Švapska repka

Pišite o događanjima u njemačkom prvenstvu...

Re: Švapska repka

PostPostao/la cruz » 02 srp 2017, 21:10

Draxler prima od Maradone pehar za najboljeg igrača confeda...
Šta smo i mi propustili :facepalm:
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la panda » 02 srp 2017, 22:04

Mikijeva teorija o zdušnom izderavanju / "pjevanju" himne kao glavnoj motivaciji za vrijeme utakmica opet pada u vodu :hehe:
"Planina se gleda odozdola, crkva izvana, a birtija iznutra."
panda
Admin
Admin

PostPostao/la ivan » 02 srp 2017, 23:40

cruz napisao:Draxler prima od Maradone pehar za najboljeg igrača confeda...

Pa nisam baš siguran da je bio najbolji igrač :?
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 03 srp 2017, 07:16

cruz napisao:Španjolska repka nije na confedu ali su najjači igrači svi tu, nisu dobili odmor.
A Švabe nisu dopustile da Süle, Henrichs, Brandt, Goretzka, Sane (doduše ozljeđen) i Werner idu na ep u21 već su bili sa a reprezentacijom

Daj ne poop, pa ti dečki moraju biti A repka, kakav mrtvi u 21...Ok zbog godina neki mogu još za U 21 halat, ali daj me ne jebi da je Sane U 21 reprezentativac...

Evo mogu se složiti da se nije halao CC da bi neki švabi iz sadašnje A repke igrali za U21, e sad dal je u redu kada nek z nosom pipne A repku ne znam baš...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la anton 1983 » 03 srp 2017, 07:23

cruz napisao:Draxler prima od Maradone pehar za najboljeg igrača confeda...

Bez brige nismo, nije baš tak :mrgreen:

Dobar je i sve to, ali da ti treba PEP PALM to baš nisam ziher - druga je stvar ako vidimo Gnarbya ili Brandta kao opciju...

Uglavnom, baca se drkica, ali vlada licemjerje - opet šupčinska igra švabije bez posjeda i Chile mnogo opasniji - Debilizam Čilea doveo e do ove pobjede švaba. Ovo ja A tipičan nogomet kaj su švabi pokazali i pitam se dal bi A repka mogla tak igrati - ja bi definitivno rekao NE! Makar isto tak sa trulim nogometom se osvojilo SP.

Isto tak ovdje treba imati na umu da se moramo pitati koji od ovih igrača je z nas, jer ono zbog ćega se Leon na ovom CC proslavio, kod nas to nebi mogao raditi.

Fali mi opčenito igrač kod švaba koji radi razliku na terenu, nema tu neke izvanredne klase :( Gotze, Reus, Ozil u super formi, to mi fali...

E sad kaj se tiće Alexis hmmmmm. Jel znat što je on na ovo CC meni najviše pokazao? Da ima jeben pas i nos za asistenciju, ali ne dribling i asistenciju tipa Ribery, neg z mjesta, kod je Kroos, a ja bi nekog ko kičma-brejkira, s druge strane takav igrač bi mogao biti jako pogodan za Mullera...

A Kimmich opet full back. Smješno je kolko puta lik uleti u 16-terac na nabac :mrgreen:

I da Vidal je stvarno kretenčina od igrača...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 03 srp 2017, 12:58

anton 1983 napisao:
I da Vidal je stvarno kretenčina od igrača...

:sammer:
A znaš da je Vidal temperamentan, iako se morao bolje kontrolirat. Iskreno nadam se da uprava neće samo reć "ma nije to ništa, to je nogomet" nego da će fino dečki kad dođu nazad, odma prvi dan na kavicu kod Ulija i Kallea i da se neke stvari objasne. Mislim da će to Kimmichu puno značit, jer sigurno mu nije svejedno kad ga tako napadne stariji suigrač. Mora uprava objasnit da to tako ne ide
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 03 srp 2017, 13:38

anton 1983 napisao:
cruz napisao:Španjolska repka nije na confedu ali su najjači igrači svi tu, nisu dobili odmor.
A Švabe nisu dopustile da Süle, Henrichs, Brandt, Goretzka, Sane (doduše ozljeđen) i Werner idu na ep u21 već su bili sa a reprezentacijom

Daj ne poop, pa ti dečki moraju biti A repka, kakav mrtvi u 21...Ok zbog godina neki mogu još za U 21 halat, ali daj me ne jebi da je Sane U 21 reprezentativac...

Evo mogu se složiti da se nije halao CC da bi neki švabi iz sadašnje A repke igrali za U21, e sad dal je u redu kada nek z nosom pipne A repku ne znam baš...

Aj bola antone ne baljezgaj
Izuzev Sanea kojem stvarno nije mjesto u U-21, kojem to još od spomenutih igrača je mjesto u prvih 11 A-repke?
Süle? Henrichs? Brandt? Goretzka?
Ma daj
Jedino je Werner jako blizu prvog sastava
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 03 srp 2017, 14:29

Upravo tako..no bit će zanimljivo pratit koji će od opet silnih talentiranih igrača se razvit u zrelog.....meni je ovakva igra bolja nego silno nadrkavanje s loptom sim tam i na kraju još zgubiš...istina previše su dopustili 20 min prvih čileu da dominira i drži loptu al kad su se sabrali mgli su ih lako uništit...ono što je ovjde pobjedilo je mentalitet,smirenost i strppljivost..naravno bez kvalitete nebi bilo ništa....
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 04 srp 2017, 05:42

cruz napisao:Aj bola antone ne baljezgaj
Izuzev Sanea kojem stvarno nije mjesto u U-21, kojem to još od spomenutih igrača je mjesto u prvih 11 A-repke?
Süle? Henrichs? Brandt? Goretzka?
Ma daj
Jedino je Werner jako blizu prvog sastava

Šta si i ti sad počeo "bola"-novat? :mrgreen:

Al viš ti cruza smrada, prvo sam mu neš htio napisati, a sad vidim da ću ga morat upitati!

Poanta je bila, tutat mu pod nos da ja nigdje nisam napisao niti mislio na prvih 11, nego sam uvijek mislio i piso A repka (ono od 23 igrača za turnir :mrgreen: ). Al to mi sad nije gušt, neg me više integrira ovo njegovo spominjanje prvih 11...

Pa onda kruže, objasni zašto si pisao u kontekstu prvih 11 dok se pričalo o 23 igrača, opleti! 8-)
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 01 ruj 2017, 21:20

Golčine Daride :shock:

Njemačka od 60. Minute igra 3-3-3-1

Rudiger - Hummels - Ginter
Kimmich - Kroos - Hector
Müller - Özil - Draxler
Werner

Kroos prilično usamljen, sad su primili gol iz tog drugog reda, vidno fali još jedan vezni.
Haha i sad tek stavlja Emre Cana umjesto Wernera :haha:
Moj Jogi zar je moguće da se tebi takav zajeb može desit?
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 01 ruj 2017, 21:29

Ali zato je direktor Hummels tu :legendo:
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 02 ruj 2017, 11:43

cruz napisao:Golčine Daride :shock:

Njemačka od 60. Minute igra 3-3-3-1

Rudiger - Hummels - Ginter
Kimmich - Kroos - Hector
Müller - Özil - Draxler
Werner

Kroos prilično usamljen, sad su primili gol iz tog drugog reda, vidno fali još jedan vezni.
Haha i sad tek stavlja Emre Cana umjesto Wernera :haha:
Moj Jogi zar je moguće da se tebi takav zajeb može desit?

3331 igraju od prve minute...zajeb Lowa kaj je stavio Brandta umjesto Rudy-ja il Cana od prve a drugi kaj dao prednost Stindlu pred Draxlerom al poslje to ispravio al malo prekasno jer su visjeli u sredini a Stindl nije taj kalibar da bude u prvoj postavi...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 05 ruj 2017, 07:14

Löw forsira Wernera i ovaj mu odmah počeo vraćati. 6 golova u 8 utakmica, početak u repki kakvog mnoge legende nisu imale. E sad hoće li Werner ovako nastaviti? ja sam uvjeren da hoće - AKO ostane pošteđen od pustih ozljeda.

Od odlaska Klosea njemačka igra s poluriješenjima u napadu, s Müllerom koji nije neki napadač, s Gomezom koji je smijurija, Kruse, Stidnl, Götze, Schürrle, Volland, itd.. ništa posebno stvarno.. Nije dostojno Njemačke.
Izgleda da se rađa novi Stürmer nummer Eins!

A evo i publika mu je napokon počela pljeskati (stuttgart), što je odličan pomak, s obzirom za koji klub igra.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 05 ruj 2017, 17:13

Treba malog odma stavit na popis. Taman nam treba jedan mladi švabo klasični napadač :bravo:
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 07 ruj 2017, 09:29

ivan napisao:Treba malog odma stavit na popis. Taman nam treba jedan mladi švabo klasični napadač :bravo:

HU HU HU HU HU!!!! Još jedno švabo za upropastit!!!! AJMOOOOOOOOOOOOO!!!!

:smajl007: :smajl007: :smajl007: :smajl007: :smajl007: :smajl007: :fckyeah: :fckyeah: :fckyeah: :fckyeah: :fckyeah:
anton 1983
Uli Hoeneß

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Bundesliga