Momčad i sve vezano uz ekipu - 2018/19

Sve vezano uz Bayern što nije obuhvaćeno forumima gore...

Re: Momčad i sve vezano uz ekipu - 2018/19

PostPostao/la anton 1983 » 28 lis 2018, 09:27

To sam procito na fejsu iz izvora koji mi nije pouzdan. Nekakav Bayern Kompakt, cekam nes pouzdanije...

Al opet nisam mogao propustiti priliku...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 29 lis 2018, 07:54

Za sve vas koji žugate na negledljiv nogomet Bayerna, zašto nitko ne odgovori na ovaj post:

cruz napisao:Neka se ljudi odluče, vidim i da na forumu ima takvih, ne samo u medijima:

Neki kažu da imamo staru momčad s puno igrača koji žive od stare slave, kako nam treba drastičan remont s 5-6 novih igrača, rasprodat pola ekipe itd - A U ISTO VRIJEME ŽELE GLEDAT ATRAKTIVAN NOGOMET!?

Pa čekaj malo, da igraju supersexualan nogomet onda nam ne bi trebao remont, zar ne? :a045:

Odlučite se i opredjelite.

Ne možeš kritizirat djeda što više ne može istrčati 100m za 11 sekundi.

Neću reć da mi se sviđa kako igramo. Ali ću biti realan i reći da ekipa više nije brutalna kao što je bila prije nekoliko godina. To je činjenica. I zbog te činjenice ni ne očekujem bombastičnost od njih. Svaka pobjeda je super vrijedna, trebamo biti zadovoljni kada pobjeđujemo, pa kako god odigrali. Pomirite se da Bayern više nije hardcore.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 30 lis 2018, 00:24

Das Toptalent, das in dieser Woche 18 Jahre alt wird, hat mit Vancouver gerade die Saison in der Major League Soccer beendet. Vancouver verpasste die Playoffs. Im letzten Spiel gab es nach zwei Davies-Treffern ein 2:1 gegen Portland.

Davies soll laut Trainer Niko Kovac nach dem Länderspiel mit Kanada am 18. November gegen St. Kitts und Nevis zum FC Bayern stoßen. Er soll in München gleich mit den Profis trainieren und im neuen Jahr in der Bundesliga zum Einsatz kommen. „Wenn man so viel Geld ausgibt für einen Spieler, wird man ihn sicherlich nicht in der zweiten Mannschaft parken“, sagte Kovac. Davies hatte beim deutschen Rekordmeister einen Vertrag bis zum 30. Juni 2023 unterschrieben.

Dolazi nam Alphonso Davies ranije da se priprema za drugi deo sezone. :O:
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 31 lis 2018, 09:39

U ovom trenutku mi Wenger fenomenalno zvuci! :shock:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 31 lis 2018, 09:39

anton 1983 napisao:U ovom trenutku mi Wenger fenomenalno zvuci! :shock:

:haha: hahahaha

ništa protiv Wengera, nego ta potreba da se svake godine dovodi 70-godišnjaka u pomoć mi je :bravo:
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 31 lis 2018, 09:44

Pa kod njega je ogroman minus godine... Ali ima karizmu i ne voli platit igraca i forsa atraktivan nogomet. Zvuci idealka za Bayern...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 31 lis 2018, 10:25

anton 1983 napisao:Pa kod njega je ogroman minus godine... Ali ima karizmu i ne voli platit igraca i forsa atraktivan nogomet. Zvuci idealka za Bayern...

Pa wengera se pljuje iz nekog razloga iako je jako dobar trener. Njegov je problem bio sam klub koji je trenirao i to što je predugo ostao
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 31 lis 2018, 16:48

Nama bi van Gaal sad legao samo tako. Samo sto se to nece desiti jer nije u dobrim odnosima sa Ulijem.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 31 lis 2018, 16:49

melodyne napisao:Nama bi van Gaal sad legao samo tako. Samo sto se to nece desiti jer nije u dobrim odnosima sa Ulijem.

Auuuuu ne to govoriti! van Gaal je posebna biljka...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la melodyne » 31 lis 2018, 16:54

anton 1983 napisao:
melodyne napisao:Nama bi van Gaal sad legao samo tako. Samo sto se to nece desiti jer nije u dobrim odnosima sa Ulijem.

Auuuuu ne to govoriti! van Gaal je posebna biljka...

Louis bi napravio dar mar u klubu. :haha: Bar on ima muda da promeni nesto ovo je sad stvarno postalo zalosno.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 31 lis 2018, 17:10

Vidjet ćemo nakon reprize el classica. Mi Real a Dortmund Barca
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la effe__sa » 01 stu 2018, 18:09

Čim se Wenger spominje, vidim da je forum propao..... :D :D Mislio sam u odnosu na par razmišljanja u krivom smjeru i par fix ideja, da ne može gore, ali svakim danom ovdje može gore.... :D :D :D Dokle samo dođosmo.... :haha: :haha: :haha:
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la cruz » 03 stu 2018, 08:10

Možda ste upratili, Spiegel je objavio priču kako je Bayern prije 2 godine navodno ispitivao opciju izlaska iz Bundeslige i priključenja novoj Superleague koja bi zamijenila Ligu Prvaka, tj da najveći klubovi igraju svoju, mnogo unosniju ligu - umjesto lige prvaka i domaćeg prvenstva.

Rolex je demantirao naravno.

Spiegel se poziva na Football Leaks koji su više puta o tome pisali, a sad se pravo zakuhalo, a svako malo drugi klub niječe sudjelovanje.
Svi niječu ali svi znaju...

I na ovom forumu smo pisali o tome, kao neki “logični” slijed, do čega bi došlo oko 2021. ili 2022.
Osobno ne znam šta bi mislio o tome, prvi glas mi govori da bi to bilo loše za nogomet, ali s druge strane bi se time samo pospješio trenutni razvoj nogometa, bogati klubovi su se svakako potpuno izdvojili od svih ostalih, a odštete koje je tržište počeo dirigirati su samo dokaz koliki je jaz najbogatijih i ostatka svijeta.

Šta vi mislite o svemu ovome?
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 03 stu 2018, 08:35

Ne znam dal bi bilo loše za nogomet općenito, ali sam siguran da bi bilo užasno za Njemačku, dok bi Hrvatskoj možda čak bilo i pozitivno jer smo izvozno orijentirana liga/zemlja. Njemačka bi uzgubila glavne klubove, a u takvoj ligi bi imali samo X predstavnika, broj koji bi sigurno bio premali. U onom dokumentu su samo Bayern i BVB, vjerojatno bi se došlo do 4, a možda i do 6 njemačkih klubova, ali to je i dalje loše.

Za Bayern kao klub bi sigurno bilo pozitivno, ali prilično sam siguran da bi za sve ostale u njegovoj okolini to bilo užasno.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la ivan » 03 stu 2018, 10:27

Pa generalno mislim da bi to bilo loše za nogomet. Sve ovisi o pravilima te lige. Bi li to bila zatvorena liga poput NBA (iako sam čitao da bi imali oko 11-12 stalnih klubova i 5-6 "gostiju" koji bi se onda valjda mijenjali nekad?) sa salary capom i sličnim mehanizmima? Mislim tamo se spominje jebeni Milan koji je propao ili Roma. Ubaci ti u istu ligu Real Madrid i Romu pa ćeš vidjet kolika je tu razlika i dalje, kako igrački tako i financijski...

Na kraju krajeva, želite li svaki vikend imat 7-8 brutalno jakih utakmica? Isprva zvuči super, ali znate kako je, "ako su sve jake, nijedna nije jaka". Čini mi se da bi došlo do zasićenja. A i ne znam što bi se dogodilo s nacionalnim prvenstvima.. Puno je tu faktora.

Ne bi bilo loše da se recimo jedne godine odigra liga prvaka u formatu prvenstva svatko protiv svakog (umjesto kup natjecanja), ali uz igranje nacionalnih prvenstava
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Općenito o Bayernu