Švapska repka

Pišite o događanjima u njemačkom prvenstvu...

Re: Švapska repka

PostPostao/la doro » 16 stu 2018, 15:15

Jucer klinci odigrali jako Dobro prije svega Havertz,Nas Gnabry I Konacno Sane...Hectora Mora maknut iz repke da se to Jos poboljsat
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 05 ožu 2019, 15:15

Löw i njegovi suradnici bili u Münchenu kako bi osobno obavijestili Boatenga, Hummelsa i Müllera da izbornik od sada više ne računa na njih!

Drago mi je što je Müller u istoj kategoriji ko Boateng: rotacijski igrač u Bayernu - umjesto prvotimac. Obojica više ne igraju za njemačku. A Bayern u sri Umbrucha...

BOMBA!
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la The Scarface » 05 ožu 2019, 15:27

Trebali su i Neuera obavijestiti da je Ter Stegen prvi golman repke, momak ubija.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la doro » 05 ožu 2019, 22:03

Hummels je mogo jos odigrat al bolje za nas ako ostaje no odmah se sjetim UH kad spomenul da bi se neki mogli naljutit da objave TKO dolazi :smajl007:

Neuer je jako pao tehnicki I psihicki to me sve vise brine ako se ne trgne samo nam jos treba ic po spek golmana.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la ivan » 05 ožu 2019, 22:14

Neuer je imao jako tešku prošlu godinu s tom ozljedom, onda užasna Njemačka na SP i onda još jako loš Bayern s nikakvom obranom. Vjerujem da bi se svakom golmanu poljuljalo samopouzdanje. Ali rekao bih da je psiha u pitanju, ne odaje mi više onaj dojam da mu nitko ne može dat gol
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 05 ožu 2019, 22:36

Ne znam kako netko može neuera dovesti u pitanje

Totalna enigma

A ono što Der Stegen radi je bolesno. Momak zaslužuje više igranja u elfu
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la The Scarface » 05 ožu 2019, 23:04

Pratim Barcu relativno cesto i moram rec da Ter Stegen brani cuda, ne radi se tu nuzno o tome da Neuer vise nije kvalitetan golman vec da je Ter Stegen toliko dobar u zadnjih godinu i po da zasluzuje jedinicu.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 06 ožu 2019, 07:16

Al on je njih baš zbriso z gumicom! :shock: Ja brijo prvo, to par tekmi ne bu igralo...

Al jebote, kratkoća trajanja tih tzv švapskih zvijezda je fascinantna! Ajd jasTno mi je kad se Lahm povuko s 32/33, ali ova 3 jedva imaju 30 i sad bi baš trebali razarati po kvartu kad ono kurac od oFce...

Baš onak začuđujće...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 06 ožu 2019, 07:44

anton 1983 napisao:Al on je njih baš zbriso z gumicom! :shock: Ja brijo prvo, to par tekmi ne bu igralo...

Al jebote, kratkoća trajanja tih tzv švapskih zvijezda je fascinantna! Ajd jasTno mi je kad se Lahm povuko s 32/33, ali ova 3 jedva imaju 30 i sad bi baš trebali razarati po kvartu kad ono kurac od oFce...

Baš onak začuđujće...

Pa zato i jest čudan potez Lowa. Možda nisu trenutačno u top formi ali izbrisat ih totalno iz repke dok su u najboljim godinama... Nisam siguran baš.

Po meni je najbolja i najlakša promjena nakon SP bila zamijeniti trenera. I najlogičnija. Ako on izvuče repku na razinu favorita za EP i tamo stvarno nešto i napravi, ja mu skidam kapu
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 06 ožu 2019, 08:09

Low se pogubio total a jos veci debili koji mu nisu dali otkaz...on je najveci krivac za lose rezultate I sad radi nepovezane I nelogicne stvari....Kaj ako Hummels ostane I prebrika kod nas sljedece sezone...Mulac uvijek moze bit rezerva u repki cisto radi iskustva I dobru atmosferu u repki...

Sad ako vidim da bude zval Khediru,rudyja I slicne treba ga zatuc I TKO CE mu bit spek stoper uz Sulea Rudiger mozda :hehe:

Ima tu materijala za novu repku al mislim da Low nije kapacitet to da isfura....

Sane-Werner-Gnabry

Kroos-Gunda-Haveretz-Goretzka

Kehrer-Sule-Kimmich

Ter Stegen
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 06 ožu 2019, 08:38

Iako je drastičan potez, ja itekako vidim smisla u tome.
Mislim da je malo bedasto govorit da jedan Löw ne zna šta radi :roll:

Hummels, Müller, Özil, Boateng itd. imaju po 30 godina ali nije riječ o tome koliko još mogu igrat, radi se o tom KOLIKO DOBRO MOGU još igrat, jer svak vidi da to nisu više oni top igrači. Oni više NISU u najboljim godinama. I Sexsteiger je s 30-31 naglo opao, bio je šok kad smo ga tada prodali ali je struka prepoznala tendenciju.. igra on i sad, ali nije to onaj stari... bilo je još takvih primjera

S druge strane imaš igrače koji nadolaze, već su sada na nivou otpisanih a njihov vrhunac je tek pred vratima.

Süle igra top, Ginter, Rüdiger, Tah i Kehrer su sve jači, Sané, Havertz, Brandt, Gnabry, Draxler, Werner su sve redom top momci.

Jogi Löw ne gleda 2019. i vrijeme do 2019.
On gleda 2020. i 2022.

Takvi potezi zahtjevaju hrabrost, znanje i vizionarstvo.

Kada pogledaš sastave (u nastavku) primijeti se lako da bi otpisani igači konkurirali za drugu momčad, ali po meni više ne i za prvu. Više za treći sastav... I uzmeš u obzir planirano pomlađenje i da će mlađi biti sve jači s vremenom, mislim da je opravdano što je Löw otpisao navedene.

Izbornik je ovim pokazao da njegov rok nije prošao, dapače: He’s coming for more.

Pazi ekipe:
Slika

Drugi sastav je isto sex... (ako vrati Gündogana)
Slika

pazi treći sastav, da nije otpisao njih...
Slika
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 06 ožu 2019, 11:11

Samo izbacivanje ovih dečki je rezultat tj. plan da se stvori nova hijerarhija u repki. Ti igrači sada na klupi mogli bi izazvati nemir, a Low brije da niti jedan od njih sada više nije sposoban da bude vođa jer ima putra na glavi.

To je dobro da se i Bayern za neke stvari priupita...

Kako to uvijek biva najveće pitanje će biti kako stvoriti kičmu ekipe tj. VEZNU LINIJU.

Problem je naravno taj zadnji vezni koji danas u nogometu nisu in a na prste jedne ruke možeš nabrojati one koji su prava klasa.

Pitanje za Lowa će biti da li će u vezi imati "slabo" ime koje će mu stabilizirati ekipu ili će ići na prilagođavanje centralnog veznot tipa Gundogana.

Što se tiće zadnjih veznih švabi tu nemaju neki izbor. Can koji nije standardan član prvih 11 Juvea, "propali" Weigl ili eventualno ići riskirati sa jednim Weigelom...

Po meni jedini koji ima zagarantiranu poziciju je Kroos bez obzira na formu i njemu će se više stvari tolerirati nego drugima....
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 06 ožu 2019, 11:43

Vjerojatno bude centralne gural Leona I Kroosa tu su Jos Gundo jer cistog cistaca NEMA...vise me zanima zadnja linija I ofenziva tu treba pogodit.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 06 ožu 2019, 11:45

Ima cistaca, kak nema, al imaju slabobime nisu sexualni...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 07 ožu 2019, 07:23

Müller ljut ko puška na Löwa :lol:

Ovaj zadnji dio videa je bitan, vezano za Bayern. Kapric je tu, da se dokaže da još vrijedi.

Kod Boatenga slično, ovo je jedan od tweetova Boatenga, drago mi je vidit odlučnost da pokaže da još može. :bravo:

Možda se sva trojica trznu i ulože dodatni trud.

cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Bundesliga