Švapska repka

Pišite o događanjima u njemačkom prvenstvu...

Re: Švapska repka

PostPostao/la anton 1983 » 07 ruj 2019, 07:48

Low koda se pogubio kad je Pep napustio BUNDESLIGU. Nema od koga kopirati, pa zmišlja toplu vodu...

Ja nevidim nikakav razlog i smisao da Njemačka igra 3-4-3.

Vidi se po igračima da je Njemačka propala, ali to ne znači da im izbornik još dodatno mora pomagati.

Ajd još ideš igrati i taj 3 - 4 - 3, al mi nikako niej jasTno zakaj reus sredina, a Werner lijevo.

Ova švabija sada mi je jedna od najodvratnijih ikad! Znala je po kvaliteti biti još gor, ali kod ove me posebno smeta, kaj se radi dojam kao da tu ima kvalitete, ali sve je to šrot...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 07 ruj 2019, 11:03

anton 1983 napisao:Low koda se pogubio kad je Pep napustio BUNDESLIGU. Nema od koga kopirati, pa zmišlja toplu vodu...

Ja nevidim nikakav razlog i smisao da Njemačka igra 3-4-3.

Vidi se po igračima da je Njemačka propala, ali to ne znači da im izbornik još dodatno mora pomagati.

Ajd još ideš igrati i taj 3 - 4 - 3, al mi nikako niej jasTno zakaj reus sredina, a Werner lijevo.

Ova švabija sada mi je jedna od najodvratnijih ikad! Znala je po kvaliteti biti još gor, ali kod ove me posebno smeta, kaj se radi dojam kao da tu ima kvalitete, ali sve je to šrot...

:bravo:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la doro » 09 lis 2019, 20:48

Ko bi reko ful dobra tekma Elf-Argentina ...Njemci ful nabrijani i razigrani s tim da ne igraju u prvoj Neuer,Reus,Gunda,Werner,Kroos,Ginter,Sane itd.

Bitno da nema smeca tipa Tah i sl.

Gnabry razara i u repki gol i asist Havertzu :smajl007:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la FCB_general » 10 lis 2019, 09:44

Löwa treba maknuti s izborničke klupe. Nakon 15 godina u Elfu i 13 godina kao izbornik, njemu je vrijeme isteklo u Rusiji 2018. Euro 2020. odraditi i već sada naći mu nasljednika.

Ima ta ekipa potencijala, ali nema jednostavno mentalitet onih starih Nijemaca. Kroos, Gündogan, Kimmich, Sané, Havertz, Gnabry, Süle, Neuer, ter Stegen, Leno(i brojni drugi golmani) i nema izbornika koji bi sve posložio.

Nijemci bi možda i trebali napustiti ovaj nogometni stil koji gaje i okrenuti se nešto ortodoksnijim metodama, više opet izgledati na onaj stari način kako bi došli do rezultata jer ovo je pretežito kupus što oni igraju 2-3 godine.
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 08 stu 2019, 14:13

pazi igrače u obrani

možda ih na prvu podcjenjujem, ali moram priznati (nakog dugog ne-praćenja njihove repke) da mi je obrambeni dio pomalo neuvjerljiv
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 08 stu 2019, 15:13

cruz napisao:pazi igrače u obrani

možda ih na prvu podcjenjujem, ali moram priznati (nakog dugog ne-praćenja njihove repke) da mi je obrambeni dio pomalo neuvjerljiv

Meni ovi igrači izgledaju ko da se netko sprda s reprezentacijom.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la anton 1983 » 08 stu 2019, 20:18

Nisam vam ja tako davno reko sto je postala svapska repka... Samo u onom imaginarnom sastavu kad su svi fit i glume da su sexualni repka na nes lici...

Od wc igraca tu vise maltene nema nista.

Neuer, Kimmich i Kroos? Jos ko?
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la effe__sa » 08 stu 2019, 21:54

cruz napisao:pazi igrače u obrani

Ovaj Klosterman je dobar, mislim pokazuje sve više da bi od njega nešto ozbiljnije moglo biti, jer sada evo u zadnje vrijeme pokazuje da može igrati i na stoperu. Na beku je ionako dosta dobar.
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la doro » 20 stu 2019, 08:01

Gnabry hat-trick.

Fali tu dosta igraca:Sule,Havertz,Reus&Sane.

Klostermann je sve bolji bek,Ginter odlican u repki vec duze vrijeme i jos kad se vrati Sule to bude ok...jedino taj lijevi bek rak rana vec godinama to se krpa sa svim i svacim....veza i krila su odlicna a prave spice opet nema.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 20 stu 2019, 11:32

Goretzka dva gola također. :bravo:

Ali sva tri gola Gicbrya su top top level.

:anton1:
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 20 stu 2019, 13:30

cruz napisao:Goretzka dva gola također. :bravo:

Ali sva tri gola Gicbrya su top top level.

:anton1:

Jesu pogotovo atraktivan prvi....da i Leon zabio 2 gola on treba i u Bayernu vise pucat izvana.
Elf s znj obranom igracki (imena) zgazio dobru Sj.Irsku.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la FCB_general » 20 stu 2019, 19:02

Meni se kod tog Elfa ne sviđa što tu skoro nema nikakvih svjetskih klasa. Sve neki formirani i neformirani dečki, talenti koji imaju potencijala da to dohvate, ali još tu treba 2-3 godine značajnog rasta, razvoja i igranja na sve višem nivou.

Obrana je baš očajna gdje jedino imaš 7 golmana koji ti mogu bez problema braniti, ali stoperi i bekovi... :roll:

Vezni red mi čak ima izvrsnu budućnost s Kroosom, Gündoganom, Kimmichom, Havertzom, Goretzkom, a krila bez Gnabryja isto izgledaju očajno.

Werner i Gnabry naprijed pa to hajde još i izgleda Sturm-Duo. Trebat će stvarno naći među hrpom beskičmenjaka nekakve igrače koji će makar igrati ono što su Nijemci igrali između 2006. i 2010. jer su tako uvijek izgledali moćnije protivnicima i postizali dobre rezultate.

Možda je tako i bolje jer ona teška bahatost zadnjih 5 godina u njemačkom nogometu i totalni pad u Rusiji donese nešto dobro iz sjene, drugog plana kad nisu među favoritima. Kad spomenem i sjetim se kako su prošli prošle godine na SP-u, to izgleda skoro nezamislivo, ali se i dogodilo. :)
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 21 stu 2019, 10:41

Ali ajmo uzet sad dvije stvari u obzir: papir i zdravlje.
Na papiru su švabe (kad su svi na raspolaganju) dosta dobre.
Ne kažem bombastične, ali dosta dobre.
Kad su svi zdravi onda se na klupi nađu igrači poput Gündošpeka, Havertza, Brandta, Goretzke i povrh svega jedan Ter Stegen. Sve redom igrači koji bez ikakvih problema igraju i u prvom sastavu.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 21 stu 2019, 11:49

Zar nisu oni uvijek bili više dobar tim nego jedna ili dvije zvijezde oko kojih su gradili ekipu?
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 21 stu 2019, 11:55

ivan napisao:Zar nisu oni uvijek bili više dobar tim nego jedna ili dvije zvijezde oko kojih su gradili ekipu?

Tako je. Bitnija je Die Mannschaft nego Die Stars.

Nisam gledo zadnje tekme pa ne znam kako igraju, ali ono što znam je da - kad dođe turnir - da iskusniji igrači (Neuer, Reus, Gündogan, Kroos) moraju odazvati top formu, jer oni su za ove leteće mladiće najbitniji. Ako se posloži da to bude to, onda se na njih može itekako računati.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Bundesliga