u prvenstvu 4. ako se ne varam i dobio čovjek otkaz. Očito su bila neka druga vremena, jer vidimo da je Zidane svašta preživio na klupi Reala samo zato što je osvojio LP.

2013.? :? Pa čovjek je otišao u mirovinu. Sve i da smatraš da se radi o "prisilnoj" mirovini, svejedno znaš da se to dogodilo samo zbog Pepa. Da nije bilo moguće dovest Pepa sigurno Jupp ne bi otišao, osim svojom voljom.

Ove godine ista stvar. Sve i da osvoji LP, što vjerojatno neće, opet odlazi svojom voljom. Pa ovi ga po medijima ganjaju da ostane već mjesecima. O čem pričaš?

A sad slobodno nastavi ovu poučnu raspravu s dorom, ali s pravim argumentima :bravo:
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 19 vel 2018, 16:51

ivan napisao:Invalid Argument Error

A sad slobodno nastavi ovu poučnu raspravu s dorom, ali s pravim argumentima :bravo:

:hehe: :haha: :haha: :haha:

Pa poanta je ivane da je nebitno što ko misli i što se može kako prikazati.

Ne znam koji kurac je doro išo mene staviti u post aludirajući na nešto, a ne znam što :hehe:

Fora mi je kaj si se išo potruditi :D

PS

Ajd reci što od te statistike pobija. Činjenicu da je on IDEALAN TRENER ZA BAYERN?
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 19 vel 2018, 17:40

anton 1983 napisao: :hehe: :haha: :haha: :haha:

Pa poanta je ivane da je nebitno što ko misli i što se može kako prikazati.

Ne znam koji kurac je doro išo mene staviti u post aludirajući na nešto, a ne znam što :hehe:

Fora mi je kaj si se išo potruditi :D

PS

Ajd reci što od te statistike pobija. Činjenicu da je on IDEALAN TRENER ZA BAYERN?

Haha valjda NIŠTA. Nisam siguran ni o čemu je rasprava?? :lol:
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la effe__sa » 19 vel 2018, 19:41

ivan napisao:Ove godine ista stvar. Sve i da osvoji LP, što vjerojatno neće, opet odlazi svojom voljom. Pa ovi ga po medijima ganjaju da ostane već mjesecima. O čem pričaš?

Kakav samo pesimizam.... :D
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la ivan » 19 vel 2018, 20:27

effe__sa napisao:
ivan napisao:Ove godine ista stvar. Sve i da osvoji LP, što vjerojatno neće, opet odlazi svojom voljom. Pa ovi ga po medijima ganjaju da ostane već mjesecima. O čem pričaš?

Kakav samo pesimizam.... :D

Pa ne bi baš rekao pesimizam :D Zar nisu veće šanse da neće, nego da hoće? Uvijek je zapravo tako :D Ajmo reć da još uvijek nisam baš skroz uvjeren da možemo. Jednostavno nam fali jakih tekmi. Jedina uvjetno jaka bila je PSG kod kuće što smo riješili solidno. Ajde i Leipzig i Dortmund u kupu ali ono... Moramo barem sad Bešiktaš ovaj torpedirat
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la effe__sa » 19 vel 2018, 20:49

ivan napisao:Pa ne bi baš rekao pesimizam :D Zar nisu veće šanse da neće, nego da hoće? Uvijek je zapravo tako :D Ajmo reć da još uvijek nisam baš skroz uvjeren da možemo. Jednostavno nam fali jakih tekmi. Jedina uvjetno jaka bila je PSG kod kuće što smo riješili solidno. Ajde i Leipzig i Dortmund u kupu ali ono... Moramo barem sad Bešiktaš ovaj torpedirat

Ma dobro, s ovim pesimizam, jesam dijelom bio ozbiljan s konstatacijom, ali i pomalo šalio... :) Samo djeluješ nekad kao malo pesimističan, iako često i kao surovo realan.
Ali gledaj neki misle (a u zadnje vrijeme nije taj broj mali, tih što tako misle) da ako Bayern ovoliko dominira ligom, da onda te utakmice i lako dobiva. Ja čak mislim da smo došli do jedne faze, gdje ne možemo realno procijeniti snagu naše ekipe, jer nas je ovo sve u prvenstvu uljuljalo. Ja više smatram da je Bayernova dominacija velikim dijelom i zbog velike, ogromne širine kadra...U utakmicama jedan na jedan, vidi se da ima uvijek par ekipa koje nam mogu stvoriti probleme. Hajd ne možemo tu skroz računati npr. Wolfsburg , ovu zadnju utakmicu, jer tu smo igrali s B sastavom, ali Hoffenheim i Schalke su nam stvorili određene probleme. U Juppovom mandatu nas je Gladbach pobijedio. Sve ti je to i do percepcije....Ako nas neko pobijedi nismo dobri, ako pobijedimo knap, to je eto ko neka ne tako sjajna forma, ako nabijemo protivnika žestoko, onda je protivnik lagan...Mislim dosta ljudi to tako gleda, ja to gledam donekle drugačije...I ovako će se stvari posmatrati sve dok nam opet neko u prvenstvu ne bude više za petama...
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la ivan » 19 vel 2018, 21:54

effe__sa napisao:Ako nas neko pobijedi nismo dobri, ako pobijedimo knap, to je eto ko neka ne tako sjajna forma, ako nabijemo protivnika žestoko, onda je protivnik lagan...Mislim dosta ljudi to tako gleda, ja to gledam donekle drugačije...I ovako će se stvari posmatrati sve dok nam opet neko u prvenstvu ne bude više za petama...

Mogu se samo složit. Ali to je nažalost tako, pogotovo ovaj boldani dio. Mislim da smo do sada morali shvatit s obzirom na prethodnih par godina da jednostavno bundesliga nije mjerilo gotovo nikakvo. Pogotovo bundesliga s ovakvim trulim ekipama (ove godine). Ali kako to što nikog ne nabijamo 5 ili 6 prema 0 nije značilo da smo najbolji u europi, tako ni ovi rezultati nedavni ne znače da nismo. Preteško je reći, upravo zbog manjka jakih, ali bitnih utakmica. Jer što nama sada znači i tekma protiv Leipziga ili Dortumda ako imamo 20 bodova prednosti c009
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 26 vel 2018, 08:42

Jupp je dao ekskluzivni interview za Bild Plus

O Mülleru: "Thomas ist nicht nur ein belebendes Element, er ist Kapitän, er ist Sympathieträger, auf und außerhalb des Spielfeldes. Einen Thomas Müller nicht zu berücksichtigen oder infrage zu stellen, schließe ich aus - solch einen Spielertyp gibt es in ganz Europa nicht. Er ist ein Stück FC Bayern München, er ist nicht nur ein Führungsspieler, sondern eine Identifikationsfigur auch für die Region. Das ist seine Heimat, der Klub ist sein Klub. Ich kann mir nie vorstellen, dass Thomas Müller vom FC Bayern weggehen würde."

O kadru: "Ich denke, dass wir jetzt einen Kader haben, der substanziell noch besser ist als 2012/13, mehr Alternativen bietet. Deswegen ist aber nicht gewährleistet, dass wir dieses Jahr wieder die Champions League gewinnen. Die Konkurrenz ist viel, viel stärker als damals."

ako netko od vas zna di se može doći do ovog bild plus, neka šibne link
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 07 ožu 2018, 07:50

Kaže Juppy da sigurno ide u pemziju i da Tuchel ima znanje da bude novi trener.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la anton 1983 » 07 ožu 2018, 09:32

Jupp Heynckes über...

Thomas Tuchel: "Ich schätze Thomas Tuchel, er hat den Weg in Mainz von den Jugendmannschaften nach oben kontinuierlich zurückgelegt. Das ist die Erfolgsleiter, die man gehen muss: Man lernt die richtige Ansprache, den Umgang mit Menschen.
Borussia Dortmund hat dann unter Tuchel einen sehr tollen
Fußball gespielt, mit gutem System. Alle modernen Elemente, die zum heutigen Fußball gehören, waren vorhanden. Tuchel wurde Vizemeister, Pokalsieger und ließ attraktiven Fußball spielen. Es hat mir Spaß gemacht, seinem BVB zuzusehen. Deswegen schätze ich ihn und halte ihn für einen sehr guten Trainer Als junger Trainer macht man Fehler, mein Gott, das kommt vor. Natürlich wird Thomas irgendwann die eine oder andere Sache anders sehen. Aber das sind Kleinigkeiten. Was zählt, ist doch: Seit Tuchel weg ist aus Dortmund, hat der Verein nicht mehr einen so tollen Fußball gespielt.Ich denke, dass Thomas Tuchel die Qualität hat, auch einen FC Bayern zu trainieren.

Die Hierarchie in der Mannschaft: "Ich habe mitbekommen, dass Thomas Müller, Mats und Jérôme Boateng viele Gespräche innerhalb der Mannschaft führen, zuletzt auch mit Arjen Robben. Das finde ich gut, deswegen habe ich Thomas Müller so herausgestellt. Auch mit Mats habe ich Gespräche geführt, ihm gesagt: „Du bist ein Führungsspieler, Dein Wort hat Gewicht.“ Es steht ihm zu, kritisch zu sein, Dinge anzusprechen. Aber: Der Ton macht dabei die Musik. Auch Jérôme geht voran: Er ist ein stiller, aber kritischer Geist. Er redet nichts schön, spricht alles klar an."

Franck Ribery: "Ich habe mit Franck zuletzt zwei längere Gespräche gehabt, u. a. vor der Analyse des Hertha-Spiels. Ich habe gesehen, wie er gespielt hat: Das war nicht der Ribéry, den ich kenne – auch vom Kopf her. Das ist mir sofort aufgefallen. Franck bekommt die Situation auch mit, er liest, was über ihn geschrieben wird. Für mich gab es nie eine Grundsatzentscheidung pro Coman und contra Ribéry. Das weiß Franck auch. Er wird natürlich nicht jünger, aber er ist mit den Emotionen zu ganz großen Leistungen fähig. Ich traue ihm wie Arjen bis zum Saisonende Topleistungen zu. Mitte, Ende April setzen sich die Verantwortlichen mit den Spielern zusammen und entscheiden, wie es weitergeht."
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 07 ožu 2018, 12:20

Sad ljepo prevedi jer ovo je cro forum...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 07 ožu 2018, 12:57

doro napisao:Sad ljepo prevedi jer ovo je cro forum...

Neznam kaj drugo da ti velim nego, nauči se koristiti Google Translateom. Taj prijevod je dovoljno dobar da se skuzi kaj je pesnik htio rec...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 08 ožu 2018, 10:32

Juppove izjave su očekivane, jedino što mi se ne sviđa je njegova zabrinutost zbog Comana - ispada da nas je to baš oslabilo punim, po njegovim riječima...

Za 40-50 dana kreću razgovori s Riberyem i Robbenom za mogući nastavak suradnje. Idealno za dokazivanje!

Obojica igraju razočaravajuće do sada, posebno Ribery. Ako se trznu i naprave pravi posao - produžuj na godinu, zaslužili su. Ali ako usprkos izostanku Comana ne urade bar nešto značajno - mislim da je i njima jasno da više nemaju šta tražit u Bayernu nakon 6. mjeseca

Banalno pišem ali tu je to negdje
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 08 ožu 2018, 10:41

anton 1983 napisao:
doro napisao:Sad ljepo prevedi jer ovo je cro forum...

Neznam kaj drugo da ti velim nego, nauči se koristiti Google Translateom. Taj prijevod je dovoljno dobar da se skuzi kaj je pesnik htio rec...

Pa ako ti stavljaš ti prevedi zašto bi netko drugi prevađao..ak si ljen nemoj ni stavljat
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la doro » 08 ožu 2018, 10:43

cruz napisao:Juppove izjave su očekivane, jedino što mi se ne sviđa je njegova zabrinutost zbog Comana - ispada da nas je to baš oslabilo punim, po njegovim riječima...

Za 40-50 dana kreću razgovori s Riberyem i Robbenom za mogući nastavak suradnje. Idealno za dokazivanje!

Obojica igraju razočaravajuće do sada, posebno Ribery. Ako se trznu i naprave pravi posao - produžuj na godinu, zaslužili su. Ali ako usprkos izostanku Comana ne urade bar nešto značajno - mislim da je i njima jasno da više nemaju šta tražit u Bayernu nakon 6. mjeseca

Banalno pišem ali tu je to negdje

Ribery nema kaj tražit sljedeće sezone u bilo kojoj varijanti...roben još možemo prežvakat
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Arhiva