NIKO ŠPEKOVAČ novi trener!

Sve vezano uz Bayern što nije obuhvaćeno forumima gore...

Re: NIKO ŠPEKOVAČ novi trener!

PostPostao/la anton 1983 » 14 tra 2018, 08:34

ivan napisao: kad klub napravi ono što je pola ljudi htjelo?

Pa ta polovica ne sere :lol: to je ona polovica LIVE TICKER navijača...

Razlog mog "sranja" je vrsta trenera kakav je on. Evo recimo ja nisam srao protiv Klinsmanna dok drugi jesu jer mi se sviđala njegova FILOZOFIJA, Nikina ne. O tom se isključivo radi.

Ja u Niki ne vidim sposobnost lepršavosti niti fenomenalno tranzicijskog nogometa kakav je nekoć gajio Klopp. Ja u Niki vidim nešto bilže SIMEONEU.

Iskreno lakše bi podnio Effea, Kahna, Makaaya il tak nekog na klupi, jer onda ni ne znam na ćemu sam, al znam da je bavarska legenda.
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 14 tra 2018, 10:04

anton 1983 napisao:
ivan napisao: kad klub napravi ono što je pola ljudi htjelo?

Pa ta polovica ne sere :lol: to je ona polovica LIVE TICKER navijača...

Razlog mog "sranja" je vrsta trenera kakav je on. Evo recimo ja nisam srao protiv Klinsmanna dok drugi jesu jer mi se sviđala njegova FILOZOFIJA, Nikina ne. O tom se isključivo radi.

Ja u Niki ne vidim sposobnost lepršavosti niti fenomenalno tranzicijskog nogometa kakav je nekoć gajio Klopp. Ja u Niki vidim nešto bilže SIMEONEU.

Iskreno lakše bi podnio Effea, Kahna, Makaaya il tak nekog na klupi, jer onda ni ne znam na ćemu sam, al znam da je bavarska legenda.

Možemo samo čekat i vidjet. Ako nam donese LP opet nikog neće bit briga kako smo igrali
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Lennon » 14 tra 2018, 10:31

Ja nisam zadovoljan s izborom Nike. Mislim da nema kapacitet vođenja Bayerna, tj. velikih zvijezda. Zna se da svoj rad, filozofiju, što trenersku to i igračku nekad, gaji na disciplini. Strogoj disciplini, a pitanje je kako će reagirat naše zvijezde kad im jedan "no name" trener dođe i ukine npr. mobitel u krugu stadiona. Takve su se slične stvari događale u repki, pa znamo kako je završilo. Isto tako, ako će Bayern biti strogo discipliniran i povučen, kao Atletico u Simeonea, to mi se također neće sviđat, a nekako mi je Nikoi sličan tome.

Bayernova klupa je "vruća" klupa, i da je tome tako potvrdilo se jesenas, kad je izletio jedan veliki Ancelotti, a sezona još skoro nije ni počela. Tako da iskreno neznam koliko će Niko trajat, i koliko će imat kredibiliteta.

Pozitivno je to da je naš čovjek, pa ću svaki dan čitat po našim medijima o Bayernu, Bayern će se pratit, prenosit, i Bayern će opet živnuti u nas.

Vidit ćemo. Nek mu je sa srećom.
Mia San Mia! Mia San Kroatien!
Lennon
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la doro » 14 tra 2018, 12:11

Kod Nike je puno više od toga kaj je Hrvat on je više bliži Njemačkoj po svim aspektima i ono što je najpozitivnije a to je on je baš Bayernovac....već sad neki pričaju da budemo halali 3-5-2 sistem itd. po meni najbitnija je homegenost u ekipi i čim manje ozljeda sve ostalo bude došlo na svoje.....ljudi mješaju ukuse sa kvalitetom i atmosferom u klubu,neko voli okomitost drugi više udarački nogomet,treći drkanje po lopti itd. to je sve nebitno jer Bayern u globalu(večinom) sa ovakvim igračima nemože igrat dosadno,skroz defenzivno i grdo i to je gl. poanta.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la panda » 14 tra 2018, 19:43

@Lennon

To je recimo mene bilo strah kod Nagelsmanna - da nema kapacitet i ujedno autoritet da vodi ekipu poput Bayerna.
I iako još uvijek ne znam šta da mislim o ovome - kod Nike za autoritet ne brinem.
U Frankfurtu je barem pokazao da se ne daje zajebavat i da vlada "željeznom rukom" - suspenzije za igrače koji se ne drže pravila i sl.
"Planina se gleda odozdola, crkva izvana, a birtija iznutra."
panda
Admin
Admin

PostPostao/la FCB_general » 14 tra 2018, 20:05

A što možemo reći o Kovaču koji je recimo 'trenerski' balavac koji nema previše iskustva a niti Bayern ima iskustva s takvima poput njega osim onog smiješnog pekara Klinsmanna kojemu je Bayern bio jedini trenerski posao, a imao dva izbornička.
Svi naši treneri unazad 40 godina su uglavnom oni koji su imali prilično iskustva i rezultate prije nego što su došli u Bayern.

Klinsmann je doslovno bio i jest anomalija među njima. Kovač ispada tek drugi koji s nikakvim ili malim trenerskim iskustvom dolazi u Bayern.

Volio bih da mi možemo dovesti kvalitetne i iskusne stručnjake na klupu, ali sada je ispalo kako toga nema. Čak i oni nekad nisu garancija ničega kad pogledamo povijest.

Pitanje je i kako bi Tuchel funkcionirao u klubu poput Bayerna jer Dortmund nije isto što i Bayern. Rizik bi daleko manji bio, ali ni kod njega ne bi bilo isto garancije, no svi se slažemo s predviđanjima da bi on uspio u Bayernu i držao kormilo sigurnim što se tiče Njemačke, dok u Europi je na čistoj nuli jer s Dortmundom i Mainzom ništa značajno nije polučio.

Uprava je zadnjih 3 godine radila iznimno loš posao i ovo što se s Ancelottijem i nakon njega dogodilo je sve njihova odgovornost i rezultat njihovog vrlo slabog ili lošeg rada.

Uli i Šupak će i u slučaju Kovačevog neuspjeha biti krivi, a doslovno mole Boga da im uspije jednako kao što im je ovu sezonu uspjelo dovesti Heynckesa, donijeti stabilnost i formu, učiniti ga novim-starim prvakom i trenutnim polufinalistom njemačkog i europskog kupa. Zasad su preživjeli, no pitanje je hoće li im Niko vratiti s rezultatima, igrama na terenu, formom igrača, etc. da ih i dalje održi na životu. Neće njih dvojica jedno duže vrijeme moći mirno spavati.
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 14 tra 2018, 21:07

FCB_general napisao:
Uprava je zadnjih 3 godine radila iznimno loš posao i ovo što se s Ancelottijem i nakon njega dogodilo je sve njihova odgovornost i rezultat njihovog vrlo slabog ili lošeg rada.

U usporedbi s kojim klubom? Koji je to klub toliko bolji od nas po tom pitanju?
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 15 tra 2018, 07:59

ivan napisao:
FCB_general napisao:

Mislim da si postavio krivo pitanje, s obzirom na ono što je general htio reći. A odgovor na tvoje pitanje je s "s Bayernom, uvijek s Bayernom".

Eto ti primjer. Dođe ivan i kaže, ja ću dofurat Ancelottija, dođe Anton i kaže niti pomisliti. Dofura se Ancelotti - propadnemo i opet ulazimo s njim u drugu sezonu. Odigra se 5 kola i ivan i Anton kažu, treba Ancelottiju dati cipelu jer smo propali - tu se sad slažemo - i ovo je zaključak "lošeg poslovanja ivana". Razlog zašto je to loše poslovanje "jer se znalo da to nemre biti dobro" - uvijek postoji ona druga strana, "slučajnost poklapanja" kao što je sada s JUPPOM.

Pa ajmo se sad tog dohvatiti. U ovoj situaciji Anton hoće Tuchela, ivan nije baš ziher. Ivan predloži JUPPa, jer je jedino rješenje protiv kojeg se niko neće buniti i nemožeš ispasti kriv za ništa, a ako bude dobro - opet će se reči "sve si dobro napravio". E neće, jer je navodno tvoj plan bio - ajmo do kraja s JUPPOM, pa ćemo onda hapit Tuchela, ako JUPP neće. I plan broj dva ti je, iako JUPP tupi da neće, ti s njim želiš produžiti. :mrgreen: I JUPP ti govori u prosincu, gle neću, u siječnju gle neću, u ožujku gle neću i onda spušiš Tuchela. Sve što radiš, radiš krivo. No rezultati ti se POKLAPAJU, pa se opet oćeš izvuć! E ne bude.

Da je tvoj plan bio, bez obzira na rezultate, do kraja sezone JUPP, a onda Tuchel preuzima s čistom situacijom i da ti je to uspjelo, anton bi rekao da radiš fenomenalan posao.

Ovako, te pomazila božica fortuna, pa ti ko nema kaj srat...

Pa nećemo valjda zaboraviti da smo kao drugi u skupini dobili daleko najslabijeg mogućeg protivnika u 1/8 finalu - Bešiktaš, a samo je picina dlaka falila da izvućemo Barcu. Isto tako nećemo valjda zaboraviti da smo izvukli najslabijeg protivnika u 1/4 finalu.

Sad smo izvukli Real, koji nekima djeluje zaštrašujuće, ali pogledajte tablicu Primere...Isto tako vrijeme je da se njima stvari nepoklope... zar ne?

I sad mi osvojimo Triple Krunu i ispada da smo sve napravili kak treba, a naša uprava je prvotno imala plan sa Ancelottijem ući u sezonu...Pa već nakon prošle sezone je trebo dobit otkaz, kad se vidlo na što je srozo Pepov stroj.
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la FCB_general » 15 tra 2018, 17:18

anton 1983 napisao:
ivan napisao:
FCB_general napisao:

Mislim da si postavio krivo pitanje, s obzirom na ono što je general htio reći. A odgovor na tvoje pitanje je s "s Bayernom, uvijek s Bayernom".

:good:
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 15 tra 2018, 23:11

Pa šta smo mi neka posebna kobasica? Svi mogu mijenjat 5 trenera, ali Bayern ne smije? Mislim jasno mi je da gledamo "samo na sebe", ali treba pogledat i širi kontekst. Ne rade ni drugi ništa "bolje" niti "pametnije"... Malo pogodiš, malo se zajebeš.
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 16 tra 2018, 07:48

ivan napisao:Pa šta smo mi neka posebna kobasica? Svi mogu mijenjat 5 trenera, ali Bayern ne smije? Mislim jasno mi je da gledamo "samo na sebe", ali treba pogledat i širi kontekst. Ne rade ni drugi ništa "bolje" niti "pametnije"... Malo pogodiš, malo se zajebeš.

Kaj si ti htio s ovim reč? :D
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 16 tra 2018, 08:16

anton 1983 napisao:
ivan napisao:Pa šta smo mi neka posebna kobasica? Svi mogu mijenjat 5 trenera, ali Bayern ne smije? Mislim jasno mi je da gledamo "samo na sebe", ali treba pogledat i širi kontekst. Ne rade ni drugi ništa "bolje" niti "pametnije"... Malo pogodiš, malo se zajebeš.

Kaj si ti htio s ovim reč? :D

Da se previše sere po upravi kao da ne smiju pogriješit nikada i kao da smo jedini klub kojem se dogodi slična situacija. Ne kužim šta je razlika između dobrog i lošeg? Ako Jupp i/ili kovač osvoje Lp onda je super posao, ako ne osvoje onda je loš posao?
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 16 tra 2018, 08:18

ivan napisao:Da se previše sere po upravi kao da ne smiju pogriješit nikada i kao da smo jedini klub kojem se dogodi slična situacija

Ja mislim da se točno sere dovoljno, baš onak kolko treba. c009
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 16 tra 2018, 13:53

Ovako Ivan ako trener kojeg simpatizira anton ne uspije radi se čisto o nesreći ako trener kojeg baš ne simpatizira uspije ima super rezultate to je poklapanje...ova opaska ide da lakše razumiš kak anton razmišlja,ista stvar vredi i za igrače kod simpatija.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 16 tra 2018, 14:16

Murta napisao:Goretzka je od potpisa za Bayern u top 3 najgora Schalkeova igrača. To više nije par utakmica nego 4 mjeseca u kontinuitetu.

Ja mislim da je Leon izgorio malo radi tog hype-a oko njega. Ljudi danas teško shvaćaju da su nogometaši isto ljudi, odnosno momci bez vele životnog iskustva koji se nađu u situacijama koje ti uništavaju psihu (ako već nisi robot) a uz to se vrti ogroman novac.

Zašto to ovdje quote-am?

Niko Kovač nije možda još svjestan kakav ga posao čeka, ne toliko da školuje nogometaše (jer su to već vrhunski igrači), nego da radi ovo što Jupp radi - psihički se posveti svakom igraču na prilagođen način i autoritetom upravlja cijelim klubom.

Kod Kovača će se očekivati da Od Comana, Goretzke i Gnabrya napravi svjetsku klasu i da uz to drži ostale igrače zadovoljnima i na high-performance-levelu.

Kovaču će se raditi isto ono što je Pepa uništilo: USPOREĐIVATI ĆE SE NJEGOV RAD I USPJEH S JUPPOVIM.

Zato velim da možda još nije svjestan šta ga čeka.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Općenito o Bayernu