JUPP ŠPEKNES NOVI TRENER BAYERNA!

Sve vezano uz Bayern što nije obuhvaćeno forumima gore...

Koga biste željeli za nasljednika Juppa Heynckesa?

Julian Nagelsmann
3
21%
Niko Kovač
3
21%
Lucien Favre
2
14%
Ralph Hasenhüttl
0
Nema glasova
Jürgen Klopp
1
7%
Markus Weinzierl
0
Nema glasova
Christian Streich
0
Nema glasova
Mauricio Pochettino
2
14%
Luis Enrique
1
7%
Joachim Löw
1
7%
Massimiliano Allegri
0
Nema glasova
Paulo Fonseca
0
Nema glasova
Leonardo Jardim
1
7%
Roger Schmidt
0
Nema glasova
Domenico Tedesco
0
Nema glasova
Diego Simeone
0
Nema glasova
Antonio Conte
0
Nema glasova
Nitko od navedenih
0
Nema glasova

Ukupno glasova : 14

Re: JUPP ŠPEKNES NOVI TRENER BAYERNA!

PostPostao/la anton 1983 » 08 ožu 2018, 11:12

doro napisao:Pa ako ti stavljaš ti prevedi zašto bi netko drugi prevađao..ak si ljen nemoj ni stavljat

U redu! :hehe: :hehe: :hehe:

Inaće google is your friend ak nisi znao :D Druže snađi se :) Čuj ja ću ti prevoditi :haha: Jebote, stavim tekst do kojeg se nemre doć digitalnim putem jer postoji samo u pismenom obliku i ti umjesto da kažeš fala, "odradiš doroteju". :D
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la FCB_general » 08 ožu 2018, 12:24

cruz napisao:Za 40-50 dana kreću razgovori s Riberyem i Robbenom za mogući nastavak suradnje. Idealno za dokazivanje!

Obojica igraju razočaravajuće do sada, posebno Ribery. Ako se trznu i naprave pravi posao - produžuj na godinu, zaslužili su. Ali ako usprkos izostanku Comana ne urade bar nešto značajno - mislim da je i njima jasno da više nemaju šta tražit u Bayernu nakon 6. mjeseca

Banalno pišem ali tu je to negdje

Treba znati i kad je kraj, a on je već tu. Suvišno je više forsirati nekakvu ovisnost o njima kad su godine učinile svoje.
"Ein Trainer sehen, was passieren in Platz. In diese Spiel es waren zwei, drei oder vier Spieler, die waren schwach wie eine Flasche leer!"
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 08 ožu 2018, 12:35

ne razumijete zašto ovo pišem. oni su idalje bliže ostanku nego odlasku! Čak je i Robben bliži odlasku ito u arapske zemlje. Ribery zbog obitelji neće niđe da ide. Uli i Rolex su čudni malo tu. Perez bi ih recimo prije 2 godine već poslao ća

Naime ako se dogodi čudo i njih dvojica proigraju- oni će 100% dobiti ugovore na godinu dana - željeli mi to ili ne.

A ako dokažu ono što svak zna - da su opali i da nisu više za prvolkasni nogomet onda bi se moglo desiti da odu.

ja bi im se prvi zahvalio i reko da obojica traže nove destinacije. Samo se bojim da uprava tako ne razmišlja. Kako bi bilo dobro da se Hasana nešto pita, on nema povijest s njima dvojicom i on bi to vjerojatno šutno, bar ja mislim tako. Samo što se on ne pita za najbitnije stvari
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Lahm » 10 ožu 2018, 10:03

Kako Jupp zafrkava novinare....bravo JUPP :bravo:
don
Jupp Heynckes
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la cruz » 03 tra 2018, 18:21

Heynckes izjavio na SKY-u: „Uli Hoeneß weiß das schon seit Dezember. Wir haben telefoniert, ich habe ihm das gesagt, er wollte das nicht wahr haben.“

Ne poznavajem njihov odnos ali ako je Heynckes ovo iskreno izjavio onda je Hoeness stvarno konjina. I nije dobro da tako jadan čovik s takvim potezima utječe na budućnost kluba i momčadi u kratkom i srednjem roku.

Pusti Juppa da uživa opet u mirovini! nije još đuturum ali 73 godine su doba kad treba mrit, a ne se krvit s 20 i 30-ogodišnjacima

općenito sam dojma da su bezidejni. zbog čega će i doći do opcije C....
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la FCB_general » 05 tra 2018, 16:05

Promijenio sam anketu, sad možete glasovati koga biste željeli za Heynckesovog nasljednika.
"Ein Trainer sehen, was passieren in Platz. In diese Spiel es waren zwei, drei oder vier Spieler, die waren schwach wie eine Flasche leer!"
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 05 tra 2018, 21:30

Napravio sam da se može glasati za dvojicu jer je puno kandidata. Inače, Tuchel izgleda ide u PSG.

Ja sam kliknuo Nagelsmanna i Favrea makar fakat ne znam, nitko mi nije inspirativan. Obojici je najgora karakteristika malo iskustva u europskim natjecanjima, a ono što su igrali im nije baš na ponos. Nakon toga obrana.

Favre je igrao dobar, smislen nogomet s objektivno slabom momčadi, imao dobre rezultate svake dvije godine kao Bayern 2006.-2011. Plus, iz nekog razloga nam je bio vjerojatno najgori protivnik u svojem Gladbach razdoblju, a znamo koliko to Kobasičar voli.

Nagelsmann-special 3-1-4-2 ili 3-4-3 prije 2-3 godine bi bila totalna anti-Bayern taktika, ali trenutno nemamo niti jedno pošteno krilo pa bi čak mogli i probati. Tipa, ovako nešto bi imalo smisla: https://image.ibb.co/cXUhBc/lineup.png.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la FCB_general » 06 tra 2018, 00:03

Definitivno Favre i Nagelsmann. Malo koji trener na listi bi odgovarao Bayernu, a ima nekih i koji su više želje nego realne mogućnosti kao nasljednici. Najgore je što Favre nije ni u užem krugu Bayerna ili je on jedan od onih koji bi mogao isto kao grom iz vedrog neba iskočiti. Kovaču nisam još sklon iako se najviše o njemu govori u medijima.

Pochettino mi je želja, ali totalno mi je nerealan još nekoliko godina. Klopp neće napuštati Liverpool.

Favre nema međunarodno iskustvo, ali je zato taktičar i znalac, a po onome kako ga opisuju, on gaji ofenzivan i brzi nogomet, a ima isto tako i kontre kao moćno oružje koje je protiv Bayerna uspješno koristio.
Nedostatak mu je isto tako što nije radio s grupom velikih igrača i ekipom koja je stalno pod pritiskom i ogromnim očekivanjima. Isto tako ističu kako je perfekcionista i prilično tvrdoglav i blagi ekscentrik, a mi baš smo imamo iskustva s tvrdoglavima i ekscentricima, bilo da je riječ o bivšem treneru Guardioli, bilo da je riječ o Tuchelu kojeg smo zadnjih 5 mjeseci FANTASTIČNO lansirali u PSG ili Englesku. :D

Što onda reći za Juliana... On tek uči ozbiljne trenerske korake, premlad za trenera u profesionalnom nogometu, ali prošao je već neke stvari mada to spada u amaterski nivo nogometa, a s druge strane je postigao dosta s Hoffenheimom.

Uvijek sam se pitao kako bi određeni stariji igrači reagirali na trenera koji je mlađi od njih. To ne znam da sam ikad doživio i vidio. U Hoffenheimu to još hajde, ali u Bayernu s Riberyjem i Robbenom... To bi bilo ludo. :lol:

Jedino čega se sjećam još iz starog nogometa je Viallija u Chelseaju koji je bio player/manager, Dennisa Weisa iz Millwalla koji je bio isto igrač/trener i kapetan ekipe. Za ostale primjere ne znam.

Svi su nam rizik, samo je pitanje s kojim bi trenerom pogodili i je li to uopće moguće nakon Guardiole i Heynckesa.
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 06 tra 2018, 05:58

1. Pochettino
2. Luis Enrique
3. Hasnhüttl
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 06 tra 2018, 08:31

cruz napisao:1. Pochettino
2. Luis Enrique
3. Hasnhüttl

1. i meni je on prva želja, ali ne vjerujem da ga uprava želi dovoljno
2. zašto?
3. vjerojatno ostaje gdje je
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la anton 1983 » 06 tra 2018, 08:33

cruz napisao:2. Luis Enrique

Zato što je slobodan, uživa nekakvu reputaciju i cruz nema ideje...

Ja još nemam frm ideju ko bi nam trebao biti trener.
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la melodyne » 06 tra 2018, 09:26

Bayerns Trainersuche zieht sich weiter: Greift jetzt Plan F?

Koliko mi se sere vise od ovakvih naslova. Stvarno ne znam koga dovesti.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 06 tra 2018, 09:39

melodyne napisao:

Moraju novine nešto pisat. Ima nekih imena ali malo tko je slobodan. Ja mislim da bih možda ipak riskirao s Kovačem
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la FCB_general » 06 tra 2018, 10:10

melodyne napisao:

Mene više nasmijavaju kako se kao ona mokra, prljava i neisprana školska spužva za ploču maže po Hoeneßovom licu, nosu i ustima. :haha: Umjesto da je Bayern zadnja 3-4 mjeseca imao novog trenera, oni u upravi traže plan F. :)
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Lahm » 08 tra 2018, 09:31

FC Bayern-Trainer Jupp Heynckes...
...über den Gewinn der Meisterschaft: Das ist ein Erfolg aller im Verein und nicht nur von mir. Die Situation war ja, dass wir irgendwann Meister werden mussten bei diesem Vorsprung. Als Peter Herrmann und ich anfingen, war das nicht abzusehen. In erster Linie sind die Spieler verantwortlich.

...über den Stellenwert dieses Titels nach der Ablösung von Carlo Ancelotti: Das war ja nicht beabsichtigt, aber ich habe es aus Freundschaft zum FC Bayern gemacht. Ich wollte eigentlich nicht zurück auf die Trainerbank, aber manchmal muss man im Leben eben da sein. Der FC Bayern hatte keine Alternative und wenn Peter Herrmann und ich arbeiten, haben wir ein gegenseitiges Vertrauen und auch das der Mannschaft.

Gospodin je premala rijec za njega. :bravo:
don
Jupp Heynckes
Lahm
Jupp Heynckes

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Općenito o Bayernu