Švapska repka

Pišite o događanjima u njemačkom prvenstvu...

Re: Švapska repka

PostPostao/la anton 1983 » 07 ruj 2019, 07:48

Low koda se pogubio kad je Pep napustio BUNDESLIGU. Nema od koga kopirati, pa zmišlja toplu vodu...

Ja nevidim nikakav razlog i smisao da Njemačka igra 3-4-3.

Vidi se po igračima da je Njemačka propala, ali to ne znači da im izbornik još dodatno mora pomagati.

Ajd još ideš igrati i taj 3 - 4 - 3, al mi nikako niej jasTno zakaj reus sredina, a Werner lijevo.

Ova švabija sada mi je jedna od najodvratnijih ikad! Znala je po kvaliteti biti još gor, ali kod ove me posebno smeta, kaj se radi dojam kao da tu ima kvalitete, ali sve je to šrot...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 07 ruj 2019, 11:03

anton 1983 napisao:Low koda se pogubio kad je Pep napustio BUNDESLIGU. Nema od koga kopirati, pa zmišlja toplu vodu...

Ja nevidim nikakav razlog i smisao da Njemačka igra 3-4-3.

Vidi se po igračima da je Njemačka propala, ali to ne znači da im izbornik još dodatno mora pomagati.

Ajd još ideš igrati i taj 3 - 4 - 3, al mi nikako niej jasTno zakaj reus sredina, a Werner lijevo.

Ova švabija sada mi je jedna od najodvratnijih ikad! Znala je po kvaliteti biti još gor, ali kod ove me posebno smeta, kaj se radi dojam kao da tu ima kvalitete, ali sve je to šrot...

:bravo:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la doro » 09 lis 2019, 20:48

Ko bi reko ful dobra tekma Elf-Argentina ...Njemci ful nabrijani i razigrani s tim da ne igraju u prvoj Neuer,Reus,Gunda,Werner,Kroos,Ginter,Sane itd.

Bitno da nema smeca tipa Tah i sl.

Gnabry razara i u repki gol i asist Havertzu :smajl007:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la FCB_general » 10 lis 2019, 09:44

Löwa treba maknuti s izborničke klupe. Nakon 15 godina u Elfu i 13 godina kao izbornik, njemu je vrijeme isteklo u Rusiji 2018. Euro 2020. odraditi i već sada naći mu nasljednika.

Ima ta ekipa potencijala, ali nema jednostavno mentalitet onih starih Nijemaca. Kroos, Gündogan, Kimmich, Sané, Havertz, Gnabry, Süle, Neuer, ter Stegen, Leno(i brojni drugi golmani) i nema izbornika koji bi sve posložio.

Nijemci bi možda i trebali napustiti ovaj nogometni stil koji gaje i okrenuti se nešto ortodoksnijim metodama, više opet izgledati na onaj stari način kako bi došli do rezultata jer ovo je pretežito kupus što oni igraju 2-3 godine.
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 08 stu 2019, 14:13

pazi igrače u obrani

možda ih na prvu podcjenjujem, ali moram priznati (nakog dugog ne-praćenja njihove repke) da mi je obrambeni dio pomalo neuvjerljiv
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 08 stu 2019, 15:13

cruz napisao:pazi igrače u obrani

možda ih na prvu podcjenjujem, ali moram priznati (nakog dugog ne-praćenja njihove repke) da mi je obrambeni dio pomalo neuvjerljiv

Meni ovi igrači izgledaju ko da se netko sprda s reprezentacijom.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la anton 1983 » 08 stu 2019, 20:18

Nisam vam ja tako davno reko sto je postala svapska repka... Samo u onom imaginarnom sastavu kad su svi fit i glume da su sexualni repka na nes lici...

Od wc igraca tu vise maltene nema nista.

Neuer, Kimmich i Kroos? Jos ko?
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la effe__sa » 08 stu 2019, 21:54

cruz napisao:pazi igrače u obrani

Ovaj Klosterman je dobar, mislim pokazuje sve više da bi od njega nešto ozbiljnije moglo biti, jer sada evo u zadnje vrijeme pokazuje da može igrati i na stoperu. Na beku je ionako dosta dobar.
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Prethodni

Vrati se na: Bundesliga