PEP GUARDIOLA

Arhivirane teme...

Re: PEP GUARDIOLA

PostPostao/la The Scarface » 17 ožu 2016, 12:02

Čudan dvomeč protiv Juvea pa da napišem par misli u kratkim crtama u ovoj temi.

Prva utakmica je bila fantastična tamo do negdje 60. minute. Odigrali smo vjerojatno najbolju utakmicu u gostima u LP-a pod Pepom, totalno ih ubili na njihovom stadionu, nismo im dali disat i poigravali se s njima kao da se radi o nekom osrednjem BL klubu. Nismo imali neku realizaciju (što je standardno za nas nažalost), ali smo opet vodili 2:0 i sve je mirisalo na lagani prolaz Bayerna.

Dolazi kiks Kimmicha koji doslovno poklanja gol Juveu koji je morao napast u drugom dijelu. Umjesto da što duže držimo tu ogromnu prednost od 2:0 u gostima mi njima poklanjamo gol i tako vraćamo momentum na njihovu stranu. Nakon tog gola momčad igra poprilično zbunjeno, nestala je sva dominacija iz prvih 60 minuta te nakon još jednog glupog dodavanja Neuera primamo nepotrebni gol za 2:2 i bezze kompliciramo već riješeni prolaz.

Uzvrat na AA.

Prvo što mi se nije svidjelo je igranje Alonsa, čim sam vidio njega i Vidala u prvoj postavi (trebalo je biti Thiago i Vidal) osjetio sam da bi mogli odigrati mlitavu utakmicu. Od prve minute se osjetila nervoza i večina igrača je igrala debelo ispod svojih mogućnosti, Juve je krenuo sa visokim presingom što je dodatno zbunilo Bayern. Nakon par minuta već imamo šansu za veliku prednost, ali Vidala ne uspijeva štopati odličan Costin pas.

Nakon toga još jednom poklanjamo gol ogromnim kiksom Alabe i Neuera :
https://streamable.com/p88c

Benatia stišće Morattu, ali mu ne uspijeva uzet loptu, nema ga na svojoj poziciji, Alaba i Neuer reagiraju ko kokoši bez glave, Kimmichu lopta prolazi kroz noge dok Alonsu fali par cenata da blokira šut. Nepotreban gol kojim ispuštamo prednost i sami sebe dovodimo u vrlo neugodnu situaciju.

Momentum je na strani Juvea, Bayernovi igrači se ne mogu sastat sa loptom i igraju jedno od najgorih poluvremena pod Pepom. Po zadi curi na sve strane, Benatia i Alaba igraju ko igrači iz Županijske lige.

Neuer još jednom kiksa i to je već trebao biti drugi gol :
https://streamable.com/kkfc

Prima se drugi gol :
https://streamable.com/nrp6

Alaba bezze gubi loptu naprijed iz čega proilazi na prvi pogled bezazlena kontra. Alaba prati i stišće Morattu (mogao je napravit faul), ali po meni je još gora reakcija Benatije koji jednostavno mora uzeti loptu Moratti kojeg Alaba od zada štišće i otežava mu dribling. Benatia ispada poput Maloče te Moratta nastavlja solo prodor od 60 metara. Kimmich isto ispada poput amatera, Vidal ide zatvorit Morattu koji je izbacio 3 igrača te ostavlja Cuardada koji šalje Lahma po čevape, Benatia ima šansu za spasit pogrešku od prije, ali opet kasni.
Ajde napokon jedan Juveov gol gdje su nešto i odigrali.

Nastavlja se nervoza, Bayern totalno izgubljen, nema nigdje one samouvjerenosti i igre na koju smo navikli na domaćem terenu, od dominacije ni d. Juve je već tada mogao sve riješiti, bila je ona jedna odlična šansa gdje je Neuer jedva isčupao udarac od Cuardada, obrana je i tu bila totalno izgubljena. Mi smo imali onaj jedan šut Mullera i to je to.

Poluvrijeme završava, ajde Hvala Bogu, gore od ovoga ne može.

Svi pizdimo ko ludi i nije nam jasno šta se dešava. Pepu sve po spisku psujemo, momčadi također jer znamo da ovo nije pravi Bayern i da smo dosta kvalitetnija i bolja momčad od Juvea. Osobno sam na poluvremenu očekivao odmah vađenje Alonsa i stavljanje Thiaga. Od toga nije bilo ništa što je čudno. Ulazi Bernat umjesto Benatia, na prvu mi je bila wtf reakcija i j.... sam Pepu sve živo, ali se na kraju ispostavilo kao dobra zamjena. Ideja je bila počet s Benatijom u slučaju da Juve bude išao na duge lopte, Juve je iša na visoki presing tako da ništa od toga. Benatia je uz Alabu i Neuera svakako bio najgori u prvom poluvremenu pa je zasluženo išao vani. Prebacili smo na obranu iz prve utakmice, Bernat je valjda ušao zbog brzine (može bolje pratiti ove Juveove kontre) i što prirodno stoji više što nam je svakao trebalo jer smo jurili rezultat.

Drugo poluvrijeme je bilo bolje, Juve se povukao te je samim time naša smiješna obrana izgledala stabilnije. Uspijevamo nekako zabit ta 2 gola što nas dovodi do produžetaka. Juve se cijelo vrijeme dobro branio, ali eto posrećilo nam se sa ta dva ubačaja što je i normalno nakon konst. pritiska.

Čudno mi je bilo što Pep nije ranije uveo Thiaga (tijekom drugog pol.), cijelo vrijeme je visio rezultat a mi smo imali još jednu zamjenu. Tek je u produžetku uveo Thiaga jer Ribery više nije mogao (iznenadio me koliko je prodora uspio napraviti, ali uvijek bez konkretnog pasa, prođe 2 igrača i onda kuruza).

U produžecima smo ih dominirali i zasluženo poveli. Nakon toga opet slijedi čudna naša igra, ali srećom Coman iz one jedne kontre posprema Robbenovski gol. Nakon tog gola Juve opet bez problema probija Bayern i dolazi do šansi. Imamo sreće što smo zabili taj 4. jer bi inače povlačenjem nazad loše prošli. Obrana opet šuplja, Mandžo faliva zicera (koja je to krntija od igrača, jedva se vuče terenom, izlaskom Moratte smo mogli još više pritiskati jer je Mandžo prespor i da hoće ne može istrčat kontru), Sturraro faliva odbijanac nakon Mandžnine prilike te nakon toga još par puta Bonucci ulazi u neke poluprilike. Uglavnom ni tada ne stojimo stabilno i prelako dopuštamo prilike za Juve.

Nekim čudom dobivamo tekmu, ali s više sreće nego pameti.

Naravno da ukupno gledajući "zaslužujemo" proći. Oni nas nadigrali na AA prvih 60 min, mi njih tamo itd...

Ali poanta cijelog posta je što sebi bezze život kompliciramo s fatalnim greškama u obrani. Nije mi jasno kako nam još fali te stabilnosti pri vodstvu ili pozitivnom rezultatu. To mi je najveća kritika za Pepa, nikako da odigramo rutinski dvomeč, ili nam polazi sve od ruke pa taremo nemilice protivnika ili pokušajemo čuvat rezultat i sami sebe svojim individualnim greškama uvaljujemo u govna.

Nema one stabilnosti iz njegovih Barcinih dana gdje su bez problema ubijali protivnika monotonom igrom. Kad nam ide ide nam bez problema, igramo dominantno, protivnika tjeramo u mišju rupicu, konst. pritišćemo i stvaramo prilike, presing od zada radi te brzo oduzimamo loptu. Eh a kad dođe period gdje treba sačuvati stvorenu prednost, odigrati pametno i rutinski ubiti igru mi radimo glupe greške i protivnika vraćamo u igru.

Druga kritika je raspad sistema u pojedinim periodima utakmice kad primimo gol. Primjer protiv Porta u gostima, primimo prvi gol i totalno se raspadnemo pa slijedi još par komada. Umjesto da je ostalo na tom jednom golu mi primimo još par i otežavamo uzvrat. Polufinale protiv Barce također, moglo je ostati na onom jednom, ali je uslijedio raspad te opet dodatno dobivamo 2. Ista stvar protiv Juvea u gostima, poklonimo gol pa opet voda u ušima pa primamo i drugi. Sinoć ista stvar prvi poklonimo, umjesto da nakon toga igramo dominantno doma kako znamo, opet raspad gdje je Juve mogao/trebao zabiti još par komada.

Sad smo se izvukli, ali u budućnosti nemamo nikakve šanse u LP-a sa ovakvim mentalnim rupama u igri. Pep očito nije uspio prenijeti onu mirnoću u igri pri negativnom rezultatu ili pri čuvanju rezultata i to mu je najveća kritika od mene.

Drago mi je za Pepa što smo se izvukli, ima svojih grešaka, ali shitstorm koji bi nastao ispadanjem bi izazvao totalno krivu ocjenu njegovog perioda u Bayernu. Kod nekih ljudi jednostavno vlada mišljenje, kad igraju dobro to je zbog igrača i unatoč Pepu, kad igraju loše to je zbog Pepa.

edit :
doro napisao:
Jako loše vođenje od trenera u ove dvije tekme što nas koštalo skoro ispadanja od bitno slabijeg protivnika....lik je bio pogubljen umjesto da bodri muški svoju momčad(jedva čekam da ga ne vidim u Bayernu!! Kao ključno za naš prolaz bi naveo fenomenalan nabačaj Coste i taj prvi gol..to nam je trebalo da maknemo labilnost..nakon Mullerovog gola sam bio 100% siguran da prolazimo i to bez penala(znaju oni s kojim sam gledao tu tekmu) i da bu Coman zabil zadnji gol...jako puno je to bilo lošega al naravno najbitnije da smo prošli jer Bayern je prije svega..sad molit boga da ne dobimo barcelonu pa ni real neću još ... ostale sve bi morali proč u 2 tekme.....

Evo tipičan primjer, trener je uvijek za sve kriv. :?
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la doro » 17 ožu 2016, 12:22

Potpuno se slažem s tvojim postom osim ovo zadnje nije kriv za sve al vodi momčad a loše je vodio i sam si reko da smo prošli radi sreće a ne pameti stoga nemoj biti kontradiktoran..za post sam već u početku napisao tako i ja vidio utakmicu....naravno da su i igrači krivi al šef i onaj koji vodi je uvijek više kriv ;) Za post :bravo:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 17 ožu 2016, 12:26

The Scarface napisao:Nekim čudom dobivamo tekmu, ali s više sreće nego pameti.

Naravno da ukupno gledajući "zaslužujemo" proći. Oni nas nadigrali na AA prvih 60 min, mi njih tamo itd...

Ali poanta cijelog posta je što sebi bezze život kompliciramo s fatalnim greškama u obrani. Nije mi jasno kako nam još fali te stabilnosti pri vodstvu ili pozitivnom rezultatu. To mi je najveća kritika za Pepa, nikako da odigramo rutinski dvomeč, ili nam polazi sve od ruke pa taremo nemilice protivnika ili pokušajemo čuvat rezultat i sami sebe svojim individualnim greškama uvaljujemo u govna.

Jako dobar osvrt opčenito, no ja ću se samo na ovaj dio osvrnuti.

Istina je da smo ovo dobili na sreću i tu se nema što reći, no isto tak na sreću bi bili ispali. Malo mi drugačije gledamo na sebe nego drugi.

Ono što je istina, po meni da si ti uočio dobro neke stvari i nažalost po meni mi nismo dovoljno jaki da uzmemo LP :( Mislim gledajte svi protivnici na koje možemo naletiti su u rangu Juvea, sigurno ne jači, osim BArce i jednostavno Barca je jača od nas i mi njih sada ne možemo dobiti.

Problem je ovdje baš taj što pep nije uspio uvesti tu stabilnost u ekipu o kojoj ti pričaš i to se pogotovo vidi što mi skoro u svakoj tekmi na jedan izrazito glup način svojem protivniku dopustimo bar jednu izrazitu šansu.

Šansi mora biti, daleko od toga, ali ne takvih da mi već unaprijed znamo da će se dogoditi.

Ovdje je sigurno jedan od problema kontinuitet. Kako su se ovi povratnici počeli vračat tako je to uz plus ujedno postao i minus jer oni baš nisu uigrani, a opet s druge strane nemreš sa 13 igrača napast LP i BUNDESLIGU!

Ne vjerujem da je preostalo dovoljno vremena da se ti ogromni minusi poprave. Za ovaj dio sezone ti jednostavno moraš imati uigrani štoperski par, a mi to neamo. U jednom trenutku vratiti će se Martinez pa će opet doči do integracije. Ako dovoljno dugo budemo u LP vratiti će se možda i Boateng i opet istva stvar i to nije dobro.

Sad možda dobijemo nekog lakšeg protivnika u kojem će napad odlučiti tekmu jako brzo, ali ta nestabilnost, koju smo vidjeli u ove dve tekme, pa protiv Arsenala i još nekih, ako nenestane ode sve u kurac jako brzo.
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 17 ožu 2016, 12:39

I za nestabilnost su krivi igrači nitko više il sreća?! možda murphy zakon ko bi ga znao..zna se tko donosi stabilnost onaj ko vodi tim...mi imamo puno odličnih igrača i nemožemo pripisivat svakoj ozljedi pojedinoj labilnost...i drugi klubovi imaju ozljede pa imaju stabilnost..padne mrvicu kvaliteta al stabilnost i želja mora bit uvijek a toga nema kod nas..barca je ispred nas..real ko mi psg mrvicu slabiji...ostali su svi bitno slabiji od nas nemojmo se zavaravat i igrat na lažnu skromnost..ak ispadneš od wolfsburga,benfice il šitija je jako jako loše...
Zadnja izmjena: doro; 17 ožu 2016, 12:41; ukupno mijenjano 1 put/a.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 17 ožu 2016, 12:41

anton 1983 napisao:Problem je ovdje baš taj što pep nije uspio uvesti tu stabilnost u ekipu o kojoj ti pričaš i to se pogotovo vidi što mi skoro u svakoj tekmi na jedan izrazito glup način svojem protivniku dopustimo bar jednu izrazitu šansu.

Jebote čoravog, daj si kupi naočale. :?
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Murta » 17 ožu 2016, 12:44

Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la doro » 17 ožu 2016, 12:45

Onda nije dobar trener a kamoli špek-trener..već običan blefer..tu završavam s tobom suncokretom :hehe:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la The Scarface » 17 ožu 2016, 17:04

anton 1983 napisao:
The Scarface napisao:Nekim čudom dobivamo tekmu, ali s više sreće nego pameti.

Jako dobar osvrt opčenito, no ja ću se samo na ovaj dio osvrnuti.

Istina je da smo ovo dobili na sreću i tu se nema što reći, no isto tak na sreću bi bili ispali. Malo mi drugačije gledamo na sebe nego drugi.

Ono što je istina, po meni da si ti uočio dobro neke stvari i nažalost po meni mi nismo dovoljno jaki da uzmemo LP :( Mislim gledajte svi protivnici na koje možemo naletiti su u rangu Juvea, sigurno ne jači, osim BArce i jednostavno Barca je jača od nas i mi njih sada ne možemo dobiti.

Problem je ovdje baš taj što pep nije uspio uvesti tu stabilnost u ekipu o kojoj ti pričaš i to se pogotovo vidi što mi skoro u svakoj tekmi na jedan izrazito glup način svojem protivniku dopustimo bar jednu izrazitu šansu.

Šansi mora biti, daleko od toga, ali ne takvih da mi već unaprijed znamo da će se dogoditi.

Ovdje je sigurno jedan od problema kontinuitet. Kako su se ovi povratnici počeli vračat tako je to uz plus ujedno postao i minus jer oni baš nisu uigrani, a opet s druge strane nemreš sa 13 igrača napast LP i BUNDESLIGU!

Ne vjerujem da je preostalo dovoljno vremena da se ti ogromni minusi poprave. Za ovaj dio sezone ti jednostavno moraš imati uigrani štoperski par, a mi to neamo. U jednom trenutku vratiti će se Martinez pa će opet doči do integracije. Ako dovoljno dugo budemo u LP vratiti će se možda i Boateng i opet istva stvar i to nije dobro.

Sad možda dobijemo nekog lakšeg protivnika u kojem će napad odlučiti tekmu jako brzo, ali ta nestabilnost, koju smo vidjeli u ove dve tekme, pa protiv Arsenala i još nekih, ako nenestane ode sve u kurac jako brzo.

Na to sam i ciljao, "na sreću" se odnosilo na to da smo vrlo lako mogli ispast iako sam napisao da sveukupno gledano nismo nezasluženo prošli.

Najviše me ljuti što u nekim fazama stvarno odlično igramo, ali tu igru upropaštavamo nepotrebnim greškama.

Pobogu milom nisu ni Juventini čobani, svakako top europska momčad koja je prošle godine igrala finale i prije ove utakmice bila u nizu od 17 utakmica bez poraza. Onda mi takvoj momčadi doslovno poklonimo 2-3 gola u K.O. fazi LP-a, znači nije to proizašlo iz nekog njihovog pritiska ili ekstra klase već Kimmich u prvoj utakmici doslovno poklanja loptu kao zadnji igrač dok u uzvratu Alaba i Neuer sigurnu loptu figurativno sami sebi uvaljuju u gol.

Ako i dalje nastavimo s takvim sranjima svakako nemamo neke šanse, naravno da je u nogometu sve moguće, ali kad tad će nas ti pazeri koštat prolaza.

Slažem se da nam fali kontinuitet, konst. nas ozljede jebu i ja ne pamtim period u kojem smo mi 2-3 takme zaredom igrali s najjačim sastavom. Nama je jedini zdravi stoper Benatia koji je također svakih par tjedana potrgan. Barca je prošle godine u svakoj tekmi imala najjaču postavu, i ove godine nemaju nekih ključnih ozljeda dok se kod nas čas Robben, čas Ribery, pa Boateng, pa Javi ozljede.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la doro » 17 ožu 2016, 18:22

Rib i rob imaju ozljede non stop od kad su kod nas pa i prije nemremo se na to vadit..istina ovo sa stoperima je van svih pameti i antisreće al ponavaljam ovdje se radi baš o stabilnosti psihičkoj to je presudno..jučer su bekovi bili katastrofa i da je tu bio boateng nebi ništ bolje prošli i ne samo to već cjela momčad bila koma a to se nesmije događat ovakvoj mega momčadi..kao što netko napisao mi smo prošli dalje antipepovskoj igri(od 75 min ) i tko to ne vidi je sljep..ono što me zasmetalo što se dotični totalno izgubio nakon 0:2..šef to nesme nikad pokazat zato je i šef(vođa)
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 17 ožu 2016, 19:19

doro napisao:kao što netko napisao mi smo prošli dalje antipepovskoj igri(od 75 min ) i tko to ne vidi je sljep..

Slika

Ko je to napiso i koji to kurac znači? Kakva mrtva antipepovska igra!?!?! :neee:

doro napisao:ono što me zasmetalo što se dotični totalno izgubio nakon 0:2..šef to nesme nikad pokazat zato je i šef(vođa)

Daj jedan argument po ćemu se on izgubio? Sa svim zamjenama je pogodio, prilagodio i promijenio igru, kaj ne? ILI?!?!
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la The Scarface » 17 ožu 2016, 20:09

doro napisao:Rib i rob imaju ozljede non stop od kad su kod nas pa i prije nemremo se na to vadit..istina ovo sa stoperima je van svih pameti i antisreće al ponavaljam ovdje se radi baš o stabilnosti psihičkoj to je presudno..jučer su bekovi bili katastrofa i da je tu bio boateng nebi ništ bolje prošli i ne samo to već cjela momčad bila koma a to se nesmije događat ovakvoj mega momčadi..kao što netko napisao mi smo prošli dalje antipepovskoj igri(od 75 min ) i tko to ne vidi je sljep..ono što me zasmetalo što se dotični totalno izgubio nakon 0:2..šef to nesme nikad pokazat zato je i šef(vođa)

Daj mani mi se tih fora o antipepovskoj igri, to su priče za malu djecu.

Naravno da ćeš više ubacivat loptu kad igraš sa Mullerom i Lewyjem nego kad igraš s Messijem i Pedrom.

Cijelu sezonu se igra s Costom i Comanom kojima je primarna zadaća ubaciti loptu u 16m (zato Muller i Lewy zabijaju toliko ove godine) i sad će meni neko pričati da smo izjednačili ubačajima i da to nije Pepova igra.

Di je pohvala za trenera koji je u prvoj utakmici bez iti jednog učenog stopera ostvario dobar rezultat (bio bi čak i odličan da nije bilo te jedne glupe greške). Kad se zbog Pepove taktike i načina igre provlačimo protiv jakih protivnika bez nekoliko standardnih prvotimaca to nije bitno, ali kad se desi neki manji kiks odma se sere po taktici i priča o golovima koji padaju na antipepovsi način.

Naravno da Pep nije svemoguć i da radi pogreške (što sam i gore napisao), ali po nekim upisima ovdje bi se reklo da je najveći amater i neznalica.

Imao je jake ekipe, ali nije baš da se ovo podrazumijeva od svakog trenera :

I kad je ispadao to bi činio protiv eventualnog osvajača.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la doro » 17 ožu 2016, 20:19

A kaj ste vi pepovci nek mala djeca :hehe:

Pa Muller i Lewa igraju non stop pa im se baš i ne nabaciva..uostalom njegov sistem igre je dodavanje a ne pucanje izvana i nabacivanje znaš dobro na šta sam mislio ;) Nije on ništa prilagodio već je brutalno pogrešio što Thiaga i Comana nije stavio od prve minute kakav mrtvi alonso i ribery-a je preopteretio za bezveze... u prvoj tekmi onolke šanse fulat vodit 2:0 i poklonit 2 gola za mene nije dobar rezultat sorry..pa juventus nije centar prešo 70min a o tekmi u Minkenu neću ni nabrajat greške sve...od same pripreme igrača pa do miljon drugih stvari...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 17 ožu 2016, 20:43

doro napisao:Pa Muller i Lewa igraju non stop pa im se baš i ne nabaciva..uostalom njegov sistem igre je dodavanje a ne pucanje izvana i nabacivanje znaš dobro na šta sam mislio ;)

Kaj si ti sad tu reko? Cijela poanta taktike u Toprinu je bilo probijanje bekova i nabacivanje u 16-terac. Vi antipepovci kao da ste pročitali neku tupu knjigo o tome kak se sere po Pepu i uopće ne gledate Bayernovi igru. Jedno od naših najjačih oružja je nabacivanje lopte u 16 terac i tako je cijele sezone :roll:

Kad god naš igrač može puknut izvana to udari - još nisam vidio tim kojem je taktika i igra "pucane izvana" :? Pa daj pobroji koliko šuteva (trulih) smo mi jučer imali izvana prije neg nekaj tak prosereš.

doro napisao:Nije on ništa prilagodio već je brutalno pogrešio što Thiaga i Comana nije stavio od prve minute kakav mrtvi alonso i ribery-a je preopteretio za bezveze...

A zakaj je on pogriješio, a svaki drugi trener jebeno pogodio sa ubacivanjem Thiaga i Comana? To mi nije jasTno :? :? :? :shock:

doro napisao:u Minkenu neću ni nabrajat greške sve...od same pripreme igrača pa do miljon drugih stvari...

Daj ih nabroji molim te i to baš Pepove!, Nemoraš baš miljon, al daj bar 3 ;)
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la The Scarface » 17 ožu 2016, 21:01

doro napisao:A kaj ste vi pepovci nek mala djeca :hehe:

Pa Muller i Lewa igraju non stop pa im se baš i ne nabaciva..uostalom njegov sistem igre je dodavanje a ne pucanje izvana i nabacivanje znaš dobro na šta sam mislio ;) Nije on ništa prilagodio već je brutalno pogrešio što Thiaga i Comana nije stavio od prve minute kakav mrtvi alonso i ribery-a je preopteretio za bezveze... u prvoj tekmi onolke šanse fulat vodit 2:0 i poklonit 2 gola za mene nije dobar rezultat sorry..pa juventus nije centar prešo 70min a o tekmi u Minkenu neću ni nabrajat greške sve...od same pripreme igrača pa do miljon drugih stvari...

Daj doro ne piši neistine, cijelu sezonu se igra na ubačaje.

Otkad su Costa i Coman došli (Robbery ostarili), Lewy i Muller zabijaju puno više golova od ostatka tima. Razlog?
Zato što Costa i Coman više ubacuju lopte nego što pucaju.

Pepov sistem je igra na posjed, visoki presing, pokrivanje određenog prostora na terenu koji bi osigurao da presing radi i da se lopta što prije osvaja u opasnoj zoni. Napadački dio je više stvar individualaca, ne može Pep sam progurat loptu kroz beton. Potrebni su igrači koji će radit dar mar i stvoriti višak. (Costa,Robben,Ribery,Coman itd...)

Thiago je bio pogreška, Coman po meni ne jer je logičnije da u ovakvoj važnoj utakmici starta iskusniji Ribery od 19-godišnjeg Comana. Greške se spominju, a zamjene i ispravljanje istih ne.

Pa nije Pep fulao šanse, njegov je posao biti postavit taktiku da se zamaskiraju nedostaci (nije bilo pravog stopera). Kako smo ih zamarskirali, igrali na posjed, visoki presing i držali loptu što dalje od dva improvizirana stopera (Kimmich i Alaba). Naravno da nemoš cijelu tekmu onako dominirat pa nam je kičmu slomila individualna greška Kimmicha koji poklanja gol Juveu i vraća ih u život. Krivit trenera za to mi je van svake pameti.
Možeš ga krivit za zbunjenost momčadi nakon gola i što ne znaju zadržat rezultat, to su opravdane i objektivne kritike, ali ove pizdarije sa ubačajima su za malu djecu.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la doro » 17 ožu 2016, 22:19

Anton daj pročitaj ponovno kaj sam napisao jebo te čoravoga od prve minute igra jebote ubacivanje :lol:

A koju ti knjigu čitaš di ga za sve braniš..ja još nisam čuo ništa od tebe pa lik je bezgrešan po tebi :roll:

Evo daj ti meni nabroji greške od pepa u ove 3g i u ove tekme sa đubretnusom?!
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Arhiva