Transferi ljeto 2015.

Arhivirane teme...

Re: Transferi ljeto 2015.

PostPostao/la anton 1983 » 29 kol 2015, 07:25

Ovo kaj se pred kraj prelaznog roka događa u BUNDESLIGI je ćisti SEX. Moraš se smirit udahnut ionda vidjet ko jekaj od svoje ekipeplatio. Više ni n eznam komekaj treba, ko je kaj prodo a kokaj geferplihtnuo.

Ono kaj znam je da prema ŠPEKULACIJAMA za Stuttgartove igrače točnije ciframa, Stuttgart bi trebao halat LP :D

Sad kad malo to gledam, nogomet bi bio savršen kada bi funkcionirao kao BUNDESLIGA bez Bayerna. Nemojte mi se sad samo uzjebat, jer to je ćista utopija :mrgreen:

Poglećte malo vi te transfere i kakav je odnos moći sada trenutačno na papiru po pitanju transfera.

Kusenu treba igrač, oni dolaze u BvB i uzimaju Kampla - oni ne mogu do Reusa i nekih, kao što BvB nemre do nekih Kusenovih, ali kupuje se igrač za dosta velike novce, kao i Castro u drugom smjeru. Oću reč, iako je BvB 16 puta bogatiji i reputacijski jači, zbog ne igranja u LP, a igranja KUSENA u LP oni sad konkuriraju maltene za iste igraće.

Wolfsburg uzima Gladbachu igrača jer su ogatiji, no Gladback to kompenzira sa igračom iz Kusena - kupuje se igrači koji su na skoro istoj razini, klubovi slične reputacije međusobno trguju s tim da zbog određenih razloga neki imaju malo veću prednost, ali sve u granicama normale.

Najsexualniji primjer mi je Schalke - Kusen.

Donedavno je Schalke bio taj koji je koketirao bolje na tržištu i izgledalo je kao da lakše može dovući igrača, dati bolje uvjete. Uglavnom Sam je trčao iz Kusena u Schalke , a ne obrnuto. Sada Kusen igra LP, a Schalke EL i mam se mjenjaju stvari. Kusen otkupljuje Papadopulosa,Kusen se interesira za Meyera i stvari su se okrenuli te je trenutačno Kusen taj koji je ziher jači.

Na kraju krajeva pare i sponzori imaju konkurenta u uspješnosti samoga kluba na terenu!
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la anton 1983 » 29 kol 2015, 07:44

Trenutačno najveće razočarenje prelaznog roka mi je jebeni BvB - oni nisu doveli niš, a transfer ovog Castra sada ispada veća notorna glupost. Super da se rješavaju igrača, samo je pitanje dal se rješavaju pravog problema, još uvijek oni imaju previše igrača u vezi i možda na štoperima. Sad je pitanje još dal će prodat ramosa, Grossa i kojeg veznog i da li uopće ima smislakaj dovoditi.isto mi je blesavo da imaju onakva 4 štopera i to bi morti trebalo razrjediti kao bi se neki drugi dio ekipe pojačao. Uglavnom BvB djeluje močno, al te neke sitnice mogle bi puno bolje izgledati. Zasad je primarno čistit ekipu, pa morti na zimu neš uzet po potrebi jer ipak se igra EL ili možda saćuvat pare za slijedeće ljetoi udrit po transfermarktu.

Sad je još tu taj Kuba koji bu najvjerojatnije ostao pošto je Kampl otišo, ne ako Ramos ode ne vjerujem da BvB može i želi u sezonu samo sa Aubamešpekom. Uglavnom, jako malo vremena a JPP! 8-)

EDIT:

Na kraju krajeva je jadno da između transfera Firminha - Son - Draxler, najlošije prođe Schalke sa Draxlerom. Da nam je to neko reko prije dve godina, a morti i godinu ko bi mu vjerovao. Posljedica Engleske kupovne moći u kombinaciji sa ozlijedama. Na kraju jako Realno. Samo je problem vjera u švabe s kojima bi se Bayern trebao pojaćavati i na koje bi se trebao oslanjati :(
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Smežurani Lulek » 29 kol 2015, 07:57

melodyne napisao:Perisic odlazi za 20 miliona u Inter. :facepalm:

Realno tip vrijedi 5 milja ali dobre igre za Hrvatsku repku i Wolfsburg su napravile svoje.Traže se krilni igrači i vukovima je pala sjekira u med.On je napravio krivi potez odlaskom u Inter.Kad je seljo.Ima Wolfsburg dovoljno kvalitetnih igrača pa im neće faliti.
"Kao mali sam imao neviđenu sreću da mi je otac imao tako veliku šaku da me se bojao udariti da me ne ubije"
Smežurani Lulek
Redoviti član
Redoviti član

PostPostao/la anton 1983 » 29 kol 2015, 13:47

Slika

BMK, što Perišić ide tamo! Samo me zanima dal je 20 milja dosta s obzirom da Son košta 3 bulje? Mislim da je 20 malo i da to još neki bonusići moraju biti ubačeni!

Cijedi gubu 8-)

Bendtner blizu prelaska u galatasaray, za 2 milje koji će ovi dat na rate... :roll:

Neka, neka, neka se Wolfsburg samo ćisti! Samo držim fige da sa smećima na silune nadoknađuju Abgange!!! Rađe to nego da sa bacanjem novaca nešto nadoknađuju!!!

Kusen bacio oko na Wernera - pa to ljudi moji meni nije jasTno - pa kak taj Stuttgart nije halo Europu :lol: Sve ofenzivno jači BL klubovi hoće hapit, al glavno da su za Gnoj ponudu pustili Romi Rudigera, a švabima pokazuju zube koji im za smeća nude suho zlato! :neee: Bitnijii je uspjeh nego pare, al si cigiće nagradio smile44

Al zato bi Stuttgart hapio Kubu iz BvB-a.

Majke mi ak tu neće neko u zatvor, jer nemoguće je da od ovoliko silnog Sexa, neće biti neke nedopuštene penetracije :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 29 kol 2015, 14:51

Čitam aktualne špekulacije na sport1.de i dva su mi zapela za oko:
Sakho iz Liverpoola u Leverkusen i Januzaj u Dortmund.
Januzaj u BVB bi bilo brutalis, odmah se sjetim De Bruynovog transfera iz chelskya u Wolfsburg.. Znamo evo do čega je to dovelo..
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 30 kol 2015, 07:39

Po prvi puta nakon 145 goidna moglo bi se dogoditi da BUNDESLIGA zaradi više od prodaje igrača nego štoje potrošila! :sick:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Murta » 30 kol 2015, 11:05

Gazzeta javlja da je Juve postao pesimističan oko Draxlera i da ovaj sve više želi u Wolfsburg. :smajl007:
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la panda » 30 kol 2015, 11:29

Murta napisao:Gazzeta javlja da je Juve postao pesimističan oko Draxlera i da ovaj sve više želi u Wolfsburg. :smajl007:

+++ BREAKING +++

Julian Draxler wechselt nach unseren Informationen von FC Schalke 04 zum VfL Wolfsburg.
"Planina se gleda odozdola, crkva izvana, a birtija iznutra."
panda
Admin
Admin

PostPostao/la Murta » 30 kol 2015, 12:04

Iako je Draxler zbog ozljeda igrao loše, on je i dalje top talent star samo 22 godine.

Činjenica da BUNDESLIGA može zadržati takvog igrača unatoč ponudi Juventusa je DAS SEX.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la panda » 30 kol 2015, 12:28

Murta napisao:Činjenica da BUNDESLIGA može zadržati takvog igrača unatoč ponudi Juventusa je DAS SEX.

Pretvaraš se u Antona :D
Henceforth, you shall be known as Anton-Junior :D
panda
Admin
Admin

PostPostao/la cruz » 30 kol 2015, 12:49

Ako je ovo istina onda svaka čast Wolfsburgu! A i draxleru
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 30 kol 2015, 15:03

Bilo bi odlično da Draxler ide u wolfsburg...onda ima smisla kaj se rešavaju danca u napadu..Drax na 10-ku a Kruse beži u špicu vjerojatno ;)
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Murta » 30 kol 2015, 19:23

Prema Di Marziju Wolfsburg je dao ponudu od 25 milijuna € za Beela Embola iz Basela koji je po mnogima novi Lukaku.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la effe__sa » 30 kol 2015, 20:18

Draxler u Wolfsburg - transfer bi imao dvije pozitivne strane, on ostaje u BuLi, plus Wolfsburg nadoknađuje prilično odlazak De Bruynea (samo Juliana treba dobro uklopit u sistem). I stvarno je ovo pravi, spektakularni transfer....Samo da bude konačan, ali blizu je. Ipak čekajmo i potvrdu, najdalje do sutra...
Ako bi još Wolfsburg uzeo Embola, onda bi to tek bilo sexualno.... :D I zamislite onda situaciju da se za prvo mjesto eventualno (na pravi način) bore 3 ekipe: Bayern, Dortmund i Wolfsburg.... A naravno jak Wolfsburg je potreban i zbog nastupa u LP. Tamo imaju realne šanse da prođu.
Ne treba zaboraviti tu ni Dantea i to je za njih dobar transfer. S Danteom bi trebali dodatno ojačat odbranu, jer svakako da je Brazilac napredak u odnosu na Knochea i Klosea. Hajd Knoche će još sazrijevati, ima on potencijala itekako, ali Klose je prosjek.
E sada zamislimo , tačnije promislimo....Wolfsburg prodaje De Bruynea i Perišića i uzima najmanje 95 miliona eura, a kupuje Draxlera i Dantea za nekih 40-tak miliona eura. Pa to je odličan posao. Ostaju im znači značajne zalihe, da pokriju neke stvari zbog FFP-a, a ostaje i para da se eventualno nešto u tim podmaže u zimskom periodu, ako bude do tada nešto škripalo....

E sada bilo bi fino za BuLi da bude nekih još ulaznih transfera. Oko Dortmunda se vrte imena Yarmolenka i Januzaja. Oko prvog najviše konfuzije vlada, ali ako bi slučajno jedan došao, onda je to uzjebitis... :)
Oko Leverkusena se vrte imena Soriana, Chicharita i Kasami. Ova prva dvojica bi bili sjajni kao pridošlice. Jedan od njih kad bi došao bilo bi fantastično. O ovom trećem malo znam, on je više veznjak, ali donekle bi izgleda mogao biti zanimljiv.

Naravno i Schalke će još tražiti zamjenu za Draxlera. Da li će pri tome opeljušiti Stuttgarta i klepit mu Kostića ili će se pobrinuti za neki dodatni ulazni transfer u BuLi? Stoji da se vidi. Naredna 24 sata će sigurno još biti uzbudljiva. I zadnji dani prijelaznog roka, tačnije ova zadnja 2-3 donose itekako uzbuđenje....
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la panda » 30 kol 2015, 20:24

Da Wolfsburg potegne Praeta kak se i piše - zajedno sa Draxlerom i Danteom, to bi bil' pravi posel'
panda
Admin
Admin

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Arhiva