Transferi ljeto 2015.

Arhivirane teme...

Re: Transferi ljeto 2015.

PostPostao/la doro » 31 kol 2015, 16:10

Dobro da je Drax ostao u njemačkoj a wolfsburg ima para tak da nebu propal kak god okreneš jer si oni mogu dozvolit rizik transfera za razliku od kusena i sličnih;)
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la panda » 31 kol 2015, 16:46

Draxler u Golfsburg, Januzaj u BVB, Čiča u Leverguzen.

SUPERGEILOMATICO!
"Planina se gleda odozdola, crkva izvana, a birtija iznutra."
panda
Admin
Admin

PostPostao/la Smežurani Lulek » 31 kol 2015, 19:31

panda napisao:Draxler u Golfsburg, Januzaj u BVB, Čiča u Leverguzen.

SUPERGEILOMATICO!

Slažem se.Ovo je ispalo super.Draxler je ostao u Bundesligi.36 milja zvuči jako puno para za njega. 25 je nekako gornja granica.Vukovi su zagrizli na full.Očito je da Schalke više nemože pratiti visoki ritam lige.Bili budu sretni ako izbore poziciju za Uefa ligu.Januzaj se bude bolje snašao u BVB-u od Immobilnog.Ćićarito u kusen za 10 milja eura.To je posao.Svaka čast!!Treba Kissi pomoć u napadu.Kusen ima šanse u LP.Ako ništa drugo,barem da su 3 u skupini. :bravo:
"Kao mali sam imao neviđenu sreću da mi je otac imao tako veliku šaku da me se bojao udariti da me ne ubije"
Smežurani Lulek
Redoviti član
Redoviti član

PostPostao/la anton 1983 » 31 kol 2015, 20:41

BvB ima još malo vremena da neš utrapi - bar jednog od ovog trojica: S.Bender, Leitner, Ramos.

Koju PM je Kusen tolko ofenzivaca uzo, a srednji red je koma - brijem da im mi baš zato nismo PEH-a dali.

Schalke? Znači oni nisu doveli niš umjesto Draxlera ili kaj? :shock:
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Murta » 31 kol 2015, 20:58

anton 1983 napisao:Koju PM je Kusen tolko ofenzivaca uzo, a srednji red je koma - brijem da im mi baš zato nismo PEH-a dali.

Ke? Meni je ovaj dio momčadi (ne uključujući novog):
----------Kramer-------Bender---------
Bellarabi--------//novi//-------Hakan

apsolutno fantastičan. Problem je što nemaju nikakve zamjene za Bendera i Kramera pa ako neki od njih ode u kuki, ode i Kusen. Za Ramalha ne znam koliko je dobar.
Tu je i Brandt koji je top talent i koji bi trebao dobiti priliku na AMC/AML, a po potrebi može zaigrati srednjeg veznog.

anton 1983 napisao:Schalke? Znači oni nisu doveli niš umjesto Draxlera ili kaj? :shock:

A očito. Mislim da su dobro odabrali ne plaćati iznuđivačke cijene kad ionako igraju 4-4-2, a na krilima imaju dosta igrača (Meyer, Sane, Sam) + Čupo može igrati desno kad su u napadu KJH i Di Santo + PEH zna igrati desno. Kostić i Praet su dobri igrači, ali ne znam je li netko od njih sa sigurnošću bolji igrač od konkurencije. Zbog takvih vrlo dobrih, a ne odličnih igrača koje su plaćali skupo je Schalke tu di je.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la panda » 31 kol 2015, 21:02

Zbog čega bi samo BVB utrapio Bendera ? :shock:

Ajde Leitnera, Ramosa ili neku sličnu bagru, ali Bendera ?!
"Planina se gleda odozdola, crkva izvana, a birtija iznutra."
panda
Admin
Admin

PostPostao/la anton 1983 » 31 kol 2015, 21:06

Murta napisao:
anton 1983 napisao:Koju PM je Kusen tolko ofenzivaca uzo, a srednji red je koma - brijem da im mi baš zato nismo PEH-a dali.

Ke? Meni je ovaj dio momčadi (ne uključujući novog):
----------Kramer-------Bender---------
Bellarabi--------//novi//-------Hakan

apsolutno fantastičan. Problem je što nemaju nikakve zamjene za Bendera i Kramera pa ako neki od njih ode u kuki, ode i Kusen. Za Ramalha ne znam koliko je dobar.
Tu je i Brandt koji je top talent i koji bi trebao dobiti priliku na AMC/AML, a po potrebi može zaigrati srednjeg veznog.

Slažem se da je, al zboravi hakana na krilu. On im je sad 10-ka i to če ostat. Ofenzivu su super duplo pokrili, samo ne znam dal je to ono na kaj je Kusen trebo hititi novce - sad mi Kampl i Mehmedi smetaju, jer sam brio da će Mehmedi biti zamjena za špicu a Kample je jedino kaj kolko tolko valja a treba im krilo. Sad ispada prema ovom kaj si ti napisao da u momčad mora recimo Kampl/Mehmei u prvih 11 i Chicarito il Kieslling u špicu.

Uglavnom u napadu za Kusenov (krilima, špici, polušpici) sjedi jako puno novaca, previše za Kusenov pojam a u vezi je nažalost zbog čileanca RUPETINA!!!!

panda napisao:Zbog čega bi samo BVB utrapio Bendera ? :shock:

Ajde Leitnera, Ramosa ili neku sličnu bagru, ali Bendera ?!

Zato kaj mora neš,a u njihovom kadru vezni igrač je višak.

Sahin kojimjenja Gundogana, on ne. Castro je tek došo, Weigl je miljenik i ostaju ti samo Leitner i Bender - obojica su u biti višak na neki način. I kaj se tiće Bendera njega ne u bescjenje, bar 10 milja - propo je on ko Gross i Kuba i ne vidim načina da se zgura u prvih 11 ak mu je Weigel uzo mjesto.

Ovjde se radi o broju, pa ak mora bender, nek bude Bender :mrgreen: Pogledaj im kadar.
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Murta » 31 kol 2015, 23:20

Real je predao papire za prodaju Navasa, ali navodno kasne s papirima za dovođenje De Geae. Tako da bi mogli ostati bez golmana. :lol: :lol:
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la Murta » 31 kol 2015, 23:40

BALAGUE ON DE GEA

Right, Spanish football expert Guillem Balague has been on Sky Sports News HQ a few minutes ago and he sounds pretty sure a deal will not be done, here's what he said:

"The news is the documentation was not done on time. David de Gea was at his girlfriend’s house waiting, Keylor Navas was waiting, everything was signed and sent to Manchester but the stories coming out of the Spanish media are that Manchester United sent the paperwork back at 12.01pm Spanish time, so past the deadline.

"Everything was agreed, there was a little bit of a battle of figures, but everybody was waiting in their places. The Bernabeu was full of people, but the documents signed by Real Madrid and Keylor Navas did not come back from Manchester United on time.

"The Spanish media are fuming and saying this is revenge for what happened with Sergio Ramos (not going to Old Trafford).

"There is no precedent for a deal to be done past the deadline. Fabio Coentrao was in the same situation a few years ago when he was going to potentially move to Manchester United.

"The documents did not arrive in time, Real Madrid asked for five minutes and the league said no, so there is no precedent for this to be overruled. I know in England if everything is agreed you can have an extension but that has never happened in Spain and is not expected to happen."
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la marac » 31 kol 2015, 23:47

:lol:
Bundesliga - posljednja šansa za spas nogometa!!!

Hier ist Leben, hier ist Liebe, hier ist Feuer und drum bleibt München Deutschlands bester bis in alle Ewigkeit!
marac
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Murta » 31 kol 2015, 23:56

AS English @English_AS
Now we are hearing that United did send the documents on time but in a format that couldn't be opened at the LFP. Windows 95?

:lol:
Najmanje bi bilo čudno da Španjolci ovo poguraju. Ipak je to Real i njihov nacionalni br. 1, tj. onaj tko bi to trebao biti, a trenutno nije.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la anton 1983 » 01 ruj 2015, 12:28

Znači što se tiće BUNDESLIGE najveći luzer je ispo Schalke - totalno su promašili prelazni, rok iako se na prvi pogled kupnja Nastasića, PEH-a, Geissa i Di Santa ćini fenomenalnim prelaznim rokom. No to treba malo šire pogledati i vidjeti što je napravili konkurencija. Kusen ih je sada sigurno prestigo i sa ovim kadrom kojeg imaju Schalke nije dovoljno jak ako im se ama baš sve nepoklopi za prvih 4.

Samo bi još htio napomenuti da je Schalke, dosta kiksao, ali i imao PEH-a. Prekasno su prodali Draxlera te nisu nabavili zamjenu (ako im uopče treba), ozlijedio im se Nastasić te nije produžen ugovor sa Matipom, kupljen je neki skup Brazilac za desnog beka a Smeće Riether igra umjesto njega. No najveći promašaj roka je što nisu dovoljno dobro poćistili kadar i tu prvenstveno mislim KPB i Santanu.

Znajući da si se i Sama htjeli riješiti uopće mi nije jasTno kaj oni planiraju igrat - imaju prvih 11 kolko tolko za romb, za liniju 4 4 2 i 4 2 3 1, ali skoro svaka zamjena zahtjeva ujedno i promjenu sustava. Ekipa im je prebolesno mlada i tu bi mogao biti problem. Neuerer je dobro rekao - jedno je reć da se želiš boriti za LP, a drugo je tu izjavu poduprijeti kadrom.

Kada se potroši skoro 400 milja eura ondase nemre reći da je prelazni rok bio loš, no zbog određenih činjeica - odlaska brutalis igrača i jako slabog uvoza ipak možemo biti mrvicu skeptični - no ne bi duljio jer ako se ostvare NAMA željeni rezultati (a sa ovim kadrovimase to može u europi) onda ćemo svi slaviti.

Al moram reći slijedeće, kada bi gledao crno na bijelo jako me muči jedna stvar.

Ako izbacimo Bayern iz slike kao nešto više u BUNDESLIGI i kažemo da KDB nije prodan, ostaje nezaobilazna činjenica da nije napravljan transfer od pišljivih 20 miliona eura od nekog BUNDESLIGAŠA - da ga jebeš to je porazno, sramotno i jednostavno nam oduzima pravo da se plaćemo što su TV prava za BUNDESLIGU tako mala. Niko mi ne može reći da na tržištu nije postojao tokom cijelog ljeta neki igrač koji je imao cijenu 20 milja, vrijedio te novce i da ne bi bio pojačanje za one klubove koji bi ga mogli platiti.

Il da si pak mislim da klubovi u BUNDESLIGI nemaju para što bi opet bilo deprimirajuće za nas ili da si pak mislim da su škrti ko kurac ili da na neki drugi način idem to opravadavati. Više me nezadovoljava izjava, ma bitno da su zadržali Hummelsa, Gundogana i Reusa. Jel bi me trebala?
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 01 ruj 2015, 13:28

anton 1983 napisao: Više me nezadovoljava izjava, ma bitno da su zadržali Hummelsa, Gundogana i Reusa. Jel bi me trebala?

naravno da ne.

što se Dortmunda tiče, kada si ih već tu zadržao, onda im barem dovedi hochkaräter poput njih, iz mnogo razloga..

što se generalno BL tiče, normalno da se ne treba očekivati kod 66% ekipa da rade velike transfere, ali zato od najače trećine se traži pojačana investicija. Oni predstavljaju Njemačku ligu u Europi. Oni su ti čije se tekme i derbiji prenose. Oni su mjerilo kvalitete. Oni određuju velikim dijelom atraktivnost lige. Sad ako oni ne investiraju, kako ćeš dugoročno prestići španjolce i engleze? hoće li te druge lige prestići po atraktivnošću?

Ne može samo Bayern biti taj koji kupuje iznad 30mil. Posebno mislim na BvB, WOB i S04 koji imaju izvrsne prihode i troškove redovito uspijevaju podmiriti.
Ako već njihovi ljudi pričaju: mi nismo Ausbildungklubs, onda to potkrijepi i djelima.
čim se razvije neki igrač iz BL odmah ga netko s vana jami..
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 02 ruj 2015, 09:05

Bio sam se splašio kad sam vidio Hakan u MUTD - sva sreća da nije!
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la anton 1983 » 02 ruj 2015, 09:21

Što se tiće inozemne konkurencije.

Nekako sam dojma da su se tresla brda, a rodio se miš.

Za Barcu i Real bi rekao da su se PUNKTUEL pojačali, nešto kao mi, ali oni su tak i onak već sami po sebi dovoljno jaki. Kao i kod Bayerna nikakvi ŠPEKtakularni transferi, a opet se dosta novca potrošilo - jest da mi drkamo na Costu, a oni će možda na Kovačića ili onog Alexis Vidala - uglavnom dobri prelazni rokovi, bez nekih MEGA zvijezda.

Dva kluba koja su se istakla su City i PSG koji su imali jako dobre prelazne rokove i rekao bih da je to to.

MUTD i Chelsea - za njih ne znam kaj bi rekao - MUTD je stepo gro novaca, al na papiru mi to ne izgleda niš posebno. Oni imaju tog Depaya koji je naš Costa i ako to proradi ko zna. Van Gaal je čudan trener i možda je dobio baš ono kaj njemu treba dok se Chelsea neprimjetno, ali dobro pojačao (ovisno o Babi), makar početak sezone to me ne ide u prilog.

Dva najveća luzera prelaznog roka su Juve i Arsenal i ne znam kome bi dao prvo mjesto. Juve je pak puno zgubio al puno doveo i mišljenje je da nisu jakiko prošle sezone, a opet kad se to malo sredi ćemo tek vidjeti. S druge strane imamo Arsenal koji nije doveo ništa ali sad ipak imaju golmana. No pitanje je dal je to dovoljno za njihove iluziorne apetite!

Na kraju svega rekao bi da se ništa ŠPEKtakularno nije desilo jer Real i Barca nisu udarili, mi smo napravili jebene al jeftine transfere, dok je City kupovo puno, al ziher će ljudi reći preplačeno.
anton 1983
Uli Hoeneß

Prethodni

Vrati se na: Arhiva