Momčad i sve vezano uz ekipu - 2015./16.

Arhivirane teme...

Re: Momčad i sve vezano uz ekipu - 2015./16.

PostPostao/la anton 1983 » 15 tra 2016, 12:46

doro napisao:
Skužio sam ja sve dobro i nama treba stoper te zamjena za rafihnu nikakav pjanić al naravno tu se radi o tome da svaki trener ne gleda objektivno nego na uštrb kvalitete uvjek svoju neku maglu idu prodavat neki manje neki više
;) :mrgreen:

Nisi skužio barem ono kaj sam ja pričao. ;)

Naglasak je na tome kako je nama jako sjebano stvarati formaciju, taktiku, način igre itd sve dok je Muller u Bayernu jer se njemu mora prilagođavati cijela taktika - ovo je sada dosta šturo rečeno.

Svako jake varijacije na temu su moguće ali ajmo ostat na zemlji sa 4 odozada u liniji :) u bilo kojoj taktici ti je Muller kakav takav "problem".

Zaš je sad recimo james propo - zato kaj Zidane oće korektora i dva kreativca a ne "desetku". Znači sad recimo da Muller pređe u Real odmah propić - klupa ili benzema sranja ili se mjenja koncept igre.

Ovisni smo o Alles Muller oder was 8-)

E sad da ne bi neko mislio da je to loše :lol: Al sve dok je Mullera u Bayernu igrači tipa Gotze neće uspjeti.
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la The Scarface » 15 tra 2016, 12:49

Murta napisao:Nisam siguran da ima smisla igrati s dva krila ako nemamo bekove koji im mogu pomoći u napadu.

Alaba i Lahm su na terenu. :D

Ono je bio bezze primjer nekih "totalni nogomet" sranja kako bi se to moglo dalje razvit, nije baš realno.

Problem je što smo pod Pepom htjeli kroz sredinu dobit na kvaliteti, ali smo onda istodobno gubili na krilima. Bekovi su trebali više pokrivati sredinu nego napadati po krilu, tu je sad potrebno stvoriti neki balasn. Ove sezone se opet išlo na varijatnu s više krilne igre, Muller i Lewy u 16-cu čekaju ubačaje Coste i Comana, ali se gubi kontrola u vezi jer "moraju" igrati dva krila i dva napadača.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Murta » 15 tra 2016, 12:53

Meni je puno veći problem Costa jer je jedino top krilo u klubu, a ta pozicija mora biti simetrična. Müllera možeš imat na terenu jednog i gradit oko njega.
Mene ovo intrigira:
----------------Vidal
Thiago----------------Pjanić
----------------Goetze
---------''Müller------Lewa
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la The Scarface » 15 tra 2016, 13:00

Još jedan problem Coste je što je "predivlji", on je meni igrač tipa Di Maria, napravit će puno dar mara, ali isto tako će napravit puno sranja gdje jednostavno lagane paseve-štopavanja zasere itd...

Nema Gotze budućnosti u Bayernu, prodat i doviđenja.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 17 tra 2016, 09:22

melodyne napisao:Tu treba izvesti najjaci sastav

E ovo je pitanje i odgovor, u tom grmu leži zec, ovdje se trči pred rudo i vodi dečke žedne preko vode...

Koji je to "najjači sastav", kako se definira najjači sastav, na koji se način dolazi do najjačeg sastava?

Recimo sa 4-2-3-1 igraju Muller i Lewa, dok u 4-3-3 umjesto Mullera (recimo) igra Xabi dok sve ostalo može biti isto. I sad koji je sastav jači? Jel se na to uopće može dati odgovor?

Ja mislim da Pep po tom pitanju nije zmislio ništa novo, a opet je, jer je došlo vrijeme da se više ne govori o najjačem sastavu, već o "najprikladnijem sastavu za get the job done".

Recimo u 2013, da ne znam s kim igrali i kaj trebali napraviti i kakva situacija bila na terenu, mediokret Jupp bi izveo isti sastav sa istom formacijom i istim uputama i niš nebi pokušao prilagoditi igračima niti očekivao da zbog toga što mu vezi igraju LG i Martinez umjesto Schweinija, može nastati problem i da nije isto kad je Muller u prvih 11 ili Robben itd. Glavno da je "najjači sastav na terenu".
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Murta » 17 tra 2016, 09:51

Pusti ti to kad je Jupp imao duplo bolju momčad nego Pep. Tko od trenutnog kadra može igrati u tadašnjih prvih 11? Oba Neuera su ista, današnji Muller je možda malo bolji od tadašnjeg i Lewandowski je bolji nego Mandžukić.
Na svim ostalim pozicijama momčad iz 2013. je bolja, a na pet i značajno bolja (bold).
----------------------Neuer-----------------------
Lahm--------Dante----------Boateng-----Alaba
--------------Schweini-----Javi-----------------
Robben-------------Muller---------------Ribery
------------------Mandžukić---------------------

A kad pogledaš te pozicije na kojima je značajno bolja, onda je jasno što je Bayern izgubio zbog starosti (Lahm i Robben), promjene pozicije (Alaba), ozljeda (Ribery).
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la anton 1983 » 17 tra 2016, 09:54

Mene više bode u oči ovaj "najjači sastav" - kaj to znači?
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 17 tra 2016, 11:52

To ti znači kad rode,rafihna,bernat i tasci igraju u prvoj a sve prilagodiš mulleru :lol: :lol: :lol:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 18 tra 2016, 11:13

Pep kritizira igru svoje momčadi, kritizira igrače i kritizira sebe i svoje asistente

nema više schönreden, sve je podređeno uspjehu.

Nakon schalkea je rekao:

"Mi možemo svakoga dobiti, ali ne s ovakvom igrom. Ako želimo ući u finale i izbaciti atletico, mormo puno bolje igrati.

"Malo sam tužan zbog naše igre. Samo smo 35 minuta igrali nogomet, ne više"

"Mogu razumijeti svoje igrače, ali nije opravdanje to što svako tri dana igramo tekmu. Mi smo profesionalci i svaki dan moramo dati svoj maksimum"

"U prvoj godini smo mi treneri bili loši, samo smo se fokusirali na kup natjecanja, zaboravili na BL, jer smo redovno stavljali drugu momčad u BL nakon prijevremenog osvajanja prvenstva"

"Govor tijela nam je bio loš. U svakom treningu i tekmi moramo dati puni gas i kämpfen! Nadam se da je to lekcija uoči polufinala s Werderom"

"Nemamo igrača poput Messija ili Ronalda koji zabiju 50, 60 golova, moramo trčati trčati trčati"

Palo je kritika na račune Comana i Vidala

Uglavnom vidi se da je napet i da slijedi najbitniji dio sezone
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 18 tra 2016, 13:39

I di je sebe kritiziro?
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 18 tra 2016, 13:58

doro napisao:I di je sebe kritiziro?

"Im ersten Jahr waren wir Trainer nicht gut! Wir haben die Bundesliga vergessen, wollten in der Champions League und im Pokal zu viel erreichen", erinnert er sich an die Spielzeit 2013/14, als nach dem frühzeitig feststehenden Meistertitel in der Liga häufig nur noch eine B-Elf agierte.

"U prvoj godini smo mi treneri bili loši, samo smo se fokusirali na kup natjecanja, zaboravili na BL, jer smo redovno stavljali drugu momčad u BL nakon prijevremenog osvajanja prvenstva"
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 20 tra 2016, 09:25

Bild: Neuer produžio. :bravo:
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la cruz » 20 tra 2016, 09:38

Murta napisao:Bild: Neuer produžio. :bravo:

"--"
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la The Scarface » 20 tra 2016, 10:08

Taman su ga mediji "zavoljeli" i počeli sa borac i ostalim sranjima :

Da bi sad završio na naslovnici zbog simuliranja. :?

Što se tiče produženja :
Do 2021. :
Jerome Boateng (27)
Thomas Müller (26),
David Alaba (23)
Javier Martinez (27)
Neuer (30)
Do 2020. :
Joshua Kimmich (21)
Douglas Costa (25)

Lewy bi još trebao produžiti do 2021. i onda je dobar core igrača dugoročno vezan za klub.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la melodyne » 20 tra 2016, 10:57

Der 30-jährige Torwart soll laut Bild an der Säbener Straße in die Riege der absoluten Topverdiener wie Thomas Müller aufsteigen. Der kassiert geschätzte 16 Millionen Euro pro Jahr.

Pre deset godina nisam ni mogao da zamislim da ce neko u Bayernu imati ovoliku platu.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Arhiva