Momčad i sve vezano uz ekipu - 2015./16.

Arhivirane teme...

Re: Momčad i sve vezano uz ekipu - 2015./16.

PostPostao/la Murta » 23 svi 2016, 14:00

MG19 ostaje u Bayernu! :bravo:
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la The Scarface » 23 svi 2016, 14:06

Murta napisao:MG19 ostaje u Bayernu! :bravo:

Također je prekinuo suradnju sa dosadašnjim agentom.

Ali koji će nam k ako neće produžiti ugovor?
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la ivan » 23 svi 2016, 14:21

"Ich freue mich auf die neue Saison in München und werde alles daran setzen, bei meinem ersten Training unter Carlo Ancelotti topfit anzutreten", kündigte Götze gegenüber der Bild an und widerlegte damit wochenlange Spekulationen um einen Wechsel.

Zvuči kao da je to sigurno. Vjerujem da ga klub ne bi tjerao, ali produživanje ugovora je obavezno. Upravo ona opciju koju sam htio :bravo:
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 23 svi 2016, 16:49

Ako procvjeta vjerojatno će i produžiti.....

A ako ne procvjeta onda je jebada.

Ekonomskim rječnikom rečeno - Götze predstavlja rizik velikog oportunitetnog troška

Iako me je Götze razočarao ovih godina, ne mogu reći da mi je krivo što ostaje.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la panda » 23 svi 2016, 16:55

http://www.spiegel.de/sport/fussball/ba ... 93336.html

:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Sad bi bilo fino kad bi Kalle i ekipa tužili Spiegel za klevetu
"Planina se gleda odozdola, crkva izvana, a birtija iznutra."
panda
Admin
Admin

PostPostao/la melodyne » 24 svi 2016, 17:19

Der Bayerische Rundfunk (BR) sendet am kommenden Sonntag (28. Mai 2016, 17.15 Uhr) ein Porträt über den scheidenden Bayern-Coach und versucht den Menschen Guardiola zu erklären, Hintergründe und Verhaltensmuster aufzuzeigen. Unter anderem kommen darin FCB-Vorstandschef Karl-Heinz Rummenigge, Bundestrainer Joachim Löw, Reporter Marcel Reif und Guardiola-Biograf Martí Perarnau zu Wort und geben spannende Einblicke in das Leben und die Arbeit eines der erfolgreichsten Fußballtrainer der Welt.

Gledam obavezno.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Lahm » 24 svi 2016, 19:31

Samo da se ne desi sa MG19 kao i sa slucajem Lewangnojski-Schrottmund.
don
Jupp Heynckes
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la anton 1983 » 25 svi 2016, 07:13

Lahm napisao:Samo da se ne desi sa MG19 kao i sa slucajem Lewangnojski-Schrottmund.

Htjeli ili ne kad tad morat ćemo se uhvatiti u koštac sa ovim PROBLEMOM. Kako god da okrenemo ovo je problem niti manje ni više.

Sad kad je reko da ostaje, još uvijek mi to nekak smrducka. Još uvijek nisam uvjeren da je to konačno stanje zbog cijele situacije oko njega.

U jednu ruku kad sam to čuo, malo sam bio, kako bi reko sretan, optimističan ali pun sumnje i straha.

Muči me činjenica što se sada Gotze stavio u poziciju da 2ucjenjuje" Bayern i on je taj koji odlučuje o sovoj sudbini. To mi se niti malo ne sviđa. Dečko gleda sebe i to je za BAyern jako riskantno - odštete više neće biti, a Gotze si najvjerojatnije razmišlja ovako: Ako propadnem, bar ću propast u Bayernu pa će me netko uzeti. Ako neuspijem slijedeće sezone sam free, znači dobivam veći handgeld, pa mi manja plača neće biti problem.

Ako se pak pokaže da odigra dobro Bayern će biti primoran dati mu ogromnu plaču i to po uvjetima kakvi samo njemu pašu. Kako god bilo, ako one "nebude direktan krivac da se osvoji LP", Bayern na Gotzeu puši...

Jednostavno nevjerujem niti nepodržavam ideju da se sa njim uđe u sezonu a da mu slijedeće ljeto istiće ugovor...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 25 svi 2016, 07:34

sumnjam na jedan scenarij.
götze je želio u liverpool jer mu je klopp obećao privilegirani status, međutim kloppu je isplativije da mu götze dođe slijedeće godine bez odštete. Sada novac troši na vezni red a dogodine na napadački dio, s tim da götze stiže bez odštete. ove godine vjerojatno ne bi našao opravdanje za plaću kakvu ima u Bayernu, niti je prikazanim izvedbama u ove tri godine baš neko pojačanje
ostankom u Bayernu profitirati će götze, a ako ode - profitirat će i klopp i liverpool.

Bayern tu ostaje visiti.

Ali s druge strane, sumnjam da će se ponoviti ballack, dugačko je ljeto znate... Ne može götze igrati svoju igru koliko Bayern može reći "sad ćemo ovako: ili produži ili traži klub".. jer sumnjam da će u 2017. moći dobit igdje i upola plaću kao u Bayernu :bravo:
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 25 svi 2016, 08:03

Ma mislim da nikom u upravi ne pada na pamet uć u sezonu bez da produži ugovor. Iako kao što anton kaže, malo on sad može ucjenjivat klub. Svejedno mislim da će se to riješit korektno. Ili produžuje ugovor na godinu ili dvije ili odlazi. A za plaću ne moramo cjepidlačit
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 25 svi 2016, 13:27

jedva čekam na Sanchesa! :megusta:

Nekako imam osjećaj da nije toliki pritisak na njemu kao što je bio na Götzeu kad je stigao.. A osjećaj da će se uklopiti je definitivno tu! 8-)
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la effe__sa » 25 svi 2016, 14:09

anton 1983 napisao:Sad kad je reko da ostaje, još uvijek mi to nekak smrducka. Još uvijek nisam uvjeren da je to konačno stanje zbog cijele situacije oko njega.

Eto nakon duže vremena se po pitanju nečega što je vezano za Goetzea s tobom slažem.... :)
Još ćemo vidjeti da li je ovo konačno.....

Iskreno, ja bi volio da on ostane i svidjelo bi mi se , ako on stvarno sada smatra da treba ostati, pokazati muda i boriti se za svoje mjesto u timu. Takvo nam razmišljanje treba takav nam igrač (Goetze) s petljom treba i takav se on kod nas uklapa.
Ako je igra, onda je lik stvarno ljigav.... :D A nadat se ovom prvom... :)
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la melodyne » 25 svi 2016, 18:31

David Alaba: Kampfansage an Renato Sanches

Jao bude li nam Bernat igrao levog beka dobicu proliv! :smajl006: Alaba mi vise ide na onu stvar sa ovakvim izjavama. Nisi ti decko za vezni red a jos manje za stopera. A o cemu ja razmisljam, nije Carlo toliko lud da gura Bernata umesto Alabe. :hehe:

Ancelotti freut sich auf die neue Aufgabe, weiß aber auch, dass viel Arbeit auf ihn zukommt, den schließlich müsse er versuchen "die tolle abgelaufene Saison noch zu toppen. Ich will meine Philosophie, meine Methodik einbringen, aber nicht zu viel ändern, denn das Team ist einfach fantastisch. Ich bin sehr glücklich über den Kader, den die Bayern haben. Sie haben eine super Saison gespielt, aber natürlich geht es immer darum, es in der kommenden Saison noch besser zu machen."

Wir sind bereit! :reschke:
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la effe__sa » 25 svi 2016, 19:24

melodyne napisao:
David Alaba: Kampfansage an Renato Sanches

Jao bude li nam Bernat igrao levog beka dobicu proliv! :smajl006: Alaba mi vise ide na onu stvar sa ovakvim izjavama. Nisi ti decko za vezni red a jos manje za stopera. A o cemu ja razmisljam, nije Carlo toliko lud da gura Bernata umesto Alabe. :hehe:

Pripremi već linex ili flobian.... :D
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la cruz » 25 svi 2016, 21:01

Ne trebaju mi tablete nego treba mi Rodriguez :a045:

Uopće nemam ništa protiv da Alaba igra sredinu. Dapače, odavno sam zagovornik.

Zašto?

Možda ljudi nisu svjesni koliko je on sexualan u sredini kada se igra tempo nogomet, a nadam se da će se masa uvjeriti, jer se radi o super inteligentnom igraču koji ima i fizičku moć i sada odlično iskustvo.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Arhiva