Momčad i sve vezano uz ekipu - 2018/19

Sve vezano uz Bayern što nije obuhvaćeno forumima gore...

Re: Momčad i sve vezano uz ekipu - 2018/19

PostPostao/la anton 1983 » 07 kol 2018, 15:21

Melo 2 pitanja imam:

1.) Kaj je krivi reko?

2.) Koji igrac to neradi?

Svi igraci imaju svoje naputke. Aj bas pogledaj kaj je Schweini reko kad je otiso u UTD.
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 07 kol 2018, 17:11

anton 1983 napisao:Melo 2 pitanja imam:

1.) Kaj je krivi reko?

Svi igraci imaju svoje naputke. Aj bas pogledaj kaj je Schweini reko kad je otiso u UTD.

Koda je bitno kaj je on reko...kod nas je imao solidnu karijeru al kad se sve zbroji podbacio je...u kusenu i juveu je bio prevaga kod nas onak par tekmi top a jako puno flop..za njim nimalo ne žalim i uprava je dobro napravila kaj ga se riješila....
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 07 kol 2018, 17:21

Ja se slažem. Ne razumim ovo žaljenje za njim. Pa čovjek je kod nas ful podbacio, u 3-4 navrata kroz zadnje 3 godine je ispunio očekivanja. A šta se od njega očekuje? Da kolje, kliza, krči i puno trči. Vaaauu baš zahtjevno. To se i od ragbijaša očekuje. Najviše ga žale ovi mlađi fanovi što tuČu football managera i fifu, tamo je zvijer, na osnovu stare slave podrazumijeva se. Meni je apsolutno drago što je otišo i neka je sretno. Hvala Bogu pa smo tog precijenjenog tigra poćerali, imamo igrača koji su u uzlaznoj putanji razvoja, dosta nam je ovih u silaznoj putanji s ogromnom plaćom
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 07 kol 2018, 18:09

Taj dio o oodlasku me nejebe, već sam komentiram ovo obaziranje na izjave. Jebe mi se živo kad ode proč, pa mora valjda svoje sad po riti gladiti.
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 08 kol 2018, 08:19

„Es ist richtig, dass Robert und ich vergangene Woche ein Gespräch hatten. Robert weiß, wie ich über ihn denke und was ich von ihm halte. Der ganze Klub kennt die Qualitäten, die er besitzt. Er ist weltweit sicherlich unter den Top drei Stürmern auf dieser Position. Wir werden ihn daher mit Sicherheit nicht abgeben. Das ist die Aussage, die ich ihm mitgegeben habe. Robert hat das akzeptiert. Das hat mich sehr gefreut.“

Ukratko, Kovač reko Lewi da je ultra sex igrač, malo mu ego izgladio i reko da mu stoga ne da ići iz kluba. Lewa je to prihvatio i ostaje konačno.

Kako ih Kovač zadržava brajo :lol:

Vezano za Rebića iz Imackog, Kovač je reko da ga nećemo dovoditi jer smo već kvalitetno pokriveni na njegovim pozicijama
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 08 kol 2018, 10:39

anton 1983 napisao:Melo 2 pitanja imam:

1.) Kaj je krivi reko?

"Eine weit höhere Stufe als bei den Bayern"

Ova izjava je smesna po svim parametrima.

Ne znam sta je Bastian rekao... Aj me podseti.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 08 kol 2018, 12:01

Zas je smesna kad je istina? Po svim parametrima je Barca iznad izuzev fejk rezultata. Sad bu neko reko pa i mi imamo 5 LP i kaj da mu covjek nanto odgovori...

Po svim al po svim parametrima nas Barca nadjebe. Jedino kad smo kolko tolko bili njima uz bok je bilo za vrijeme PEPa...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la The Scarface » 08 kol 2018, 13:31

Barca je u blizoj proslosti imala Ronaldinha i Messija sto ih aut. dize jednu stepenicu vise. Bayernu fali taj izvanserijski planetarno popularni igrac na kojeg vecina nogometnih zaljubljenika drka. Da ne govorim o jednoj o najjacih i najdominantnijih ekipa u povijesti nogometa sa Xavijem Iniestom i Messijem.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la doro » 08 kol 2018, 13:56

Zavisi kak u kojem kontekstu uspoređuješ Bayern i barcu..ako se gleda ukupno tradicija dometi itd mi smo ispred njih ako se pak izvadi poneko razdoblje ima gdje smo mi bolji a gdje je barca..ako se gleda trenutno barca nije ničime ispred nas....
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 08 kol 2018, 14:06

doro napisao:Zavisi kak u kojem kontekstu uspoređuješ Bayern i barcu..ako se gleda ukupno tradicija dometi itd mi smo ispred njih ako se pak izvadi poneko razdoblje ima gdje smo mi bolji a gdje je barca..ako se gleda trenutno barca nije ničime ispred nas....

Al zasto? Cemu trud... mi smo stepenica ispod, samo onaj fejk dio mas drzi ma nekoj toj razini da mozemo POOP.
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 08 kol 2018, 15:18

Ma ajde ko da je i bitno. Igrači tako govore kada stignu u novi klub te fraze poput “uvijek sammhtio igrat za ovaj klub”, “od malena navijam za ovaj klub”, “ovaj klub je razina iznad” itd. Ništa neuobičajeno. Poslodavca valja hvalit jbg.
Vidal je sada prošlost i iskreno me ne zanima ništa više o njemu.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la effe__sa » 08 kol 2018, 15:22

Ma ta izjava i jeste bila čista kurtoazija ili ti možda preciznije: Uvlačenje u šupak novom klubu i njegovoj okolini... :D

Vidal je ratnik i neko je ko daje 100 % za klub za koji igra, na tome mu svaka čast. Ali da se nešto puno identifikuje i veže za neki klub, to baš i ne. Pa i onda mu je Jupp vjerovao da će čekati dok Leverkusen prihvati Bayernovu ponudu, a on je kod Juventusove ponude brzo tamo poletio...Tako da....
Ipak za zalaganje i odnos prema klubu, dok je u njemu, to je za svaki respekt. I tom borbom i zalaganjem je i zaslužio da uzme LP. Šteta što je s nama nije uzeo. A da Bog da je i sada mi prije uzeli, nego on s Barcom (poslije može on s njima osvajati). :D
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la The Scarface » 08 kol 2018, 16:43

doro napisao:Zavisi kak u kojem kontekstu uspoređuješ Bayern i barcu..ako se gleda ukupno tradicija dometi itd mi smo ispred njih ako se pak izvadi poneko razdoblje ima gdje smo mi bolji a gdje je barca..ako se gleda trenutno barca nije ničime ispred nas....

Barca i Real.

Englezi i PL.

Bayern, Juve i PSG iz ovih smijesnih liga.

Tako nekako je hijerarhija popularnosti, mi smo veci od svih eng. klubova, ali je PL toliko popularnija od BL da nam nas povijesni status protiv Engleza malo znaci.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la doro » 08 kol 2018, 16:55

Ja sam mislio da se tu priča o uspješnosti kluba kroz povijest..jebeš popularnost to je za decu i površne ljude.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 08 kol 2018, 17:46

doro napisao:Ja sam mislio da se tu priča o uspješnosti kluba kroz povijest..jebeš popularnost to je za decu i površne ljude.

Popularnost za djecu?
Popularnost je za veliki biznis mjerodavna.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Općenito o Bayernu