Bundesliga Saison 2019./2020.

Pišite o događanjima u njemačkom prvenstvu...

Re: Bundesliga Saison 2019./2020.

PostPostao/la FCB_general » 11 vel 2020, 20:14

Ne znam kakav je bio 80-ih i ranih 90-ih kao igrač, ali ovo kao čovjek skinutih kopački, izbornik i trener je totalni cirkus od čovjeka. Živio je cijelo vrijeme u USA dok je bio izbornik Njemačke i nije imao namjeru vraćati se kući, pa onda je bio trener Bayerna, pa izbornik USA koji pjeva američku himnu, sad ovo kao privremenim trenerom u Herthi, ali je u tom odboru...

Čovjek je malo pacijent u glavi.
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la effe__sa » 11 vel 2020, 21:15

FCB_general napisao:Ne znam kakav je bio 80-ih i ranih 90-ih kao igrač, ali ovo kao čovjek skinutih kopački, izbornik i trener je totalni cirkus od čovjeka. Živio je cijelo vrijeme u USA dok je bio izbornik Njemačke i nije imao namjeru vraćati se kući, pa onda je bio trener Bayerna, pa izbornik USA koji pjeva američku himnu, sad ovo kao privremenim trenerom u Herthi, ali je u tom odboru...

Čovjek je malo pacijent u glavi.

Sjajan igrač (a mogao bi se ti njega sjećati, igrao je još i 96. i 98.), ali veliki pizdonja poslije. Samo imao je momenata i kada je ko igrač podvijao rep, pobjegao je iz Bayerna zbog Matthausa. Poslije se govorilo kao Lothar ga otjerao, ali u suštini Klinsi nije mogao se nositi s Lotharom veličinom. I baš si dobro ovo rekao - pacijent. :D :D Čovjeku malo krenulo s Herthom i kada su opet malo kritični momenti naletili, on se prepao i bježi...A učestvovao i u planiranju transfera...
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la effe__sa » 11 vel 2020, 21:22

Evo sada se pojavljuju informacije da je Klinsmann nakon ove sezone htio poziciju tehničkog direktora sa širokim ovlastima, koje je do sada samo Preetz imao. Tražio je dvogodišnji ugovor. :roll: :roll: :D
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la FCB_general » 11 vel 2020, 22:08

Sjećam se 96. i 98. ali ne da sam mogao nešto o njemu kao čovjeku misliti. :D On je kao Davor Šuker, jedna priča kao nogometaš, a druga kao nogometni izbornik, trener, direktor i dr. U Hrvatskoj svi Davora Šukera kao nogometaša gledaju kao čudo, tešku legendu, hrvatskog Bombera der Nation, jednog od najvećih ikad, a ovako nakon nogometa i s ljudske strane mogu ti potpuno pouzdano reći da ga u rodnom gradu ne vole nikako, pa čak i sama rodbina u Livnu koja nosi njegovo prezime nema neke lijepe riječi za njega. :D

Samo si potvrdio moje pretpostavke jer Klinsmann tako miriše i još kad vidiš tu facu i osmijeh, izgleda baš kao debil i pacijent. :lol:

Ja sam se čudio da je uopće htio bilo što raditi u Herthi jer valjda treba i živjeti u Berlinu i Njemačkoj, a on to ne voli ko Kaliforniju. :lol:
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Lahm » 12 vel 2020, 13:00

effe__sa napisao:Čovjeku malo krenulo s Herthom i kada su opet malo kritični momenti naletili, on se prepao i bježi...A učestvovao i u planiranju transfera...

i to kako mu je krenulo :smile30:

10 utakmica
3 pobjede 3 remija 4 poraza / 10:15
:mrgreen:

Wie gesagt... ne znam tko je smijesniji …. klub ili on.... :D
don
Jupp Heynckes
Lahm
Jupp Heynckes

Prethodni

Vrati se na: Bundesliga