NOVI TRENER?!

Arhivirane teme...

Re: NOVI TRENER?!

PostPostao/la Miki » 09 svi 2015, 19:29

1. Apsolutno DA!
2. Većinu svojih misli nije uspio sprovesti u djelo, a sve sam ubjeđeniji da je pogriješio mjesto na kome je pokušavao da ih sprovede. Rekao je da će se prilagoditi ekipi, a u stvari je ekipu prilagođavao sebi. Odmah upada u oči izražen pad forme u ključnom dijelu i prošle i ove sezone. Zna se da Pep sa onolikom platom (spekuliše se oko 17 miliona evra godišnje) nije doveden radi osvajanja BL i Kupa, već da bi Bajern održao na vrhu evropskog fudbala. U nok aut fazama do polufinala prošle i ove sezone je za protivnike imao timove koji su barem za koplje ispod Bajerna (luzerski Arsenal, Mančester koji se raspadao, i u odnosu na Bajern prosječne ekipe poput Šahtjora i Porta). Kada je trebao pokazati svoje znanje u duelu sa timovima istog ranga, on je potpuno podbacio. Tako smo došli do poniženja protiv Reala prošle i Barselone ove godine, a imam osjećaj da nam se u utorak sprema još veća blamaža nego na Nou Kampu. Od kako je on trener, Lam je prebačen na neprirodnu poziciju i njegova učinkovitost u igri je debelo smanjena. Gece, koji je doveden kao "njemački Mesi", je samo na trenutak bljesnuo, Gvardiola mu nije pronašao pravo mjesto u timu. Riberi je proveo većinu vremena van terena, kao i Švajnštajger i Tijago. Eksperimentisao je sa raznoraznim formacijama i pozicijama igrača, i na taj način direktno doprinio neuspjehu u najvažnijim utakmicama u LŠ. Poslije poraza od Porta, kompletan ljekarski tim je otišao iz kluba. Volfhart je tu bio 40 godina i sada odjednom ode... Mislim da o Pepu i Bajernu sasvim dovoljno govori Speedy-eva slika sa avatara. Pep i Bajern jednostavno ne idu zajedno i tu je kraj priče.
3. Moj prijedlog je Šmit iz Leverkuzena.
4. Djeluje mi kao opasan taktičar, a konačno je od luzerske ekipe stvorio tim koga niko nije ponizio. Čak su zamalo i finalistu prošlogodišnje LŠ izbacili iz takmičenja.
Gvardiola i Enrike treba da podignu spomenik Leu Mesiju što je od njih napravio trenere. :bravo:
Miki
Don Quijote

PostPostao/la UltrasMentalita » 09 svi 2015, 21:26

Alegri, Roger Smidt, ne.mogu se sjetiti drugog nekog
UltrasMentalita
Apostol

PostPostao/la panda » 10 svi 2015, 11:02

@ Miki, pa jebemu sunce Miki daj se više odluči.

U jednoj temi si rekao da želiš Tuchela, pa je onda čak pao izbor i na Favrea, onda si cijelo vrijeme samo o Schmidtu pisao i sad već Klopp u zadnjem postu.

Koji od njih na kraju dobija ružu ?
"Planina se gleda odozdola, crkva izvana, a birtija iznutra."
panda
Admin
Admin

PostPostao/la Miki » 10 svi 2015, 11:37

panda napisao:@ Miki, pa jebemu sunce Miki daj se više odluči.

U jednoj temi si rekao da želiš Tuchela, pa je onda čak pao izbor i na Favrea, onda si cijelo vrijeme samo o Schmidtu pisao i sad već Klopp u zadnjem postu.

Koji od njih na kraju dobija ružu ?

Na koliko godina je Šmit potpisao ugovor sa Leverkuzenom? On mi je prva opcija, u svakom slučaju. Tučel je potpisao ugovor sa Dortmundom, tako da on otpada. Favrea nikada nisam posmatrao kao opciju, a pogotovo ne Leva. Klop bi bio dobar ako Šmit ne dođe. Slažem se sa italijanske trenere. Logično mi je da sada Nijemac sjede na klupu Bajerna.
Gvardiola i Enrike treba da podignu spomenik Leu Mesiju što je od njih napravio trenere. :bravo:
Miki
Don Quijote

PostPostao/la Haris » 10 svi 2015, 15:07

A šta fali da bacimo u vatru ovog našeg ten Haga i napravimo svoju verziju Guardiole? :mrgreen:
Haris
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la CroCHEF » 10 svi 2015, 15:12

to sto je on vec potpisao s nekim klubom u nizozemskoj, mislim da je Utrecht
Einmal Bayern immer Bayern!

★★MIA SAN MIA★★

★★REKORDMEISTER★★
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
CroCHEF
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la Haris » 10 svi 2015, 15:14

Haris
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la panda » 10 svi 2015, 15:18

Možemo uzet ovog što trenira žensku ekipu.
Uspio je završit sezonu bez poraza. A šuška se i da ima ponude od Citya :lol:
panda
Admin
Admin

PostPostao/la doro » 11 svi 2015, 11:39

panda napisao:Možemo uzet ovog što trenira žensku ekipu.
Uspio je završit sezonu bez poraza. A šuška se i da ima ponude od Citya :lol:

Pa onda može i naše pipice vodit :lol:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la mirko0410 » 15 svi 2015, 10:37

Ja sam za novog trenera i to netko sa njemačkim štihom i mentalitetom (Favre, Klopp). Kaj se Pepa tiče ili mu treba dati odriješene ruke i dovesti pojačanja po njegovoj želji produžiti ugovor na još barem dvije godine ili treba odma otići da ne izgubimo još jednu godinu. Zadnja godina u klubu, igrači znaju da odlazi, uglavnom mnogi bi samo čekali da prođe ta godina i mislim da Pepu nebi uspjelo napraviti nekaj večeg. Osobno ne vjerujem da će dati ostavku, preveliki su tu novci ali možda u nekom trokutu Bayern,Pep i M.City (ili netko treči) dođe do nekog dogovora koji bi mene osobno obradoval.
mirko0410
Forumaš
Forumaš

PostPostao/la CroCHEF » 17 svi 2015, 06:35

Favre je svicarac :a045:

★★MIA SAN MIA★★

★★REKORDMEISTER★★
CroCHEF
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la panda » 17 svi 2015, 07:03

CroCHEF napisao:Favre je svicarac :a045:

joj de, nemoj spojlat.
Znaš i sam da su kriteriji za drugog kandidata - da nije Španjolac, da nije čelav, da mu prezime ne počinje sa "G" i završava sa "uardiola". Sve ostalo je nebitno!
panda
Admin
Admin

PostPostao/la mirko0410 » 17 svi 2015, 08:28

CroCHEF napisao:Favre je svicarac :a045:

Piše njemačkim štihom i mentalitetom, prijedlozi su bili onak usput nabačeni, nacionalnost nije bitna ako se trener može prilagoditi Bayernu a ne da mu čak i liječnička služba smeta . Uostalom meni osobno najdraži je bio također švicarac veliki Othmar Hitzfeld.
mirko0410
Forumaš
Forumaš

PostPostao/la CroCHEF » 01 lip 2015, 13:35

Klopp pauzira jednu sezone

★★MIA SAN MIA★★

★★REKORDMEISTER★★
CroCHEF
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la fcb629 » 01 lip 2015, 14:22

taman se odmori, pep ode, dodje de bryne i klopp i drugi igraci i onda zapocnemo novu eru s novim trenerom i novi igracima
fcb629
Redoviti član
Redoviti član

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Arhiva