Švapska repka

Pišite o događanjima u njemačkom prvenstvu...

Re: Švapska repka

PostPostao/la doro » 25 ožu 2019, 08:11

Neuer je skinul konacno par teskih lopti al opet lose reagirao kod oba gola...ruku na srce Ter Stegen je ispred njega trenutno.

Elf je igrao super 1 pol. al polovicu drugog lose panicno al pri kraju se stabilizirali I zasluzeno pobjedil sa pravim izmjenama.

Low gresi u obrani rudiger NEMA sta trazit u obrani te treba Kimmicha stavit na beka a Gundu u vezu sa Kroosom I Goretzkom....Napred posto opet NEMA prave spice trojac Sane-Reus-Gnabry.

Golovi I akcije bili perfektni dok od oranja krumpiri.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 25 ožu 2019, 12:10

ali Löw je kralj
3-5-2 bez Reusa i Wernera :smile10:
Ima muda (koja voli mirisati :lol: ) i očito da je pogodio s obzirom kako su odigrali to sexualno poluvrijeme. Nisam gledo tekmu, čitao sam samo da ga hvale
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 25 ožu 2019, 13:21

cruz napisao:ali Löw je kralj
3-5-2 bez Reusa i Wernera :smile10:
Ima muda (koja voli mirisati :lol: ) i očito da je pogodio s obzirom kako su odigrali to sexualno poluvrijeme. Nisam gledo tekmu, čitao sam samo da ga hvale

Ne igral je 3-4-1-2 sistem....Nekak Mislim da se skrumpiro jer kao fol Wernera izbacio da kao nebi bio preofenzivan.

Da je Kimmicha stavio na beka,Rudiger van,Gunda odpocetka rastepli bi ih...

Reusa je I najavil tek kasnije da ga ne forsa pa igrao Leon koji je bio slab...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 25 ožu 2019, 13:56

velim, nisam gledo nemam šta reć, nego zanimljivo mi je kako je sastavio momčad i kako je na dobrom putu da ga šukne kritičarima. A bome su ga svi popljuvali zbog one trojice.

Ja volim radikalne poteze i uvijek sam simpatiziro trenere koji se ne boje gledat 2-3 koraka dalje, ono što je drugima u tom trenutku nepojmljivo. Vidit ćemo koliko će njegova vizija roditi ploda, posebno sada kad je pod velikim pritiskom nakon SP18
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la FCB_general » 25 ožu 2019, 14:36

Što se tiče igrača, sad ga na piku mogu držati zbog Neuera na golu umjesto M-A ter Stegena.

Ne znam jeste li primjetili, ali unatoč odstranjivanju Müllera, Boatenga i Hummelsa naš Bayern je sinoć imao čak 5 igrača u startnoj postavi Njemačke. :lol: Opet totalna dominacija gdje imaš 5 od 11 na terenu iz jednog kluba. :mrgreen:
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 25 ožu 2019, 14:43

FCB_general napisao:Što se tiče igrača, sad ga na piku mogu držati zbog Neuera na golu umjesto M-A ter Stegena.

Ne znam jeste li primjetili, ali unatoč odstranjivanju Müllera, Boatenga i Hummelsa naš Bayern je sinoć imao čak 5 igrača u startnoj postavi Njemačke. :lol: Opet totalna dominacija gdje imaš 5 od 11 na terenu iz jednog kluba. :mrgreen:

I tu je trebao bit jos Hummels ipak prerano izbrisan umjesto Rudigera.

5 Bayerna I ostali svi iz razlicitih klubova po jedan tak se poslozilo a ulazak Gunde I Reusa osvjezilo momcad za pobjedu.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la doro » 08 lip 2019, 20:02

Kimmich------Sane tor :smajl010:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la ivan » 08 lip 2019, 20:22

doro napisao:Kimmich------Sane tor :smajl010:

"--"
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 10 lip 2019, 08:58

:haha: :smile30: :haha:

cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 10 lip 2019, 10:43

Neuer se u 2 tekme vratil u onu staru formu I poceo skidat teske zicere...Takodjer se osjeca pozitivna opustenost sto se I vidi iz ovog videa...

Jako nam treba stari Neuer....
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la ivan » 10 lip 2019, 10:46

Ma sve je u glavi kao što sam i govorio. Samo mu je trebalo malo da obrani nešto jače i da obrana ne pušta na sve strane
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 10 lip 2019, 10:58

Možete mi govorit šta oćete, samo pucajte, ali ja nisam ni u jednom trenutku osjetio da se kod Neuera išta dešavalo što bi indiciralo da je "opao". Imao je jedan-dva pacera, no njih je uvijek pravio. Da je dobro branio - jest. I teško mi je opravdati kritike na njegov račun u prošloj sezoni.
Nekome nije možda djelovo razigrano ko do sada, ali moramo uzet u obzir dug oporavak i onu zadnju ozljedu koju je trebao sanirati. To utječe na sigurnost, ali glede kvalitete njega ko njega - ja stvarno nisam ni u jednom trenutku mogao reć da je pao ili da nije onaj stari. Neam pojma, možda drugačije ocjenjujemo lajstung golmana.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la FCB_general » 10 lip 2019, 11:07

Neuer je bio i ostao svjetska klasa. Jako puno upitnika i sumnji je bilo nakon Rusije 2018., a čak bih rekao da je nepotrebno si stavio teret što je igrao to prvenstvo umjesto da je pustio Ter Stegena da doživi to sve što je on doživio na turniru i s manje stresa i pozornosti trenira za oporavak, no bilo je kako je bilo.
No kad jednostavno ne igraš godinu dana, imaš vrlo ogromne probleme s takvom teškom ozljedom, onda naravno da stvari se ne čine dobrima.

Na to sve treba dodati da je Bayern koma bio ove sezone i u najgore vrijeme je došao njegov oporavak gdje je obrana bila rupčaga i njegov povratak u formu je dobrano pretrpio, no evo s krajem proljeća se i Neuer vratio baš kad je najviše trebalo - za DFB Pokal je imao 3-4 fantastične obrane i sad ima ljeto pred sobom da radi na novom jačanju samopouzdanja. :bravo:
Ja u njega vjerujem i da može opet biti najbolji golman Europe i svijeta.
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 12 lip 2019, 08:02

Raspucal se Elf jucet 8:0 jest da je to Estonija al Ono Kaj me dojmilo je zelja i presing svih igraca...Neuer-Gundagon-Reus sa klincima su jako dojmljivi...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

Prethodni

Vrati se na: Bundesliga