NIKO KOVAČ

Sve vezano uz Bayern što nije obuhvaćeno forumima gore...

Kovač je uzeo Double. Jeste li SADA za ostanak Kovača?

Anketa je završila: 17 lip 2019, 09:11.

Mia san Kovač
3
60%
Želim novog trenera
0
Nema glasova
Stvarno ne znam
2
40%

Ukupno glasova : 5

Re: NIKO KOVAČ

PostPostao/la anton 1983 » 28 svi 2019, 09:27

cruz napisao:jebote ko je ovo napisao?

:legendo:

800% u pravu

Tako nesto. Zato ovdje nema mjesta za ovo sto General pise jer se lik samo na trenera skoncentriro i kolko god to nekome bilo cudno trener bi, iako NK to nije, trener bi trebao biti odgovoran za neke stvari...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 28 svi 2019, 09:33

Neke stvari su pogođene, ali isto tako tu ima teškog proljeva c009

Nije forsirao mlade igrače? Bitch please, pa što ih nije forsirao Jupp prošle godine? Barem je on osvojio hrpu titula do sada u karijeri i znao je da odlazi - zašto je njegov glavni cilj bio gnojem doć do naslova? Ne kažem da nije trebao i da i meni to ne smeta, ali prebacivati sad to na Kovača dok se zadnjih ohoho godina to ne radi je čisto prosipanje gluposti i traženje argumenata protiv nekoga tko ti se ne sviđa.

Prema ovom autoru "genijalnog" teksta kad nam je išlo najgore tamo na jesen, Kovač je trebao nastaviti s rotacijom do besvjesti i završit 7. u prvenstvu ili što već ne. Onda bismo svi bili sretni jer imamo trenera koji forsira svoj način. Oh wait, nismo li imali takvog pa se njemu sralo za ispadanje u polufinalu LP jer se "nije znao prilagoditi". Netko bi rekao da je znak inteligencije promijenit taktiku i postić rezultat.

Nemojte me krivo shvatit - ja bih volio da smo ovu sezonu stvarno žrtvovali kako je Uli rekao i razvijali mlade igrače. Odnosno prošlu sezonu smo trebali iskoristiti za to, ali mogla je i ova. Samo ne znam zašto onda uprava nije rekla Kovaču prije sezone evo ti novci, evo ti odriješene ruke, uvedi nove taktike, igraj kako ti želiš, forsiraj nam mlade igrače jer ova sezona je svejedno žrtvovana? Zašto mu nisu zagarantirali posao bez obzira na poziciju ako napravi nešto od navedenih stvari? Nego nee, sezona se "žrtvuje" s figom u džepu. Normalno da se Kovač okrenuo onome što najbolje funkcionira i s čime će postić rezultat. Čovjek nema 100 osvojenih trofeja u karijeri ni kao igrač, a kamoli kao trener.

Ponavljam: zašto CA ili Jupp prošle godine nisu uveli sve te novosti koje nam trebaju? Em su autoritet, em su se naosvajali pa valjda ne moraju igrat za kurac samo da uzmu trofej. Još jednom - NISAM zadovoljan mnogim stvarima, ali čini mi se kao da se godine sranja sada svaljuju na jednog čovjeka koji je najmanje odgovoran za to. A da ne pričam da je ostao pristojan i miran kroz sve one medijske hajke...
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 28 svi 2019, 09:37

zašto mu je odnos s igračima tako dobar?
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 28 svi 2019, 09:39

cruz napisao:zašto mu je odnos s igračima tako dobar?

Ma tko zna kakav on odnos ima s igračima?

Odjednom svi uzimamo zdravo za gotovo to što pišu mediji kad nas brutalno sabotiraju i ubijaju cijele sezone. Sastanak igrača bez trenera? Pa tko je tome svjedočio pa da zna?

Sjećam se kad je bio sastanak s onih 5 igrača i uprave kad je bilo najgore razdoblje. Mislilo se da su to glavni saboteri Kovača - na kraju je ispalo da je to 5 "vođa" u ekipi. Tako da pustimo te medijske priče šta je James rekao, šta je Mullerova žena objavila na instagramu i što Bild piše tko koga voli
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 28 svi 2019, 10:11

ivan napisao:
cruz napisao:zašto mu je odnos s igračima tako dobar?

Sastanak igrača bez trenera? Pa tko je tome svjedočio pa da zna?

Pa Lewandowski je Ivane na televizijskom interview-u potvrdio i prebacio odmah naglasak kako ekipa stvarno želi sve snage uložiti u preostale tekme...

Nema ni puno dokaza da ekipa čvrsto stoji iza trenera. To je činjenica.

Mislim glupo mi je uopće pričati sad kao da je sve uredu. Zar ne? :idk:
Ne valja da nas titule zavaravaju. Uzmi u obzir da je konkurencija u njemačkoj sve samo ne konzistentna i presnažna bila..
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la FCB_general » 28 svi 2019, 11:45

ivan napisao:Neke stvari su pogođene, ali isto tako tu ima teškog proljeva c009

Nije forsirao mlade igrače? Bitch please, pa što ih nije forsirao Jupp prošle godine? Barem je on osvojio hrpu titula do sada u karijeri i znao je da odlazi - zašto je njegov glavni cilj bio gnojem doć do naslova? Ne kažem da nije trebao i da i meni to ne smeta, ali prebacivati sad to na Kovača dok se zadnjih ohoho godina to ne radi je čisto prosipanje gluposti i traženje argumenata protiv nekoga tko ti se ne sviđa.

Prema ovom autoru "genijalnog" teksta kad nam je išlo najgore tamo na jesen, Kovač je trebao nastaviti s rotacijom do besvjesti i završit 7. u prvenstvu ili što već ne. Onda bismo svi bili sretni jer imamo trenera koji forsira svoj način. Oh wait, nismo li imali takvog pa se njemu sralo za ispadanje u polufinalu LP jer se "nije znao prilagoditi". Netko bi rekao da je znak inteligencije promijenit taktiku i postić rezultat.

Nemojte me krivo shvatit - ja bih volio da smo ovu sezonu stvarno žrtvovali kako je Uli rekao i razvijali mlade igrače. Odnosno prošlu sezonu smo trebali iskoristiti za to, ali mogla je i ova. Samo ne znam zašto onda uprava nije rekla Kovaču prije sezone evo ti novci, evo ti odriješene ruke, uvedi nove taktike, igraj kako ti želiš, forsiraj nam mlade igrače jer ova sezona je svejedno žrtvovana? Zašto mu nisu zagarantirali posao bez obzira na poziciju ako napravi nešto od navedenih stvari? Nego nee, sezona se "žrtvuje" s figom u džepu. Normalno da se Kovač okrenuo onome što najbolje funkcionira i s čime će postić rezultat. Čovjek nema 100 osvojenih trofeja u karijeri ni kao igrač, a kamoli kao trener.

Ponavljam: zašto CA ili Jupp prošle godine nisu uveli sve te novosti koje nam trebaju? Em su autoritet, em su se naosvajali pa valjda ne moraju igrat za kurac samo da uzmu trofej. Još jednom - NISAM zadovoljan mnogim stvarima, ali čini mi se kao da se godine sranja sada svaljuju na jednog čovjeka koji je najmanje odgovoran za to. A da ne pričam da je ostao pristojan i miran kroz sve one medijske hajke...

:dobarpost: :bravo:

Kovač je došao biti prvakom Njemačke u Bayern i sebi to kao mladom treneru dati jer mu je to izrazito važno u karijeri, a ne biti nekakav reformator, revolucionar, alijansa za promjene, duhovni vođa i što već ne. Svaki mladi trener bi isto došao u Bayern to sve ostvariti i postati.
Druga je stvar što je uprava blesava ako je to pomislila u startu pa se odmah u korijenu zajebala, dok sam ja uvjeren da su samo održavali status quo od ljeta 2016. do one press konferencije u jesen te generalne skupštine i prvih žestokih napada na njih koji se nikad prije u prošlosti nisu dogodili. Uli i Karl su doslovno ostali zaprepašteni i bez zraka jer sve se uvijek očekivalo u životu, samo ne napad na njih. Zato ih je to posebno jako, jako pogodilo.

Ancelotti je tražio remont i nove igrače, a igrači su ga smijenili. Jupp je bio samo vatrogasac koji nije uspio požar ugasiti već samo staviti pod kontrolu. Kovač je doslovno dobio epitet najgoreg trenera Bayerna u povijesti uz Klinsmanna i smatra ga se doslovno za sve krivim ove sezone, posebice zbog LP što mnogi jedino i gledaju i mjere po tome zadnjih godina, a onda na to dođe izdanja Bayerna na terenu i nogomet kakav igra Bayern.
Klinsmann 80% toga nije doživio od strane medija i navijača što je ovaj doživio, ali sve se gleda i mjeri isključivo kroz gigantskog Bayerna u Europi od 2010. do 2016.

Neki čak i priznaju kako Ancelotti nije mogao dobiti porciju od njih jer je on "trenersko ime" sa zaleđem iza sebe(3 LP osvojene) i nije ga se nikako moglo tako tretirati kao Kovača što se može iz svih oružja udarati.

Ne da sam stekao dojam, nego čitam i vidim kod nekih da je Kovač za sve kriv, pa izgleda i za ono što se događalo prije nego li je postao trener Eintrachta. :lol: Lika se otvoreno mrzi i prezire, svakodnevno vrijeđa samo da ga se vrijeđa. Niko je doslovno za sve kriv po nekima; sam je sebe stavio na klupu Bayerna, otjerao Guardiolu iz Bayerna, Deisleru sjebao karijeru, Mađarskoj oduzeo more i što već ne... Pretjeruje se u beskraj, a mržnja i prezir, negativa, odbojnost, frustracije se svakodnevno ispoljavaju prema njemu i samo da ga je smijeniti čitavu ovu sezonu. :) I na svaku usporedbu s nečim stavlja se ime i vrijeme Josepa Guardiole dok je valjda ovaj 'starkelja' sa TM-a jedini koji ne navija za Bayern od 2001. ili 2013. :)

U bilo kojem drugom klubu u Bundesligi s ovakvim uspjehom bi Niko bio slavljen za ovo do nebesa, ali samo i jedino ne u Bayernu. Eto što ti je život... I FC Bayern München. :D

A s Cruzom se potpuno u svemu slažem što je napisao u onom postu o Kovaču. :dobarpost: :bravo: :zivio:

Gledao sam Niku nakon kraja obiju utakmica, osvajanja Bundeslige i posebice nakon osvojenog Pokala. Pa čovjek jadan kao da se skrivao ili pokušavao skrivati, nije se htio veseliti i isticati kao da je istinski šampion i arhitekt toga, doslovno kao osoba iza kazališne pozornice za koju ne znaš i ne obraćaš pozornost kad gledaš predstavu, a znaš da postoji i ima svoju dužnost i zadaću, samo je nebitan za ono što je bit same predstave i činova. :roll:
Takvo nešto u životu nisam vidio u Bayernu ni kod Guardiole ni Ancelottija ni Heynckesa ni Van Gaala ni Magatha ni Hitzfelda ni Trapattonija ni Latteka na starim snimcima i slikama... Što uopće čovjek da kaže na to sve... :idk: :idk:
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 28 svi 2019, 12:22

Čitam te sve vaše komentare i nekako ne znam što bi reko.

Mogo bi svakave argumente i činjenice izvuč van, no na onom samom kraju postavljam si jedino jedino pitanje:

Da li želim da NK i slijedeće sezone bude trener Bayerna?

Znači ne da li je zaslužio, nego da li ga smatram dovoljno dobrim no matter what da on to bude.

Važem ovo i važem ono i na kraju uvijek dolazim do jednog te istog zaključka:

Ne, ne želim da trener Bayerna slijedeće sezone bude NK.

Ne zanima me kadar, uprava, igrači, stil igre , double i što god već, nego samo moj osječaj da NK jednostavno nije dovoljno dobra trener za Bayern.

Evo u Barci imate Valverdea ili kak se taj kurac već zove i osvojio je prvenstvo, spušio finale kupa i bio u 1/2 finalu LP-a "KOJE JE IZGUBIO NA NEDOPUSTIV NAČIN" i recite mi od Vas koji su komentirali, ko nije rekao da lik mora dobiti otkaz?

Dal su mu rezultati lošiji od NK? Dal je Bayern manji klub od Barce pa da ima manje apetite?

Htio bi se inatiti ljudima i reč ko vas jebe neka NK ostane, ali u suštini da se tako izrazim NK je trener 7/10 i to maximalno 7, a Bayern ne smije imati trenera slabijeg od osmice...

Jedan Gnabry je odigrao super sezonu, ali mislim da si znaju da nam treba bolje u onom najjačem sastavu... Pa povucite paralelu.
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 28 svi 2019, 12:52

Onako bezveze par slika:

Slika

Slika

Slika

i onda imaš ove
:D

Slika

Slika
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 28 svi 2019, 13:37

Anton je dobro napisao jer mjesate kruske i jabuke....Dal je NK kapacitet za Bayern da bude top nivo? Nije ...Moje misljenje.Dal nakon ovakve sezone zasluzuje ostat jos 1g.?
Misljenje da treba zbog ostalih svih okolnosti...

E sad pitanje svih pitanja kaj napravit?

Dal imamo nekog spek trenera koji bolje pase kadru?
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 29 svi 2019, 08:41

Neki ovdje su rekli da bi željeli Pochettina. Sad na Kicker čitam članak o njemu, dosta zanimljiv članak a i jako zanimljiv tip!
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la FCB_general » 29 svi 2019, 11:50

Meni se sviđa što je on sve postigao u Southamptonu i prvenstveno Tottenhamu gdje u 2 prijelazna roka nije doveden nitko, a promovirao je mlade Engleze u prvu ekipu Tottenhama. :bravo:

Pochettino i Ten Hag kad već Klopp nam je nedostupan.

Najgore od svega, želim da Tottenham i on osvoje LP, a s druge strane to želim i da Jürgen Klopp osvoji jer mu je ovo 3. finale LP u zadnjih 6 godina. :oops:

Jedan će morati izgubiti od drugog, a Tottenhamu je ovo prilika koju dobiju oni jednom u 60 godina.
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 03 lip 2019, 08:59

Prico s dva frenda o NK cije misljenje iznimno cijenim.

Jedan kaze DA NK, drugi kaze NE NK. Obojica imaju jako dobre argumente.

Jedan se poziva na los kadar i nerealna ocekivanja s tim kadrom i dupla kruna i on kaze DA.

Drugi se poziva na razinu igre koja je ispod nivo i sumnju da NK moze bolje. Te kaze prije angazmana NK da nam je neko ponudio duplu krunu s osvajanjem naslova u zadnjem kolu i ispadanje iz LP sa domacim porazom, da bi mi to svi glatko odbili.

Pa ti vidi...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 03 lip 2019, 09:11

anton 1983 napisao:Prico s dva frenda o NK cije misljenje iznimno cijenim.

Jedan kaze DA NK, drugi kaze NE NK. Obojica imaju jako dobre argumente.

Jedan se poziva na los kadar i nerealna ocekivanja s tim kadrom i dupla kruna ibon kaze DA.

Drugi se poziva na razinu igre koja je ispod nivo i sumnju da NK moze bolje. Te kaze prije angazmana NK da nam je neko ponudio duplu krunu s osvajanjem naslova u zadnjem kolu i ispadanje iz LP sa domacim porazom, da bi mi to svi glatko odbili.

Pa ti vidi...

teško je bit realan, to je moj osobni zaključak :roll:

Više naginjem na ovo što ti je reko taj NE NK, iz razlog što Bayern mora imat veći Anspruch.

A druge strane nikako ne želim omalovažavat double. To bi bilo kretenski, bez obzira što očekujem od Bayerna da i lipo igra i da u LP ne ispane u 1/8 finala na pizdunski način.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 03 lip 2019, 09:51

A pazite sad - da smo uzeli nekim čudom LP (a kakva je ove sezone bila to i ne bi bilo takvo neviđeno čudo), onda bi svi rekli to care Kovaču, boli nas k kako smo igrali :lol:
Osvajanje tog klempe potpuno mijenja mišljenje i dojam, iako igra može bit ista. A dobro znamo da rijetko tko lijepom igrom i dominacijom osvoji

Eto samo razmišljam naglas, ne znam ni sam odgovor i nemam objašnjenje
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 03 lip 2019, 12:40

ivan napisao:A pazite sad - da smo uzeli nekim čudom LP (a kakva je ove sezone bila to i ne bi bilo takvo neviđeno čudo), onda bi svi rekli to care Kovaču, boli nas k kako smo igrali :lol:
Osvajanje tog klempe potpuno mijenja mišljenje i dojam, iako igra može bit ista. A dobro znamo da rijetko tko lijepom igrom i dominacijom osvoji

Eto samo razmišljam naglas, ne znam ni sam odgovor i nemam objašnjenje

To stoji ...pa mi smo losi Pool u drugoj tekmi doslovno pustili dalje a ova sezona Lp je dosta pala u kvaliteti ... Pool je to sretno i spretno prigrabio...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Općenito o Bayernu