Momčad i sve vezano uz ekipu - 2018/19

Sve vezano uz Bayern što nije obuhvaćeno forumima gore...

Re: Momčad i sve vezano uz ekipu - 2018/19

PostPostao/la anton 1983 » 16 lis 2018, 18:49

Sad slijedi jedan jako uzbudljiv dio sezone. Jedan jako dosadan i zamoran kadar učiniti će sezonu nadasve zanimljivom! :D Za razliku od prošle sezone kad sam navijo da debeli gad krepa, za NK navijam da uspije :D
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 18 lis 2018, 10:32

preostale 4 utakmice u 10. mjesecu igramo kroz samo 10 dana, ito su sve gostujuće.

Međutim ne spadaju u teške. Imaš AEK i Rödinghausen.
A u BL imaš osrednje Wolfsburg i Mainz. Nezgodno ali ... come on man!

Iskreno se nadam da će se još do kraja ovog mjeseca smirit ova "kriza"!
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 19 lis 2018, 11:16

Neka je zajebana press konferencija u tijeku :mrgreen:

Evo link za citati (ne mogu nać live stream)

EDIT

evo stream

EDIT2

Novinari ih opasno peru zbog transferpolitike :yeee:

Uli pred vulkanskom erupcijom

Slika

:smajl007:

Pogledajte video, a kome se ne da:

Pucnjava na medijsko obavještavanje, pucnjava na stručnjake poput ovih bivših igrača koji pričaju svakakve gluposti u medijima, kritika na kvazi izvještaje i na laži oko Bayerna. Od sada će Bayern uključivati odvjetnike zbog tih divljih članaka, a već je pokreno tužbe protiv Springer Konzerna (Bild, Welt, Transfermarket, Business Insider itd)
Uglavnom štite igrače, trenera, klub.
Mediji su se dotakli loših transfer odluka, oni su napali medije zbog slučaja Bernat..

Po meni je ova press konferencija bila bespotrebna. S njom su indirektno pokazali svoju nesigurnost (koju su željeli prekrit ovim nastupom).

Istina je negdje između. Jer činjenica je da s jedne strane mediji možda pretjeruju, a s druge strane da je klub imao masu propusta u zadnje godinu i pol. Tako da nisu ni jedni ni drugi čisti.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la FCB_general » 19 lis 2018, 12:26

To! to! Samo nek' se talasa! :bravo: Udri po transfer politici. :smile30:

Došlo je vrijeme da se po neredu i jalovosti gazi. Uli može vikati, ali ovo nisu ni 90-te ni 2000-te.

Za potpaljivanje vatre, podmetanja i gluposti je davno trebao angažirati odvjetnike i obračunavati se s medijima, ali ovo što se događa ove sezone trebalo je biti još prošle sezone, ali Juppko je spasio stvari. Ovaj put udri samo jako! :smile10:
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 19 lis 2018, 13:14

FCB_general napisao:To! to! Samo nek' se talasa! :bravo: Udri po transfer politici. :smile30:

Došlo je vrijeme da se po neredu i jalovosti gazi. Uli može vikati, ali ovo nisu ni 90-te ni 2000-te.

Za potpaljivanje vatre, podmetanja i gluposti je davno trebao angažirati odvjetnike i obračunavati se s medijima, ali ovo što se događa ove sezone trebalo je biti još prošle sezone, ali Juppko je spasio stvari. Ovaj put udri samo jako! :smile10:

Možda jesi u pravu, ali naravno ovdje se radi o tome da mediji vode senzacionalizam i piše se i što je istina i što nije, pljuje i što treba i što ne treba, samo radi klikova. Baš će Uli promijenit transfer politiku zbog novina hehe
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 19 lis 2018, 13:15

Koliko god najprije smatrao da je ova PK bila nepotrebna, toliko sad osjećam da je ipak dobra - iz jednog razloga:

Što su uli i rolex dio te negativne pažnje i tereta s momčadi i trenera preusmjerili na sebe.

Zanemarimo sad puste propuste u transferima, sadašnji igrači koji igraju za Bayern München - MORAJU svoj dio doprinijeti, pokazati svoj odgovor negativno nabijenim medijima i sveznalim stručnjacima. Pokažite da zavrjeđujete nositi Bayernov dres!

Mediji su JEDVA DOČEKALI da vas sve razapnu, sad im vratite lajstunzima!
Posebno mislim na nositelje momcadi
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 19 lis 2018, 13:32

Ovo je baš u stilu FC HOLLYWOOD! :D

Iskreno ne znam što nam je ova PK trebala donijeti i što nam je donijela i što će nam donjeti...

Trenutačno me samo zanima postava za vikend! :D
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 19 lis 2018, 16:11

anton 1983 napisao:Trenutačno me samo zanima postava za vikend! :D

Bez iznenađenja...
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 19 lis 2018, 17:46

ivan napisao:
anton 1983 napisao:Trenutačno me samo zanima postava za vikend! :D

Bez iznenađenja...

Vise ne znam kaj je a kaj nije iznenadenje...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la effe__sa » 19 lis 2018, 18:41

Press konferencija i ima nekog smisla, a jednim dijelom bi se mogla okarakterisati i kao glupost.

Tek će naredni dani pokazati imali ona smisao. Ako je to onaj stari Ulijev i Kalleov fazon, da malo skinu pritisak s ekipe i trenera, onda ćemo svi moći reći da je bilo uspješno. Ali ako sutra dobijemo na terenu po ušima, onda su ovi donji.... :D :D I bit će ludo i nezaboravno. A Bild odmah uvrijeđena mlada, oni baš misle da sve tokove mogu diktirati...E neka su im ovi naši malo jebali mater..... :lol: :lol:
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la doro » 20 lis 2018, 08:54

Problem je dublji a on je da se Uli I Kalle najvise brinu za svoju tastinu umjesto za klub umislivsi Si da su bogom dani ...oboje su zreli da napuste klub I prepuste mladjoj kvalitenoj gardi ala Lahm,Sammer,Scholl itd.
Kaj se tice medija nisu Oni nesto novo prebahati vec su rekli istinu...u ekipi fali duha I zelje te Su nositelji ispuhani dok se neki Novi uobrazili I premalo se trude....Uprava je na putu da Od Top 3 kluba trajnije Napravi top 15 klub ako se nesto radikalno Ne Promjeni...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la FCB_general » 20 lis 2018, 16:44

Rummenigge je već 3 i pol godine i više nego prezreo za napustiti Bayern, a Uli je ionako izgubio konce kad su ga počeli odbijati svi važniji nogometni faktori(i od trenutka kad je odletio u ćeliju), pa se sada s cijelim svijetom odlučio obračunavati jer su mu svi krivi samo ne njegova klupska politika i struktura kluba koja se naprosto pogubila u svemu od 2013. do danas. Bundesliga-Titel i Umsatz Politik može okačiti mačku o rep, to nitko u Europi i svijetu ne puši osim samih Nijemaca i njihove politike mjera štednje i čega već ne.

Najveće sranje njima dvojici je priredila naša katastrofalna omladinska škola koja apsolutno ništa nije izbacila 6-7 godina i ne zna uopće što radi, kako radi i za koga/što radi. Ne nešto veliko i krupno da je izbacila danas i da šefuje terenom, dapače, ni ono nešto za nekakvu rotaciju, neki iznadprosječni igrač koji bi dosta toga mogao dobiti u spomenutim godinama gdje su neki igrači još bili na vrhu.
Mi smo došli u jedan period koji se mislim nije dogodio još od tamo od sredine 60-ih godina prošlog stoljeća; da jednostavno ne štancamo niti jednog jedinog stožernog igrača s toliko godina pauze ma kakav god taj igrač bio.

A transfer-politika gdje smo pustili jedno 6-7 igrača ostatku Europe da se naoružaju u zadnja 3 ljetna prijelazna roka bolje ni ne komentirati.

Propast Bayerna ove sezone koja se nije dogodila prošle sezone bi značila remont na ljeto i tektonske promjene zbog teškog nerada zadnje 3 godine, a s druge strane izvlačenje iz krize i dizanje ekipe bi značilo kako bi po tko zna koji put opet Uli i Šupak se busali pred svijetom kako su oni u pravu, kako je sve ono što oni rade i što su zamišljali dobar znak i kako stvari tako trebaju i dalje ići i pri tome opet iduće ljeto ne otpisati 6-7 igrača i dovesti 7-8 novih lica.

Sranje je sama pomisao da moraš najmanje 300 mil. € u jednom ljetnom roku potrošiti, a cifra za silno potrebne krupne ribe u kompletnom rosteru bi dosegnula i do 450-500 milijuna € jer se zadnje 3 godine nije trošilo između 100-150 mil. € pa sad sve na naplatu došlo. :|
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la FCB_general » 21 lis 2018, 13:37

Ja sam oduševljen s njime i s obzirom da je čovjek iz Hrvatske gdje se stvari rijetko detektiraju oko Bayerna i njemačkog nogometa, a i ostalih stvari nevezanih za sport. :)

Oko Nike Kovača se u određenim dijelovima (ne) slažem s Bernardom Jurišićem.

FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 21 lis 2018, 20:48

Mozete vi meni rec kaj god ocete, al ja sam ove sezone uzjeban zbog predstojece tekme s AEKom :D
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 23 lis 2018, 11:58

Jeste li gledali posjetu Breitnera BR-u?

Nadam se da je Niko Kovač dobro pogledao drugi dio interview-a!

Čovjek objasnio neke stvari iz šire perspektive, iskritizirao Hoenessa, obranio i objasnio stanje oko Neuera, Hummelsa i Boatenga i objasnio zašto bi se trebalo malo reducirati rotacija.

Sve na mjestu!
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Općenito o Bayernu