Navijacki dojmovi s utakmica

Sve vezano uz Bayern što nije obuhvaćeno forumima gore...

Re: Navijacki dojmovi s utakmica

PostPostao/la ivan » 14 vel 2019, 22:37

Murta napisao:
ivan napisao:Je li itko kupovao kada ulaznice sa stranice viagogo.com? Koja je šema s tim?

Javi se Scaru, ako se sjećam on je davno davno kupovao karte s nje i nema dobro iskustvo.

Jedan kolega je prekjučer srao po njima, pitat ću ga sutra zašto konkretno.

Planirao sam na tekmu protiv vukova jer ću tada bit u minhenu a pošto sam sa ženom htio bi dvije ulaznice, normalno da su mjesta jedno kraj drugog. Preko bayernove stranice više ih nema tako nažalost. A taj viagogo em dere u startu jer praktički nema ispod 400 kn ulaznice, na kraju kad sam uzeo neke dvije 490 kn nabili su naknade bog zna kakve pa je sve ispalo skoro 1400 kn!! Mislim da ću radije otić pred stadion i okušat sreću...
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 14 vel 2019, 22:52

Ja imam super iskustvo s viagogo. Prije 6 godina sam išao na tekmu u AA, također kupio dvije ulaznice, dva susjedna mjesta podrazumjeva se.
Ja mogu preporučiti
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 14 vel 2019, 23:35

cruz napisao:Ja imam super iskustvo s viagogo. Prije 6 godina sam išao na tekmu u AA, također kupio dvije ulaznice, dva susjedna mjesta podrazumjeva se.
Ja mogu preporučiti

Ne znam kakva je usluga, vjerujem da to sve bude ok i onako kako piše, ali brate nabiju cijenu... 1400 kn za najobičniju utakmicu bundeslige i nikakva posebna mjesta? Čini se pretjerano... :?
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 15 vel 2019, 08:43

Oni deru ko blesavi tipicna preprodavacka kuca...to treba zabranit cak je bilo nesto I spike o tome.

Znam kad smo prosle godine isli na LP protiv Besiktasa kod njih je 1 karta bila od 1700 do 3000kn za moju poziciju a mi platili kartu mislim 50 eura legalno.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 15 vel 2019, 11:17

Jebote to je puno. Očito su im apetiti porasli. Ja sam za tekmu lige prvaka platio ukupno 130 eura za dvije karte (cca 965 kuna), ali to je bilo 12.mj 2012. godine dakle davno. Što se tiče njihove usluge nema ništa komplicirano, naručiš i preuzmeš točno ovdje. Ali ako su toliko poskupili onda bi i ja sigurno tražio drugi način kako do ulaznica.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 15 vel 2019, 11:45

Da I to bile cijene za najjeftinija mjesta Znaci vrh tribine sektor
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 15 vel 2019, 12:24

doro napisao:Da I to bile cijene za najjeftinija mjesta Znaci vrh tribine sektor

Za ovu cijenu po kojoj sam ja dobio ulaznice bio sam smješten točno ovdje gdje je fotografirana ova scena s vrha foruma. Znači prilično blizu terenu. Gledo sam prvo poluvrijeme Riberya iz bliza a u drugom Lahma :D
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 15 vel 2019, 12:45

Uhvatio sam na legalnoj preprodaji na bayernovoj stranici dvije po 60 eura standardna cijena + 20ak eura naknade. Sasvim pošteno. Mjesta druga kategorija, sektor gore ali baš sredina tako da bi se trebao cijeli stadion lijepo vidjeti...
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

Prethodni

Vrati se na: Općenito o Bayernu