Momčad i sve vezano uz ekipu - 2015./16.

Arhivirane teme...

Momčad i sve vezano uz ekipu - 2015./16.

PostPostao/la Murta » 08 lip 2015, 14:20

Slika

Vrijeme je za još jednu novosezonsku temu. Post će na kraju prijelaznog roka biti updatean jer svi očekujemo solidan broj transfera.

Sky Sport News HD @SkySportNewsHD

FC Bayern muss am 1. August zum Supercup nach Wolfsburg. Der Pokalsieger hat das Heimrecht. #ssnhd

1.8. igramo Superkup protiv Wolfsburga u gostima. Pobjednik Pokala je domaćin.
Murta
Sekretar
Sekretar

Re: Momčad i sve vezano uz ekipu - 2015./16.

PostPostao/la cruz » 09 lip 2015, 10:50

Müller-Wohlfahrt će se javno očitovati nakon ljetne stanke o razlozima i detaljima svoje ostavke

BTW: Bayern potpuno rekonstruira medizinische Abteilung, koja će od sada biti u Säbener Strasse a ne u centru grada ko do sada (na izričitu želju našeg trenera)
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 11 lip 2015, 11:42

Mislim da Pep ne gleda na taktiku kao mi, na statičan način, već na krajnje fleksibilan način. Što je i dokazao čim je došao, ne zna se tko igra na kojoj poziciji, što je svakako super stvar.

Maloprije sam se trzno jer navodno Pep želi Alabu i Lahma u sredini. :roll: it's the dumb ass švaburina inside of me

kada se pogleda ova slika:

Slika

može se iščitati stotine opcija, a sve je po potrebi. Ekipa je pre brutalna na papiru!

3-4-3 u napadu, 4-5-1 u obrani, simple!

Što se tiče zamjena, Müller bi mogao zamijeniti Ribery-a u prvom sastavu, iako je do sad uglavnom Robbena mijenjao..
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la effe__sa » 11 lip 2015, 17:44

cruz napisao:Mislim da Pep ne gleda na taktiku kao mi, na statičan način, već na krajnje fleksibilan način. Što je i dokazao čim je došao, ne zna se tko igra na kojoj poziciji, što je svakako super stvar.

Bila je to u par utakmica, pa hajd recimo i u dosta utakmica korisna fleksibilnost, ali u konačnici mi u ključnim utakmicama LP u obje ove sezone nismo vidjeli neke koristi od te fleksibilnosti. Čak je na kraju ispalo da smo sada više ovisni o Riberyju i Robbenu nego prije.
Ako pripremaš igrače da mogu igrati sve, onda se to u najjačim utakmicama i ključnim trenucima mora pokazati. A to nije bio slučaj i zato mi je nakon utakmice s Barcom Pep dobro pao u očima. Pokazalo se da to nije to. Čak i da na kraju sada on i postigne veliki uspjeh, opet ono što se očekivalo od njega nije postigao. Nije stvorio tu nepredvidivu igru, niti su baš neki igrači pod njim napredovali.
A rezultati kao rezultati su ok, osvojene titule su osvojene titule, ali način na koji su izgubljene dvije utakmice LP , dvije ključne, jedna ove i jedna prošle sezone (pa prošle su i bile dvije protiv Reala) su jedna katastrofalna stvar. U ta dva duela kao da smo dječaka imali na klupi ili totalno mladog nezrelog trenera u pokušaju.... ;)
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la Murta » 14 lip 2015, 13:32

Za sat vremena igra se utakmica legenda Bayerna i Uniteda.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la cruz » 22 lip 2015, 15:58

čitam da Kimmich igra sexualno na U-21 EP.. :a045:
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la panda » 22 lip 2015, 16:06

cruz napisao:čitam da Kimmich igra sexualno na U-21 EP.. :a045:

viewtopic.php?f=13&t=392&start=7245#p129187
"Planina se gleda odozdola, crkva izvana, a birtija iznutra."
panda
Admin
Admin

PostPostao/la cruz » 24 lip 2015, 07:16

Ne znam šta očekivati od Riberya.

Dugo izbiva s terena, moguće da ne odradi pripreme s momčadi, a mu 32 godine.
Uz to je najplaćeniji igrač Bayerna.

Kada bismo gledali pozitivno onda se možemo nadati da će se Fronck zadati punim i bit će motiviran kada ozdravi.
Plus možemo se nadati da će Bayern lošije ući u sezonu tako da će do kraja iduće sezone morat igrat na vrhunskom nivou, bez opuštanja kao prošle sezone :mrgreen:

šalu na stranu, moramo dovesti neko prvoklasno riješenje za to lijevo krilo, a Ribery nema ništa protiv toga (gledao sam mali interview nedavno gdje je rekao "nemam problem s dovođenjem konkurenta, ali neće mu bit lako kada se oporavim")
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 24 lip 2015, 09:15

Bilo bi jako tužno da ovako završi karijeru, no s druge strane bilo bi mi najdraže da ovako završi karijeru tj. da ju završikao igrač Bayerna s tim da nemojte misliti da ja to sad želim već ga ne bi htio vidjeti u nekom drugom dresu.

Više ništa od njega neočekujem, previše je dao i ako mu je vrijeme da ode ća ima moj naklon.
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Miki » 24 lip 2015, 11:04

Koliko sam shvatio, čitajući štampu, Riberi se pomirio sa tim da završava karijeru, tj. čak je i donio takvu odluku. Dao je mnogo Bajernu. Osvojio je sve što se moglo osvojiti i hvala mu na svemu. Vrijeme je za nove snage. Anhele Di Marija, dobrodošao! 8-)
Gvardiola i Enrike treba da podignu spomenik Leu Mesiju što je od njih napravio trenere. :bravo:
Miki
Don Quijote

PostPostao/la jozotg » 24 lip 2015, 12:22

Miki napisao:Koliko sam shvatio, čitajući štampu, Riberi se pomirio sa tim da završava karijeru, tj. čak je i donio takvu odluku. Dao je mnogo Bajernu. Osvojio je sve što se moglo osvojiti i hvala mu na svemu. Vrijeme je za nove snage. Anhele Di Marija, dobrodošao! 8-)

Evo da se i ja jednom složim s Mikijem :bravo:

Ako će doći Di Maria i igrati livo krilo ,može odma.
www.mot.hr najbolje mjesto za pisače u HR

Još talijanima nisam oprostio sječu Velebita,ni Velog Jožu.Niti ću ikad.
jozotg
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la ivan » 24 lip 2015, 12:25

Samo što ni Di Maria nije ono pravo krilo kakvo mi tražimo. Koliko znam i on voli više ulazi u sredinu, više je vezni/krilo nego pravo krilo. Tako da bi opet morali prilagodit igru malo drugačijem sistemu
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 24 lip 2015, 13:02

ivan napisao:Samo što ni Di Maria nije ono pravo krilo kakvo mi tražimo. Koliko znam i on voli više ulazi u sredinu, više je vezni/krilo nego pravo krilo. Tako da bi opet morali prilagodit igru malo drugačijem sistemu

Nije di Maria baš igrač kojem moraš prilagoditi igru, on je onako dosta fleksibilan, igra instinktom tako da je prilično prilagodljiv.

Po meni bi onaj di Maria iz realovih dana (di je morao zbog Ronalda igrati svugdje samo ne lijevo) bio pun pogodak - ali na našoj lijevoj strani!
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 24 lip 2015, 16:47

cruz napisao:Nije di Maria baš igrač kojem moraš prilagoditi igru, on je onako dosta fleksibilan, igra instinktom tako da je prilično prilagodljiv.

Po meni bi onaj di Maria iz realovih dana (di je morao zbog Ronalda igrati svugdje samo ne lijevo) bio pun pogodak - ali na našoj lijevoj strani!

Mislio sam više u smislu da nam ne bi vratio tu igru po krilima koju smo izgubili od kako su ova 2 ozljeđena i koju toliko silno tražimo natrag. Di Maria je sigurno zanimljiv igrač koji može odigrat vrhunski, ali opet nije to tako jednostavno - možda bi netko morao otić, a i cijena je sigurno toliko da se treba dobro zapitat dal se isplati. Nek se ne uklopi najbolje u zamisli trenera i sistem i eto ti sranja. Nije baš briljiro u ManU.

EDIT: upravo čitam da je izjavio da neće ić iz ManU. U svakom slučaju opcija imamo sve manje i manje...
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la fcb629 » 24 lip 2015, 21:03

Dragi moji Bavarci,

sta reci, moj prvi radni dan u Njemackoj, moj prvi radni dan u Munchenu, je protekao tako sto sam radio danas na BMW Open-Golf International turnir, i dobio sam sliku od Thomasa Müllera ! Ludnica !! Pozdrav svima !!
fcb629
Redoviti član
Redoviti član

Sljedeće

Vrati se na: Arhiva