Švapska repka

Pišite o događanjima u njemačkom prvenstvu...

Re: Švapska repka

PostPostao/la doro » 26 lip 2017, 09:51

Po ovom što se vidjelo od Kimmicha najviše mu paše da igra nešto između beka i polukrila a to može samo u formaciji 3-4-3 ili 3-5-2 što nije uopće nemoguće da budemo halali..ubiti imamo kadar za to...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la doro » 27 lip 2017, 20:53

Mlada B repka u finalu U-21 :D
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la ivan » 27 lip 2017, 22:19

doro napisao:Mlada B repka u finalu U-21 :D

Rasturili su engleze, ali brate mili što mogu promašiti... Nisu smjeli doć do penala uopće. Nisam na kraju htio ni gledat penale, mislio sam da će izgubit. Gnabry se ničim nije istaknuo niti među tim mladićima. Teško da je taj dečko spreman igrat za nas...
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 30 lip 2017, 14:33

1 lasta ne cini proljece... Ja sam npr. gledo prvu tekmu chilea i pratio bas Alexisa i reko za sta taj igrac hoce 20 milja € placu i takvu odstetu... Gleda se konstanta i na kojim bitnim tekmama igrac odigra ;)
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la ivan » 30 lip 2017, 20:51

Jel tko gleda kako je mali Weiser golčinu zabio u finalu eura u21?

Ladno mladi njemci uzeše euro. Zasluženo. Gnabry se ni večeras nije istaknuo nešto i bio je prvi zamijenjen :?
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 01 srp 2017, 07:44

Svaka čast dečkima. Nemreš vjerovati da su oni napravili isti podvig ko generacija Ozila, Neuera, ŠPEKATenga...Možda i ima šanse za švapski nogomet. No ovdje mi se čini da je to više plod načina igre, nego individualne kvalitete.

I koju PM mi kupujemo dečeca iz Barce dok imamo Toljana i još uz to možemo dodatno opelješiti hofiće :mrgreen:
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 01 srp 2017, 07:55

Jesi vidio ti mladih Švaba! Kuntzu svaka čast.

A što se tiče Gnabry-a, gledajući (extended) sažetke ne bi reko da je bio loš ili nezamijecen, dapače, on je i završavao većinu napada, nije imao sreće u barem 3-4 navrata.

Ovog Toljana moraju jamit i FCB i HNS!
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 01 srp 2017, 08:05

cruz napisao:Ovog Toljana moraju jamit i FCB i HNS!

Već je par puta odjebao Hrvatsku, sudeći po Lowovim dosadašnjim potezima ne bi se čudio da ga pozove i da mu par minuta protiv Češke/Norveške početkom 9. mjeseca.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la doro » 01 srp 2017, 10:29

Murta napisao:
cruz napisao:Ovog Toljana moraju jamit i FCB i HNS!

Već je par puta odjebao Hrvatsku, sudeći po Lowovim dosadašnjim potezima ne bi se čudio da ga pozove i da mu par minuta protiv Češke/Norveške početkom 9. mjeseca.

Toljan je odličan igrač...uspjeh čim veći jer ovo nije najjača mlada momčad..kao i ova koja je u finalu con kupa....naravno da je način igre al bez kvalitete nemreš osvojit ništ....
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la ivan » 01 srp 2017, 10:46

Murta napisao:Već je par puta odjebao Hrvatsku, sudeći po Lowovim dosadašnjim potezima ne bi se čudio da ga pozove i da mu par minuta protiv Češke/Norveške početkom 9. mjeseca.

Odakle ti taj podatak? Ja sam našao samo informacije da je odbio USA, a naši stručnjaci po običaju nisu ga ni zvali. Što je najjače, stari mu je amer a majka hrvatica, dečec rođen u njemačkoj i igra za njih. Dalo bi ga se nagovorit da dođe nama, barem na tim defanzivnim pozicijama može nać mjesta u prvoj postavi.

EDIT: članak američkih novina star par godina
Toljan’s father passed away before he was born and he currently does not have any contact with his American family. He has, however, vacationed in the United States multiple times. On his mother’s side, he has continued to visit Croatia every summer during his off-season.

Ukratko - stari mu je umro prije nego se rodio, nije uopće u kontaktu sa svojom familijom u americi iako je par puta išao tamo. A u Hrvatskoj ljetuje svake godine.
Dakle nije ni imao nikakav razlog da ide igrat za USA (u članku piše još da ni nema američku putovnicu), dok s druge strane utjecaj majke hrvatice koja mu je jedini roditelj mogao bi ga gurnut u hrvatsku repku... Ali kad naš savez vode debosi

A možda je dečko potencijal i za Bayern? Iako je lijevi bek inače, igra i desno. A Kimmich fino u vezu...
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 01 srp 2017, 12:59

Ja sam kriv, nije nas dvaput odbio Toljan nego Vukčević.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la cruz » 01 srp 2017, 13:19

ali zamisli kako su ti švabi mentalno jaki, i njihvo trener kako je dobar.

znači pola U-21 ode na konfed kup.
španjolci nisu to dali, nego su poslali najjače momke na EP.
u finalu bi rekao da je suprotno bilo.
zašto? pa te švabe su gorile.

još se selke ozljedi za finale, a njegov zamjenik zabije gol glavom (i ko zna hoće li ga ikad više tako zabit) :lol:
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 02 srp 2017, 09:14

cruz napisao:ali zamisli kako su ti švabi mentalno jaki, i njihvo trener kako je dobar.

još se selke ozljedi za finale, a njegov zamjenik zabije gol glavom (i ko zna hoće li ga ikad više tako zabit) :lol:

Čudno si ovo napiso! Kaj nisu Španjolci dopustili? :mrgreen:

Ne žikim ovo za švabe? Jasno mi je da su možda neki umjesto nekih mogli na U-21 igrati, ali koji su to U 21 reprezentativci sada na konfed kupu, e to bi htio da mi se nabroji... 8-)
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 02 srp 2017, 14:33

Španjolska repka nije na confedu ali su najjači igrači svi tu, nisu dobili odmor.
A Švabe nisu dopustile da Süle, Henrichs, Brandt, Goretzka, Sane (doduše ozljeđen) i Werner idu na ep u21 već su bili sa a reprezentacijom
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 02 srp 2017, 16:41

anton 1983 napisao:
cruz napisao:ali zamisli kako su ti švabi mentalno jaki, i njihvo trener kako je dobar.

Čudno si ovo napiso! Kaj nisu Španjolci dopustili? :mrgreen:

Ne žikim ovo za švabe? Jasno mi je da su možda neki umjesto nekih mogli na U-21 igrati, ali koji su to U 21 reprezentativci sada na konfed kupu, e to bi htio da mi se nabroji... 8-)

:shock: :neee: :haha:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Bundesliga