Dal smo dovoljno propali da dovedemo Draxlera?

Arhivirane teme...

Dal treba pokušat dovesti Draxlera?

Da
3
43%
Ne
4
57%

Ukupno glasova : 7

Re: Dal smo dovoljno propali da dovedemo Draxlera?

PostPostao/la doro » 12 stu 2017, 17:16

Nemreš shvatit da cijena Draxlera nebu visoka jer oni koga god odluče prodat to je pod mus da spase guzicu tak da nitko nebu dal previše love za njega..kakvih 100 milja itd, pa nitko nije baš toliko mutav....dalje na Draxleru je gdje hoće igrat da sam odlući....čisto sumnjam da bu izabrao arsenal ili pool prije nego nas ak slučajno da onda on nije za nas jer prije svega treba gledat šire igrača a ne samo baratanje loptom.....Drax može igrat lijevo u sredini te desno s obzirom da nama jedno krilo fali a možda nas čak i 2 napuštaju sljedeće sezone njemu je mjesto i minutaža zagarantirana....
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 12 stu 2017, 18:51

doro napisao:Nemreš shvatit da cijena Draxlera nebu visoka jer oni koga god odluče prodat to je pod mus da spase guzicu tak da nitko nebu dal previše love za njega..kakvih 100 milja itd, pa nitko nije baš toliko mutav....dalje na Draxleru je gdje hoće igrat da sam odlući....čisto sumnjam da bu izabrao arsenal ili pool prije nego nas ak slučajno da onda on nije za nas jer prije svega treba gledat šire igrača a ne samo baratanje loptom.....Drax može igrat lijevo u sredini te desno s obzirom da nama jedno krilo fali a možda nas čak i 2 napuštaju sljedeće sezone njemu je mjesto i minutaža zagarantirana....

Aj ponovo pročitaj kaj sam napiso.

Molim te. ;)

I onda neš napiši ako već odgovaraš na moj post.
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 13 stu 2017, 09:16

Moramo krenuti od pozicije u kojoj se Draxler nalazi. Jer sudeći po zadnjim mjesecima - njemu je fino tamo.
Ima trenera koji mu daje prilike, čak je izmislio posebnu poziciju za njega. Draxler mu redovno uzvraća za povjerenje odličnim lajstunzima. Okružen je super igračima i PSG će biti sila u LP ako nastave ovim tempom, možda već i u ovoj sezoni.

ne vjerujem da bi mu Bayern dao sad ono značajno veću plaću, ne vjerujem da će Bayern dovoditi igrače poput Neymara, Mbappea, Verattija itd. A ako ovaj trener ostane - Draxler će imati dovoljno nastupa.

Bayern mu zato može ponuditi "nasljedstvo" Riberya, da podigne svoju karijeru na još jači nivo jer bi pomoću Bayerna mogo mnogo više marketinški zarađivati u Njemačkoj zbog odlične nacionalne (a i međunarodne) eksponiranosti (to je za njega stepenica gore nego biti u sjeni Neymara, Mbappea i ostalih). Adidas mu je Ausrüster - i to može igrati ulogu.. Draxler ne krije da mu je BL uvijek zanimljiva, a nekako je i prirodno da najbolji klub iz njemačke ima švapske reprezentativce u svojim redovima.
(zato me i sad jebe odlazak Kroosa)

Summa summarum, Draxler je trenutno u zavidnoj situaciji, ali u budućnosti će biti ključne stvari:
- Stvarna Bayernova želja da ga dovede i
- Tko je trener Pariza.
- Možda mu neki treći klub ponudi nešto stvarno brutalno pa ode tamo..

Svašta će se tu još dešavati do slijedećeg ljeta, idemo malo abwarten, možda nam se otvori neka još bolja opcija, a ovisi i koga mi zagovorimo za nasljednika Juppa.

Schau mer mal! :zivio:
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 13 stu 2017, 13:25

Ja sam samo htio reći, da se stvara takva situacija da Bayern nebu mogo samo pokucat na vrata kao da kupuje igrača Hoffenheima i dovest igrača žmirečki.
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 13 stu 2017, 14:11

anton 1983 napisao:Ja sam samo htio reći, da se stvara takva situacija da Bayern nebu mogo samo pokucat na vrata kao da kupuje igrača Hoffenheima i dovest igrača žmirečki.

pa zato sam i napiso da moramo gledat iz njegove perspektive. Njemu nije pod svaku cijenu potreban transfer.. svaka čast parizu, time su si zaradili nekoliko desetaka milijuna...
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 13 stu 2017, 15:02

cruz napisao:
anton 1983 napisao:Ja sam samo htio reći, da se stvara takva situacija da Bayern nebu mogo samo pokucat na vrata kao da kupuje igrača Hoffenheima i dovest igrača žmirečki.

pa zato sam i napiso da moramo gledat iz njegove perspektive. Njemu nije pod svaku cijenu potreban transfer.. svaka čast parizu, time su si zaradili nekoliko desetaka milijuna...

Pa ti si sve OK napisao, alo pogledaj post od doroteje, a i većine kak su postavljeni prema njegovom transferu.

Pa evo sad Inter dolazi po Vidala - kaj buju ga oni "SAM TAK" dobili? :roll:
anton 1983
Uli Hoeneß

Prethodni

Vrati se na: Arhiva