NIKO ŠPEKOVAČ novi trener!

Sve vezano uz Bayern što nije obuhvaćeno forumima gore...

NIKO ŠPEKOVAČ novi trener!

PostPostao/la katsche » 12 tra 2018, 21:31

i njegov brat takodjer :)
katsche
Član fan cluba
Član fan cluba

Re: NIKO KOVAC novi trener!

PostPostao/la Murta » 12 tra 2018, 21:34

Baš me zanima što će sada biti s asistentom od 2 milijuna eura. Po meni bi on trebao ostati, ali sigurno bi mogla biti čudna dinamika budući da je Robert uvijek bio the asistent kod Nike.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la Miki » 12 tra 2018, 22:03

Čovjek bez iskustva u vođenju velikih timova i igranja velikih utakmica. Takoreći, početnik slično kao Nagelsman. Ne vidim tu neku posebnu razliku osim što je Kovač stariji.
Gvardiola i Enrike treba da podignu spomenik Leu Mesiju što je od njih napravio trenere. :bravo:
Miki
Don Quijote

PostPostao/la FCB_general » 12 tra 2018, 22:59

Wo Rauch ist, ist auch Feuer. Gdje ima dima, ima i vatre.

Zadnjih 2 mjeseca se naveliko dimilo oko Nike Kovača, a sve se fino pričalo kako nema ništa prije ljeta 2019. Sad ispada kako to ne predstavlja problem ni Bobiću, ni Kovaču a kamoli Bayernu.

Kad zezneš s ekscentričnim Tuchelom, a ne možeš naći vrhunskog trenera sa znanjem njemačkog... Onda se hvataš čega stigneš. Nagelsmanna nisu nikako mogli staviti da se hrva s Riberyjem, Robbenom i ostalom ekipom starijom od njega jer 'mali' još mora narasti.

Favrea nisu htjeli ni vidjeti nakon Guardiole ni nakon Ancelottija a tako ni nakon Heynckesa.

Klopp ima cilj nešto u Liverpoolu napraviti, Löw ima luksuz da radi svakih par mjeseci s moćnim Elfom i tako može dok god mu se bude htjelo raditi u reprezentaciji.

Strance nismo htjeli dovesti i to samo Kovač potvrđuje. Kovač za razliku od Klinsmanna ima nogometno znanje, ima i više iskustva, ali ovo je ništa drugo nego rizik u stilu toga.

Vremena su takva da boljeg se ne može naći, barem po Ulijevim željama, a Guardiola je htio trošiti veliku lovu pa je otišao u City to i ostvariti.

Daj Bože ako se ovo realizira da ne bude nekakav veliki korak unazad već da uspije. Želim biti optimist, ali ovo je vrlo, vrlo nezgodna stvar. :?
"Ein Trainer sehen, was passieren in Platz. In diese Spiel es waren zwei, drei oder vier Spieler, die waren schwach wie eine Flasche leer!"
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 13 tra 2018, 00:23

Nema nikad garancije nikakve za uspjeh. Ali s obzirom na okolnosti, što smo tražili i što se nudilo, ja mislim da Niko nije loš izbor. Evo zbilja ne znam koga bi radije uzeo a da je realno dostupan... Teško je bit pametan i mislim da će bit čudno i teško razdoblje, tko god da dođe na klupu.

But despite Kovac seemingly being the next man in the Allianz Arena dugout, Bobic, who is the member of the club's management board overseeing sport, says he is unaware of a deal being done for the 46-year-old Croatian.

"I'm just coming back from Denmark," Bobic told Bild. "I haven't received a call.

"Niko always talks to me but I haven't received any information."
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 13 tra 2018, 05:27

Kako stoje stvari ovo je ok izbor..on je čisti Bayernovac a voli disciplinu i red i to mu je največa prednost...kao i svakom treneru želim mu najbolje i da ful uspije...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 13 tra 2018, 06:04

Ovo nije još potvrđeno?
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 13 tra 2018, 06:28

cruz napisao:Ovo nije još potvrđeno?

Ajmo reč da "nije".

Sammer, Pep - Hasan, Niko

:bravo: :smajl007: :legendo:
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 13 tra 2018, 07:11

Nisam pametan majkemi. Niko mi je drag i sve to, ali na prvu mi je on osrednja C opcija.

A opcija je bio Jupp
B opcija je bio Tuchel
C opcija su bili Pochettino, Hasnhüttl, Kovač, Nagelsmann i sl.

Nikina prednost je "Stallgeruch", dakle to što ne treba prilagodba na Bayern, Bayernov je čovik.
Prednost će mu bit i ako Peter Herrmann ostane, a u Frankfurtu je dokazao da ima dobar "Draht zum Spieler", ali tamo je kudikamo lakše raditi s manjim stresom nego što ga Bayernovi treneri imaju.
Nedostaci su naravno neiskustvo u europskim natjecanjima i drugačiji stil nogometa kojeg je u dosadašnjim stanicama forsirao. Nadam se da će biti prilagodljiv.

Hoće li se uklopiti u Bayern? Naravno da može i hoće, a za dalje nisam pametan.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 13 tra 2018, 09:40

Und die Champions League zeigt, dass sich mit Scheich-Millionen keine Titel-Garantie kaufen lässt...

I zato je sve ok :smajl010:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 13 tra 2018, 12:13

Službena potvrda za Niku Kovača. Neka mu bude dug i uspješan boravak :good:
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la FCB_general » 13 tra 2018, 12:33

3 godine ugovor. Hmmm... Možda bolje da je dobio na dvije godine, no znamo da u pravilu klubovi daju 3 godine.

Sretno mu bilo! A još više sretno našem Bayernu jer ne znamo kakva nas budućnost čeka!
Ostaje vjerovati da će uspjeti i biti optimist iako nama ovakvi potezi su potpuno strani, a Klinsmann je u onim okolnostima bio svjetski promašaj što pokazuje i njegova trenerska karijera. :|

Okolnosti spram onda su ajme drugačije, no i u modernom nogometu su se promijenile od tada do danas ajme.

Nema nam druge nego s njime i takvima. Tu smo mogli i Favrea staviti koji je iskusan trener, Weinzierla, Rogera Schmidta, Nagelsmanna, Streicha, ali sve bi došlo na isto.
"Ein Trainer sehen, was passieren in Platz. In diese Spiel es waren zwei, drei oder vier Spieler, die waren schwach wie eine Flasche leer!"
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

Re: NIKO ŠPEKOVAČ novi trener!

PostPostao/la cruz » 14 tra 2018, 07:04

Malo mi smrdi način na koji je odrađeno..
Bobić cmizdri kako ga nitko nije pitao, Kovač kaže da do jučer/prekjučer nije bilo uopće kontakta s Bayernom, a Süddeutche Zeitung tvrdi da zna za sastanak Kovača s Ulijem i Rolexom od prije dva tjedna u Münchenu i da mu je Uli lani preko posrednika rekao da ugradi "klauzulu za Bayern" kada je potpisivo ugovor..
Hasanova izjava je jako čudna kada znaš da nismo uspili s Juppom i Tuchelom: "Kovač radi inovativno i moderno, slaže se s Bayernovim strukturama. ON JE ZA NAS PERFEKTAN TRENER I TOČNO KAKVOG TREBAMO"

:?

:lol:

________

s druge strane, drago mi je radi Nike, odličan je uspjeh da te jedan od Top 3 kluba angažira. Čestitam i želim mu stvarno sav mogući uspjeh iduće tri godine.
Bayern je s Nikom pokazao hrabrost, svaki veliki klub ponekad daje priliku svom bivšem igraču da vodi klub, nadam se da će i ova priča biti uspješna.

________

Baš me zanima hoće li Niko imati specijalnih transfer želja... i hoće li biti pametan da samo nastavi kako je Jupp radio (možda mrvicu logičnije postavljati momčad)
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 14 tra 2018, 08:03

Ja sam razočaran rezimeom. Eto, Niko Kovač je niš više nego da smo kupili Wagnera, ali ZA PRVOG NAPADAČA...

E sad druga je stvar što ću se ja prisliti da se uvjerim da je on odličan izbor za nas (već sam počeo) i što ću razmišljati na način kako će on uspjeti i biti dobar izbor za nas, kao što sam probao kod Ancelottija. E sad dal će to stvarno bit to, teško je za reći...

Ne očekujem ništa posebno, vidim u njemu JUPPA s više živosti I ŽELJE ZA DISCIPLINOM, e sad dal on ima karizmu da to nametne močadi, to je pitanje i odgovor.

Nekak imam dojam da on nebu zarađivao niti za kruf i mleko i kao takav ne znam dal će uživati respekt...

Eto Niko ništa od tebe neočekujem, al me nemoj iznevjeriti :bravo:

Jedina pozitivna osobna stvar u ovom trenutku za mene je to što je Niko trener za kojeg mogu navijati, pa mi je lakše...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 14 tra 2018, 08:22

Imali smo maga CA s trofejima i iskustvom pa nije baš najbolje funkcioniralo zar ne? Često se tu pisalo i drkalo da trebamo i mi u stilu Barce i Reala nekoga svog uzet, tko ima mentalitet i taj gen. Evo sad uzmemo i opet nije dobro..

Jbg ljudi ne postoji idealno rješenje niti garancije. Rizik sigurno jest veći nego neki drugi treneri, ali što je tu je. Ni Pep ni Zidane nisu osvojili ništa prije uspjeha u Barci i Realu.
Što kaže anton, za njega barem mogu navijat, drag mi je lik i treba se nadat da će to funkcionirat. Mislim zašto sad odjednom toliko srat kad klub napravi ono što je pola ljudi htjelo?
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

Sljedeće

Vrati se na: Općenito o Bayernu