Švapska repka

Pišite o događanjima u njemačkom prvenstvu...

Re: Švapska repka

PostPostao/la doro » 07 ožu 2019, 07:58

Na to igra I NK da OVO bude pozitivan sok..
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la FCB_general » 20 ožu 2019, 15:05

Večeras u 20:45h ako stignem, volio bih pogledati utakmicu i da bude spektakl od prijateljske utakmice pa da vidim taj neki 'novi' Elf s blijedim Löwom i s novim, mladim igračima.
S druge strane Srbija, Luka Jović i ostatak Eintrachtove kompanije plus Tadića i Sergeja i može li ta ekipa na nešto konačno ličiti kad se uzmu imena koja imaju.

Prijenos na njemačkom RTL-u s početkom u 20:15h.
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 20 ožu 2019, 22:01

Vidim Švabama ide baš dobro sada kad su izbacili Boatenga, Hummelsa i Mullera :lol:

Nevjerojatno da su u njihovom savezu odlučili da je lakše mijenjat pola momčadi nego jednog čovjeka - TRENERA
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 20 ožu 2019, 22:11

Izgleda da Jovic muss man veroplichten!

Prvi srbin u mojoj karijeri pracenja Bayerna :D
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Murta » 20 ožu 2019, 22:21

anton 1983 napisao:Izgleda da Jovic muss man veroplichten!

Prvi srbin u mojoj karijeri pracenja Bayerna :D

Kevin Michael McGuinness @Guinnesszoon

Luka Jović this season is what people who do not watch the Bundesliga think Timo Werner is like.

:a045:
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la cruz » 20 ožu 2019, 22:41

pa ovaj Timo Werner je idealan za Bayern. Po ovome što vidim bit će bolja zamjena od Sandro Wagnera :lol:
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 21 ožu 2019, 07:53

Werner nit smrdi nit mirisi ide ko muha bez glave a jucer se osramotio fulao 2 teska zicera.

Jovic bi bio bolje resenje za nas jer vec sad IMA glavu I rep te kompletan spektar golova al eto Barca izgleda jako zagrizla
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 21 ožu 2019, 08:06

Prednost je u tome što je Werner vižljast a Jović debel. I to je to...

Al da se razumijemo, dok je Lewa tu, a mi NEMAMO 50-60 milaj viška, ja ne želim NITI jednog u klubu!

Ili pak da kupimo Jovića, damo mu ugovor na 6 godina i onda ga na 3 posudimo Eintrachtu! :lol:
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 21 ožu 2019, 09:41

anton 1983 napisao:Prednost je u tome što je Werner vižljast a Jović debel. I to je to...

Al da se razumijemo, dok je Lewa tu, a mi NEMAMO 50-60 milaj viška, ja ne želim NITI jednog u klubu!

Ili pak da kupimo Jovića, damo mu ugovor na 6 godina i onda ga na 3 posudimo Eintrachtu! :lol:

Pa icito imamo Uli trpal u carapu :mrgreen:

Jovic je smeker I killer dok Werner igrac prostora koji teze zabija.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la doro » 24 ožu 2019, 22:50

Zasluzena Pobjeda Elfa odlicna tekma a jos bolji golovi I akcije,konacno Low Pogodio taktiku u zamjene a ovi mu se oduzili posteno.

Shulz daleko najbolji Izbor za ljevu stranu danas bio odlican cjelu tekmu +asist I pobjednicki gol.

Sane isto Ljepi Gol aaaaaa

Gnabry koja golcina :shock:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la FCB_general » 24 ožu 2019, 23:12

Drama utakmica i super golovi. 5 komada u 90 minuta, a očekivao sam novi uragan Nizozemske kao i u Ligi Nacija.

Nijemci došli do pobjede u 89-90. minuti. Lineker sad može likovati sa svojom "Nogomet je igra u kojoj Nijemci uvijek pobjeđuju". :lol:
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la effe__sa » 24 ožu 2019, 23:16

FCB_general napisao:Drama utakmica i super golovi. 5 komada u 90 minuta, a očekivao sam novi uragan Nizozemske kao i u Ligi Nacija.

Nijemci došli do pobjede u 89-90. minuti. Lineker sad može likovati sa svojom "Nogomet je igra u kojoj Nijemci uvijek pobjeđuju". :lol:

Kada počnu ovako u finišu zabijati, onda se može reći da su na pravom putu.... :)

Ova utakmica pozitivan znak, iako sam već mislio da je Jogi gotov i nekako me je počeo nervirati, iako sam ranije nekako većinom pozdravljao njegove poteze. Ali dosta je to nakon SP bilo nedosljedno. Sada je malo dobio lufta, a eto i ova renovirana, mlada ekipa je položila ovaj prvi veliki test.
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la ivan » 24 ožu 2019, 23:22

Rezultatski su položili test, po igri baš i ne znam... Ja sam gledao samo drugo poluvrijeme i nije ih nigdje bilo :idk:
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la effe__sa » 24 ožu 2019, 23:28

ivan napisao:Rezultatski su položili test, po igri baš i ne znam... Ja sam gledao samo drugo poluvrijeme i nije ih nigdje bilo :idk:

U prvom poluvremenu igrom razvalili Holanđane. Čak je moglo i veće vodstvo biti, Sane je propustio veliku priliku za 3:0 i inače dominacija Elf-a bila.

Löwu se može na primjer obiti o glavu ta isključivost po pitanju bar Hummelsa, jer jednog iskusnog stopera bi trebao imati u kadru. Oko njega bi mogao graditi odbranu ili bar ga ubacivati kao stabilizatora, dok ovi ne nadođu. E ta isključivost je mislim problem u slučaju Hummels, Boateng, Muller, u samom nominiranju trenutnog kadra i nije. ALi trebaju igrači da se mjere prema formi, ako neko nije sada u formi, ne znači da neće biti kasnije, pogotovo što se ne radi o igračima koji su zenit po godinama dostigli.

A Hummels nije u tako lošem stanju, da Löwu ne bi mogao biti od pomoći u repki. Ali dobro, ovako će vjerovatno Suele izrasti u dirigenta odbrane.
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la FCB_general » 24 ožu 2019, 23:30

effe__sa napisao:Kada počnu ovako u finišu zabijati, onda se može reći da su na pravom putu.... :)

Ova utakmica pozitivan znak, iako sam već mislio da je Jogi gotov i nekako me je počeo nervirati, iako sam ranije nekako većinom pozdravljao njegove poteze. Ali dosta je to nakon SP bilo nedosljedno. Sada je malo dobio lufta, a eto i ova renovirana, mlada ekipa je položila ovaj prvi veliki test.

To je uvijek bio zaštitni znak. Ja se pitam tko nije pretrpio u zadnjih 70 godina štetu od Nijemaca na taj način. :D

No ovo večeras je velika, jako velika pobjeda u 1. kolu za Njemačku. Dobili su svog vječnog rivala Nizozemsku usred Amsterdama i upisali 3 boda. Jako je važno kako startaš u kvalifikacije za Euro, a oni su položili ispit.

Ovdje igra nije toliko bila u prvom planu, ali kažnjavali su iz svake prilike i poluprilike Nizozemsku i tako zabili super golove.

Ja bih još i pohvalio Neuera jer je imao 2-3 super intervencije. Njemu to jako puno znači u najtežem razdoblju njegove karijere. :bravo: Ter Stegen može biti ispred njega i mislim da je 1-ica Elfa od završetka Kupa Konfederacija do danas, no za Manuela kad već dobiva prilike, trebaju mu dobre partije i u klubu i u Elfu pa da se proba vratiti makar na 60% onog što je bio prije ozljede.
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Bundesliga