Momčad i sve vezano uz ekipu - 2015./16.

Arhivirane teme...

Re: Momčad i sve vezano uz ekipu - 2015./16.

PostPostao/la Lahm » 28 tra 2016, 14:39

Stvar je u tome sto kad taj cigan igra, vlada ogroman propuh na toj strani, citaj, sanse za kontre protivinika. Koliko se puta vraca nazad i kojom brzinom, smo mogli vidjeti otkako je tu. Tak da...

EDIT: mozda se mozemo nagodit s njima... Alonso je Bask, koliko me sjecanje sluzi.
don
Jupp Heynckes
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la anton 1983 » 28 tra 2016, 14:50

Lahm napisao:Stvar je u tome sto kad taj cigan igra, vlada ogroman propuh na toj strani, citaj, sanse za kontre protivinika. Koliko se puta vraca nazad i kojom brzinom, smo mogli vidjeti otkako je tu. Tak da...

Kaj smo mi jučer iz kontre primili gol? Kaj nam je jučer zbog Bernata Atletico stepo par kontri? Kaj su oni uopće imali kontre jučer? :shock:
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Lahm » 28 tra 2016, 14:54

anton 1983 napisao:
Kaj smo mi jučer iz kontre primili gol? Kaj nam je jučer zbog Bernata Atletico stepo par kontri? Kaj su oni uopće imali kontre jučer? :shock:

A gdje ja to pricam o jucerasnjoj utakmici ?
don
Jupp Heynckes
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la anton 1983 » 28 tra 2016, 15:17

Lahm napisao:A gdje ja to pricam o jucerasnjoj utakmici ?

A o ćem onda točno pričaš? :? Evo recimo mene bi baš zanimao taj Bernat da su nam u formi i Martinez i Boateng, pa da onda vidim koliko je loš...

Bernat uopće nije toliko loš nego je kampanjac. On je u biti samo jedna dobra zamjena i ništa više...Ok mi mrzimo neke igrače i to mi je jasTno, samo ne znam kak neko može palamuditi da je sigurniji SADA u Benatiu ili Kimmicha. Kimmich je uz ove tekme kaj je dobro odigrao imao i par loših tekmi, pogotovo u LP - Mislim pa nisamo sad miljon tekmi u LP igrali, a to su jedine koje uzimamo za kritiku, pa ovdje čitam o super sexualnom Kimmichu.

Da me neko pita sada jel bi prodo Bernata, reko bi ne, jer je zamjena - mislim neda mi se sa zamjenama zajebavat jer sigurno ne želim Rodruigeza za zamjenu, sam bi ga stavio na klupu tak da to maximalno može igrati Alaba pod uslovom da drugi nisu potrgani.

Mislim u 3 PM, pa svaki put kad moram slagat Bayernovu obranu otkad je Boa spotrgan ruke mi se tresu i tu dajem punu podršku Pepu - ma da je Tascija stavi ja bi reko OK, kolko mi je zlo od toga.

Što je najgadnije meni je drugi najpouzdaniji štoper u Bayernu Badstuber i ako mogu njega najrađe gledam na terenu poslije Boe, ali ga jebi!
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la CroCHEF » 29 tra 2016, 14:03

Einmal Bayern immer Bayern!

★★MIA SAN MIA★★

★★REKORDMEISTER★★
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
CroCHEF
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la Murta » 29 tra 2016, 14:04

Pa di si Šefe, nema te ko Guardiola pobjede u gostima. :D
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la cruz » 29 tra 2016, 15:27

jesi li živ ti? neka te sad tu malo :D
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 29 tra 2016, 15:30

cruz napisao:jesi li živ ti? neka te sad tu malo :D

Ma živ je, al propo ko Scar :mrgreen:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 29 tra 2016, 15:30

anton 1983 napisao:
cruz napisao:jesi li živ ti? neka te sad tu malo :D

Ma živ je, al propo ko Scar :mrgreen:

Scar se oporavio ko Gündogan, nemoj zajebavat :mrgreen:

Šef je ko robben znaš..
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 29 tra 2016, 15:31

cruz napisao:Scar se oporavio ko Gündogan, nemoj zajebavat :mrgreen:

Šef je ko robben znaš..

Nisam ja niš reko, ja sam samo reko da je propo ko Scar :mrgreen:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la CroCHEF » 29 tra 2016, 18:27

Jbg. Kuca poso
Gradi se karijera i nemam vremena gledat utakmice.
Nekad si znam malo spojit maxtv togo na mobitelu pa pogledam koju minutu i nista vise.
Einmal Bayern immer Bayern!

★★MIA SAN MIA★★

★★REKORDMEISTER★★
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
CroCHEF
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la anton 1983 » 29 tra 2016, 18:47

E to je to, ali ksa tad te ljubav prime za gušu....
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Lahm » 29 tra 2016, 19:39

anton 1983 napisao:
A o ćem onda točno pričaš? :? Evo recimo mene bi baš zanimao taj Bernat da su nam u formi i Martinez i Boateng, pa da onda vidim koliko je loš...

Bernat uopće nije toliko loš nego je kampanjac. On je u biti samo jedna dobra zamjena i ništa više...Ok mi mrzimo neke igrače i to mi je jasTno, samo ne znam kak neko može palamuditi da je sigurniji SADA u Benatiu ili Kimmicha. Kimmich je uz ove tekme kaj je dobro odigrao imao i par loših tekmi, pogotovo u LP - Mislim pa nisamo sad miljon tekmi u LP igrali, a to su jedine koje uzimamo za kritiku, pa ovdje čitam o super sexualnom Kimmichu.

Da me neko pita sada jel bi prodo Bernata, reko bi ne, jer je zamjena - mislim neda mi se sa zamjenama zajebavat jer sigurno ne želim Rodruigeza za zamjenu, sam bi ga stavio na klupu tak da to maximalno može igrati Alaba pod uslovom da drugi nisu potrgani.

Mislim u 3 PM, pa svaki put kad moram slagat Bayernovu obranu otkad je Boa spotrgan ruke mi se tresu i tu dajem punu podršku Pepu - ma da je Tascija stavi ja bi reko OK, kolko mi je zlo od toga.

Što je najgadnije meni je drugi najpouzdaniji štoper u Bayernu Badstuber i ako mogu njega najrađe gledam na terenu poslije Boe, ali ga jebi!

Stvar je bila u tome, da sam reagirao na odgovor mele koji je izjavio da je Bernat bolji od Contenta - moja kontra je bila, neka usporedi koliko je Talijan dobivao prilika, a koliko Spanjolac...

Ne, on nije kampanjac, vec prevara od igraca, stvara propuh na svojoj strani. To je cinjenica.

Mislis li, da se meni da svaki puta cupati kosa kada protivnik ima loptu i krene po njegovoj strani prema Neueru ?

Ne, teraj ga u pizdu materinu.

Jedini tko se smije, to je njegov bivsi klub. Uvalili ga za 10 miljki i boli ih uho. Nisu ni osjetili da ga nema, cak stovise, napravili su mjesto za Gayu.
don
Jupp Heynckes
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la anton 1983 » 30 tra 2016, 06:46

Lahm napisao:Stvar je bila u tome, da sam reagirao na odgovor mele koji je izjavio da je Bernat bolji od Contenta - moja kontra je bila, neka usporedi koliko je Talijan dobivao prilika, a koliko Spanjolac...

Ok, ali ovaj dio mi je još uvijek votafakičan :?

Lahm napisao:Ne, on nije kampanjac, vec prevara od igraca, stvara propuh na svojoj strani. To je cinjenica.

E da, a kaj je to prevara od igrača? Jel to igrač kojeg platiš 60 milja pa igra ko 15 ili je to neko tipa Gomez ili kaj? Kaj je to točno prevara od igrača - mislim sam da znam, jer vidim da se taj jako čudnovati izraz koristi u mnogim situacijama koje nisu povezane pa ga ne mogu protumačiti.

Mislim kad recimo udaraš mrkvicu nigdar nemreš bit loš! :geek:

Lahm napisao:Mislis li, da se meni da svaki puta cupati kosa kada protivnik ima loptu i krene po njegovoj strani prema Neueru ?

Ne, teraj ga u pizdu materinu.

Naravno da ne, ali to je sastavni dio nas tribinaša. Mislim ne kužim te jebote!!! S jedne strane mi reci dal se kritizira igra ili jebeni rezultat? Kakve mrtve KONTRE po Bernatovoj strani!?!?!

Pa nevidim baš da razapinješ Alabu, a ako ćemo gledati invidualne greške ukupno, onda je Alaba naš kikser umero uno u KO fazi LP-a.

Lahm napisao:Jedini tko se smije, to je njegov bivsi klub. Uvalili ga za 10 miljki i boli ih uho. Nisu ni osjetili da ga nema, cak stovise, napravili su mjesto za Gayu.

Ček ti stavrno misliš da taj igrač nevrijedi cekija? :shock:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la melodyne » 09 svi 2016, 18:29

Znao sam da je van Bommel na listi. :haha:

http://www.tz.de/sport/fc-bayern/warum- ... 84744.html
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Arhiva